AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
[Krakow/?winouj?cie] Aarnikotka Rodentry
Autor Wiadomość
Dari 
Gadu?a Myszaty



Imi?: Daria
Pomogła: 2 razy
Wiek: 42
Dołączyła: 19 Sty 2013
Posty: 362
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-09-30, 12:31   
   Myszy: ma?a myszarnia ;)


Gratuluj? :smile:
_________________
Moje myszencje :m:):
 
 
Uszata 
Mysi Bywalec


Imi?: Justyna
Dołączyła: 31 Sie 2013
Posty: 139
Wysłany: 2013-09-30, 13:18   
   Myszy: Uszata, Myszata, Bibi


Ja te? przy??czam si? do gratulacji i ?ycz? pi?knych, zdrowych maluszków :)
 
 
Ell 
Myszo?ak
Ruda


Imi?: Karolina
Pomogła: 9 razy
Wiek: 30
Dołączyła: 09 Gru 2012
Posty: 587
Skąd: Szczecin/Pozna?
Wysłany: 2013-09-30, 13:20   

Swoj? drog? rób rób te dzieciory (w sensie niech myszy robi? :lol: ), bo mo?e si? na co? jeszcze skusz?, a z Krakowa/Szczecina kole?ank? mam no i od ciebie do mnie daleko nie ma xD
 
 
 
Minka. 
Myszowaty


Imi?: Sara
Pomogła: 1 raz
Wiek: 24
Dołączyła: 12 Mar 2013
Posty: 462
Skąd: Namys?ów
Wysłany: 2013-10-03, 15:41   

Graty ;)
_________________
 
 
Vaco 
Gadu?a Myszaty


Imi?: Dominika
Hodowla: Aarnikotka
Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 16 Sie 2011
Posty: 396
Skąd: ?winouj?cie/Kraków
Wysłany: 2013-10-12, 00:25   

Z pewno?ci? nied?ugo mo?emy si? spodziewa? m?odych z ??czenia:

Ares Anazel sh choco tan (15.06.2013)
M: Feliza Mystic Rodents sh blue tan
O: Over Mystic Rodents sh chocolate tan

+
U...? (Umbra) LavenderDream sh champagne tan (05.04.2013)
M: Zepsuta Ropucha Rodentarium - Lhs champagne tan
O: ENLEYE LaVender Dream - sh champagne tan banded


W hodowli zostan? 2-3 maluchy z tanem. Ares ma ob??dny, g??boko pomara?czowy kolor brzuszka. Rodzice tego miotu to bardzo kontaktowe myszki, w szczególno?ci Umbra, wsz?dobylska samiczka. Szczerze mówi?c przed ci??? okre?li?abym jako "zwyk?a samiczka", poniewa? nie wyró?nia?a si? ?adn? cech? charakteru na tle reszty. Jednak teraz jest cudowna (mo?e to te? przez zmian? kole?anek w stadzie, poniewa? wyl?dowa?a z dwiema proludzkimi samiczkami), wsz?dzie chce by? pierwsza, zwiedza ka?dego kto we?mie j? na r?ce oraz sama si? na nie pcha. Aresik to spokojny ch?opaczek, po kryciu by? przez kilka dni troch? zadziorny, ale ju? si? uspokoi?. Mieszka z 3 innymi samcami, kocha ko?owrotek a wzi?ty na r?ce si? rozp?aszcza :twisted:


Temat miotu za?o?? po narodzeniu kluseczek :smile: A je?eli s? ch?tni, mog? zrobi? zdj?cia przysz?ym rodzicom.
Ostatnio zmieniony przez Vaco 2013-10-12, 20:01, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
aShadow 
Moderator



Hodowla: Anazel
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 19 razy
Dołączyła: 28 Cze 2011
Posty: 3076
Wysłany: 2013-10-12, 07:23   
   Myszy: Ma?e stadko ;)


B?d? babci?! :D
Ja ch?tnie zobacz? mojego ch?opaka jak urós?. i ju? z niecierpliwo?ci? czekam na narodziny.

Ps. Ojciec Aresa, Over, i siostra Twojej Umbry, Umilia, stworzyli u mnie miot B, z którego bardzo dumna jestem. Wi?c oby i u Ciebie ten miot by? udany.
_________________
 
 
czarnapantera 
Mysi Bywalec


Imi?: Zuza
Pomogła: 1 raz
Wiek: 41
Dołączyła: 24 Cze 2012
Posty: 185
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2013-10-12, 14:59   

Ja jestem ch?tna na zdj?cia rodziców :D
_________________
 
 
Vaco 
Gadu?a Myszaty


Imi?: Dominika
Hodowla: Aarnikotka
Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 16 Sie 2011
Posty: 396
Skąd: ?winouj?cie/Kraków
Wysłany: 2013-10-12, 17:41   

Fotki przysz?ych rodziców. Umbra Lavender Dream oraz Ares Anazel (zdj?cia otwieraj? si? w pe?nym rozmiarze po klikni?ciu ;) )





Apartamenty samców :m:

I box
4 samce

II box
3 samce
 
 
 
Milagros 
Best MOUSEr



Imi?: Gracjana
Hodowla: Milagros
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 5 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2011
Posty: 2677
Wysłany: 2013-10-12, 22:49   

Pi?kna Umbra
 
 
sybianka 
MegaMysz



Imi?: Andrea
Hodowla: brak
Pomogła: 1 raz
Wiek: 27
Dołączyła: 13 Sty 2013
Posty: 1298
Wysłany: 2013-10-13, 07:59   
   Myszy: Fatima, Himi, Kropcia, Jagoda, ?nie?ka


cudowni ci rodzice :)
_________________
Dyzio (*), Ma?a Mi (*), Szarusia (*), Zyzio (*), Orzeszek (*), ?ysa (*), ?atka (*), Kowalski (*), Malinka (*), Blanka(*), Cleo (*), Lulu (*), Pumba (*), Kredka (*), Karmelka (*), Ingrid (*)
 
 
 
Vaco 
Gadu?a Myszaty


Imi?: Dominika
Hodowla: Aarnikotka
Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 16 Sie 2011
Posty: 396
Skąd: ?winouj?cie/Kraków
Wysłany: 2014-03-02, 00:13   

Informuj?, ?e nie ?ycz? sobie wydzwaniania do moich znajomych z pytaniami "Czy naprawd? b?d? mia?a w??a, bo regulamin PMC zakazuje skarmiania", jak kogo? interesuje jakie zwierz?ta mam w domu, to z przyjemno?ci? odpowiem i mog? pokaza?, nie mam niczego do ukrycia.

Tak, b?d? mia?a w??a i podejrzewam ?e nie b?dzie to ostatni mój pupil tego rodzaju i o takich preferencjach ?ywieniowych. Je?om pigmejskim oraz ?abom rogatym równie? podaje si? mysie oseski. Doros?e Ceratophrys ornata potrafi? zje?? nawet doros?ego osobnika. Nie jestem wegetariank?, moje zwierz?ta te? nie s? -> koty przyk?adowo s? na BARFie i jest to normalne, poniewa? s? drapie?nikami. Nie widz? nic niemoralnego w podawaniu u?mierconych humanitarnie gryzoni, poniewa? sama lubi? zje?? kurczaka albo wieprzowin?, wi?c rozgraniczenie zwierz?t na te do kochania i te do jedzenia, by?oby hipokryzj?.
Nie mam zamiaru zabija? swoich rasowych myszy, poniewa? w ich odchowanie wk?adam du?o uczucia, czasu oraz pieni?dzy. Nie mam za to zamiaru wyrzu? myszy pad?ych, które nie by?y poddawane kuracji antybiotykami (zmar?y ze staro?ci, lub oseski które nie prze?y?y porodu), bo TO jest dla mnie nieetyczne. Ka?de cia?ko mojego ma?ego przyjaciela które przeznaczam dla gada, jest jedn? mysz? która nie zosta?a przerobiona na mro?onk?. Du?o ludzi ze szczurzego towarzystwa ma takie samo podej?cie jak moje, du?o ludzi ma tam swoje gady, nie wiem czy na mysim znajd? si? takie osoby.
Je?eli kto? si? ze mn? nie zgadza i ma inne zdanie - to ja to ca?kowicie rozumiem, ale te? korzystam z tego ?e mo?e mnie to za bardzo nie interesowa?.

Przy okazji, od marca hodowla Aarnikotka, po wcze?niejszym uregulowaniu p?atno?ci za miesi?ce stycze? oraz luty 2014 przenosi si? ze zwi?zku PMC do National Mouse Club : http://www.thenationalmouseclub.co.uk/
 
 
 
lilith 
MYSI MASTER
myszoszczur :)



Hodowla: MYSTIC RODENTS
Pomogła: 30 razy
Dołączyła: 28 Gru 2008
Posty: 3362
Skąd: krakow
Wysłany: 2014-03-02, 08:18   
   Myszy: pytania dotyczace zakupu myszek prosze kierowac na pw


regolamin pmc zakazuje skarmiania a nie posiadania gada czy innych zwierzat

prosze o formalna rezygncje - pismo do zarzadu pmc , skoro zdecydowalas o przeniesieniu hodowli
_________________
milosc mozna wyrazic na rozne sposoby
 
 
 
Ira 
SuperMysz
Ira



Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 28 Paź 2009
Posty: 1180
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2014-03-02, 10:16   

Vaco napisał/a:
Informuj?, ?e nie ?ycz? sobie wydzwaniania do moich znajomych z pytaniami "Czy naprawd? b?d? mia?a w??a, bo regulamin PMC zakazuje skarmiania", jak kogo? interesuje jakie zwierz?ta mam w domu, to z przyjemno?ci? odpowiem i mog? pokaza?, nie mam niczego do ukrycia.

Mam pytanie do dzwoni?cych: Jaki zapis regulaminu zabrania skarmiania myszy? Ja znam tylko zapis statutu, ale on ma ca?kowicie inn? tre??:
Cytat:
Artyku? 7

Niedozwolona jest sprzeda? myszy z rodowodem oraz innych myszy przez hodowc? zrzeszonego w PMC na gie?dach zoologicznych, do sklepów zoologicznych oraz organizacjom prowadz?cym jakiekolwiek testy i eksperymenty na zwierz?tach. Zabronione jest prowadzenie hodowli gryzoni „na karm?” przez cz?onka PMC.


Vaco - Nie wiem, kto wydzwania? do Twoich znajomych z podobnymi pytaniami i prawd? powiedziawszy jestem w g??bokim szoku. Wiem natomiast, ?e kiedy? Robertowi przeszkadza? "w??" Gracjany i rozszala? si? na ca?ego, pisa? wsz?dzie, nawet do zarz?du PMC kryj?c si? jako Victor Paulistinha i ostro krytykowa? PMC za podobnego cz?onka. Robert nie mia? racji, tak samo obecnie nie maj? racji wydzwaniaj?cy do Twoich znajomych

Jak wida? z zapisu statutu hodowca PMC ma zakaz:
1) sprzeda?y na gie?dach zoologicznych
2) sprzeda?y do sklepów zoologicznych
3) sprzeda?y organizacjom prowadz?cym jakiekolwiek testy i eksperymenty na zwierz?tach
4) prowadzenia hodowli gryzoni na karm?.

Prosz? nie tworzy? nowych zakazów. Cz?onek PMC mo?e mie? w??a czy nawet wiele w??y, mo?e te? mie? inne gady ?ywi?ce si? myszami, natomiast nie mo?e prowadzi? "hodowli gryzoni na karm?" - to jest szalona ró?nica. Poczytajcie sobie forum terrarystycznym, to zobaczycie na czym polega "hodowla gryzoni na karm?". Wygl?d takiej hodowli jest ca?kowicie inny od hodowli myszy rasowych, inna jest ilo?? myszy, inne warunki, inna cena, s? mro?onki...

Vaco - Tak, jak wcze?niej napisa?am, jestem w prawdziwym szoku i szkoda, ?e nic o tym nie wiedzia?am, bo wyt?umaczy?abym osobom dzwoni?cym, ?e s? w b??dzie...

[ Dodano: 2014-03-02, 10:37 ]
Statut jest "konstytucj?" PMC, najwa?niejszym aktem prawnym, jest uchwalony przez WZC, najwy?sz? w?adz? PMC i jego zapisy mo?e zmieni? wy??cznie WZC przy odpowiedniej liczbie obecnych cz?onków.

Prosz? nie rozszerza? jego zapisów na inne zakazy, o których nie ma mowy w statucie.

Prosz? mi zg?asza? wszelkie podobne sprawy, bo to znaczy, ?e kto? nie rozumie tych zapisów, wi?c je wyja?ni? :wink:
 
 
 
Milagros 
Best MOUSEr



Imi?: Gracjana
Hodowla: Milagros
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 5 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2011
Posty: 2677
Wysłany: 2014-03-02, 11:19   

Czasem t?skni? za swoj? truskaweczk?, sory za off top XD

Vaco szczescia ?ycze :D
 
 
Vaco 
Gadu?a Myszaty


Imi?: Dominika
Hodowla: Aarnikotka
Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 16 Sie 2011
Posty: 396
Skąd: ?winouj?cie/Kraków
Wysłany: 2014-03-31, 13:24   

Aktualne zdj?cia ->
https://www.facebook.com/aarnikotkamousery

:grin:

Nied?ugo przyjedzie do nas samiec rumpwhite z Holandii :) Wieczorem b?d? wiedzia?a kiedy dok?adnie, nie mog? si? doczeka?! :m:): B?d? te? w przysz?o?ci moje upragnione dutch!
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT