AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Projekt o karmie dla myszy
Autor Wiadomość
aShadow 
Moderator



Hodowla: Anazel
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 19 razy
Dołączyła: 28 Cze 2011
Posty: 3076
Wysłany: 2013-06-19, 15:14   
   Myszy: Ma?e stadko ;)


No niby s?.. ale jako? nie przekonuje mnie taka karma, jestem chyba bardziej przyzwyczajona do takiej klasycznej w ziarenkach ;)
 
 
Kasumi 
Moderator



Pomogła: 34 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 31 Paź 2012
Posty: 2081
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-06-19, 15:16   

Nie mia?am zamiaru przekonywa? ani namawia? tylko pokaza? ?e istniej? takie karmy i to nie firmy krzak ;p
_________________
?ycie to nieustanne cierpienie, a potem si? umiera.
 
 
 
Vaco 
Gadu?a Myszaty


Imi?: Dominika
Hodowla: Aarnikotka
Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 16 Sie 2011
Posty: 396
Skąd: ?winouj?cie/Kraków
Wysłany: 2013-06-19, 16:02   

Moje myszy dostawa?y razem ze szczurami karm? laboratoryjn? Labofeed B (B jest wersj? "podstawow?" bytow?, jest jeszcze Labofeed H dla zwierz?t hodowlanych)

http://www.wpmorawski.com...20B%20Stand.htm

Bardzo j? sobie chwal?, wychodzi tanio (chocia? nie mo?na zamawia? ma?ych ilo?ci tej karmy, mo?na chyba tylko w "paczkach" po kilkadziesi?t kilogramów, nie pami?tam w tej chwili ilu dok?adnie ale mo?na sobie poszuka?). B?d? musia?a nied?ugo sobie zamówi?, bo ju? dawno mi si? sko?czy?o i dostaj? teraz Versele Laga.
 
 
 
Hurricane 
MegaMysz


Imi?: :)
Hodowla: Fluventris
Pomogła: 3 razy
Wiek: 12
Dołączyła: 21 Wrz 2012
Posty: 1474
Wysłany: 2013-06-19, 16:44   

o, moja mama przygotowywa?a t? receptur? u Morawskiego :grin: W?a?nie o tej paszy kiedy? wspomina?am :D worki s? po 25 kg
_________________
Sekundy uk?adaj? kolejne wiersze ?ycia.
 
 
rumcia 
Mysi Rozmówca



Imi?: Maja
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 15 Kwi 2013
Posty: 238
Skąd: Bielsko-Bia?a
Wysłany: 2013-06-19, 18:14   

no w?a?nie próbowa?am j? za?atwi?,na szczurkowym forum du?o niej s?ysza?am. I tak jak Hurricane, mówi-mo?na je bra? tylko w du?ych paczkach. A kto? wie jak z wysy?k? tego?

Albo czy kto? s?ysza? o tych paszach?Widzia?am,?e jest dla królików na tej stronie i zamierzam popatrze? na sk?ad. http://www.deheus.pl/Home+PL/default.aspx w sumie ta hurtownia jest pod nosem u mojego T? i jakby kto? zna? opinie o niej to mo?e bym si? skusi?a. Widzia?am,?e jest dla królików na tej stronie i zamierzam popatrze? na sk?ad.
 
 
 
Coco 
Myszomaniak



Pomogła: 3 razy
Wiek: 28
Dołączyła: 12 Lis 2012
Posty: 770
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2013-06-19, 20:23   

ja swoje karmi? w?asn? mieszank? na przemian z Versele-Laga Crispi Muesli Hamsters&Co do tego ?rednio raz w tygodniu krewetki i ?wie?e owoce i warzywa. ;)
 
 
Milagros 
Best MOUSEr



Imi?: Gracjana
Hodowla: Milagros
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 5 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2011
Posty: 2677
Wysłany: 2013-06-19, 20:59   

Polecam, By?am w tej wytwórni pasz na praktykach... lobofeed sie sprawdzi? jednak moje wol? normalne jedzonka. Jak nie maja nic innego to jedza lobo a tak to im sie w ty?kach przewraca Xd

[ Dodano: 2013-06-19, 20:59 ]
z Versele-Lagi jestem najbardziej zadowolona :)
 
 
Ell 
Myszo?ak
Ruda


Imi?: Karolina
Pomogła: 9 razy
Wiek: 30
Dołączyła: 09 Gru 2012
Posty: 587
Skąd: Szczecin/Pozna?
Wysłany: 2013-06-23, 12:19   

Ja swoim daj? vitakraft i vitapol, z du?? przewag? vitapolu. Vitakraft jest niestety w ma?ych opakowaniach i jest drogi, na dodatek myszy jedz? t? karm? nadzwyczaj wybiórczo i zazwyczaj pó? miski si? marnuje. Mieszam te dwie karmy ze sob? i dodaj? s?onecznik raz na jaki? czas.
Daj? im te karmy ze wzgl?du na cen? i dobre opinie na tym forum. Patrz? równie? na mieszank? - czy w karmie jest ró?norono?? ró?nych ziaren i czy s? tam "kolorowe duperele", których niestety moje myszaki nie jedz? (i te kolorowe duperele w?a?nie si? marnuj?).
Chcia?abym, ?eby nie tyle co stworzono karm? inn?, ale zacz?to produkowa? je w wi?kszych opakowaniach. Wi?cej=taniej, bardziej si? op?aca, a jak ma si? powy?ej pi?ciu myszy to robi si? problem z pieni?dzmi. Obecnie ani ja, ani myszy nie mamy za bardzo co je?? przez te ceny :P
 
 
 
MadziaLena 
Great MOUSEr



Imi?: Magda
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 03 Lut 2012
Posty: 1638
Wysłany: 2013-06-23, 12:28   

Ell, http://www.krakvet.pl/vit...zka-p-5003.html

a Vitapol dla myszy si? poprawi?, coraz mniej tam tych kolorowych dupereli ;)
 
 
Ell 
Myszo?ak
Ruda


Imi?: Karolina
Pomogła: 9 razy
Wiek: 30
Dołączyła: 09 Gru 2012
Posty: 587
Skąd: Szczecin/Pozna?
Wysłany: 2013-06-23, 12:58   

Nie no, Vitapol jest, vitakraftu nie ma. ;) Ale i tak dzi?ki, tu jest taniej ni? w moim zoologu :D zrobi? zapasy jak mi pieni?dze przyjd?. O ile przyjd?. Vitapol si? poprawi?, vitakraft nie bardzo, wola?am ten stary bo by?o mniej tych kolorowych gówienek, teraz s? takie kuleczki które jak granulki wygl?daj? i to zawsze zostaje na dnie miski...
 
 
 
kiniaczek31 
MYSI MASTER


Pomogła: 16 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 15 Kwi 2012
Posty: 3004
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2013-06-23, 14:55   

Generalnie to faktycznie ja te? bym chcia?a wi?ksze opakowania w lepszej cenie np. tak 2-3 kg.
_________________
InfinitY ..
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT