AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
M?oda myszka w ci??y!!
Autor Wiadomość
zonia332 
Mysi Rozmówca
Byle do pi?tku :)



Imi?: Zosia
Pomogła: 1 raz
Wiek: 26
Dołączyła: 19 Cze 2012
Posty: 295
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2012-12-20, 16:29   

pandaaa20, pogubi?am si? , o co chodzi ? W innym dziale napisa?a? ?e mia?as samca da?a? mu samice i chcia?a? z premedytacj? je rozmno?y? . Tutaj piszesz ?e kupi?a? niedawno samic? najprawdopodobniej w ci??y . Naprawd? , albo co? kr?cisz albo mi si? czytanie ze zrozumieniem k?ania :shock: Masz dwa w?tki w jednym piszesz ?e kupi?a? zaci??on? mysz a w drugim ?e chcia?as rozmno?y? i dlatego kupi?as t? mysz . Chyba ?e do tej co chcia?a? rozmno?y? ( nie wiem czy Ci sie to uda?o , teraz ju? nic nie wiem ) kupi?a? drug? samiczk? i teraz ona jest w ci??y :shock: Linki do tego w?tku bo jak dla mnie tamten to si? nijak do tego . http://www.myszy.info/vie...p=219656#219656
_________________
Gucio [*]
 
 
stardust 
Moderator


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 03 Mar 2012
Posty: 958
Wysłany: 2012-12-20, 17:08   

Zonia, mowa o tej samej myszy. dlatego tez wyrazi?am swoje zdziwienie, najpeirw chcia?a j? rozmno?y?, a jak okaza?o si?, ?e by? mo?e ju? jest w ci??y to panika, ?e pewnie urodz? si? chore m?ode. Paranoja. Mi a? ?al czyta? te w?tki, i strach pomy?le?, ?e autorka ma 22lata...
_________________
I think i've reached that point where giving up and going on are both the same dead end to me.
 
 
zonia332 
Mysi Rozmówca
Byle do pi?tku :)



Imi?: Zosia
Pomogła: 1 raz
Wiek: 26
Dołączyła: 19 Cze 2012
Posty: 295
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2012-12-20, 17:32   

Co wi?cej w tamtym w?tku pisa?a ?e chce je rozmno?y? a tu p?acz i panika ?e przeciez ona za m?oda , ?e mo?e nie prze?y? , ?e beda powik?ania ...
_________________
Gucio [*]
 
 
kiniaczek31 
MYSI MASTER


Pomogła: 16 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 15 Kwi 2012
Posty: 3004
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2012-12-20, 19:10   

No tak nie wiecie o co chodzi ? Bo jak na mój ma?y rozumek to problem w tym ,?e mysz zosta?a by? mo?e zaci??ona w zoologu zapewne przez brata a to samo z?o to nie to samo co zap?odnienie przez jej samca .. wtedy przeciez by?by pe?en sukces a tak to zepsu?a plan samiczka niedobra . No jak ona mog?a :moops:
_________________
InfinitY ..
 
 
Patrycjaa 
Mysi Rozmówca



Imi?: Patrycja
Wiek: 24
Dołączyła: 03 Lis 2012
Posty: 208
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2012-12-20, 19:47   
   Myszy: Cowboj & Muniek :D


stardust napisał/a:
Mi a? ?al czyta? te w?tki, i strach pomy?le?, ?e autorka ma 22lata...


Nie chc? obra?a? autorki tych postów czy co? :P Ale bardzo mo?liwe, ?e ona nie ma 22 lat, tylko jakie? .. no nie wiem.. 12, 13 ?
 
 
stardust 
Moderator


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 03 Mar 2012
Posty: 958
Wysłany: 2012-12-20, 20:08   

kiniaczek31 napisał/a:
No tak nie wiecie o co chodzi ? Bo jak na mój ma?y rozumek to problem w tym ,?e mysz zosta?a by? mo?e zaci??ona w zoologu zapewne przez brata a to samo z?o to nie to samo co zap?odnienie przez jej samca .. wtedy przeciez by?by pe?en sukces a tak to zepsu?a plan samiczka niedobra . No jak ona mog?a :moops:

te? o tym my?la?am, ?e to ?al w stylu "to nie dzieci MOICH myszek", ale taka sama panika wobec obci??enia chorobami genetycznymi powinna wyst?powa? w obu przypadkach, bo tak samo nieznane jest pochodzenie tego nieznanego ojca, jak i samca który tym ojcem mia? zosta?.
nie wiem czy ktokowiek zrozumia? to, co napisa?am :P
 
 
zonia332 
Mysi Rozmówca
Byle do pi?tku :)



Imi?: Zosia
Pomogła: 1 raz
Wiek: 26
Dołączyła: 19 Cze 2012
Posty: 295
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2012-12-20, 20:11   

Patrycjaa, mozliwe ;p
Autorka postów ju? tutaj pewnie nie b?dzie zagl?dac , a mo?e zagl?da tylko nie chce nic odpisywac wi?c chyba nie ma co psu? sobie humoru :) Chyba ?e lito?ciwie autorka w?tku wparuje do tematu i zacznie si? wybraniac ;/ Jak dla mnie dyskusja sko?czona :)
edit / zrozumia?am , przynajmniej ja ;) To móg? by to ktos podsumowac bo ju? nie ogarniam , albo ja spróbuj? z tego co rozumiem .
Autorka w?tku kupi?a samiczk? aby j? dopu?ci? do samca , nastepnie stwierdzi?a ?e najprawdopodobniej jest juz w ci??y z samcem/bratem w zoologu .

[ Dodano: 2012-12-20, 20:15 ]
Cytat:
najprawdopodobniej jest juz w ci??y z samcem/bratem w zoologu .

najprawdopodobniej jest juz w ci?zy z samcem/bratem z zoologa ;)
_________________
Gucio [*]
 
 
Jaghut 
Gadu?a Myszaty



Imi?: Katarzyna
Wiek: 31
Dołączyła: 04 Wrz 2012
Posty: 350
Skąd: ?ód?/Warszawa
Wysłany: 2012-12-20, 20:19   
   Myszy: Lisek, Milka, ?winka


W sumie nie za bardzo widz? sensu linczowania jej w tym momencie, bo my tu pitu pitu, a z tego nic nie wynika, bo ani nie jest na temat, ani nic nie wnosi. Mam nadziej?, ?e ta dziewczyna jednak si? nie uniesie godno?ci? i nie obrazi, a raczej zag??bi w lektur? tego forum i zrozumie, co zrobi?a ?le i jak powinna dba? o te myszki.
_________________
[*]Nelson, Szczurcia, Torpeda, Piratka, ?asica, Zo?za, Tekla, Chandra, Gapcia, Tygrysek, Szary[*]
 
 
kiniaczek31 
MYSI MASTER


Pomogła: 16 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 15 Kwi 2012
Posty: 3004
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2012-12-20, 22:04   

stardust napisał/a:
kiniaczek31 napisał/a:
No tak nie wiecie o co chodzi ? Bo jak na mój ma?y rozumek to problem w tym ,?e mysz zosta?a by? mo?e zaci??ona w zoologu zapewne przez brata a to samo z?o to nie to samo co zap?odnienie przez jej samca .. wtedy przeciez by?by pe?en sukces a tak to zepsu?a plan samiczka niedobra . No jak ona mog?a :moops:

te? o tym my?la?am, ?e to ?al w stylu "to nie dzieci MOICH myszek", ale taka sama panika wobec obci??enia chorobami genetycznymi powinna wyst?powa? w obu przypadkach, bo tak samo nieznane jest pochodzenie tego nieznanego ojca, jak i samca który tym ojcem mia? zosta?.
nie wiem czy ktokowiek zrozumia? to, co napisa?am :P


JA ZROZUMIA?AM :)
Ja to wiem ty to wiesz .... ale ...
Co do linczu to przecie? nikogo nie linczuje ... jeszcze :razz:
_________________
InfinitY ..
 
 
Jaghut 
Gadu?a Myszaty



Imi?: Katarzyna
Wiek: 31
Dołączyła: 04 Wrz 2012
Posty: 350
Skąd: ?ód?/Warszawa
Wysłany: 2012-12-20, 22:10   
   Myszy: Lisek, Milka, ?winka


kiniaczek31 napisał/a:
nikogo nie linczuje ... jeszcze

ja po prostu widz? 7 postów, które nic nie wnosz? poza pogadaniem sobie jaka panda-jaka?-tam jest nieodpowiedzialna.
_________________
[*]Nelson, Szczurcia, Torpeda, Piratka, ?asica, Zo?za, Tekla, Chandra, Gapcia, Tygrysek, Szary[*]
 
 
kiniaczek31 
MYSI MASTER


Pomogła: 16 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 15 Kwi 2012
Posty: 3004
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2012-12-20, 22:16   

No przepraszam ja odpowiedzia?am na pytanie, nie ?Mniej lub wi?cej trafnie ale takie by?o moje zamierzenie :)
_________________
InfinitY ..
 
 
Jaghut 
Gadu?a Myszaty



Imi?: Katarzyna
Wiek: 31
Dołączyła: 04 Wrz 2012
Posty: 350
Skąd: ?ód?/Warszawa
Wysłany: 2012-12-20, 22:40   
   Myszy: Lisek, Milka, ?winka


kiniaczek31, to nie by?o akurat do Ciebie :smile:
_________________
[*]Nelson, Szczurcia, Torpeda, Piratka, ?asica, Zo?za, Tekla, Chandra, Gapcia, Tygrysek, Szary[*]
 
 
kiniaczek31 
MYSI MASTER


Pomogła: 16 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 15 Kwi 2012
Posty: 3004
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2012-12-21, 12:01   

No ja my?l? bo ju? si? normalnie ze?li?am :lol: :razz: (?artuj? )
_________________
InfinitY ..
 
 
Milagros 
Best MOUSEr



Imi?: Gracjana
Hodowla: Milagros
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 5 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2011
Posty: 2677
Wysłany: 2012-12-21, 22:25   

zuza911 napisał/a:
Du?y brzuszek nie musi wcale oznacza? cia?y, to nie pierwszy taki przypadek na forum. Poza tym jak ju? inni wspomnieli albo czop, albo widoczny ci??owy brzuch, wi?c...


Tak ogólnie to czop mo?e si? zaczopowa? i wypa?? du?o pó?niej. Mia?am dwie samice którym taki czop pozosta? na 2 tygodnie. By? du?y i nie móg? wylecie? ale samiczki nie zaci??y?y. Czop nie koniecznie oznacza odrazu ci???. Nie wiem czemu w?a?cicielka jest taka pewna tego. Wida? znawczyni, a samca dopu?ci?a moim zdaniem 14 dni temu specjalnie :)
 
 
stardust 
Moderator


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 03 Mar 2012
Posty: 958
Wysłany: 2012-12-21, 22:37   

beautifulmouse napisał/a:
a samca dopu?ci?a moim zdaniem 14 dni temu specjalnie

ale z tego co pisze, to ona wtedy jeszcze nie mia?a tej samiczki ;)
_________________
I think i've reached that point where giving up and going on are both the same dead end to me.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT