AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: kat
2013-11-13, 13:34
Opinie dotycz?ce moderowania
Autor Wiadomość
wero 
Moderator



Pomogła: 19 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 15 Sie 2010
Posty: 2637
Skąd: Pozna?/Szczecin/Wawa
Wysłany: 2013-11-11, 16:31   Opinie dotycz?ce moderowania

No to teraz nikt nie powie,?e jest OT.
Jak kto? ma jakie? uwagi to prosz? pisa?.
No chyba,?e nikt nie ma na tyle odwagi by wypowiedzie? si? na temat pracy modów.
Ale mo?e by si? jednak przyda?o kilka zmian.
_________________
Chcia?a pi?knie pisa?, ale s?owa odmawia?y jej pos?usze?stwa.
 
 
 
lilith 
MYSI MASTER
myszoszczur :)



Hodowla: MYSTIC RODENTS
Pomogła: 30 razy
Dołączyła: 28 Gru 2008
Posty: 3362
Skąd: krakow
Wysłany: 2013-11-11, 16:34   
   Myszy: pytania dotyczace zakupu myszek prosze kierowac na pw


nie podoba mi sie ze modzi sie nie stosuja do regolaminu forum , nie uznaje naduzywania wladzy, zwrocenie uwagi modowi nie powinno skutkowac wydzielaniami tematow ktore nic nie wnosza , kasowaniem postow jesli ktos probuje sie wypowiedziec i przy tym nikogo nie obraza , a jesli mod uzna ze sa niezwiazane z tematem moze wtedy je wydzielic skoro wlasne potrafi
nie podba mi sie kasowanie postwo modow przez modow - jak to wyglada ?????
jakie sa w koncu zasady skoro nie sa stosowane ?
_________________
milosc mozna wyrazic na rozne sposoby
Ostatnio zmieniony przez lilith 2013-11-11, 16:36, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Yun 
MegaMysz
Blite



Hodowla: Artistic
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 20 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 06 Mar 2010
Posty: 1287
Skąd: Strzelin/Wroc?aw
Wysłany: 2013-11-11, 16:34   

Tutaj ka?da wypowied? kulturalna na temat moderowania jest mile widziana. Wszystko ma swoje miejsce. Nie b?d? wycina? postów na temat ;)

Swoj? droga, ju? jeden temat istnieje: http://www.myszy.info/viewtopic.php?t=12794
 
 
 
Milagros 
Best MOUSEr



Imi?: Gracjana
Hodowla: Milagros
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 5 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2011
Posty: 2677
Wysłany: 2013-11-11, 17:31   

Ja bym chciala zaproponowa? aby jeden mod nie móg? doda? wiecej ni? jednego ostrze?enia dla danego u?ytkownika. Aby by?o 3 moderatorów aktywnych na forum. Aby kara dla zas?u?onej osoby byla wymierzana wspolnie.
 
 
stardust 
Moderator


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 03 Mar 2012
Posty: 958
Wysłany: 2013-11-11, 17:39   

a ja my?l?, ?e jak tak dalej pójdzie, to forum zdechnie, bo nikt nie b?dzie si? chcia? odezwa? pod gro?b? bana ;) super wizja, nie ma co!
sama jestem na forum od 1,5roku i faktem jest, ?e wtedy atmosfera by?a tu zupe?nie inna. zgadzam si? z Milagros co do tego, ?e Ty Yun przynajmniej raz w miesi?cu uczestniczysz tu w jakich? przepychankach, straszysz ostrze?eniami, a gdzie ost dla Ciebie? czy?by? by?a ponad prawem? dlaczego my?lisz, ?e Ty mo?esz wbija? szpile Fru, a jak ona odszczeka, to na ni? spada ca?a odpowiedzialno??? chyba ta "w?adza" (serio tak fajnie jest rz?dzi? mysim forum, ?e trzeba to wykorzysta? w 100%?) troch? przys?ania Ci prawdziwy obraz tego, co si? tutaj dzieje.
chcia?am te? zauwa?y?, ?e przez te wieczne spiny w tematach bardziej "konkretnych" przenosz? si? te? na wypowiedzi u?ytkowników w dziale "Ró?ne". ma?o komu chce si? dzieli? sprawami ze swojego ?ycia, bo nikomu nie chce si? odzywa? je?li w najmniej oczekiwanym momencie b?dzie to wykorzystane przeciwko niemu.

powiedz mi, ze to co napisa?am to off topic, ale jestem u?ytkownikiem tego forum i mam prawo zabiera? g?os w sprawach, które mnie jako u?ytkownika dotycz?. a warny? no có?, moim zdaniem to kolejny raz, kiedy próbujesz strasz?c zamkn?? u?ytkownikom usta kiedy dyskusja idzie nie po Twojej my?li.

/przenosz? do odpowiedniego tematu, prosze tutaj kontynuowa? w?tek moderowania - Yun/
Ostatnio zmieniony przez Yun 2013-11-11, 17:43, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Paulixia 
Myszomaniak



Imi?: Paulina
Hodowla: Little Hearts
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 2 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 21 Sie 2013
Posty: 736
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2013-11-11, 17:40   
   Myszy: coraz wi?cej...


Uwa?am, ?e ostrze?enia powinny by? dawane za ?amanie konkretnego punktu regulaminu i przy uzasadnieniu powinien by? podawany z?amany punkt wraz z cytatem wypowiedzi.
_________________
 
 
Milagros 
Best MOUSEr



Imi?: Gracjana
Hodowla: Milagros
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 5 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2011
Posty: 2677
Wysłany: 2013-11-11, 17:42   

jestem za Paulixia, mog?o by to zaoszcz?dzi? wielu niepotrzebnych klótni. Nale?y okre?li? w regulaminie równie? co uwa?amy za np.. obrazenie kogo?. Ile jest szans zanim dostanie sie odstrze?enie.
 
 
lilith 
MYSI MASTER
myszoszczur :)



Hodowla: MYSTIC RODENTS
Pomogła: 30 razy
Dołączyła: 28 Gru 2008
Posty: 3362
Skąd: krakow
Wysłany: 2013-11-11, 18:01   
   Myszy: pytania dotyczace zakupu myszek prosze kierowac na pw


stardust, calkowicie sie zgadzam , nie zamyka sie ust mowiacym cos co sie komus nie podoba , nie lamiemy regolaminu mowiac co myslimy , o ile nie jest to bluzganie ani obrazliwe slowa
_________________
milosc mozna wyrazic na rozne sposoby
 
 
 
?ukit190 
Mysi Bywalec


Imi?: ?ukasz
Pomógł: 2 razy
Wiek: 34
Dołączył: 10 Gru 2012
Posty: 172
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2013-11-11, 18:05   
   Myszy: Hektor


Cenzura, jedna wielka cenzura. Dzi?kuj?.
 
 
Yun 
MegaMysz
Blite



Hodowla: Artistic
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 20 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 06 Mar 2010
Posty: 1287
Skąd: Strzelin/Wroc?aw
Wysłany: 2013-11-11, 18:07   

Przypomn? tylko kilka punktów w Regulaminie:

3. Fora, tematy i posty
a) Forum, podfora oraz konkretne tematy posiadaj? pewien zakres tematyczny, którego u?ytkownicy musz? przestrzega? podczas umieszczania w?asnych tre?ci.

6. Postanowienia ko?cowe
b) Administracja zastrzega sobie prawo do kontrolowania, modyfikowania i usuwania tematów lub wiadomo?ci naruszaj?cych warunki okre?lone w pkt. 2 - 4 lub dobre obyczaje, niezgodnych z prawem, poczuciem estetyki, ?ami?cych regulamin oraz zasady przyj?te na forum.

d) Obs?uga forum zastrzega sobie prawo do zablokowania konta u?ytkownika lub usuni?cia jego postów, bez podania przyczyny, których tre?? jest sprzeczna z Regulaminem lub ma negatywny wp?yw na wizerunek forum dyskusyjnego.

Dotychczasowe usuwanie postów nie na temat i dawanie ostrze?e? u?ytkowników, którzy nie dostosowywali si? do upomnie? moderatora/administracji byli karani zgodnie z regulaminem.
 
 
 
Milagros 
Best MOUSEr



Imi?: Gracjana
Hodowla: Milagros
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 5 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2011
Posty: 2677
Wysłany: 2013-11-11, 18:07   

Szkoda ?e jest taka atmosfera na forum, jestesmy ludzmi, drugiego mysiego forum poza zwiazkowymi w polsce niema.. nie powinno wywala? sie ludzi z w?asnego "widzimisie"
... ew.... za?ozyc drugie forum bardziej przyjazne dla otoczenia xD
 
 
Yun 
MegaMysz
Blite



Hodowla: Artistic
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 20 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 06 Mar 2010
Posty: 1287
Skąd: Strzelin/Wroc?aw
Wysłany: 2013-11-11, 18:09   

Ach i dopisze jeszcze jedno:

1. Postanowienia ogólne:
f) Zabrania si? posiadania wi?cej ni? jednego konta na forum.

Czyli jak kto? ma zablokowan? mo?liwo?? pisania nie mo?e sobie ot tak za?o?y? nowego konta. B?dzie wtedy posiada? dwa, co jest sprzeczne z regulaminem.
 
 
 
lilith 
MYSI MASTER
myszoszczur :)



Hodowla: MYSTIC RODENTS
Pomogła: 30 razy
Dołączyła: 28 Gru 2008
Posty: 3362
Skąd: krakow
Wysłany: 2013-11-11, 18:11   
   Myszy: pytania dotyczace zakupu myszek prosze kierowac na pw


z kontem to wiadomo , mnie raczej chodzi o to ze modzi cos moga a ludzie nie mimo ze ten sam regolamin obowiazuje , albo sie wszyscy do niego stosuja albo nie , podalam juz przyklady , jestem tez za propozycja o nadawaniu ost i ban , jedna osoba moze miec omylny lub tendencyjny poglad

atmosfera sie psuje jesli modzi tak sie zachowuja , czy tak ciezko przelknac iz ktos pisze wlasne zdanie ? na to jest forum , po co jazdy , klotnie , dzielenie tematow tam gdzie nie jest to konieczne ?

moderatorzy powinni byc zgodni i miec trzewy osad a nie nawet miedzy soba sie wyklocac i kasowac sobie wzajemnie posty , jak to wyglada ? o czym to swiadczy ?
_________________
milosc mozna wyrazic na rozne sposoby
Ostatnio zmieniony przez lilith 2013-11-11, 18:15, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
?ukit190 
Mysi Bywalec


Imi?: ?ukasz
Pomógł: 2 razy
Wiek: 34
Dołączył: 10 Gru 2012
Posty: 172
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2013-11-11, 18:14   
   Myszy: Hektor


Na jednym forum jest podkategoria s?u??ca wy??cznie do spraw moderowania forum. W tej kategorii mo?na sk?ada? propozycje dot. ostrze?e? dla u?ytkowników. Odbywaj? si? tam tak?e g?osowania, czy dany u?ytkownik ma dosta? ostrze?enie, czy nie. Dzi?kuj?.
Ostatnio zmieniony przez ?ukit190 2013-11-11, 18:45, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Milagros 
Best MOUSEr



Imi?: Gracjana
Hodowla: Milagros
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 5 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2011
Posty: 2677
Wysłany: 2013-11-11, 18:17   

?ukit190, gdyby by?o "lubie to" na myszy.info to klik?a bym hehe
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT