AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
VIII Klubowa Wystawa Myszy Rasowych
Autor Wiadomość
Ell 
Myszo?ak
Ruda


Imi?: Karolina
Pomogła: 9 razy
Wiek: 30
Dołączyła: 09 Gru 2012
Posty: 587
Skąd: Szczecin/Pozna?
Wysłany: 2014-01-15, 18:50   

lol. To jest jedyne, co mog? napisa?. I na podobnym poziomie.

Modzi, wydzielcie kolejny temat "naskakiwanie Yun na PMC" ;)
 
 
 
kiniaczek31 
MYSI MASTER


Pomogła: 16 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 15 Kwi 2012
Posty: 3004
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2014-01-15, 20:57   

Ell póki co to tylko ty wprowadzasz niezbyt fajn? atmosfer? hamuj dziewczyno bo za mocno si? spinasz . Dziewczyna poruszy?a do?? istotny temat i to kto? z pmc powinien si? do tego odnie?? a nie ty a na pewno nie takim j?zykiem .
Daj spokój adwokat diab?a si? znalaz? i po co ta ca?a agresja ? Za spokojnie by?o co ?
_________________
InfinitY ..
 
 
Ell 
Myszo?ak
Ruda


Imi?: Karolina
Pomogła: 9 razy
Wiek: 30
Dołączyła: 09 Gru 2012
Posty: 587
Skąd: Szczecin/Pozna?
Wysłany: 2014-01-15, 21:05   

;o Przeczytaj od pocz?tku temat i zobacz jak si? spinam. Mam prawo wypowiedzie? swoje zdanie na ten temat tak samo jak Yun ;)
I na przysz?o?? - nie stawiamy spacji przez znakami interpunkcyjnymi :)
 
 
 
Bernadeta 
Mysi Rozmówca


Imi?: Ewa
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 3 razy
Wiek: 55
Dołączyła: 27 Sie 2008
Posty: 265
Skąd: Pozna?
Wysłany: 2014-01-15, 21:06   

kiniaczek31 napisał/a:
Dziewczyna poruszy?a do?? istotny temat i to kto? z pmc powinien si? do tego odnie??
i
Yun napisał/a:
Nie odpowiedzia?a? mi na pytanie, czy Basia odby?a sta? s?dziowski i egzamin wymagany przez regulamin.


odpowiedzia?a Ira
Ira napisał/a:
Jednak z ca?? stanowczo?ci? powtórz? jeszcze raz - Basia jest pe?noprawnym s?dzi? PMC zgodnie z liter? prawa PMC
,czyli jest to w regulaminie.
_________________
http://www.freerice.com/
 
 
 
Flea8 
Starszy Myszaty



Imi?: Maria
Wiek: 25
Dołączyła: 04 Lis 2013
Posty: 94
Wysłany: 2014-01-15, 21:15   

Bernadeta napisał/a:

Odnios?a si? Ira


Ale do tego si? nie odnios?a :wink: :
Yun napisał/a:
Nie odpowiedzia?a? mi na pytanie, czy Basia odby?a sta? s?dziowski i egzamin wymagany przez regulamin.
 
 
aShadow 
Moderator



Hodowla: Anazel
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 19 razy
Dołączyła: 28 Cze 2011
Posty: 3076
Wysłany: 2014-01-15, 21:20   
   Myszy: Ma?e stadko ;)


Regulamin PMC przewiduje mo?liwo?? s?dziego honorowego ;)
_________________
 
 
Ira 
SuperMysz
Ira



Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 28 Paź 2009
Posty: 1180
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2014-01-15, 21:56   

Uchwa?a wydana na podstawie przepisów prawa PMC:

1) Regulaminu Wystaw Myszy Rasowych: Krajowej, Mi?dzynarodowej i Klubowej - Cz??? II art.9
2) Statutu PMC - §31 pkt 23

Bardzo mi przykro, ?e myszy.info staje si? "Najwy?sz? Izb? Kontroli", a je?eli tak, to szkoda, ?e tylko w stosunku do PMC, bo tylko na PMC s? tutaj ataki, w dodatku s? to tylko ataki Yun

Ka?dy cz?onek PMC widzia? odpowiedni dokument, bo jest on zamieszczony na podforum dla cz?onków PMC.

By?a wystawa - ?wietna, by? s?dzia - z uprawnieniami, wszyscy sp?dzili mi?o czas, ale niestety tutaj wa?niejsza jest kolejna nagonka Yun na PMC. Posty Yun mog?y tylko szokowa?, bo by?o w nich nawet porównanie uprawnie? na prawo jazdy do uprawnie? s?dziowskich, by?y koty (ciekawe, czy kociarze dopu?ciliby Yun do s?dziowania) i by?o straszenie. Sorry, wi?cej si? nie wypowiem, bo to, co si? tu dzieje jest dla mnie przykre...
 
 
 
Yun 
MegaMysz
Blite



Hodowla: Artistic
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 20 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 06 Mar 2010
Posty: 1287
Skąd: Strzelin/Wroc?aw
Wysłany: 2014-01-15, 22:04   

[quote]Ka?dy cz?onek PMC widzia? odpowiedni dokument, bo jest on zamieszczony na podforum dla cz?onków PMC. [.quote]

Có?, ja nie widzia?am, mia?am zamkni?ty dost?p.

Cytat:
(ciekawe, czy kociarze dopu?ciliby Yun do s?dziowania)


Nie, nie dopu?cili by mnie - bo nie mam uprawnie?, bo nie zda?am egzaminu. Tylko w PMC dopuszcza si? do sedziowania osoby bez uprawnie?, niejednokrotnie s?dziowa?y osoby 'które co? wiedz?', bo nie by?o innego s?dziego, a wystawa nied?ugo.

To jest spory problem i owszem, trzeba go nag?o?ni?. Skoro Zarz?d PMC zawiesza za rzekome ?amanie regulaminu, niech najpierw sam zacznie si? do tego regulaminu stosowa?.

Btw, jak tam walne 2013 ;) ?
 
 
 
Halikowo 
Starszy Myszaty
Halikowo


Imi?: Monika
Hodowla: HALMAUS
Wiek: 50
Dołączyła: 05 Lis 2007
Posty: 64
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2014-01-15, 22:04   

Nic si? nie martw Ira :) U kotów tak jest, u psów tak jest na innych wystawach nie bywam ale pewnie tak samo :)
Wa?ne ?e by?o fajnie, wystawcy s? usatysfakcjonowani a nie jeste?my ciastkiem z kremem i nie wszyscy musz? nas lubi? :) - cytat z mojej by?ej pani dyrektor :)
 
 
 
kiniaczek31 
MYSI MASTER


Pomogła: 16 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 15 Kwi 2012
Posty: 3004
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2014-01-15, 22:09   

Ira masz racje, ?e jest to przykre .. jednak?e no nie mo?na nikomu zabroni? pisa? .
Nie chc? si? wtr?ca? w sprawy pmc bo nie od tego tu jestem skoro nie posiadam takowej wiedzy to si? nie udzielam .

Ell przeczyta?am temat odnios?am si? do ostatniego twojego postu :smile: który jest pisany j?zykiem którego nie mam ochoty ani ?yczenia czyta? na forum jest pisany j?zykiem poni?ej poziomu ale skoro chcesz taki sob? reprezentowa? no to spoko .
A je?eli nie pasuj? ci posty Yun która jak mi si? wydaje nie s? adresowane do Ciebie to wiesz no mo?e wy?lij jej pw ?

A ta spacja to przepraszam do której wypowiedzi ma si? tyczy? ? I w sumie w jakim celu ?
Tak sobie my?l? droga Ell, ?e chyba pora uderzy? z wnioskiem do góry o jakie? wy?sze stanowisko dla Ciebie , mo?e modertor czy co? w te dese? ?

My?l? ?e na tym po?cie zako?cz? swoje wypociny bo przecie? temat ma?o odpowiedni nie chcia?abym robi? offa i ?ama? regulaminu za co szczerze przepraszam .
_________________
InfinitY ..
 
 
Ell 
Myszo?ak
Ruda


Imi?: Karolina
Pomogła: 9 razy
Wiek: 30
Dołączyła: 09 Gru 2012
Posty: 587
Skąd: Szczecin/Pozna?
Wysłany: 2014-01-16, 02:59   

Cytat:
A ta spacja to przepraszam do której wypowiedzi ma si? tyczy? ? I w sumie w jakim celu ?
Tak sobie my?l? droga Ell, ?e chyba pora uderzy? z wnioskiem do góry o jakie? wy?sze stanowisko dla Ciebie , mo?e modertor czy co? w te dese? ?


Pozwól, ?e do reszty nie b?d? si? odnosi?, bo to jest poni?ej poziomu ;)

Nie stawia si? spacji przed znakami interpunkcyjnymi, czyli nie pisze si? "co? w te dese? ?" ale "co? w teN dese??" - raz, nie ma n, co zaznaczy?am, dwa - nie ma tutaj spacji, co znowu zrobi?a?. :) Ale jestem poni?ej poziomu, dawaj moda xD

Serio, takie spiny polepszaj? mi humor :) Id?cie na forum PMC bo duu?a cz??? u?ytkowników ma niez?? bek? z was, ludzi z PMC. Jak ja chcia?am pój?? do PMC, tak po tych waszych prywatnych wjazdach ju? nie chc? ;)


/Edit: adwokat diab?a ;) A ty adwokat Yun, którego ona w ogóle nie potrzebuje. Nie odnosi si? do moich wypowiedzi - spoko, bym si? nie wypowiada?a wi?cej, ale ty sama, wypowiadaj?c si? niejako za ni?, prowokujesz. ;) I je?eli sobie nie ?yczysz czytania "takiego j?zyka" to polecam przejrze? inne tematy. Moim zdaniem jestem tutaj wyj?tkowo grzeczna, a j?zyk - mo?e ostry, ma na celu pokazanie pewnych zachowa? i odnoszenia si? do innych ludzi na forum ;)
 
 
 
aShadow 
Moderator



Hodowla: Anazel
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 19 razy
Dołączyła: 28 Cze 2011
Posty: 3076
Wysłany: 2014-01-16, 06:35   
   Myszy: Ma?e stadko ;)


Tylko problem polega na tym, ?e "ludzie PMC" si? tutaj prawie nie odzywali...
_________________
 
 
lilith 
MYSI MASTER
myszoszczur :)



Hodowla: MYSTIC RODENTS
Pomogła: 30 razy
Dołączyła: 28 Gru 2008
Posty: 3362
Skąd: krakow
Wysłany: 2014-01-16, 06:44   
   Myszy: pytania dotyczace zakupu myszek prosze kierowac na pw


prosze moderatora o wydzielenie tematu odnosnie wypowiedzi zasmiecajacych temat

1 . od dawna powtarzam ze od spraw PMC jest forum PMC , nie widze powodu zeby wszyscy uzytkownicy myszy info byli zmuszeni czytac animozje Yun ,
milo ze choc Ell to zauwazyla mimo ze w dosc ostrej formie to przekazala

2. zarzad PMC nie czuje sie zobowiazany udzielac wyczerpujacych odpowiedzi na kazdy " przytup noga " Yun , bedac czlonkiem PMC mogla domagac sie odpowiedzi w odpowiednim do tego miejscu , rezygnujac z czlonkowstwa sama ustanowiala swoj status , nie jest ona NIK zajmujaca sie monitorowaniem prawidlowego dzialania zwiazku , od tego sa jej czlonkowie ktorzy maja najwieksze prawo glosu i jesli cos im nie odpowiada moga podjac odpowiednie dzialania w tym kierunku .

3.wszelkie dzialania zarzadu PMC zgodne sa z jego statutem i regulaminami
osoby ktore sa zainteresowane zapraszam na forum PMC do poczytania
Ira juz przytoczyla odpowiednie punkty regulaminu , ja dodam tylko ze punkt
1) Regulaminu Wystaw Myszy Rasowych: Krajowej, Mi?dzynarodowej i Klubowej - Cz??? II art.9
2) Statutu PMC - §31 pkt 23
pozostal niezmienny od dnia zalozenia zwiazku , wiec uprzedzam dywagacje na temat : zarzad zmienia przepisy i robi sobie co chce

Yun na wlasne zyczenie odeszla z pmc i zycze jej powodzenia na " nowej drodze zycia"


nie bede sie wiecej wypowiadac w tym temacie , poniewaz Yun opuscila szeregi PMC i nie dotycza jej juz zadne statuty , regulaminy zwiazkowe oraz nikt ja nie zmusza ani do ich przestrzegania jak rowniez monitorowania

co do prywatnych wjazdow ma tu tylko i wylacznie 1 osoba wzgledem PMC

j/w nie jestesmy ciastkiem z kremem i nie kazdy musi nas lubiec , kazdy ma prawo wyboru
_________________
milosc mozna wyrazic na rozne sposoby
 
 
 
Bernadeta 
Mysi Rozmówca


Imi?: Ewa
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 3 razy
Wiek: 55
Dołączyła: 27 Sie 2008
Posty: 265
Skąd: Pozna?
Wysłany: 2014-01-16, 14:28   

Yun napisał/a:
Btw, jak tam walne 2013 ?

Nie jeste? ju? w zwi?zku ,czemu pytasz . :h??:
Yun napisał/a:
Tylko w PMC dopuszcza si? do sedziowania osoby bez uprawnie?, niejednokrotnie s?dziowa?y osoby 'które co? wiedz?', bo nie by?o innego s?dziego, a wystawa nied?ugo.

Ma?o konkretny zarzut ,bez konkretów,a mo?e tak wtedy jak i teraz by?o to zgodne z regulaminem . :smile:
Yun zbierz ludzi,za?ó?cie zwi?zek :smile: i daj ju? spokój.
_________________
http://www.freerice.com/
 
 
 
Yun 
MegaMysz
Blite



Hodowla: Artistic
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 20 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 06 Mar 2010
Posty: 1287
Skąd: Strzelin/Wroc?aw
Wysłany: 2014-01-16, 15:06   

Napisze tak:

Bardzo trudno by?o po prostu po ludzku odpowiedzie? na pytania? Potrzebne by?o kilka stron dyskusji osób, do których owe nie by?o skierowane, potrzebne by?o kilkukrotne powtózenie pytania, abym dosta?a odpowied? w?asciwie nic nie mówi?c?? (odsy?anie do regulaminu i konkretnych punktów nie jest odpowiedzi?).

Zapyta?am, czy Basia odby?a sta? i egzamin. Odpowiedzi nie uzyska?am. Ci?gle jakie? wymijaj?ce.

Jak s?usznie zauwa?y?y?cie, w PMC nie jestem, dost?pu do forum cz?onków od dawna nie mam (jeszcze jako cz?onek zosta?o mi odebrane), wi?c NIE MAM JAK ZOBACZY?, ?e kto? zosta? s?dzi?, albo nim nie zosta?, albo wesz?y w ?ycie jakie? nowe uchwa?y.

Do tematu z wypisanymi sedziami i stewardami nei zagl?da?am z prostego wzgl?du - na wystaw? nie jecha?am, wi?c mnie to nie interesowa?o. Gdybym wystawia?a myszy pewnoe bym zwróci?a na to uwag?. Z reszt?, nawet by mi do g?owy nie przysz?o, ?e b?dzie ocenia? nie-sedzia. Zobaczy?am to dopiero na zdj?ciu.

Kiedy? dopuszczane by? osoby nie b?d?ce sedzi?. Ale by?y to osoby d?ugo na sta?u sedziowkim. I wtedy nie by?o innego wyj?cia, sedziów po prostu nie by?o. Teraz macie do dyspozycji cho?by Hani? czy Ew?. Wi?c opcja jest.

Dalej, zada?am pytanie z pozycji szarego cz?owieka. Wiec jak szaremu cz?owiekowi odpowied? powinna zosta? udzielona.

Mam jedno ma?e zasadnicze pytanie: dlaczego tak bardzo odsy?acie na PW czy na forum PMC. Macie co? do ukrycia, czy co? Bo nie rozumiem. Na pytania o temperatur? odpowiadacie, na pytanie o sedziego nie...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT