AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Awaria forum
Autor Wiadomość
MadziaLena 
Great MOUSEr



Imi?: Magda
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 03 Lut 2012
Posty: 1638
Wysłany: 2013-04-21, 22:48   

:shock:
 
 
AgataMyszata 
Myszowaty



Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 21 Mar 2013
Posty: 437
Skąd: Pozna?
Wysłany: 2013-04-21, 22:48   

MadziaLena, haha.. ja mia?am tak samo :lol:
_________________
Nini [*] , Mini White [*] ,Sheesa [*], Ninora II [*], Dama w Czerni [*], Brandy [*]
 
 
ajafo 
Administrator
Admin Techniczny



Imi?: Artur
Wiek: 43
Dołączył: 15 Maj 2007
Posty: 55
Skąd: Wroc?aw/Krosno Odrz.
Wysłany: 2013-04-21, 23:19   
   Myszy: DELL Bluetooth ;)


Obiecuj? ju? nie pisa? o technicznych rzeczach :) cho? stara?em si? to opisa? ma?o technicznie i stosunkowo prosto ;)
_________________
 
 
 
kiniaczek31 
MYSI MASTER


Pomogła: 16 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 15 Kwi 2012
Posty: 3004
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2013-04-22, 09:58   

Nie no pisz pisz ciekawie si? czyta?o :) i jeszcze raz wielkie dzi?ki za opanowanie sytuacji ciesz? si? ?e sie uda?o brawo !
_________________
InfinitY ..
 
 
ajafo 
Administrator
Admin Techniczny



Imi?: Artur
Wiek: 43
Dołączył: 15 Maj 2007
Posty: 55
Skąd: Wroc?aw/Krosno Odrz.
Wysłany: 2013-04-22, 12:40   
   Myszy: DELL Bluetooth ;)


Ja równie? si? ciesz?, ?e si? uda?o i mam nadziej?, ?e wi?cej ju? takich przykrych niespodzianek nie b?dzie :)
_________________
 
 
 
chowder75 
Great MOUSEr
Co ja tutaj robi??!



Imi?: Maciek
Hodowla: Brak
Pomógł: 4 razy
Wiek: 27
Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 1788
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2014-05-26, 16:23   
   Myszy: ChlebiSzyna :D


Aj dobra napisze tu. Jako? nie wydaje mi si?, by kto? w co drugim temacie mia? zamiar ?amac cisze wyborcz? tym bardziej, ?e nie ma tu raczej wielkich dyskusji o polityce. Nawet na du?ych forach gdzie s? ludzie doro?li na czas ciszy lokuje sie tylko temat polityczny a nie ca?e forum, jednym s?owem kwestionuj? to ca?e blokowanie na czas ciszy.
_________________
Myszki:
Ba?ka[*], ?atka[*], Lady[*]
Albi[*], Szarka[*], Fifi[*] ChlebiSzyna
Chomiki:Lola [*]
 
 
trampka 
Myszo?ak


Imi?: Natalia
Pomogła: 12 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 27 Maj 2013
Posty: 632
Skąd: Siemianowice ?l?skie
Wysłany: 2014-05-26, 16:29   
   Myszy: Lusia, Tosia, Zuzia, Krysia, Marysia


apropo wyborów - pracowa?am w komisji obwodowej. dla mnie niska frekwencja by?a ratunkiem, bo od liczenia g?osów ju? mi si? dwoi?o przed oczami :lol: ale trafi?am na tak genialnych ludzi, ?e ca?y czas p?akali?my ze ?miechu, takich tekstów dawno nie s?ysza?am. niewdzi?czna i m?cz?ca praca, ale op?aca?o si? ;)

ale do tematu - wed?ug mnie to te? dosy? dziwne... tym bardziej, ?e faktycznie ma?o kto tutaj mówi o polityce. mo?e nast?pnym razem nie trzeba tego powtarza?? ludzie sami potrafi? si? ogarn??
 
 
 
MadziaLena 
Great MOUSEr



Imi?: Magda
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 03 Lut 2012
Posty: 1638
Wysłany: 2014-05-26, 16:42   

chowder75 napisał/a:
Aj dobra napisze tu. Jako? nie wydaje mi si?, by kto? w co drugim temacie mia? zamiar ?amac cisze wyborcz? tym bardziej, ?e nie ma tu raczej wielkich dyskusji o polityce. Nawet na du?ych forach gdzie s? ludzie doro?li na czas ciszy lokuje sie tylko temat polityczny a nie ca?e forum, jednym s?owem kwestionuj? to ca?e blokowanie na czas ciszy.


Cytat:
ale do tematu - wed?ug mnie to te? dosy? dziwne... tym bardziej, ?e faktycznie ma?o kto tutaj mówi o polityce. mo?e nast?pnym razem nie trzeba tego powtarza?? ludzie sami potrafi? si? ogarn??


Wpisy ajafo: stardust: w tej chwili mam proces, ktory trwa juz 4 lata domagaja sie w nim dla mnie pol roku ograniczenia wolnosci i 20tys zl odszkodowania, z tego wzgledu, ze jakis gosciu w komentarzu napisal cos na drugiego goscia u mnie na forum

i to nie jest zart dzieje sie na serio, to jest realny proces i realna kasa wydana na adwokatow mozesz sobie policzyc ile to moze kosztowac

na razie w pierwszej instancji udalo mi sie wybronic ale sad okregowy znow cofnal sprawe do rejonowego ze wzgledow formalnych + nie wiadomo czy uda mi sie uzyskac zwrot kosztow bo rejonowy zasadzil, a okregowy nakazal jeszcze raz to sprawdzic

jednym slowem sadzisz sie i nawet jesli uda Ci sie wygrac bo co ja mam do tego, ze jakis gosciu na drugiego cos napisal (wpis usunalem po 40minutach od zgloszenia), a i tak musisz kase spora wydac i moga Ci jej nie oddac
 
 
Ira 
SuperMysz
Ira



Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 28 Paź 2009
Posty: 1180
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2014-06-29, 09:01   

Mam pytanie do forumowego guru czyli do admina :grin:

Na forum jest ?wietna opcja wstawiania zdj?? podczas pisania posta. Niestety nowi forumowicze ci?gle maj? problem ze wstawianiem zdj??, bo tej opcji nie widz?. Czy da?oby rad? zwi?kszy? literki linku tej opcji "Kliknij aby doda? zdj?cie do wiadomo?ci"? Mo?e nada? jeszcze jaki? kolorek np. czerwony? W ka?dym b?d? razie zrobi? co?, co bardziej uwidoczni t? opcj??
 
 
 
ajafo 
Administrator
Admin Techniczny



Imi?: Artur
Wiek: 43
Dołączył: 15 Maj 2007
Posty: 55
Skąd: Wroc?aw/Krosno Odrz.
Wysłany: 2014-06-29, 10:44   
   Myszy: DELL Bluetooth ;)


Powi?kszy?em czcionk?, ale wydaje mi si?, ?e lepszym rozwi?zaniem by?aby zmiana ikonki obok tego napisu na jak?? odrobin? wi?ksz? i przypominaj?c? zdj?cie - tylko kto? musia?by tak? ikonk? przygotowa?, ja niestety graficznie jestem antytalentem :)
_________________
 
 
 
Ira 
SuperMysz
Ira



Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 28 Paź 2009
Posty: 1180
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2014-06-29, 10:47   

Przede wszystkimi sorry, bo nie w tym miejscu wstawi?am post, ale gdy chcia?am si? poprawi?, to ju? by?a odpowied? - mój post powinien by? w "uwagi do zmian na forum", a nie "awaria forum"

Dzi?ki za b?yskawiczn? reakcj?. Teraz jest extra, rewelacja :grin: My?l?, ?e ka?dy forumowicz zauwa?y ten link. Wielkie dzi?ki, bo ci?gle sypi? si? pytania, jak wstawia? zdj?cia, a to jest najprostsza droga i najszybsza :wink:
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT