AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kat
2010-08-23, 19:51
Co o waszej myszce sadza inni?
Autor Wiadomość
Fauka 
MegaMysz
Pozytywnie zamysiona



Hodowla: Nezumi
Pomogła: 6 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 31 Paź 2005
Posty: 1259
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2011-01-24, 16:35   

U mnie w domu by? problem jedynie ze szczurami bo niby smierdzia?y, wygl?da?y ma?o estetycznie, nie daj bo?e wypu?ci?am to mama ucieka?a bo my?la?a ?e który? na ni? wskoczy. Myszy te? si? ba?a ale jak by?am ma?a i trafi?a do mnie pierwsza mysz, to si? przekona?a. Strasznie lubi maluchy, pomaga bw sprz?taniu bo twierdzi, ?e jak robi? to sama to jest wi?kszy bajzel w domu :lol: babcia ostatnio zdoby?a si? na odwag? i pog?aska?a jednego maluszka. W szkole wi?kszo?c ludzi reaguje pozytywnie, kilku kolegów si? ?mieje z tego, niech si? ?miej? :)
_________________
 
 
 
chowder75 
Great MOUSEr
Co ja tutaj robi??!



Imi?: Maciek
Hodowla: Brak
Pomógł: 4 razy
Wiek: 27
Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 1788
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2011-01-24, 17:04   
   Myszy: ChlebiSzyna :D


Te? chcia?em mie? szczurka po smierci mioch myszek :cry: wko?cu przekona?em mam? i gdy dzwoni?em do cioci informuj?c ?e kupie sobie 2 szczurki powiedzia?a kategoryczne NIE je to bym nie przekona? w ko?cu przyje?d?am do niej w go?ci na 2 miesi?ce wakacji nie moge jesj niczego narzuca?.
Ale powró?my do tematu maoja mam uwarza myszki za straszne potwory z ogonkami babcia uwarza je za ?mieciary a tata je lubi.
_________________
Myszki:
Ba?ka[*], ?atka[*], Lady[*]
Albi[*], Szarka[*], Fifi[*] ChlebiSzyna
Chomiki:Lola [*]
 
 
Hikari 
M?ody Myszaty



Imi?: Gosia
Wiek: 26
Dołączyła: 12 Wrz 2010
Posty: 22
Skąd: P?ock
Wysłany: 2011-01-24, 18:48   
   Myszy: Muniek, Felicja, Ma?a i Ma?y


U mnie wszyscy na pocz?tku byli przeciwni a teraz tata jest dos?ownie zakochany w moich myszonkach, mama te? wyra?a jakie? zainteresowanie chocia? sama do r?ki nie we?mie. Siostra lubi popatrze? ale ona nie ma zbyt du?o czasu. Reszta rodziny raczej si? nimi nie interesuje... wi?kszo?? si? brzydzi. Moi znajomi kochaj? je i zawsze gdy do mnie przychodz? to jest "poka? myszki!". Mistrzostwa bije ma?y jako ?e jest 3-kolorowy z bia?ym piorunkiem na pyszczku wszyscy si? nim zachwycaj?. Dla mnie ka?dy komplement jest wielk? pochwa??, a Ci co twierdz? ?e myszy s? brzydkie po prostu si? nie znaj? ^^
_________________
?ycie to jest Twoja szansa, Ty wykorzystaj ten czas.
Mój zwierzyniec:
Kaja-pieska
Muniek-myszek, Felicja-myszka, Ma?a-myszka, Ma?y-myszek
8 rybek bez imion xD
Drimi[*]-króliczka
Borys[*]-myszek
Wiktor[*]-ma?a myszka
du?o rybek[*]
 
 
Ratoncita 
Myszowaty
na bezmysiu


Imi?: Anna
Pomogła: 2 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 02 Sty 2008
Posty: 542
Skąd: troch? znik?d
Wysłany: 2011-02-27, 10:39   
   Myszy: obecnie brak


Wczoraj wróci?am z centrum handlowego z zakupami... kiedy moja siostra, która "lubi myszy, ale na odleg?o??" zobaczy?a w siatce paczk? suszonych warzywek dla gryzonia, powiedzia?a: o, nie zapomnia?a? o swojej myszce, jakie to s?odkie :m:): .
_________________
Mus to mus!
 
 
SponGeBob 
Gadu?a Myszaty
~My?l PoZyTyWnIe~



Imi?: Agata
Pomogła: 1 raz
Wiek: 26
Dołączyła: 14 Sty 2011
Posty: 348
Skąd: W-wa
Wysłany: 2011-02-27, 12:52   
   Myszy: Bubcia,Orzeszek[samiczka inaczej br?zik ;p],Bia?a (mia?a by? pysia ale nikt tak do niej nie mowil :) M?odziutka pche?ka :D


Mi mama zawsze mówi?a ?e b?d? mieszka?a pod drzwiami z jakimi kolwiek zwierzakami...A teraz sama w ci?gu dnia , gdy mysie wstaj? za jak?? potrzeb? daje im pyszne rarytasy :grin: Nawet , gdy wyjecha?am na kilka dni babcia przychodzila da? karm? myszakom jej te? si? podobalo nawet powiedzia?a ?e ; ''ruda wszystkim zabiera''.Zacze?am si? ?mia? bo nie mam rudej tylko czarn? z rudym brzuszkiem.Najlepsze jest to gdy przychodzi do nas w odwiedziny zawsze do myszek si? przyjdzie przywita? :lol:
_________________
GrubSon
 
 
Leonna 
Myszowaty
OPIS W BUDOWIE :)


Imi?: Julia
Pomogła: 2 razy
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Lut 2011
Posty: 541
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-03-01, 17:48   

U mnie podobnie, ale to tak jest, ?e jak kto? przyniesie do pokoju to tata we?mie na r?ce, mama bardzo je lubi a ciocia pyta si? ,, po co ci tyle tego??? Nie wystarczy ci ju? ten pies, kot i ?ó?w???" I takie tam.
 
 
Chillinx3 
M?ody Myszaty


Dołączyła: 02 Lis 2012
Posty: 45
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2012-11-04, 00:25   
   Myszy: Foxy, Yuma


Moja mama na poczatku nie by?a przekonana do myszy, a tata to ju? w ogole... pozniej sie rozkrecili i da?am im je troche na r?ce to juz sie do nich przyzwyczaili i je polubili ;) s? nimi zauroczeni ! :D z kolei moja ciocia i babcia mowia ze sa fajne i slodziutkie, ale nie chca za nic ich dotknac bo je obrzydza ogon ;p moi znajomi to mowia na nie szczury... ogolnie to w moim towarzystwie pierwsza mam myszki i jeszcze nikt nie ma wiec zablysnelam troche i jakos moi znajomi polubili je i nawet im sie spodoba?y moje pociechy :) Najbardziej mnie to denerwuje jak mój wujek mowi do mnie 'daj mi tego szczura' bo chce go potrzymac. Ogolnie jestem normalnie uczulona jak ktos tak mówi, ostatnio rozmawialam z kolezanka na temat zwierzat i powiedzialam ze teraz jeszcze bym chciala dwa szczurki , a ona mowi "ale przeciez ty juz masz szczury"...
_________________
Myszy ta?cuj?, gdy kota w domu nie czuj?. ;]
 
 
Pipi 
Mysi Rozmówca



Imi?: Weronika
Wiek: 26
Dołączyła: 28 Sie 2010
Posty: 295
Skąd: Bia?ystok
Wysłany: 2012-11-04, 10:55   

Babcie si? boj?, reszta Floriana bardzo lubi. Mama nosi go na r?kach, bracia te?. Kole?anki Florka bardzo lubi?, ale odk?d nasika? jednej na r?k? wol? na niego patrze? :P
_________________
szczur Franek :D
psy: Grover i Junior :D
----
Florian [*]
Konstanty [*]
Dex [*]
Romek [*]
Milus?awa [*]
Carmen [*]
 
 
 
basistka 
Szara myszka


Imi?: Basia
Wiek: 33
Dołączyła: 09 Lis 2012
Posty: 3
Wysłany: 2012-11-09, 14:39   
   Myszy: Salem, Zoltan, Flow, Tequila


U mnie w domu zawsze bylo tak,ze tato przymykal oko na kazde zwierzatko- bo sam bardzo je lubi;) ale walki z mama musialam toczyc ja ;p obecnie mam psiaka ze schroniska, popielice afryk.tez z adopcji no male stadko myszatych. Mama w sumie przywykla, mowi ze nic specjalnego w nich nie widzi, ale moga byc, bo nie maja ogonow jak szczurki ;D czasem ja nawet przylapie jak stoi i do nich przemawia, ale na reke nie wezmie, choc twierdzi ze sie nie boi ;)
_________________
Topik, Kropek [*]
 
 
e_wisniewska 
Gadu?a Myszaty



Imi?: Ewa
Wiek: 33
Dołączyła: 04 Lis 2012
Posty: 330
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-11-09, 14:44   
   Myszy: Pako (*)


Moja siostra sama wyci?ga i miziucha Pakusia. Mama- ''fajnie, ?e jest ale ?mierdzi i na co Ci ta mysz?!'', Tata - "idz mi z ni?, fuj...". A ja mam to gdzie? co sobie rodzice my?l?, najwa?niejsze, ?e jestem szcz??liwa, ?e go mam! Kole?anki s? zadowolone jak przychodz? do mnie i same go wyci?gaj? z klatki do g?askania a jemu si? to podoba ;D
_________________
Za T?czowym Mosteczkiem jeste? Ty, moja jedyna i najdro?sza, sp?dzi?am z Tob? najpi?kniejsze 3 lata i 9 miesi?cy, kiedy? spotkamy si? tam i ju? zawsze b?dziemy razem! (Pami?ci sunieczki Nuteczki), do??czy? do Ciebie Pako, jedyny i wyj?tkowy, zaopiekuj si? nim :(
 
 
 
Frufru
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-09, 15:02   

Moja rodzina w ?aden znacz?cy sposób od lat nie jest zaanga?owana w moje ?yciowe decyzje, niemniej fakt i? posiadam myszy bardzo ich zaskoczy?. Nigdy nie mia?am zap?dów do ma?ych zwierz?t, wr?cz otwarcie mówi?am, ?e nie robi? na mnie wra?enia i wydaj? si? ma?o "por?czne" w kontaktach.

Wysz?o, jak wysz?o. ;) Moja rodzina by?a po paru kontaktach zaskoczona wyra?nymi osobowo?ciami myszek oraz faktem ich oswojenia, z kolei mój T? dos?ownie móg?by sta? nad klatk? i je rozpieszcza? smako?ykami. A one o tym wiedz? i jak go widz? to od razu najwy?sze punkty w klatce obstalowuj? i czekaj? a? co? im "skapnie". (:
 
 
basistka 
Szara myszka


Imi?: Basia
Wiek: 33
Dołączyła: 09 Lis 2012
Posty: 3
Wysłany: 2012-11-09, 15:10   
   Myszy: Salem, Zoltan, Flow, Tequila


Frufru, zeby moj lubi chcial taki byc ;) No coz, wychowal sie na wsi i holdowal pogladowi,ze myszy sa po to,zeby zjadl je kot ;d jednak sam podarowal mi dwie z moich myszatych i chyba nawet poczul do nich lekka sympatie ;) Ostatnio dal sie tez namowic i przygarnal szczurka,wiec nie jest zle ;p
_________________
Topik, Kropek [*]
 
 
Frufru
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-09, 15:14   

basistka, ja w domu mam te? kota, ale szcz??liwie poluje na te dzikie, w ogrodzie a moim daje spokój. Tak s?owem dygresji. Wiadomo, ?e myszy rasowe to jest fanaberia, ale do?? urocza. :D
 
 
basistka 
Szara myszka


Imi?: Basia
Wiek: 33
Dołączyła: 09 Lis 2012
Posty: 3
Wysłany: 2012-11-09, 15:21   
   Myszy: Salem, Zoltan, Flow, Tequila


Przypomniala mi sie historia zwiazana z moim bratem, choc nie dotyczy myszy a popielic ;) Jak przynioslam do domku, to mowie:Patrz, jakie sa slodkie! A brat na to:szczur jak szczur (!), i po co to komu?
a za pol godziny uszom nie wierze-stoi nad klatka i gada do nich pieszczotliwie!
Frufru, tez mam kiciusia, znajde z krzakow, i on chyba w ogole nie ma instynktu ;D
_________________
Topik, Kropek [*]
 
 
Virame 
Gadu?a Myszaty


Pomogła: 2 razy
Wiek: 28
Dołączyła: 28 Wrz 2012
Posty: 394
Wysłany: 2012-11-10, 11:38   

Moja mama nie zgadza?a si? na jakiekolwiek zwierze po za rybami. Jednak kiedy w domu mieszkaj? myszki, bardzo cz?sto podchodzi do klatki i z nimi rozmawia. Na pocz?tku mówi?a, ?e brzydko pachn?, ale ju? nie zwraca na to uwagi. Kiedy kupi?am dun?, to narzeka?a, bo nie b?dzie mia?a kontaktu a myszami przez szparki. A kilka dni temu, pokaza?am nowy 'wynalazek' lilith, to moja mama uszy?a co? na ten wzór. Eh, ci nasi rodzice. :3
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT