AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Wady eliminuj?ce z wystaw
Autor Wiadomość
Halikowo 
Starszy Myszaty
Halikowo


Imi?: Monika
Hodowla: HALMAUS
Wiek: 50
Dołączyła: 05 Lis 2007
Posty: 64
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2014-01-15, 21:56   

Powinna by? ogólnie zdrowa, nie wykazywa? ?adnych oznak chorób i paso?ytów. Z za?o?enia ?aden lekarz nie napisze ?e mysz jest zdrowa jak b?dzie mia?a chore serce ( na za?wiadczeniu), chyba ?e mu nie powiesz i nie b?dzie oznak choroby.
 
 
 
Ira 
SuperMysz
Ira



Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 28 Paź 2009
Posty: 1180
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2014-01-15, 22:00   

Je?eli mysz ma chore serce, to mo?e nie wytrzyma? stresu wystawy, nie warto ryzykowa? i ukrywa? przed wetem choroby

Mysz powinna by? zdrowa, a wi?c nie zara?a? innych myszy, ale równie? nie zaszkodzi? sobie = dbamy o wszystkie myszki i dlatego jest zapis o zdrowiu :wink:
 
 
 
Kasumi 
Moderator



Pomogła: 34 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 31 Paź 2012
Posty: 2081
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-01-15, 22:09   

rozumiem :)
nie zamierza?abym ukrywa? przed lekarzem choroby, zw?aszcza ?e myszy lecz? w jednej klinice, i jest zapis o stanie zdrowia ka?dej z nich.
Na stres to i tak j? nara?am np poddaj?c j? inhalacjom w ma?ym pojemniku :lol:

ale oczywi?cie, t?umy ludzi chc?cych dotkn??, pog?aska? myszk? na pewno przyprawi?y by j? u du?e wi?ksze zdenerwowanie ni? znana d?o?.

Jak pisa?am, by?o to pytanie tylko teoretyczne, choroba serca te? by?a przyk?adowa, chcia?am si? tylko zorientowa?, czy choroba przewlek?a ale nie zara?aj?ca i nie zagra?aj?ca ?yciu (jej czy innych myszy) wlicza si? w opini? lekarza.

Dzi?kuj? za odpowiedzi :)
_________________
?ycie to nieustanne cierpienie, a potem si? umiera.
 
 
 
Halikowo 
Starszy Myszaty
Halikowo


Imi?: Monika
Hodowla: HALMAUS
Wiek: 50
Dołączyła: 05 Lis 2007
Posty: 64
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2014-01-15, 22:19   

wcale to mnie nie dziwi. u mnie w pracy rutynowe pytanie to czy choruje pan/pani na choroby przewlek?e? - odpowied? NIE. Po przeczytaniu karty informacyjnej z przychodni - nadci?nienie, cukrzyca itp - dlaczego pan tego nie powiedzia? - ale ja jestem zdrowy nic mi nie jest :)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT