AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Zuzia ;(
Autor Wiadomość
Ewelciax2000 
Szara myszka
Mi?o?niczka myszy.


Imi?: Ewelina
Wiek: 23
Dołączyła: 14 Sty 2013
Posty: 3
Skąd: Gda?sk
  Wysłany: 2013-03-28, 15:10   Zuzia ;(
   Myszy: Zuzia, Maja


Wczoraj rano umar?a moja mysia. By?a u mnie tylko 6 dni ale bardzo si? do niej przywi?za?am i p?aka?am po niej dobre pó?torej godziny... A wi?c powiem jak to si? sta?o...Wczoraj obudzi?am si? i posz?am do ?azienki(w nocy myszy siedz? w klatce w ?azience) po myszki...Zobaczy?am ?e le?a?a w k?cie i si? trz?s?a...szybko zareagowa?am wzi??am j? szybciutko na r?ce zacz??am ogrzewa? i karmi? gerberem dla dzieci(oczywi?cie podawa?am jej to strzykawk?.BEZ IG?Y). Po?o?y?am j? na kanapie i masowa?am jej oczka namoczonym wod? patyczkiem do uszu bo mia?a zaropia?e ocz?ta... Nagle zacz??o ni? rzuca? po ca?ej kanapie...Nagle zatrzyma?a si? a ja wzi??am j? na r?ce...Nios?c j? do transportera mówi?am do niej : ,,ju? po wszystkim mysiu...spokojnie...ju? nie boli...'' Najgorsze jest chyba to ?e zostawi?a swoj? siostrzyczk? która teraz b?dzie musia?a znie?? samotno?? bo boje si? ?e drugiej mysi któr? mia?abym kupi? to nie zaakceptuje...mam nadziej? ?e damy sobie rad? tylko we dwie i b?de po?wi?ca? Mai jak najwi?cej czasu... :cry: :sad:
 
 
e_wisniewska 
Gadu?a Myszaty



Imi?: Ewa
Wiek: 33
Dołączyła: 04 Lis 2012
Posty: 330
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-03-28, 15:13   
   Myszy: Pako (*)


Przykro mi ;( dla mysi [*]
_________________
Za T?czowym Mosteczkiem jeste? Ty, moja jedyna i najdro?sza, sp?dzi?am z Tob? najpi?kniejsze 3 lata i 9 miesi?cy, kiedy? spotkamy si? tam i ju? zawsze b?dziemy razem! (Pami?ci sunieczki Nuteczki), do??czy? do Ciebie Pako, jedyny i wyj?tkowy, zaopiekuj si? nim :(
 
 
 
lilith 
MYSI MASTER
myszoszczur :)



Hodowla: MYSTIC RODENTS
Pomogła: 30 razy
Dołączyła: 28 Gru 2008
Posty: 3362
Skąd: krakow
Wysłany: 2013-03-28, 15:17   
   Myszy: pytania dotyczace zakupu myszek prosze kierowac na pw


bardzo mi przykro , niestety myszki kupowane w zoologiach i z niepewnych zrodel moga miec wady rozwojowe lub juz byc chore przy zakupie , samiczkie zawsze sie dogadaja i stosuje sie rozne metody laczenia w razie komplikacji , wiec tym sie nie martw , dokup malej kolezanke i ciesz sie juz mysia z renomowanej hodowli ;)
_________________
milosc mozna wyrazic na rozne sposoby
 
 
 
Ewelciax2000 
Szara myszka
Mi?o?niczka myszy.


Imi?: Ewelina
Wiek: 23
Dołączyła: 14 Sty 2013
Posty: 3
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2013-03-28, 15:18   
   Myszy: Zuzia, Maja


na pewno si? dogadaj? ? tzn. teraz maja zosta?a sama to jak dokupie drug? b?dzie ok ?
 
 
lilith 
MYSI MASTER
myszoszczur :)



Hodowla: MYSTIC RODENTS
Pomogła: 30 razy
Dołączyła: 28 Gru 2008
Posty: 3362
Skąd: krakow
Wysłany: 2013-03-28, 15:20   
   Myszy: pytania dotyczace zakupu myszek prosze kierowac na pw


samiczki mysie sa stadne , nie powinny zyc same , w razie czego poczytaj tematy na forum i zawsze mozsz liczyc na pomoc innych uzytkownikow , pamietaj nie kupuj juz myszek z zoologa bo nie pomagasz ani im ani sobie , w ten sposob sie napedza sprzedaz zoologom a samemu traci sie kochane zwierze bardzo szybko , czego juz masz przyklad
_________________
milosc mozna wyrazic na rozne sposoby
 
 
 
Ewelciax2000 
Szara myszka
Mi?o?niczka myszy.


Imi?: Ewelina
Wiek: 23
Dołączyła: 14 Sty 2013
Posty: 3
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2013-03-28, 15:23   
   Myszy: Zuzia, Maja


tak... maja w?a?nie spaceruje sobie po klawiaturze i wtula mi si? w r?k?...ona te? to prze?ywa...widz? ?e co chwila jest w ukochanej skarpetce Zuzi... Maja ca?y czas szuka drugiej mysi... chyba poszukam jakiej? hodowli i rzeczywi?cie dokupie drug? mysiulk? ?eby im si? dobrze ?y?o..wielki dzi?ki za pocieszenia...
 
 
lilith 
MYSI MASTER
myszoszczur :)



Hodowla: MYSTIC RODENTS
Pomogła: 30 razy
Dołączyła: 28 Gru 2008
Posty: 3362
Skąd: krakow
Wysłany: 2013-03-28, 15:25   
   Myszy: pytania dotyczace zakupu myszek prosze kierowac na pw


Ewelciax2000, bardzo prosze , zagladnij do tematu mioty tam sa wpisane wolne samiczki , w dziale ogloszen rowniez , ja tez mam wolne jedna czy 2 mysie , ewentualnie mozesz do tematu oddam , bo tam sa mysie do adopcji potrzebujace szybko domku i nie placi sie za nie
_________________
milosc mozna wyrazic na rozne sposoby
 
 
 
Ewelciax2000 
Szara myszka
Mi?o?niczka myszy.


Imi?: Ewelina
Wiek: 23
Dołączyła: 14 Sty 2013
Posty: 3
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2013-03-28, 15:29   
   Myszy: Zuzia, Maja


oki. lecz nie mam mo?liwo?ci przyjazdu po myszki do innego miasta. istnieje mo?liwo?? ,,transportu myszy'' ? chyba ?e mo?e kto? zna jak?? hodowle z gda?ska gdzie s? do oddania mysie ?
 
 
lilith 
MYSI MASTER
myszoszczur :)



Hodowla: MYSTIC RODENTS
Pomogła: 30 razy
Dołączyła: 28 Gru 2008
Posty: 3362
Skąd: krakow
Wysłany: 2013-03-28, 15:30   
   Myszy: pytania dotyczace zakupu myszek prosze kierowac na pw


musisz szukac , mozna mysie wyslac pkp,pks , wykaz hodowli masz rowniez zamieszczony na forum , poogladaj tematy i poczytaj , tu znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania
_________________
milosc mozna wyrazic na rozne sposoby
 
 
 
Virame 
Gadu?a Myszaty


Pomogła: 2 razy
Wiek: 28
Dołączyła: 28 Wrz 2012
Posty: 394
Wysłany: 2013-03-28, 15:37   

Ewelciax2000, moja Hiroko przyjecha?a do mnie poci?giem i od razu zaprzyja?ni?a si? z Salome. Wiem, ?e trudno prze?y? ?mier? zwierzaka, nawet je?li tak krótko ?y?a u ciebie, ale z ka?dym dniem b?dzie lepiej. :)
Ostatnio zmieniony przez Virame 2013-03-28, 15:37, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Ewelciax2000 
Szara myszka
Mi?o?niczka myszy.


Imi?: Ewelina
Wiek: 23
Dołączyła: 14 Sty 2013
Posty: 3
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2013-03-28, 15:37   
   Myszy: Zuzia, Maja


czyli nie musi by? tak ?le... ;3 mam nadziej? ?e u mnie te? si? u?o?y...
 
 
Virame 
Gadu?a Myszaty


Pomogła: 2 razy
Wiek: 28
Dołączyła: 28 Wrz 2012
Posty: 394
Wysłany: 2013-03-28, 15:38   

Ewelciax2000, z pewno?ci?. Czasami oczywi?cie drobne sprzeczki b?d?, ale to normalka.
 
 
Ewelciax2000 
Szara myszka
Mi?o?niczka myszy.


Imi?: Ewelina
Wiek: 23
Dołączyła: 14 Sty 2013
Posty: 3
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2013-03-28, 15:41   
   Myszy: Zuzia, Maja




no a wi?c maja jest na zdj?ciu... na szcz??cie ona mi zosta?a..dzi?kuje myniu ?e ty ze mn? zosta?a?... ;3
 
 
sybianka 
MegaMysz



Imi?: Andrea
Hodowla: brak
Pomogła: 1 raz
Wiek: 28
Dołączyła: 13 Sty 2013
Posty: 1298
Wysłany: 2013-03-28, 15:41   
   Myszy: Fatima, Himi, Kropcia, Jagoda, ?nie?ka


O jejku :-( bardzo mi przykro :-(

(*)
_________________
Dyzio (*), Ma?a Mi (*), Szarusia (*), Zyzio (*), Orzeszek (*), ?ysa (*), ?atka (*), Kowalski (*), Malinka (*), Blanka(*), Cleo (*), Lulu (*), Pumba (*), Kredka (*), Karmelka (*), Ingrid (*)
 
 
 
Laraine 
Moderator



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 17 Wrz 2011
Posty: 2941
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2013-03-28, 17:02   

[*]
_________________
"T?czowy Most to takie miejsce, które przekraczaj? nasi Pupile i za którym na Zielono-niebieskiej ??ce czekaj? na nasze nadej?cie, by si? z nami po??czy? na zawsze."
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT