AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Pojemnik dla myszy podczas wyjazdu
Autor Wiadomość
Kasumi 
Moderator



Pomogła: 34 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 31 Paź 2012
Posty: 2081
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-05-28, 17:43   

Anaylil, we? jaki? drucik obleczony np klipsy do torebek ?ywno?ciowych, sple? kilka ze sob? i dodatkowo umocuj poid?o, nawet je?li wypadnie z uchwytu (jakim cudem Twoje mychy to robi????) to druciki go utrzymaj?
_________________
?ycie to nieustanne cierpienie, a potem si? umiera.
 
 
 
mysiamama1989
Mysi Rozmówca


Wiek: 34
Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 298
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2013-06-13, 08:55   
   Myszy: ?l?zaczka i Miedzianka Opavka i Motorówka[*], Lechistka


jednak nigdzie nie pojecha?am myszki zosta?y normalnie w swojej klatce nie mia?y ani One ?adnych stresów ani Ja bo ba?am si? je same zostawi? a z drugiej strony bra? te? ich a? tak bardzo nie chcia?am ?eby si? nie stresowa?y.... Ale nied?ugo wakacje i wtedy ju? sama nie wiem co zrobie :(
_________________
http://www.suwaczki.com/t...c5xua4r4sw2.png
 
 
kiniaczek31 
MYSI MASTER


Pomogła: 16 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 15 Kwi 2012
Posty: 3004
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2013-06-13, 14:06   

Mo?e jest kto? kto przygarnie myszki na jaki? czas i si? zaopiekuj? zajrzyj w dzia? og?osze? tam jest dzia? mysie hoteliki .
Bardzo prosz? u?utkownik Agap oferuje opiek? z Wroc?awia
http://www.myszy.info/viewtopic.php?t=9640
Mam nadziej? ?e pomog?am i zmartwienia odejd? w dal :)
_________________
InfinitY ..
 
 
AgAp
Myszo?ak


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 19 Cze 2012
Posty: 652
Wysłany: 2013-06-13, 15:11   

potwierdzam, mo?emy wróci? do tematu
 
 
Anaylil 
Starszy Myszaty



Wiek: 35
Dołączyła: 25 Wrz 2012
Posty: 83
Skąd: Pozna?
Wysłany: 2013-07-11, 09:56   

Chcia?am si? Was poradzi? w pewnej sprawie. Na weekend jad? do swojego domu rodzinnego do Koszalina. Wyje?d?am w pi?tek popo?udniu, wracam w niedziel? wieczorem. Czy dla myszy lepszym wyj?ciem b?dzie jak pojad? ze mn?, czy jak zostan? w Poznaniu z wi?ksz? ilo?ci? jedzenia i picia? Podró? trwa ponad 4 godziny. Do tej pory mieszka?am z wspó?lokatork?, która je?eli zostawa?a w Poznaniu, to opiekowa?a si? myszami. Niestety ona równie? wyje?d?a wi?c nawet nie mam mo?liwo?ci podrzucenia jej myszy. Zawsze, jak nie mia?am dla nich opieki, to zabiera?am je ze sob? ale wyczyta?am na forum, ?e gorsza dla nich jest ta ca?a podró? ni? to ?e mia?yby zosta? same na te 2,5 dnia. Co Waszym zdaniem b?dzie dla nich lepsze? Obawiam si?, ?e jak zostan? same to nie da mi spokoju my?l, ?e co? im si? mo?e dzia? a mnie tam nie ma :? Z drugiej strony jak mam je wystawi? na niepotrzebny stres...?
 
 
Kasumi 
Moderator



Pomogła: 34 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 31 Paź 2012
Posty: 2081
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-07-11, 10:36   

My?l? ze bez problemu mo?esz je zostawi?. Te? wyje?d?am czasem do mamy na weekend zostawiam im dwie pelne miski ?arcia i zawsze by?o ok :)
_________________
?ycie to nieustanne cierpienie, a potem si? umiera.
 
 
 
mysiamama1989
Mysi Rozmówca


Wiek: 34
Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 298
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2013-07-11, 11:29   
   Myszy: ?l?zaczka i Miedzianka Opavka i Motorówka[*], Lechistka


w?a?nie ten strach ?e co? mo?e im si? sta? a to takie s?odkie ogonki s? :D
_________________
http://www.suwaczki.com/t...c5xua4r4sw2.png
 
 
Kasumi 
Moderator



Pomogła: 34 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 31 Paź 2012
Posty: 2081
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-07-11, 11:52   

No ale tez nie ma potrzeby panikowa?... je?li myszy s? zdrowe to dwa dni bez miziania im nie zaszkodz?. Mo?na mie? obawy je?li myszy s? chore lub starsze ?e nast?pi ppgorszenie czy co? ale je?li wszystko jest ok to wi?cej szkody mo?na im wyrz?dzi? wo??c je tam i z powrotem...
Ja zostawiam i nie zdarzy?o mi sie jeszcze ?a?owa? takiej decyzji ;) na tydzie? nie zostawi?abym bez opiki ale dwa-trzy dni - spokojnie :)
_________________
?ycie to nieustanne cierpienie, a potem si? umiera.
 
 
 
mysiamama1989
Mysi Rozmówca


Wiek: 34
Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 298
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2013-07-11, 11:58   
   Myszy: ?l?zaczka i Miedzianka Opavka i Motorówka[*], Lechistka


a tak nie w temacie to tak mniej wi?cej jaki wiek mysi uwazacie ju? za taki starszy ? bo mam dwie myszki i obie by?y kupywane w tym samym czasie ale jedna mysza ci?gle by spa?a tylko wieczorami troche szleje a ta druga to tak jakby mia?a adhd dzien i noc szleje wet mowil jak bylam z nimi na wizycie ?e to jeszcze m?ode myszki maja 6 miesiecy ale takie zachowanie jak ma Sazaczka to juz bardziej pod starsza myszke hehe;p
_________________
http://www.suwaczki.com/t...c5xua4r4sw2.png
 
 
vernille 
Myszo?ak



Pomogła: 7 razy
Wiek: 27
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 695
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-07-11, 12:13   
   Myszy: Uroda, Scycia, Bianka, Ines i Pinezka | Bezimienna [*], Uhura [*], Spinka [*], Artemida [*], Zdrapka [*]


Faktycznie nie ten temat...

Powiedzcie mi, bo te? si? zastanawiam co z tym fantem zrobi?... W sierpniu nie b?dzie mnie w domu a? przez tydzie?, nie b?dzie si? kto mia? zaj?? myszami, a nie mam te? mo?liwo?ci zabrania ich ze sob?. Podejrzewam te?, ?e nie znajdzie si? nikt ch?tny w?ród moich znajomych, kto by je na tydzie? przygarn?? i potrafi? si? nimi zaopiekowa?. No i tak jakby nie wiem co zrobi?. Niby zostawi?abym je na tydzie? z kilkoma miskami ?arcia zabezpieczonymi tak, by dziewczyny ich nie poprzewraca?y, z pe?nym, sporym poide?kiem, ale jako? tak jednak mam mieszane uczucia... :lol:
 
 
Frufru
[Usunięty]

Wysłany: 2013-07-11, 12:35   

Vernille - a nie masz s?siadów, którym mo?esz zaufa? by da? im klucze i proste wytyczne - woda do poid?a + dosypa? karmy?
 
 
vernille 
Myszo?ak



Pomogła: 7 razy
Wiek: 27
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 695
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-07-11, 12:53   
   Myszy: Uroda, Scycia, Bianka, Ines i Pinezka | Bezimienna [*], Uhura [*], Spinka [*], Artemida [*], Zdrapka [*]


Moi s?siedzi to do?? ciekawy "gatunek", ?adnemu z nich nie powierzy?abym opieki nawet nad mysz?.
 
 
Frufru
[Usunięty]

Wysłany: 2013-07-11, 12:55   

No to pozostaje Ci przedzwoni? do Ogonka lub PulsVetu i spyta?, czy i za ile przetrzymaj? myszy u siebie. :)
 
 
vernille 
Myszo?ak



Pomogła: 7 razy
Wiek: 27
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 695
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-07-11, 12:56   
   Myszy: Uroda, Scycia, Bianka, Ines i Pinezka | Bezimienna [*], Uhura [*], Spinka [*], Artemida [*], Zdrapka [*]


O faktycznie, o tym nie pomy?la?am. ;)
+ gdyby kto? z Warszawy chcia? si? z pomoc? zaoferowa?, w dniach 12-20 sierpnia, to wiecie, gdzie jest moje PW :P
 
 
Frufru
[Usunięty]

Wysłany: 2013-07-11, 12:57   

A ile tego towarzystwa by? mia?a? Bo MO?E (na prawd?, nie chc? robi? nadziei) da?abym rad? je przetrzyma? cho?by z moimi nawet, na ten czas. Do sierpnia powinnam mie? ju? now? klatk? 100 dwupoziomow?, wi?c par? dodatkowych myszy mi nie zrobi.

Ale to wszystko "ale" i "mo?e", wi?c na razie tylko wst?pne info daj?.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT