AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
mysi team vernille
Autor Wiadomość
vernille 
Myszo?ak



Pomogła: 7 razy
Wiek: 27
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 695
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-08-06, 20:12   
   Myszy: Uroda, Scycia, Bianka, Ines i Pinezka | Bezimienna [*], Uhura [*], Spinka [*], Artemida [*], Zdrapka [*]


Zauwa?y?am, ?e dziewczyny strasznie lubi? s?onecznik. Jako ?e w ko?cu trzeba zacz?? je oswaja? (co b?dzie trudne, bo po tygodniu pod opiek? mamy dziewczyny zaczynaj? si? ba? jak si? kto? do klatki podchodzi), postanowi?am skusi? je na tego s?onecznika. Dawno ju? nie do?wiadczy?am tego cudownego uczucia, kiedy mysz zabiera Ci co? z r?ki :D

Spinka po pewnym czasie ju? si? sama wokó? mojej r?ki kr?ci?a... Zobaczymy, jak b?dzie dzisiaj. ;) Mo?e przy okazji jakie? zdj?cia porobi?. :D
 
 
Kasumi 
Moderator



Pomogła: 34 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 31 Paź 2012
Posty: 2081
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-08-06, 20:16   

s?onecznik i dynia - dwa smako?yki które nawet strach u myszy przezwyci??? ;)
_________________
?ycie to nieustanne cierpienie, a potem si? umiera.
 
 
 
kiniaczek31 
MYSI MASTER


Pomogła: 16 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 15 Kwi 2012
Posty: 3004
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2013-08-06, 21:58   

corn flakes równie? )
_________________
InfinitY ..
 
 
ankha 
Mysi Bywalec
ankha


Imi?: anka
Pomogła: 1 raz
Wiek: 46
Dołączyła: 23 Wrz 2012
Posty: 135
Skąd: ok.bia?egostoku
Wysłany: 2013-08-07, 13:01   

?liczne masz te dziewuszki :) Czy w ca?ym akwarium (ja mam podobnej wielko?ci) sikaj? jeszcze gdzie popadnie? Czy ju? sobie znalaz?y toalet??
 
 
vernille 
Myszo?ak



Pomogła: 7 razy
Wiek: 27
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 695
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-08-07, 13:11   
   Myszy: Uroda, Scycia, Bianka, Ines i Pinezka | Bezimienna [*], Uhura [*], Spinka [*], Artemida [*], Zdrapka [*]


Wiesz co... chyba nie znalaz?y sobie niczego. Poprzednio, jak by? po lewej ten "stoliczek": drewniane obramowanie i nó?ki, siatka jako blat, w "blacie" dziura, w dziurze miska... To sika?y na to drewniane obramowanie, bo przecie? tak fajnie jest je?? i la? pod siebie jednocze?nie :P
Do miski raczej nie lej?, czasem im si? zdarzy. Generalnie z ca?ej klatki ?mierdzi równomiernie :D , chocia? teraz, jak wyj??am "stolik" to najcz??ciej w misce znajduj? jakie? niespodzianki. oO A co? :D
 
 
ankha 
Mysi Bywalec
ankha


Imi?: anka
Pomogła: 1 raz
Wiek: 46
Dołączyła: 23 Wrz 2012
Posty: 135
Skąd: ok.bia?egostoku
Wysłany: 2013-08-07, 13:17   

Mo?e jeszcze sobie znajd? - to fajna sprawa przy du?ym akwarium, bo ja zmieniam wszystkie trocinki co dwa - trzy tygodnie. Toalet? co dwa dni czyszcz? i odka?am, co zajmuje mi 10 min.
A mam pi?? dziewszek :) Najlepsze, ze ju? nie za?atwiaj? si? wcale na zabawki, legowiska i miski :) Czego i Tobie ?ycz? :m:):
 
 
vernille 
Myszo?ak



Pomogła: 7 razy
Wiek: 27
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 695
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-08-10, 19:58   
   Myszy: Uroda, Scycia, Bianka, Ines i Pinezka | Bezimienna [*], Uhura [*], Spinka [*], Artemida [*], Zdrapka [*]


Posprz?ta?am dzisiaj dziewczynom, mam nadziej?, ?e ten burdel pojawi si? jak najpó?niej, bo nie b?dzie mia? im kto tego ogarn??. Przy okazji zosta?am brutalnie pogryziona przez Pinezk?, ale to moja wina. Z tym, ?e mnie pewnie teraz ca?kiem znielubi :P
Krew si? pola?a, nie da?o jej si? zatamowa?, tak mnie uciapa?a. :lol: I palec mi spuch?! Ostatni raz dosta?am tak od doros?ego, napalonego samca. ;o
Nigdy nie zbli?ajcie si? do wkurzonej kobiety. :D

Przy okazji wcze?niej porobi?am par? fot, jak trafi si? co? ciekawego to pewnie wstawi?. :)
 
 
Frufru
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-10, 20:14   

vernille, to mi przypomina mój genialny pomys? na "pocieszanie" myszy u weterynarza. :roll:

Mufka, która i tak s?ynie z ch?tnego korzystania z z?bów (i my?lenia po fakcie), by?a w trakcie os?uchiwania, trzymana do góry ?apkami (co? co ka?da mysz chyba "uwielbia"). Dar?a si? wniebog?osy, wi?c m?dra ja pomy?la?am - dam jej pow?cha? moj? r?k? na uspokojenie. Jak mi si? w wierzch d?oni nie wpi?a... :? Wygryz?a mi kawa?ek mi?sa. :lol:
 
 
vernille 
Myszo?ak



Pomogła: 7 razy
Wiek: 27
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 695
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-08-10, 21:23   
   Myszy: Uroda, Scycia, Bianka, Ines i Pinezka | Bezimienna [*], Uhura [*], Spinka [*], Artemida [*], Zdrapka [*]


Fru, nie potrafi? sobie nawet wyobrazi? tego bólu... :D


Obiecane foty! ;)

Ma?a mysia akrobatka...





Ferajna prawie w komplecie (chyba ?e choco si? gdzie? w sianie ukry?a, ci??ko j? czasem dostrzec ;P)




Strasznie mi si? podoba to foto... ale zerknijcie na oczy myszy... Tak si? teraz mówi na forum, ?e obwódka = choroba i si? zastanawiam, czy tym moim albinoskom co? si? nie sta?o. S? takie od pocz?tku, nie mizerniej?, patrz?c po moim palcu to wr?cz przeciwnie. Ot, to nawet nie wygl?da na "chorob?", a na zwyczajnie, starannie wyci?t? przez natur? sier??. Wi?c.. choroba, czy urok albinosa? :P









A tak mniej wi?cej wygl?da wi?kszo?? fot w aparacie :P





Aniaaaaaa.... :roll: wiesz co chc? powiedzie? :D





O, a tu dowód na to, ?e m?ode si? rozkr?caj? i powoli zaczynaj? fizycznie dominowa? nad swoimi niewiele starszymi kumpelami :P


?artuj?, po prostu tej bia?ej nie chcia?o si? biega? przez chwil?.




A tak nami?tnie rozgryzamy kocyk... :roll:





A mieszkamy sobie teraz tak -





Koniec! :P
 
 
Frufru
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-10, 21:29   

http://imageshack.us/a/img22/5453/9wvy.png ta fotka to istna bajka. Miód dla mych ...oczu. :D

[ Dodano: 2013-08-10, 21:31 ]
vernille napisał/a:
Wi?c.. choroba, czy urok albinosa? :P
Jako posiadaczka anemicznej pewki powiem, ?e to raczej urok. Ale zerkaj czasem, bo przy czerwonych oczach mo?na przegapi? porfiryne. :)
 
 
aShadow 
Moderator



Hodowla: Anazel
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 19 razy
Dołączyła: 28 Cze 2011
Posty: 3076
Wysłany: 2013-08-10, 21:35   
   Myszy: Ma?e stadko ;)


Co? :)
_________________
 
 
vernille 
Myszo?ak



Pomogła: 7 razy
Wiek: 27
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 695
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-08-10, 21:41   
   Myszy: Uroda, Scycia, Bianka, Ines i Pinezka | Bezimienna [*], Uhura [*], Spinka [*], Artemida [*], Zdrapka [*]


Fru, dzi?ki. Nie pomy?la?am o tym... ale dobrze, ?e to ich urok. :)

Ania, ?e jest pi?kna <3 Ruda si? robi. :D
 
 
aShadow 
Moderator



Hodowla: Anazel
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 19 razy
Dołączyła: 28 Cze 2011
Posty: 3076
Wysłany: 2013-08-10, 21:45   
   Myszy: Ma?e stadko ;)


:D Ciesz? si?, ?e Ci si? podoba. Uwielbiam patrze? na wasze zdj?cia i widzie? jak one u was rosn? :)
_________________
 
 
stardust 
Moderator


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 03 Mar 2012
Posty: 958
Wysłany: 2013-08-10, 21:53   

cudne zdj?cioszki!!!
_________________
I think i've reached that point where giving up and going on are both the same dead end to me.
 
 
lulka123 
Mysi Bywalec
<3 !


Imi?: Daru?ka
Wiek: 24
Dołączyła: 15 Mar 2013
Posty: 113
Skąd: Polska
Wysłany: 2013-08-10, 22:10   
   Myszy: Misio myszka (*) , Marni myszka (*)


Cudowne fotki , jak i modelki :love:
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT