AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
parowki i inne mi?so
Autor Wiadomość
mysiamama1989
Mysi Rozmówca


Wiek: 34
Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 298
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2013-07-01, 12:35   parówki i inne mi?so
   Myszy: ?l?zaczka i Miedzianka Opavka i Motorówka[*], Lechistka


w zwi?zku z tym ze s? kolby o smaku boczku czy tam te? i bekonu lub przysmaki od vers-lage o smaku kurczaka mam takie pytanie czy myszolk? mo?na podawa? troszk? paróweczki lub innego mi?ska np z obiadu czy takiego kurczaczka gotowanego do roso?u tzn bardziej z porcji roso?owej czy w ogóle mo?na podawa? im cokolwiek mi?snego ?
_________________
http://www.suwaczki.com/t...c5xua4r4sw2.png
 
 
wero 
Moderator



Pomogła: 19 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 15 Sie 2010
Posty: 2637
Skąd: Pozna?/Szczecin/Wawa
Wysłany: 2013-07-01, 12:36   

gotowanego kurczaka bez przypraw
_________________
Chcia?a pi?knie pisa?, ale s?owa odmawia?y jej pos?usze?stwa.
 
 
 
mysiamama1989
Mysi Rozmówca


Wiek: 34
Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 298
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2013-07-01, 12:44   
   Myszy: ?l?zaczka i Miedzianka Opavka i Motorówka[*], Lechistka


aha czyli mo?na podawa? im tylko kurczaka ? chcia?abym ?eby dziewczyny zasmakowa?y czegos takiego du?o lepszego zawsze jak jem obiad to ma?o tymi mysimi pyszczkami z klatki nie wylez? tak w?chaj? co mam tam dobrego a nie mog? si? z nimi podzieli? :( ....
_________________
http://www.suwaczki.com/t...c5xua4r4sw2.png
 
 
wero 
Moderator



Pomogła: 19 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 15 Sie 2010
Posty: 2637
Skąd: Pozna?/Szczecin/Wawa
Wysłany: 2013-07-01, 12:50   

to nie psy:P
_________________
Chcia?a pi?knie pisa?, ale s?owa odmawia?y jej pos?usze?stwa.
 
 
 
mysiamama1989
Mysi Rozmówca


Wiek: 34
Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 298
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2013-07-01, 12:52   
   Myszy: ?l?zaczka i Miedzianka Opavka i Motorówka[*], Lechistka


Ja wiem ?e nie ale serio no kiedy? im zrobi? zdj?cie jak to ?miesznie wygl?da :) Moje mysie nawet mi buzi daj? na przywitanie kochane stworki nie s? psami a czasami zachowuja si? zupe?nie jak one ;p
_________________
http://www.suwaczki.com/t...c5xua4r4sw2.png
 
 
Frufru
[Usunięty]

Wysłany: 2013-07-01, 13:02   

To, ?e s? kolby i inne cuda na rynku, nie zawsze oznacza, ?e to wynika ze s?usznych przypuszcze? producenta. :wink:

Trzeba spor? doz? dystansu si? wykaza? widz?c, co jest produkowane. Poza tym, obstawiam ?e bekonowe i inne mi?sne kolby s? raczej przeznaczone dla innych stworze? ni? akurat konkretnie myszy (albo tak s?abo znam rynek).

Tak jak wspomina?a wero, mo?na ugotowa? kurczaka, po prostu wrzucaj?c mi?so do gara z wod?, bez czegokolwiek, ?adnych dodatków, nic. Niemniej moje myszy nigdy kawa?ka mi?sa nie widzia?y na oczy, a ?yj?. Wi?c nie wiem czy jest sens w ogóle si? bawi? w takie urozmaicenia.
 
 
mysiamama1989
Mysi Rozmówca


Wiek: 34
Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 298
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2013-07-01, 13:07   
   Myszy: ?l?zaczka i Miedzianka Opavka i Motorówka[*], Lechistka


mo?e masz racj? ?e nie ma sensu a co do tych kolb ogl?daj?c je jet tam w sumie napisane tylko ?e dla gryzoni w rezultacie wtedy gdy bra?am kolby jedn? wzie?am im orzecjhow? drug? wieloowocow? bo nie by?am przekonana do bekonu a co do tego bekonu...Nie wiem bo ostatnio co? moje myszy nie chc? je?? swojej karmy zaznaczam ?e kupuj? j? od samego pocz?tku tak? sam? wcze?niej jad?y teraz nie chc? jej nawet tkn?? jedz? tylko kolby i przysmaki a karma stoi zawsze nie ruszona chod? zawsze rano i wieczorem wysypuj? j? myje pojemniczek i sypie nowej nie wiem o co chodzi....
_________________
http://www.suwaczki.com/t...c5xua4r4sw2.png
 
 
wero 
Moderator



Pomogła: 19 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 15 Sie 2010
Posty: 2637
Skąd: Pozna?/Szczecin/Wawa
Wysłany: 2013-07-01, 13:09   

za to najbardziej polecam m?czniki i ?wierszcze;p
_________________
Chcia?a pi?knie pisa?, ale s?owa odmawia?y jej pos?usze?stwa.
 
 
 
Frufru
[Usunięty]

Wysłany: 2013-07-01, 13:10   

Mo?e powinna? przesta? dawa? im na zast?pstwo kolby i przysmaki? Bo z Twojego opisu wynika, ?e zwyczajnie wybieraj? to co smaczniejsze, zamiast karmy. A mysz zawsze woli to co s?odkie albo tucz?ce zamiast zdrowego. :)

Moje myszy przysmaki dostaj? raz-dwa razy na tydzie?, tak maj? tylko karm? w misce. Czy im si? to podoba czy nie, zje?? musz? dla zdrowia.
 
 
mysiamama1989
Mysi Rozmówca


Wiek: 34
Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 298
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2013-07-01, 13:13   
   Myszy: ?l?zaczka i Miedzianka Opavka i Motorówka[*], Lechistka


a jak mi tego w ogóle nie b?d? jad?y i co jak zawsze mia?y kolby i przysmaki w miseczach odk?d je kupi?am czyli teraz ju? b?dzie 6 miesi?cy mog? zabra? im normalnie kolby i nie dawa? przysmaków przez jaki? czas ? nie uznaj? to za jak?? kar? ? a takie ?wierszcze mo?na normalnie w zoologu kupi? o tym to nie s?ysza?am ?e myszy mog?...
_________________
http://www.suwaczki.com/t...c5xua4r4sw2.png
 
 
Frufru
[Usunięty]

Wysłany: 2013-07-01, 13:15   

mysiamama1989, b?d? jad?y, instynkt im b?dzie kaza?. ;) Mysz jak jest zdesperowana to w?asne odchody zjada.

Przysmaki to nie jest konieczny element diety, to w zasadzie ludzka fanaberia maj?ca na celu je rozpieszcza?. Zabranie smako?yków nie b?dzie dla nich "kar?" bo to s? myszy a nie psy czy koty, one nie my?l? w takich kategoriach. Jedz? od Ciebie przysmaki bo po prostu s? i s? smaczne. Ale nie robi? tego z wdzi?czno?ci. Wi?c ?mia?o mo?esz je przywo?a? do porz?dku i na jaki? czas dawa? tylko karm?, wi?cej ni? zwykle na wszelki wypadek. I sama zobaczysz czy to co? da. Jak nie, to wniosek - zmieni? karm? na inn?, lepsz??
 
 
mysiamama1989
Mysi Rozmówca


Wiek: 34
Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 298
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2013-07-01, 13:19   
   Myszy: ?l?zaczka i Miedzianka Opavka i Motorówka[*], Lechistka


wydawa?o mi si? ?e vers-lage to dobra karma czytaj?c na jej temat no i pani w zoologicznym twierdzi?a ze ca?y czas daje im to karm? jad?y j? normalnie teraz im si? co? odwidzia?o dobrze czyli myszole poprostu b?d? przez jaki? czas teraz dostawa? tylko karm? zobaczymy co b?dzie,,,;p urwisy ma?e
_________________
http://www.suwaczki.com/t...c5xua4r4sw2.png
 
 
Frufru
[Usunięty]

Wysłany: 2013-07-01, 13:23   

Bo to jest dobra karma, ale wida? nie najlepsza dla ka?dego stada. :D Mo?esz w razie konieczno?ci spróbowa? z Vitarkraft Emotion, albo inn? seri? VL - oni maj? zdaje si? kilka typów karm podstawowych.

Ja osobi?cie polecam granulat Beaphar Care+, ale dobra jest te? mieszanka XtraVital, te? Beaphara. W razie czego, masz w czym wybiera?. Cho? wg mnie odstawienie smako?yków na jaki? czas powinno pomóc na ich foszka. :)
 
 
mysiamama1989
Mysi Rozmówca


Wiek: 34
Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 298
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2013-07-01, 13:28   
   Myszy: ?l?zaczka i Miedzianka Opavka i Motorówka[*], Lechistka


no foszka na karm? maj? no to spróbujemy zobaczymy mo?e podzia?a to na moje grubaski kochane bo One to chyba za du?o dostaj? im si? w dupkach przewróci?o heheh :D
_________________
http://www.suwaczki.com/t...c5xua4r4sw2.png
 
 
Frufru
[Usunięty]

Wysłany: 2013-07-01, 13:29   

No, niestety myszy bardzo ?atwo rozpu?ci?, a potem nie dogodzisz. Dlatego ja moje trzymam bardzo krótko, ale za to od dawna zdrowe i nie grymasz?. ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT