AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Niespodziewany miot
Autor Wiadomość
Julita9404 
M?ody Myszaty
Mysi opiekun :**



Imi?: Julita
Wiek: 23
Dołączyła: 30 Gru 2012
Posty: 20
Skąd: Olsztyn
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2013-12-31, 11:37   Niespodziewany miot
   Myszy: Almette , Emi ,Zadziora , Frania, Maja , Briar ...


Rok temu kupi?am 2 'samiczki' do mojego ma?ego stadka ( jedna z nich - Sweetie , nie ?yje ) A drugi Myszak okaza? si? by? samcem :P Myszaka odda?am natychmiast do zoologicznego , po upewnieniu si? , ?e jest ch?opaczkiem :m:/: A powód ? - Nie chcia?am zmusza? moich myszy do rozmna?ania . Przecie? w ci?gu paru dni moje dziewczyny mog?y zaj?? w ci??? :/ Jednak zauwa?y?am , ?e jedna z myszek jest w ci??y ( ogromny brzuszek ) i postanowi?am j? oddzieli? od stadka , aby w spokoju urodzi?a w swoim czasie . Nie wiem czy dobrze zrobi?am , ale tu ju? przesz?o?? . Do klatki wk?ada?am jej ró?ne materia?y typu papier toaletowy , sianko i chusteczki aby zbudowa?a gniazdko ( s?ysza?am , ?e tak powinno si? robi? ). W klatce mia?a tak?e domek ( do?? du?y ) gdzie urodzi?a m?ode .Czy jak to si? zdarzy?o przez nieuwag? pracownika zoologicznego , to zrobi?am dobrze ? ( samca odda?am do zoologicznego z pretekstem ?e chcia?am samiczk? , oraz przysz?am z paragonem ) .Myszki zostan? u mnie ju? na zawsze . Nikomu ich nie oddaj? . Mo?e to si? wydawa? pseudo hodowl? , ale czy dobrze zrobi?am ? :m:(:
 
 
Ira 
SuperMysz
Ira



Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 28 Paź 2009
Posty: 1180
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2013-12-31, 11:42   

Kiedy? pisa?a? inaczej, ?e celowo je rozmna?asz:
http://www.myszy.info/vie...ghlight=#242369
Cytat:
Witam was wszystkich :m: .Mam ma?e pytanko do was , o co powinnam wzbogacic diet? myszki w ci??y ? Jeszcze myszki w ci??y nie mam , ale nied?ugo b?d? mia?a ♥ :lol: .
Moja kole?anka da mi samczyka , na rozmna?anie . I dam go do klatki z now? ,, dziewczyn? '' . Nie wiem jak to b?dzie si? odbywa?o , ale pewnie b?dzie on my? samiczk? aby sie przypodoba? ( wiem bo patrzy?am u kole?anki na jej myszki ) .


Miot by? wi?c spodziewany i to nie s? myszy rasowe, wi?c ?le umie?ci?a? swój temat - tu s? tematy miotów u zarejestrowanych hodowców w mysich klubach
 
 
 
Julita9404 
M?ody Myszaty
Mysi opiekun :**



Imi?: Julita
Wiek: 23
Dołączyła: 30 Gru 2012
Posty: 20
Skąd: Olsztyn
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2013-12-31, 13:16   
   Myszy: Almette , Emi ,Zadziora , Frania, Maja , Briar ...


Ira, wiem ,ale to by?a przesz?o?? . Wtedy ju? postanowi?am tego nie robi? i kupi? dwie samiczki :P I wiesz co si? okaza?o :(
_________________
Almette , Maja , Zadziora ,Emi , Frania , Briar - Moje stadko ^^
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT