AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Moderacja tematow
Autor Wiadomość
Frufru
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-07, 13:44   

Yun, to mi nie mów, jak si? rozmawia z nastolatkami. Ty te? nie jeste? od wychowywania tylko od sprz?tania ?mieci na forum.

I przyjmij do wiadomo?ci, ?e na forum wyra?a si? pogl?dy ró?ne, równie? takie które s? przeciwne do Twoich. Oraz ró?ne od pogl?dów innych u?ytkowników. Je?li uwa?am, ?e kto? post?pi? nie s?usznie, chwal?c si? tym na forum, napisz? to. A Ty spróbuj mnie ukara? za to. Pogadamy o regulaminie i prawie do w?asnych pogl?dów na powa?nie. Bo teraz to jest ju? szczeniacka przepychanka kto ma wi?cej w?adzy i jest "m?drzejszy".
 
 
Yun 
MegaMysz
Blite



Hodowla: Artistic
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 20 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 06 Mar 2010
Posty: 1287
Skąd: Strzelin/Wroc?aw
Wysłany: 2013-08-07, 13:49   

Heh, kocham takie podej?cie 'zrobi? co uwa?am, a wy mnie banujcie, jak macie ochot?!' :) Zawsze si? u?miecham jak to czytam, a Ty powtarzasz to ju? w kilku postach.

Dzia?am zgodnie z regulaminem. Je?li z?amiesz regulamin, a w tym punkt o szacunku do innych czy prowokowanie przepychanek - owszem, wtedy sobie pogadamy.

Nie, moderator nie jest od usuwania ?mieci. 'Pani tu tylko sprz?ta' niestety nie obowi?zuje. Je?li my?lisz, ?e ktokolwiek mo?e beztrosko sobie swawoli? po forum, bo mod i tak to posprz?ta, to si? mylisz.

?ycz? mi?ego dnia. Zapraszam do dalszej dyskusji, je?li macie ochot?. Mod te? cz?owiek, swoje ?ycie ma. Wróc? posprz?ta?.
 
 
 
Frufru
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-07, 13:51   

Yun napisał/a:
Heh, kocham takie podej?cie 'zrobi? co uwa?am, a wy mnie banujcie, jak macie ochot?!' :) Zawsze si? u?miecham jak to czytam, a Ty powtarzasz to ju? w kilku postach.
Grzecznie t?umacz?, to podobno dzia?a na nastolatków. ;)

Yun napisał/a:
Dzia?am zgodnie z regulaminem. Je?li z?amiesz regulamin, a w tym punkt o szacunku do innych czy prowokowanie przepychanek - owszem, wtedy sobie pogadamy
I dobrze, bo win? trzeba jeszcze udowodni?. (:

Yun napisał/a:
'Pani tu tylko sprz?ta' niestety nie obowi?zuje. Je?li my?lisz, ?e ktokolwiek mo?e beztrosko sobie swawoli? po forum, bo mod i tak to posprz?ta, to si? mylisz.
Chyba zapomnia?a?, ?e masz tylko moda, a nie admina. Nie skacz tak wysoko bo o sufit przyr?niesz.
 
 
wero 
Moderator



Pomogła: 19 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 15 Sie 2010
Posty: 2637
Skąd: Pozna?/Szczecin/Wawa
Wysłany: 2013-08-07, 13:53   

Frufru napisał/a:
Chyba zapomnia?a?, ?e masz tylko moda, a nie admina. Nie skacz tak wysoko bo o sufit przyr?niesz.
pop?aka?am si? xD


jeszcze raz i znowu mi usun? :D
_________________
Chcia?a pi?knie pisa?, ale s?owa odmawia?y jej pos?usze?stwa.
 
 
 
Frufru
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-07, 14:01   

No za to, to ju? powinnam dosta? ostrze?enie. C:
 
 
stardust 
Moderator


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 03 Mar 2012
Posty: 958
Wysłany: 2013-08-07, 14:15   

Frufru napisał/a:
No za to, to ju? powinnam dosta? ostrze?enie. C:


sorry Fru, ale poziom tej dyskusji spada na ?eb na szyj?, po co znów takie durne komentarze? ju? ka?dy wie, nie musisz si? powtarza? dziesi?ty raz.
 
 
Frufru
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-07, 14:28   

stardust, to nie ja sprowadzi?am rozmow? do poziomu mówienia mi, co to moderator wielkiego mo?e a czego nie. ?mieszna popisówka 'w?adzy', ot co. Dyskusja by?a, ale si? sko?czy?a.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT