AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Myszki do adopcji [Koszalin, Warszawa, Wroc?aw, ca?a Polska]
Autor Wiadomość
Maszka
M?ody Myszaty


Dołączył: 22 Paź 2013
Posty: 20
Wysłany: 2013-12-02, 19:16   

Bernadeta napisał/a:
Mo?e problemem w znalezieniu domków jest podpisanie umowy adopcyjnej,mo?e jest zbyt rozbudowana . Nabywaj?c mysz rasow? ?adnych umów nie podpisuje si? .


W umowie nie ma nic, co mog?oby przeszkadza? osobie adoptuj?cej zwierzaka, je?li zamierza o niego dba? i zale?y jej na jego dobru. Je?li DS z jaki? przyczyn jest zmuszone do oddania zwierz?cia, osoba wyadoptuj?ca ma obowi?zek pomóc znale?? myszkom nowy dom, w nag?ej sytuacji przej?? zwierz? znów na DT - to tak?e gwarantuje podpisanie umowy, my?l?, ?e jest to do?? istotny dla adoptuj?cego punkt.
Ka?da osoba zainteresowana adopcj? zwierz?cia dostaje umow? do wgl?du, wtedy mo?emy omówi? jej punkty, a tak?e rozbudowanie.
Co robi? hodowcy - nie wiem. Nam zale?y na tym, aby zwierz?ta trafi?y w dobre r?ce. Nie ma to znaczenia czy jest to ma?a myszka, troch? wi?kszy szczur, czy sporych rozmiarów szynszyla. Ka?de uratowane ?ycie ma tak? sam? warto??. Nie po to ratujemy zwierzaki cz?sto ze z?ych warunków, aby potem posz?y w nieznane. Byle wysz?y w ?wiat, a nam nabi?y licznik "uratowanych" zwierz?t. Te? jeste?my lud?mi, te? mo?na si? z nami dogada?, serio :roll:
G?ównie "siedz?" w adopcjach szczurzych - na forum czy to allo, czy orgi - u?ytkownicy wyadoptuj?cy zwierz?ta nie b?d?c zwi?zanym z ?adn? fundacj? tak?e wymagaj? wype?nienie ankiety, podpisania umowy czy zgody na wizyt? przedadopcyjn?. S? to zupe?nie normalne warunki adopcji zwierz?t :wink:

Ell napisał/a:
Fakt, ?e viva przesadzi?a np. z pytaniem "jaki b?dzie mia?a wybieg i ile razy b?dzie wypuszczana"

Ankieta jest standardowa, dla ka?dego zwierzaka :smile: Po prostu zamiast zwierz?/zwierz?ta wpisa?am mysz/myszy. A z tego co wiem, myszom te? organizuje si? wybiegi. Wype?nienie ca?ej ankiety zajmuje 5 minut, naprawd? nie jest ona obszerna ;)



AgAp napisał/a:
te ciemne to ch?opaki?

Na zdj?ciach wstawionych przez Wero ich nie ma, ale do adopcji s? ch?opcy agouti i 2 czarnych :)


Anaylil napisał/a:
Matka jest do adopcji? Wiecie mo?e ile one mog? mie? (starsze samice)?

S? dwie matki do adopcji - albinoski. Co do wieku niech wypowie si? wero, bo to u niej mamki s? :)

Hurricane napisał/a:
Jak s? jeszcze szare z bia?ymi brzucholami i czarne z tanem i Ell zgodzi?aby si? zabra? je do Wrocka to mia?abym ch?tn? osob? chyba :D

Prosz? aby osoba zainteresowana ich adopcj?, przes?a?a mi ankiet?. Je?li jest spoza mysiego forum, to poprosz? na maila malgorzat.zych@gmail.com


Poza tym informuj?, ?e w drugiej po?owie grudnia mamy transport do Warszawy i Bia?egostoku, my?l?, ?e transport do Katowic tak?e nie b?dzie stanowi? problemu. Po ?wi?tach b?dzie transport do Lublina. /i wszystkie miasta na trasie/
 
 
Maszka
M?ody Myszaty


Dołączył: 22 Paź 2013
Posty: 20
Wysłany: 2013-12-02, 19:50   

Jedna z mam zaklepana dla domku w Poznaniu - jak wszystko pójdzie dobrze i trafi do nowego domu, pojawi si? informacja :wink:
 
 
wero 
Moderator



Pomogła: 19 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 15 Sie 2010
Posty: 2637
Skąd: Pozna?/Szczecin/Wawa
Wysłany: 2013-12-02, 20:12   

Mamki nie wygl?daj? na stare. Ci??ko powiedzie?
_________________
Chcia?a pi?knie pisa?, ale s?owa odmawia?y jej pos?usze?stwa.
 
 
 
Anaylil 
Starszy Myszaty



Wiek: 35
Dołączyła: 25 Wrz 2012
Posty: 83
Skąd: Pozna?
Wysłany: 2013-12-02, 20:13   

Maszka, ?miem przypuszcza?, ?e to o mnie chodzi :wink: je?eli to ta myszka o której pisa?a Ci Asia z Vivy. Chcia?abym zaadoptowa? jedn? z mam. Niestety dzisiaj po operacji guza odesz?a moja ukochana Inka. Serce mi p?ka :sad: :cry: Nigdy nie zdecydowa?abym si? tak szybko na kolejn? myszk? gdyby nie to, ?e moja druga samiczka- Milka zosta?a sama. A? serce boli jak na ni? patrz?. Zawsze szalona w klatce, nie mog?ca usiedzie? w miejscu le?y w domku i si? nie rusza. Nie chce nawet nosa wystawi?. Chcia?abym matk? bo jest szansa, ?e wiekowo b?d? podobne (Milka ma 8 miesi?cy).
 
 
Ell 
Myszo?ak
Ruda


Imi?: Karolina
Pomogła: 9 razy
Wiek: 30
Dołączyła: 09 Gru 2012
Posty: 587
Skąd: Szczecin/Pozna?
Wysłany: 2013-12-02, 20:50   

Ell si? godzi zabra? je do Wrocka. Tylko Wero musia?aby z nimi podlecie? na dworzec, bo w?tpi?, ?eby mi na zaj?cia pozwolili z mychami pój??. I trzeba by uprzedzi? Viv?, ?eby jak najszybciej si? ogarn?li, bo do Wro jad? tylko w ten pi?tek, potem ju? b?dzie krucho. Dlatego raz raz ;)
 
 
 
Maszka
M?ody Myszaty


Dołączył: 22 Paź 2013
Posty: 20
Wysłany: 2013-12-02, 22:34   

Ell, ja czekam na razie na ankiet? ;)


Anaylil, tak, tak o Ciebie :smile: B?d? pisa? PW.
 
 
Ell 
Myszo?ak
Ruda


Imi?: Karolina
Pomogła: 9 razy
Wiek: 30
Dołączyła: 09 Gru 2012
Posty: 587
Skąd: Szczecin/Pozna?
Wysłany: 2013-12-02, 23:21   

Na jak? ankiet?, wys?a?am j? Wero - ja czekam na umow? ;)
 
 
 
Maszka
M?ody Myszaty


Dołączył: 22 Paź 2013
Posty: 20
Wysłany: 2013-12-02, 23:31   

Moja wypowied? si? odnosi?a do
Ell napisał/a:
I trzeba by uprzedzi? Viv?, ?eby jak najszybciej si? ogarn?li, bo do Wro jad? tylko w ten pi?tek, potem ju? b?dzie krucho. Dlatego raz raz ;)

Na razie czekam na ankiet?, potem b?dziemy mogli ogarnia? ;)

A umow? Ci wy?l? zaraz, aktualnie ogarniam poranny transport szczura.
 
 
Ell 
Myszo?ak
Ruda


Imi?: Karolina
Pomogła: 9 razy
Wiek: 30
Dołączyła: 09 Gru 2012
Posty: 587
Skąd: Szczecin/Pozna?
Wysłany: 2013-12-03, 00:09   

AAAAAAAAAAAAAAA dobra, nie ogarniam xD Wybacz :D
 
 
 
Maszka
M?ody Myszaty


Dołączył: 22 Paź 2013
Posty: 20
Wysłany: 2013-12-03, 20:12   

Czyli jedna z mam, oraz córeczka agouti fox znalaz?y swoje domy! Reszta wci?? czeka :)


Bra?, bra?! :)
 
 
Anaylil 
Starszy Myszaty



Wiek: 35
Dołączyła: 25 Wrz 2012
Posty: 83
Skąd: Pozna?
Wysłany: 2013-12-04, 22:18   

Albinoska ju? u nas. ??czenie z Milk? przesz?o jak na razie (odpuka?) bezproblemowo. Dziewczyny robi? rozpoznanie w klatce. Nowa mysia jeszcze troch? przestraszona ale wida?, ?e Milka dzia?a na ni? dosy? "o?mielaj?co". Wydawa?o mi si?, ?e Milka jest kruszynk? ale bia?a jest jak po?owa niej, taka tyci tyci. Wydaje mi si?, ?e jest bardzo m?odziutka. Wrzucam dwa zdj?cia. Przepraszam za jako??. Robione komórk?, bez lampy (bo nie chcia?am dziewczynom ?wieci? po oczach), do tego tymczasowy domek w kolorze zielonym daje zgni?? po?wiat? :wink:

Podzi?kowania dla Wero za przekazanie m?odej i oczywi?cie dotychczasow? opiek?! :smile:

Oto Milka i nowa lokatorka, wst?pnie nazwana Monka :razz:



 
 
Maszka
M?ody Myszaty


Dołączył: 22 Paź 2013
Posty: 20
Wysłany: 2013-12-04, 22:24   

Ciesz? si?, ?e ma?a ju? u Ciebie :)
 
 
Laura_raa 
Mysi Rozmówca
Skazana na zwierza.



Imi?: Martyna
Pomogła: 1 raz
Wiek: 114
Dołączyła: 21 Sie 2013
Posty: 287
Skąd: Brzesko
Wysłany: 2013-12-04, 22:25   
   Myszy: Muffinka, Farbka [*] i Kredka [*]


Ja si? tak nie bawi?, przecie? to s? klony moich myszy :lol:
_________________
Witam [you:e9adeee25f] ! Pozwól na s?ówko, m?ody cz?eku...
 
 
 
Ell 
Myszo?ak
Ruda


Imi?: Karolina
Pomogła: 9 razy
Wiek: 30
Dołączyła: 09 Gru 2012
Posty: 587
Skąd: Szczecin/Pozna?
Wysłany: 2013-12-05, 02:36   

Lux, jutro jad? po samic?, spodziewajcie si? sesji zdj?ciowej :D Jak widz?, s? modelkami ;)
 
 
 
wero 
Moderator



Pomogła: 19 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 15 Sie 2010
Posty: 2637
Skąd: Pozna?/Szczecin/Wawa
Wysłany: 2013-12-08, 21:37   



_________________
Chcia?a pi?knie pisa?, ale s?owa odmawia?y jej pos?usze?stwa.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT