AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Pojemnik dla myszy podczas wyjazdu
Autor Wiadomość
mysiamama1989
Mysi Rozmówca


Wiek: 34
Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 298
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2013-05-27, 10:13   Pojemnik dla myszy podczas wyjazdu
   Myszy: ?l?zaczka i Miedzianka Opavka i Motorówka[*], Lechistka


Poniewa? b?d? musia?a wyjecha? na 4 dni musz? zabra? ze sob? równie? i moje myszole tylko teraz mam do Was pytanie czy myszole b?d? mog?y by? przez te 4 dni w transporterze jezeli kupie im du?y transporter ? czy musz? zabiera? ze sob? ca?? klatk?? Niestety sytu?acja jest taka a nie inna i wiem ?e w domu nikt oprócz mnie nie zaopiekuje si? myszatymi :m:(: dlatego musz? zabra? je ze sob? nie wiem jak mam to zrobi? wyjazd mam ju? w ten czwartek.
prosz? o pomoc czy mog? spedzi? te 4 dni w tym transporterze i je?eli mog? to jak du?y on musia?by by? bo w domu mam malego to tak tylko na wizyty do weta i na czas gdy zmieniam im trotki w klatce i ja myje jestem ?wiadoma ?e ten transporterek co mam nie nadaje si? na wyjazd dlatego chcia?abym wiedzie? jaki mniej wi?cej o ile w ogóle da rady sprosta?by moim myszk? by by?o im w miar? dobrze bo wiadomo najlepiej sie czuj? w swojej klatce. Mam dwie myszki one maj? co? oko?o 5 miesi?cy... Z góry dzi?kuje za pomoc
_________________
http://www.suwaczki.com/t...c5xua4r4sw2.png
Ostatnio zmieniony przez kat 2013-05-28, 15:16, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
rumcia 
Mysi Rozmówca



Imi?: Maja
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 15 Kwi 2013
Posty: 238
Skąd: Bielsko-Bia?a
Wysłany: 2013-05-27, 10:32   

spokojnie wytrzymaj?,nie ma obawy. Tylko,?eby mia?y zapewnione poide?ko i jedzenie,wrzuci? mo?esz te? tekturow? rolk?. O ile nie b?dziesz zapewnia? im ?adnych turbulencji itp to powinny spokojnie tam wytrzyma? i nic nie powinno myszkom si? sta? a po 4 dniach wróc? do swojej klateczki :)
 
 
 
harapug 
Mysi Bywalec


Wiek: 39
Dołączyła: 22 Lis 2012
Posty: 111
Skąd: Libi??
Wysłany: 2013-05-27, 10:34   
   Myszy: Zuzia i Norka


Nie lepiej zostawi? du?? mich? ?arcia, pe?ne poid?o, wysprz?ta? przed wyjazdem i zostawi? w domu?
Takie przewo?enie mo?e skutkowa? zachorowaniem, przezi?bianiem, pogoda jaka jest ka?dy widzi.
 
 
AgAp
Myszo?ak


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 19 Cze 2012
Posty: 652
Wysłany: 2013-05-27, 10:34   

masz samców czy samiczki? jak ch?opaki, to mog? sie nimi zaopiekowa? na te 4 dni u siebie, jak je przywieziesz z klatk?
 
 
mysiamama1989
Mysi Rozmówca


Wiek: 34
Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 298
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2013-05-27, 10:39   
   Myszy: ?l?zaczka i Miedzianka Opavka i Motorówka[*], Lechistka


Powiem Ci tak jedni mówi? ?e to dziewczynki inni ?e ch?opcy zaraz poka?e Ci zdj?cie jednej z nich jej kuperka weterynarz powiedzia? ?e to ch?opcy a znowu w zoologu jak je kupywalam mówiono mi ?e to dziewczynki.... to jest jednej z nich kuperek http://zapodaj.net/2dca28ca159f2.jpg.html...

wiesz co niby bym mog?a je zostawi? same w domu tylko moje myszy maj? to do siebie ?e chodz poide?ko z wod? jest u góry na pienterku gdzie nie ma siana to w wodzie sianko i trotki zawsze si? znajduj? i musz? im wymienia? wod? ?rednio 3 razy dziennie a je?eli chodzi o jedzenie to one zawsze tego maj? du?o
_________________
http://www.suwaczki.com/t...c5xua4r4sw2.png
 
 
Kasumi 
Moderator



Pomogła: 34 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 31 Paź 2012
Posty: 2081
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-05-27, 10:56   

A nie mo?esz im zamontowa? poid?a kulkowego zamist miski?
_________________
?ycie to nieustanne cierpienie, a potem si? umiera.
 
 
 
harapug 
Mysi Bywalec


Wiek: 39
Dołączyła: 22 Lis 2012
Posty: 111
Skąd: Libi??
Wysłany: 2013-05-27, 10:57   
   Myszy: Zuzia i Norka


Zostaw je w domu, poid?o kulkowe si? nie za?mieca, to nie kot czy pies, ?eby je niepotrzebne ci?gn?? ze sob?.
 
 
Myszonka 
Great MOUSEr


Imi?: Paulina
Pomogła: 3 razy
Wiek: 30
Dołączyła: 06 Mar 2007
Posty: 1585
Skąd: Katowice
Wysłany: 2013-05-27, 11:03   

mysiamama1989, ja moje mychy nie raz zostawia?am na 3/4 dni, poid?o, albo 2 miski z wod?, du?o ?ar?a i kolba i dawa?y rad? zawsze, czasem tylko by?y troch? obra?one ;)
Niepotrzebnie b?dziesz je targa?, wi?cej szkody robi? takie podró?e ni? zostawienie ich.
_________________
niczego nie b?dzie ?al!
 
 
domi1906 
Mysi Rozmówca



Imi?: Dominika
Hodowla: Viridis
Pomogła: 3 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 22 Paź 2012
Posty: 207
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 2013-05-27, 11:17   

Ja swoje na 5 dniowy pobyt w szpitalu tez zostawi?am w domu same. Duze poid?o z kulk?, du?a micha jedzenia plus kolba. Dadz? rady:)
 
 
 
aShadow 
Moderator



Hodowla: Anazel
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 19 razy
Dołączyła: 28 Cze 2011
Posty: 3076
Wysłany: 2013-05-27, 14:23   
   Myszy: Ma?e stadko ;)


Pewnie ?e dadz?. Moje te? zostaj? w domu i nic si? nie dzieje ;) My?l?, ?e przy dobrym rozplanowaniu to do tygodnia mog?yby nawet same zosta?.
 
 
kiniaczek31 
MYSI MASTER


Pomogła: 16 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 15 Kwi 2012
Posty: 3004
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2013-05-27, 20:39   

A wci?? boisz si? je zostawi? same skorzystaj z oferty kole?anki :)
_________________
InfinitY ..
 
 
vernille 
Myszo?ak



Pomogła: 7 razy
Wiek: 27
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 695
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-05-27, 20:46   
   Myszy: Uroda, Scycia, Bianka, Ines i Pinezka | Bezimienna [*], Uhura [*], Spinka [*], Artemida [*], Zdrapka [*]


Ja w wakacje wyje?d?am na tydzie? i te? planuj? myszy same zostawi? (chyba, ?e co? si? zmieni, np. dopadn? mnie jakie? mysie choroby, tfu tfu)... Niejednokrotnie ju? zostawia?am myszy na d?u?ej ni? te dwa, czy trzy dni. Zostawia?am im pe?ne poid?o (teraz na okres tygodnia zakupione ju? 140ml w obawie, ?e 70tka nie wystarczy), kolb? i pe?n? mich? ?arcia. Po moim powrocie jeszcze zostawa?o troch?, wi?c... 4 dni nie s? takie straszne. ;) Zdecydowanie wyjd? myszkom na lepsze ni? tachanie ich ze sob?.

Na takie d?u?sze nieobecno?ci bardziej polecam kolby w?a?nie. Z miski mysz wysypie, przewróci j?, a przy kolbie co by si? nie dzia?o, to zawsze jedzenie si? b?dzie trzyma? na miejscu i wystarczy je oderwa?. 5 miesi?czne samiczki my?l? bez problemu sobie z tym poradz?. ;)
 
 
mysiamama1989
Mysi Rozmówca


Wiek: 34
Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 298
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2013-05-27, 22:54   
   Myszy: ?l?zaczka i Miedzianka Opavka i Motorówka[*], Lechistka


to pozostaje nic innegoo jak zostawi? je w domu jak mówicie ?e przez 4 dni dadz? sobie rady to Wam zaufam :) Je?eli tak ma by? im lepiej poprostu kupie to kulkowe poide?ko a kolby i kulek i tak dalej z jedzeniem to one maj? pe?no ;p
_________________
http://www.suwaczki.com/t...c5xua4r4sw2.png
 
 
Anaylil 
Starszy Myszaty



Wiek: 35
Dołączyła: 25 Wrz 2012
Posty: 83
Skąd: Pozna?
Wysłany: 2013-05-28, 17:07   

Zostawiacie myszy ca?kiem same w domu? Tzn. gdy zupe?nie nikogo z domowników nie ma w domu? Mi zdarza si? je?dzi? czasami do domu rodzinnego na weekend i w momencie gdy moja wspó?lokatorka równiej jecha?a do domu ja zabiera?am zawsze myszy ze sob?. Ale widz?, ?e mo?e robi? im wi?ksz? krzywd? ni? jakby zosta?y na te 3 dni same? Troch? obawiam si? co z poid?em. Mam trixie z plastikowym uchwytem: http://petkarma.pl/produk...-uchwytem-500ml i nie ze dwa razy zasta?am je wywalone na ziemi?...
 
 
vernille 
Myszo?ak



Pomogła: 7 razy
Wiek: 27
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 695
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-05-28, 17:26   
   Myszy: Uroda, Scycia, Bianka, Ines i Pinezka | Bezimienna [*], Uhura [*], Spinka [*], Artemida [*], Zdrapka [*]


Ana, a nie pro?ciej by?oby o zwyk?e poide?ko kulkowe z zoologa? :) Ja swoje myszy zostawiam czasem w domu. Do niedawna moja mama nie by?a skora nawet spojrze? na mysz, wi?c tak czy siak nawet pod jej nieobecno?? myszy zostawa?y same.

Swoj? drog?, planuj? z ko?ków stworzy? co? w stylu automatycznego, ale drewnianego "karmniczka" xd Plany ju? s?, w teorii wszystkie problemy techniczne s? rozwi?zane, pozostaje tylko w ten nadchodz?cy weekend przysi??? i si? pobawi?... Dam zna?, co mi z tego wysz?o.. Ciekawa jestem, czy b?dzie dzia?a? :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT