AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Zuzia, Norcia i Grubek
Autor Wiadomość
kiniaczek31 
MYSI MASTER


Pomogła: 16 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 15 Kwi 2012
Posty: 3004
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2013-02-06, 20:57   

No kurcz? a on mia? nadziej? na jak?s kolacj? i darmowe m-4 ;)
No mysza i norniczka cudne :)
_________________
InfinitY ..
 
 
harapug 
Mysi Bywalec


Wiek: 39
Dołączyła: 22 Lis 2012
Posty: 111
Skąd: Libi??
Wysłany: 2013-03-01, 21:12   
   Myszy: Zuzia i Norka


Dzi? z pomoc? kociastej znajomej, przyjecha? do mnie stateczny Pan od zutor, która szuka?a dla niego domku ze wzgl?du na alergi? dziecka.

Grubcio jest spokojnym i stonowanym panem, po przyje?dzie dosta? ?wie?ego siana i trocin, wymo?ci? sobie swój domek, pogrzeba? w jedzonku i poszed? odsypia? atrakcje.

Apetyt mu dopisuje, jest te? ciekawski, w ko?owrotku biega ?miesznie zarzucaj?c ogonek na grzbiet :smile:
Tylko przy kontakcie ze mn? ma rezerw?, ale wystarczy dobrze umy? r?ce, ?eby straci?y zapach fretek i jest dobrze, ogórka wzi?? z r?ki :grin:

Moje pannice za to w porównaniu z Grubciem, zachowuj? si? jak pod??czone do kontaktu :lol:
Ko?owrotek ?miga ca?? dob?, najwi?kszy ubaw mam gdy obie chc? biega? razem, w dwie ró?ne strony :lol:
 
 
kiniaczek31 
MYSI MASTER


Pomogła: 16 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 15 Kwi 2012
Posty: 3004
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2013-03-02, 16:29   

SUper :)
_________________
InfinitY ..
 
 
harapug 
Mysi Bywalec


Wiek: 39
Dołączyła: 22 Lis 2012
Posty: 111
Skąd: Libi??
Wysłany: 2013-03-08, 00:51   
   Myszy: Zuzia i Norka


Wczorajsza krótka sesja zdj?ciowa Grubcia vel Kubusia (tak, tak, wszystko co puchate, pchaj?ce si? na r?ce i mniejsze od fretki ma tu w domu na imi? Kubu? :lol: )

http://i47.tinypic.com/v3oj9l.jpg
http://i45.tinypic.com/2zhfu4l.jpg
http://i45.tinypic.com/307xhy8.jpg

Ma?y coraz ?mielej pcha si? na r?ce, gdy tylko otworz? klatk? ju? wisi przy wej?ciu i czeka na pó?eczk? z d?oni, polubi? wycieczki do ubikacji, to jedyne miejsce w 100% bez dziur, ja sobie siedz? i czytam, a on ?azikuje i zwiedza tereny :razz:

I chyba przesz?a mi alergia na mysi mocz, r?ce o dziwo mam w ca?o?ci :twisted:

Dziewczynom zdj?cia równie? robi?am, ale ?adne nie wysz?o ostre, ci??ko sfoci? je przez szyb? akwarium :?
 
 
MadziaLena 
Great MOUSEr



Imi?: Magda
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 03 Lut 2012
Posty: 1638
Wysłany: 2013-03-08, 08:58   

Ciekawy ma kolor futerka :> taki czarno br?zowy
 
 
kiniaczek31 
MYSI MASTER


Pomogła: 16 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 15 Kwi 2012
Posty: 3004
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2013-03-08, 17:20   

No ba fajny !
_________________
InfinitY ..
 
 
Quashima
Szara myszka



Dołączył: 05 Mar 2013
Posty: 12
Wysłany: 2013-03-09, 10:37   

Jak oswoi?a? mysz do takiego stopnia? Mój jako? nie chce si? oswaja? i nie toleruje smako?yków ode mnie. Mam ju? go 4 dni ...
_________________

 
 
Kasumi 
Moderator



Pomogła: 34 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 31 Paź 2012
Posty: 2081
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-03-09, 10:45   

Quashima, dopiero 4 dni, myszka potrzebuje czasu, nie oczekuj, ?e od razu b?dzie mega miziasta, musi zaakceptowa? nowe otoczenie i opiekuna, spokojnie, jeszcze b?dzie ok :)

harapug, Grubcio jest zar?bisty :) nie chce mi si? szuka?, to jest mysz domowa?
 
 
 
Quashima
Szara myszka



Dołączył: 05 Mar 2013
Posty: 12
Wysłany: 2013-03-09, 10:52   

Ale jak ja oswoi?a? do takiego stopnia Kasumi_Karen?
_________________

 
 
Kasumi 
Moderator



Pomogła: 34 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 31 Paź 2012
Posty: 2081
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-03-09, 11:04   

?eby nie za?mieca? w?tku harapug- tu Ci odpowiedzia?am - http://www.myszy.info/vie...p=232658#232658
_________________
?ycie to nieustanne cierpienie, a potem si? umiera.
 
 
 
harapug 
Mysi Bywalec


Wiek: 39
Dołączyła: 22 Lis 2012
Posty: 111
Skąd: Libi??
Wysłany: 2013-03-09, 12:53   
   Myszy: Zuzia i Norka


Grubek przyjecha? do mnie od zutor, podejrzewam, ?e u niej raczej nie by? trzymany jak dzikie zwierz? tylko jak domowy pupil, zna r?k?, zna ludzi, mnie musia? tylko pozna? jako obcy zapach, oswoi? si? z nim i spokojnie oraz z wielk? przyjemno?ci? przesiaduje na r?kach :grin:

Na pewno musisz da? ma?emu du?o czasu, cztery dni dla m?odej myszki to bardzo ma?o, daj mu tydzie?, miesi?c, a w tym czasie cz?sto do niego zagl?daj, nie narzucaj si?, zostawiaj dobroci, niech kojarzy Twoj? obecno?? ze smako?ykiem, jak si? uspokoi i nie b?dzie panikowa? na Twój widok, zacznij próby z podawaniem smako?yków z r?ki, u mnie jest sza? na nasiona dyni, tym przekupi?am Grubcia na pocz?tku.
Ale pami?taj, s? zwierzaki, które nie oswoj? si? a? tak, by je bra? do r?ki, uszanuj to, je?eli trafisz na tak? sztuk?.

[ Dodano: 2013-03-23, 11:31 ]
Chyba si? nam Grubcio zawija powolutku :sad:
We wtorek wzi??am go do znajomego weta, tak bez wi?kszej przyczyny bo ma?y coraz mniej wychodzi w domku, wet nie znalaz? ?adnych oznak choroby, jedynie wydrapane futerko mi?dzy uszami, ale skóra by?a czysta i zdrowa.

Od wczoraj ma?y prawie nie wychodzi w gniazdka, da?am mu wi?cej poszarpanych chusteczek, ?eby mia? przytulnie, wymo?ci? si? i ?pi, rzadziej odwiedza miseczk? z jedzeniem, warzyw i owoców nie rusza, wody pije mniej. Próbowa?am da? mu wody z odrobin? miodu, ale tylko si? denerwowa?, jest s?abiutki, oczka przymru?one i jak chodzi to czasem si? stroszy. Nie widz?, ?eby co? go bola?o, wygl?da jak zm?czona mysia.
Szkoda mi dziadziusia, tak krótko u mnie jest :sad:
 
 
Agunia 
Mysi Bywalec


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Lip 2012
Posty: 184
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2013-04-06, 23:34   

Podbijam...
 
 
harapug 
Mysi Bywalec


Wiek: 39
Dołączyła: 22 Lis 2012
Posty: 111
Skąd: Libi??
Wysłany: 2013-04-27, 15:49   
   Myszy: Zuzia i Norka


Wy macie swoje ma?e ?elki, ale i ja je mam, cho? rzadziej i z wi?kszym "rozmachem" :grin:
Dzi? na ?wiat przyszed? pierwszy tegoroczny freci miot, 11 sztuk, mamusia zm?czona, ale spokojna, odpoczywa karmi?c swoj? gromadk?. Teraz prosz? o kciuki bo to du?y miot, wagi na szcz??cie wyrównane poza jednym samczykiem, który wa?y 6 gram.

 
 
Hurricane 
MegaMysz


Imi?: :)
Hodowla: Fluventris
Pomogła: 3 razy
Wiek: 12
Dołączyła: 21 Wrz 2012
Posty: 1474
Wysłany: 2013-04-27, 15:57   

11? Matko o.O hahah
Trzymam kciuki! Oby si? zdrowo chowa?y ma?e glizdy.
_________________
Sekundy uk?adaj? kolejne wiersze ?ycia.
 
 
sybianka 
MegaMysz



Imi?: Andrea
Hodowla: brak
Pomogła: 1 raz
Wiek: 28
Dołączyła: 13 Sty 2013
Posty: 1298
Wysłany: 2013-04-27, 16:12   
   Myszy: Fatima, Himi, Kropcia, Jagoda, ?nie?ka


o jej jak duzo :D
trzymam kciuki :*
_________________
Dyzio (*), Ma?a Mi (*), Szarusia (*), Zyzio (*), Orzeszek (*), ?ysa (*), ?atka (*), Kowalski (*), Malinka (*), Blanka(*), Cleo (*), Lulu (*), Pumba (*), Kredka (*), Karmelka (*), Ingrid (*)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT