AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Zuzia ;(
Autor Wiadomość
Julita9404 
M?ody Myszaty
Mysi opiekun :**



Imi?: Julita
Wiek: 23
Dołączyła: 30 Gru 2012
Posty: 20
Skąd: Olsztyn
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2013-04-17, 13:22   
   Myszy: Almette , Emi ,Zadziora , Frania, Maja , Briar ...


Hmm , sama nie wiem co mam o tym my?le? . To prawda , myszki z zoologicznego nie s? gorsze .Mam 1 myszk? z hodowli , ale pozosta?e 3 s? z zoologa . Wszystkie s? takie same , nie odró?niam ich . To prawda , maj? inne charakterki , ale wszystkie kocham tak samo . Nie wiem ,hodujecie myszy , ale te w sklepach te? trzeba kupowa? . Przecie? nie chc? sko?czy? swojego ?ycia jako ofiary grzechotnika czy tarantuli . :cry:
_________________
Almette , Maja , Zadziora ,Emi , Frania , Briar - Moje stadko ^^
 
 
Myszolom 
Mysi Bywalec



Pomógł: 1 raz
Wiek: 34
Dołączył: 07 Mar 2013
Posty: 163
Skąd: Toru?
Wysłany: 2013-04-17, 15:37   

Ja te? mam myszki z zoologa nawet te które mam od znajomych to te? by?y kupione w zoologicznym i nie zamieni?bym ich na nic na ?wiecie:)
 
 
auto_joker 
Starszy Myszaty


Dołączył: 24 Cze 2012
Posty: 71
Skąd: Wa-wa
Wysłany: 2013-04-20, 10:22   
   Myszy: zolcia(*), milka(*), dzikasia(*), nelcia(*), gosia(*), riko(*), kuba(*)


zuza911 napisał/a:
Nie chodzi o to, ?e które? s? lepsze, bo nie s?. Chodzi o nap?dzanie handlu i przez "ratowanie" jednej skazywanie na podobny los kolejnych.


A mi si? wydaje, ?e tu g?ównie chodzi o nap?dzanie koniunktury hodowcom udzielaj?cym si? na internetowych forach. Wiadomo, ?e w zoologach sprzedawane s? mysie g?ównie na pokarm i b?d? dalej sprzedawane niezale?nie od tego ile zostanie sprzedanych do chowu. Kupuj?c na chów, ?adnej myszy si? nie skazuje. Jedyne, co mo?e budzi? w?tpliwo?ci to ryzyko kupna myszki z tzw gratisem "ci??arnej" lub chorej w kiepskim zoologu.


dla myszki ?wieczuszka.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT