AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Chudni?cie m?odej myszki.
Autor Wiadomość
Dari 
Gadu?a Myszaty



Imi?: Daria
Pomogła: 2 razy
Wiek: 42
Dołączyła: 19 Sty 2013
Posty: 362
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-09-28, 18:52   
   Myszy: ma?a myszarnia ;)


Wróci?am z Ogonka- jest chyba jednak to zapalenie p?uc tzn. na pewno jakie? ?wisty. Dosta?a zastrzyk enroxil+witaminy. Tydzie? mam jej podawa? enro i dodatkow? karm? na podtuczenie- jaki? wynalazek w proszku- robi si? z tego papk? i podaje do pyszczka...
No zobaczymy :roll: Schud?a z 28g do 20g- jest malutka, ale z t? wag? to wygl?da jak, powiedzmy.. patyk, bo ju? nie chc? bardziej obrazowo...
_________________
Moje myszencje :m:):
 
 
Kasumi 
Moderator



Pomogła: 34 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 31 Paź 2012
Posty: 2081
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-09-28, 18:57   

kciukam za ma??! oby si? z tego wyliza?a
_________________
?ycie to nieustanne cierpienie, a potem si? umiera.
 
 
 
Dari 
Gadu?a Myszaty



Imi?: Daria
Pomogła: 2 razy
Wiek: 42
Dołączyła: 19 Sty 2013
Posty: 362
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-09-28, 19:00   
   Myszy: ma?a myszarnia ;)


Dzi?ki :) Ach z tymi myszami.. acha- lekarz powiedzia?a te?, ?eby przy klatce postawi? lampk? tak? ma?? np. z biurka i nagrzewa? tak klatk?.. Ja nie mam takiej lampki, ale mo?e kto? tak b?dzie sobie chore myszory ogrzewa? :razz:
_________________
Moje myszencje :m:):
 
 
Kasumi 
Moderator



Pomogła: 34 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 31 Paź 2012
Posty: 2081
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-09-28, 19:04   

Dari, mog? Ci po?yczy? je?li chcesz :) mam dwie, jednej u?ywam raz na ruski rok, ale skoro teraz mo?e Ci pos?u?y?, to powiedz s?owo :)
_________________
?ycie to nieustanne cierpienie, a potem si? umiera.
 
 
 
Frufru
[Usunięty]

Wysłany: 2013-09-28, 19:55   

Wynalazek w proszku to pewnie Emeraid. Puddi na tym jecha?a...
 
 
Dari 
Gadu?a Myszaty



Imi?: Daria
Pomogła: 2 razy
Wiek: 42
Dołączyła: 19 Sty 2013
Posty: 362
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-09-28, 22:48   
   Myszy: ma?a myszarnia ;)


Kasumi napisał/a:
mog? Ci po?yczy? je?li chcesz


Dzi?ki Kochana :) Jak wy??cz? ogrzewanie, to kto wie..- ale na szcz??cie cieplutko w mieszkaniu. Wymoszcz? jej jeszcze bawe?n? (t? dla gryzoni) w domku i niech si? kuruje chudzina... ale dzi?kuj? bardzo- trzymajmy mocno kciuki za nasze chorowitki!

Frufru napisał/a:
Wynalazek w proszku to pewnie Emeraid.

Nie wiem niestety- w "instrukcji" do leków nie napisano mi nazwy, ale pono? to Ogonek z Wlk Brytanii sprowadzi? :smile:
_________________
Moje myszencje :m:):
 
 
AgAp
Myszo?ak


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 19 Cze 2012
Posty: 652
Wysłany: 2013-09-29, 08:39   

ja kupi?am na terra sklep p?ytk? do ogrzewania i gdy by?o zimno, wk?ada?am j? pod klatk? i faktycznie mysiaki siadywa?y w tym miejscu
 
 
Frufru
[Usunięty]

Wysłany: 2013-09-29, 09:19   

Dari, no to Emeraid. Mi podobnie to "reklamowali". ;) Od razu podpowiem, ?e w ko?cowej fazie ?ycia miesza?am go nie na wodzie a na ?ó?tku jajka z odrobin? ciep?ej wody. Jeszcze "solidniejsza" papka energetyczna si? z tego robi. Polecam, bo jednak Puddi utrzyma?a jaki? czas mas? na tym, a pewnie by?oby gorzej. Cho? ja j? karmi?am tym równo co godzin?.

Wierz?, ?e Wasza historia jest lepsza i sko?czy si? na dniach. :)
 
 
Dari 
Gadu?a Myszaty



Imi?: Daria
Pomogła: 2 razy
Wiek: 42
Dołączyła: 19 Sty 2013
Posty: 362
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-09-29, 23:30   
   Myszy: ma?a myszarnia ;)


Dzi?ki Fru... oby oby oby... ale jest przera?liwie chuda.. Zastrzyk zrobi?am w?a?ciwie za 3 razem dopiero, bo sama skóra.. troch? papki poda?am.. rano podam znowu.. no marnie, marniutko jak na razie :?
_________________
Moje myszencje :m:):
 
 
Frufru
[Usunięty]

Wysłany: 2013-09-30, 08:45   

Domy?lam si?, ?e je?li pracujesz to ci??ko o taki system, ale staraj si? równo co 1,5 -2h maks podawa?. Z mysim metabolizmem wi?ksze odst?py mog? "nie zd??y?" si? prze?o?y? na mas? a pójd? tylko na energie do walki z chorob?. No i sprawdzaj co 6h jak tam masa, czy si? zmienia lub trzyma. To da dobry obraz co si? dzieje i czy dawa? cz??ciej, wi?cej albo z czym? jeszcze. Sama je?
 
 
Dari 
Gadu?a Myszaty



Imi?: Daria
Pomogła: 2 razy
Wiek: 42
Dołączyła: 19 Sty 2013
Posty: 362
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-09-30, 09:35   
   Myszy: ma?a myszarnia ;)


Najch?tniej bym j? do pracy wzi??a :grin: ale niestety :razz: Dzi? by?o lepiej... Rano ods?aniam klatk?. Zostawi?am na noc pojemnik z olejkiem do inhalacji obok klatki, nakry?am w nocy kocem klatk?+ten pojemnik- ma?a sobie powdycha?a troch?- to wet te? zaleca?a. I podchodz?- a ona mnie wita- wygl?da przez pr?ty. Poda?am t? papk? i dzi? mia?a wi?cej si?y ni? wczoraj jak j? wzi??am do r?ki, nie trz?sie si? ju? tak.. Zobaczymy.. ale póki co- ma?y krok w dobr? stron?. A sama je- skubie tam co? troch?, ale nie tyle, co zdrowe myszy.


https://plus.google.com/photos/108913353143823673123/albums/5848217086473826529/5884163182647538706?banner=pwa&pid=5884163182647538706&oid=108913353143823673123

tu jest fotka- jak by?a zdrowa, a zwie si? ta panna Z?ota Myszka :lol:
_________________
Moje myszencje :m:):
 
 
Frufru
[Usunięty]

Wysłany: 2013-09-30, 09:49   

No to dobrze, ?e. Ja mia?am ten problem, ?e mi nie jad?a wcale. I po?rednio to j? "zabija?o". :(
 
 
kiniaczek31 
MYSI MASTER


Pomogła: 16 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 15 Kwi 2012
Posty: 3004
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2013-09-30, 10:00   

Ja mia?am samczyka który w??snie przy zapaleniu p?uc strasznie polecia? wagowo po wizycie u weta i unodoxie ( nie dostali ?adnego zastrzyku co mnie wtedy w sumie wkurzy?o ) da? rad? a wygl?da? naprawd? strasznie jednak juz na drugi dzie? by?o wida? popraw? ( nie dokarmia?am go ) ale pod nos mu podsuwa?am co tylko mi pod r?k? wpad?o :)
Trzymam kciuki powodzenia w leczeniu :)
_________________
InfinitY ..
 
 
Dari 
Gadu?a Myszaty



Imi?: Daria
Pomogła: 2 razy
Wiek: 42
Dołączyła: 19 Sty 2013
Posty: 362
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-09-30, 12:27   
   Myszy: ma?a myszarnia ;)


Dzi?ki :smile: Ja jak by?am u weta to poprosi?am jeszcze o zastrzyk z witamin- inaczej by nie dosta?a tym razem. Skoro ju? si? tam jedzie i mysza si? stresuje, to niech j? obs?u?? najlepiej jak s? w stanie :razz: A to co piszesz kiniaczek31, pocieszaj?ce. Co do jedzenia, poda?am te? ma?ej troch?.. mas?a.
_________________
Moje myszencje :m:):
 
 
Frufru
[Usunięty]

Wysłany: 2013-09-30, 12:44   

Dari, majonez, makaron z jajka, ?ó?tko jajka (bez bia?ka), woda z miodem, takie tam cuda mo?esz jej podawa?. Teraz jest moment w którym mocno tucz?ce rzeczy s? wskazane, bo zdrowej myszy to lepiej tak nie pakowa?.

Trzymamy kciuki. :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT