AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
mysi team vernille
Autor Wiadomość
Laraine 
Moderator



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 17 Wrz 2011
Posty: 2941
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2013-05-21, 22:56   

Dobrze, ?e ma taki apetyt. ?liczna jest :)
Du?o zdrówka dla mysi.
_________________
"T?czowy Most to takie miejsce, które przekraczaj? nasi Pupile i za którym na Zielono-niebieskiej ??ce czekaj? na nasze nadej?cie, by si? z nami po??czy? na zawsze."
 
 
MadziaLena 
Great MOUSEr



Imi?: Magda
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 03 Lut 2012
Posty: 1638
Wysłany: 2013-05-22, 07:39   

I co? da?a rad? wci?gn?? ciastko do ?rodka? :]
 
 
AgataMyszata 
Myszowaty



Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 21 Mar 2013
Posty: 437
Skąd: Pozna?
Wysłany: 2013-05-22, 08:46   

Jaki ?akomczuszek :lol:
_________________
Nini [*] , Mini White [*] ,Sheesa [*], Ninora II [*], Dama w Czerni [*], Brandy [*]
 
 
stardust 
Moderator


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 03 Mar 2012
Posty: 958
Wysłany: 2013-05-22, 11:38   

moi potrafi? wci?gn?? ca?? rurk? po papierze, cho? z ka?dej strony jest wi?ksza od wej?cia, wi?c wierz? ?e z ciastkiem si? uda?o :D
_________________
I think i've reached that point where giving up and going on are both the same dead end to me.
 
 
vernille 
Myszo?ak



Pomogła: 7 razy
Wiek: 27
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 695
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-05-22, 17:21   
   Myszy: Uroda, Scycia, Bianka, Ines i Pinezka | Bezimienna [*], Uhura [*], Spinka [*], Artemida [*], Zdrapka [*]


Ciastko le?y nadal u wej?cia, chyba nieco mniejsze... i dobrze, niech dziewczyna si? jeszcze pom?czy, b?dzie mia?a zaj?cie, to mo?e si? nieco o?ywi. :D

stardust, moja rurki dosta?a dopiero niedawno, póki co za?apa?a, ?e mo?na obgryza? brzegi, wi?c nie?mia?o je skubie. Nie wpad?a jeszcze na plan totalnej destrukcji. :D

No i trzymajcie kciuki, bo dzisiaj zaczynamy przygod? z trocinami... :roll:
 
 
Coco 
Myszomaniak



Pomogła: 3 razy
Wiek: 28
Dołączyła: 12 Lis 2012
Posty: 770
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2013-05-22, 17:25   

?liczna jest, zdrówka dla niej :D . trzymamy kciuki ?eby si? uda?o
 
 
vernille 
Myszo?ak



Pomogła: 7 razy
Wiek: 27
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 695
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-05-31, 23:56   
   Myszy: Uroda, Scycia, Bianka, Ines i Pinezka | Bezimienna [*], Uhura [*], Spinka [*], Artemida [*], Zdrapka [*]


?yjemy! Jeszcze... Bo jest coraz gorzej... Kichania coraz wi?cej, do tego dosz?o drapanie.. A poza tym si? starzejemy - futerko coraz bardziej zmierzwione, oczka bielej?, przymykaj? si?... To ju? nie to, co... dwa tygodnie temu... Niestety... :( Ale nie poddaj? jej eutanazji, chocia? my?la?am nad tym intensywnie ze dwa dni. My?l?, ?e nie cierpi. Nadal jest jako tako energiczna, ma apetyt... Kombinowa?am dla niej rówie?niczk? z Atavusa, ale nie wiem, co z tego b?dzie... (?eby nie powiedzie?: "nie wiem, czy do?yje"...). Chcia?abym, ?eby zdo?a?a jeszcze cho? przez chwil? pomieszka? w nowym akwarium, które niebawem przyb?dzie... :(

Tymczasem nowa fota, aktualna, sprzed pi?ciu minut. Niestety, drapiemy si?... Ale za to w towarzystwie nowej zabawki. Strasznie ciesz? si?, ?e zrobi?am tak? fot? - z tym serduszkiem. Akurat w przypadku Bezimiennej Pere?ki (eh.. oficjalnie j? tak nazwa?am, bo do tej pory imienia jako takiego nie mia?a, a najcz??ciej mówi?am do niej 'pere?ko') ka?da minuta jest dla mnie bezcenna... Siedzia?am i klei?am to serduszko z nadziej?, ?e jeszcze cykn? mysi fot? - i jest. :)



Patrz? na to zdjecie bardziej optymistycznie - jakby mycha mówi?a "oh, stop it, you", jako reakcja na to serducho :lol:
 
 
aShadow 
Moderator



Hodowla: Anazel
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 19 razy
Dołączyła: 28 Cze 2011
Posty: 3076
Wysłany: 2013-06-01, 09:10   
   Myszy: Ma?e stadko ;)


Hmmm, a ona nie ma paso?ytów?
Kichanie, drapanie i zmierzwione futro by pasowa?o do tego...
 
 
Minka. 
Myszowaty


Imi?: Sara
Pomogła: 1 raz
Wiek: 24
Dołączyła: 12 Mar 2013
Posty: 462
Skąd: Namys?ów
Wysłany: 2013-06-01, 09:17   

wspania?e zdj?cie :* .
_________________
 
 
?ukit190 
Mysi Bywalec


Imi?: ?ukasz
Pomógł: 2 razy
Wiek: 34
Dołączył: 10 Gru 2012
Posty: 172
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2013-06-01, 10:08   
   Myszy: Hektor


hehe , super :m:):
 
 
vernille 
Myszo?ak



Pomogła: 7 razy
Wiek: 27
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 695
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-06-01, 10:35   
   Myszy: Uroda, Scycia, Bianka, Ines i Pinezka | Bezimienna [*], Uhura [*], Spinka [*], Artemida [*], Zdrapka [*]


aShadow, my?la?am nad tym, ale wet nawet nie poszed? w t? stron?... Zobacz?, jak b?dzie z ni? przez weekend, je?li si? pogorszy - dzwoni? do weta, ewentualnie jad? do innego, bo mój jest tylko w pi?tki.
Nie pasuje mi tylko to, ze czasem kichanie nasila si? po w?o?eniu r?ki do klatki i mysz ucieka od mojego zapachu... I to, ?e kiedy? poprawi?o jej si? po zastrzyku ze sterydem. Swoj? droga, paso?yty na serio wywo?uj? kichanie? ;o
Ile da?abym za to, by by? jasnowidzem w takiej chwili... :roll:
 
 
lilith 
MYSI MASTER
myszoszczur :)



Hodowla: MYSTIC RODENTS
Pomogła: 30 razy
Dołączyła: 28 Gru 2008
Posty: 3362
Skąd: krakow
Wysłany: 2013-06-01, 10:51   
   Myszy: pytania dotyczace zakupu myszek prosze kierowac na pw


vernille, ona na 100% ma pasozyty zmien weta , powinna zostac odorobaczona , bo jej stan sie pogorszy jeszcze , wystarczy ivermektyna na siersc , czeste sprzatanie i musisz si pozbyc drewnianych elementow w jej pomieszczeniu , odkazic wszytsko domestosem i powtarzac odrobaczanie , kichanie ,drapanie i jakby zatluszczone futro to najczesciej objaw wszolow , a jak kicha to juz jest powazny stan , tzn ze pasozyty dostaly sie do sluzowki nosa , wiec jest mocno zarobaczona juz
_________________
milosc mozna wyrazic na rozne sposoby
 
 
 
vernille 
Myszo?ak



Pomogła: 7 razy
Wiek: 27
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 695
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-06-01, 10:56   
   Myszy: Uroda, Scycia, Bianka, Ines i Pinezka | Bezimienna [*], Uhura [*], Spinka [*], Artemida [*], Zdrapka [*]


lilith, z nieba mi spad?a?, szkoda, ?e dopiero teraz - po miesi?cu walki z "zapaleniem górnych dróg oddechowych". Nie mam wyboru (i kasy, ale co? uciu?am za moment), ubieram si? i lec? do Warszawy do weta w takim razie. Jeszcze tylko sprawdz? u którego weta przyjmuje dzisiaj co? gryzoniowego.

lilith, je?li mog?abym Ci zada? jedno pytanie - warto doda?, ?e myszka ma ju? 1 rok i 4-5 miesi?cy, wi?c nie wygl?da ju? pi?knie i m?odo. Ale tak czy siak, nadal obstajesz przy paso?ytach, tak? :) Upewniam si? tylko. :)
 
 
lilith 
MYSI MASTER
myszoszczur :)



Hodowla: MYSTIC RODENTS
Pomogła: 30 razy
Dołączyła: 28 Gru 2008
Posty: 3362
Skąd: krakow
Wysłany: 2013-06-01, 10:57   
   Myszy: pytania dotyczace zakupu myszek prosze kierowac na pw


vernille, trzebabylo pisac na pw , ja nie zawsze mam czas wszytskie posty czytac

obstaje przy wszolach , zobacz czy ma na wlosach takie biale kuleczki , ktore nie chca zejsc pod paznokciem , ewentualnie moze to tez byc swierzbowiec
_________________
milosc mozna wyrazic na rozne sposoby
 
 
 
vernille 
Myszo?ak



Pomogła: 7 razy
Wiek: 27
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 695
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-06-01, 11:07   
   Myszy: Uroda, Scycia, Bianka, Ines i Pinezka | Bezimienna [*], Uhura [*], Spinka [*], Artemida [*], Zdrapka [*]


lilith, rozumiem, rozumiem, i tak si? ciesz?, ?e chocia? przypadkiem tutaj zajrza?a?.. :)

Nic na jej skórze nie znalaz?am... Ci??ko troch? to zrobi?, bo sier?? bardziej przypomina wat?, ni? sztywniejszy w?os.. Znalaz?am niby par? bia?ych kropek, ale ma?o paso?yto-podobnych, na sier?ci (bardziej jak paproch od trocin). No nic, jest nowy trop, jad? do Ogonka tak czy siak.

Kurcz?, ju? te czeskie notatki mojego weta powinny popchn?? mnie w stron? wyj?cia. o_O
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT