AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Emielcia
2008-02-06, 21:14
Toalety/kuwety dla myszek + nauka za?atwiania w nie
Autor Wiadomość
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2010-06-17, 21:15   

aha i jeszcze dorzucam:
http://www.myszy.info/vie...&highlight=sika
http://www.myszy.info/vie...&highlight=sika
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
bartek14
Szara myszka


Dołączył: 17 Cze 2010
Posty: 11
Wysłany: 2010-06-17, 21:17   

ju? da?em ?wirek w k?t klatki ale jako? specjalnie nie rozumie o co chodzi.Tak samo nieumie rozpracowac poide?ka z kulk? i jej daje w pojemniku
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2010-06-17, 21:24   

bartek14 napisał/a:
ju? da?em ?wirek w k?t klatki ale jako? specjalnie nie rozumie o co chodzi.

No chodzi o to, ?e jak b?dzie inne miejsce to mysz instynktownie powinna si? w nim za?atwia?. Nie ka?da no ale jednak czasami tak bywa.
bartek14 napisał/a:
Tak samo nieumie rozpracowac poide?ka z kulk? i jej daje w pojemniku

To ju? inny temat ale Ci odpowiem ;)
No wi?c nalewasz wody do poide?ka, przyczepiasz do klatki tak, aby dzióbek by? na dó? skierowany, tam jest taka malutka kuleczka, dzi?ki której woda si? nie wylewa. Mysz podchodzi, zaczyna liza? kuleczk? i od jej si?y kulka wchodzi g??biej do poide?ka wi?c i woda ma si? czym wydosta?, bo si? przestrze? ma?a robi no a jak mysz przestanie pi? to kulka wraca na swoje miejsce i woda znowu nie wypada ;) Mo?esz nawet po wlaniu wody obczai? palcem mechanizm poide?ka naciskaj?c lekko dzióbek i zobaczysz, ?e raz leci woda, a raz nie :P Z reszt? to nie Ty masz rozumiesz mechanizm tylko mysz :D
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
Amazonka 
Myszowaty


Imi?: Katja
Pomogła: 4 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 28 Maj 2010
Posty: 438
Skąd: Lublin
Wysłany: 2010-06-17, 21:24   
   Myszy: Safira, Pere?ka, Lily,Tanya, Zoey, Vivien[*] i ?liczny rodzynek Blue!


bartek14 napisał/a:
ju? da?em ?wirek w k?t klatki ale jako? specjalnie nie rozumie o co chodzi.Tak samo nieumie rozpracowac poide?ka z kulk? i jej daje w pojemniku


moje myszki tez nie potrafia z poidelka pic, chociaz maja nawet 2, a pija tylko z miseczki, jak miseczke wyjelam to wolaly sapac niz dotknac poidelko:(

Tak wogole to odkrec narazie te rurki jak pisales. Wtedy nie bedzie myszol mial wyboru. To samiec mam rozumiec??
 
 
Malutka 
M?ody Myszaty



Imi?: Iwona
Pomogła: 1 raz
Wiek: 34
Dołączyła: 12 Maj 2010
Posty: 36
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2010-06-17, 21:31   
   Myszy: Kropka, Czarna[*], Czapka, Kulka, ?acia, Tesia


A mo?e kup osobn? miseczke i piasek dla papu?ek i daj im. Mo?e pomo?e;P moje myszki tylko tam si? za?atwiaj?;) jedyne inne miejsce gdzie siusiaj? to na r?ce:P mo?esz zobaczy? mo?e akurat zadzia?a:)
_________________
Czarna[*] :m: Kropka :m: Czapka :m: Kulka :m: ?acia :m: Tesia :m:
 
 
bartek14
Szara myszka


Dołączył: 17 Cze 2010
Posty: 11
Wysłany: 2010-06-17, 21:34   

Amazonka napisał/a:
bartek14 napisał/a:
ju? da?em ?wirek w k?t klatki ale jako? specjalnie nie rozumie o co chodzi.Tak samo nieumie rozpracowac poide?ka z kulk? i jej daje w pojemniku


moje myszki tez nie potrafia z poidelka pic, chociaz maja nawet 2, a pija tylko z miseczki, jak miseczke wyjelam to wolaly sapac niz dotknac poidelko:(

Tak wogole to odkrec narazie te rurki jak pisales. Wtedy nie bedzie myszol mial wyboru. To samiec mam rozumiec??

tak samiec
 
 
Do?ka 
SuperMysz


Imi?: Dorota
Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 31 Maj 2009
Posty: 1157
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2010-06-17, 21:36   

bartek14, stosuj cytowanie selektywne - jest mi?dzy ""ignoruj", a "cytuj". Zaznaczasz tekst, który chcesz zacytowa? i klikasz to : ""
Ma?y off.
_________________
Atos[*], Portos[*], Hana[*], Iskierka[*], Miko[*], Yuki[*], Tica[*], Maya[*]
Los zwierz?t jest dla mnie wa?niejszy ni? strach przed o?mieszeniem. Los zwierz?t jest nierozerwalnie zwi?zany z losem cz?owieka. (Emil Zola)
 
 
bartek14
Szara myszka


Dołączył: 17 Cze 2010
Posty: 11
Wysłany: 2010-06-17, 21:37   

To ju? inny temat ale Ci odpowiem ;)
No wi?c nalewasz wody do poide?ka, przyczepiasz do klatki tak, aby dzióbek by? na dó? skierowany, tam jest taka malutka kuleczka, dzi?ki której woda si? nie wylewa. Mysz podchodzi, zaczyna liza? kuleczk? i od jej si?y kulka wchodzi g??biej do poide?ka wi?c i woda ma si? czym wydosta?, bo si? przestrze? ma?a robi no a jak mysz przestanie pi? to kulka wraca na swoje miejsce i woda znowu nie wypada ;) Mo?esz nawet po wlaniu wody obczai? palcem mechanizm poide?ka naciskaj?c lekko dzióbek i zobaczysz, ?e raz leci woda, a raz nie :P Z reszt? to nie Ty masz rozumiesz mechanizm tylko mysz :D [/quote]

Ja wiem jak dzia?a poide?ko ;p tylko mysia nie ale na to nie musicie odpowiada? z tym sobie poradze.Tylko to sikanie w rurze jest k?opotliwe bo to wszystko kapie mi na pod?oge i trudno my? t? rure.
Ostatnio zmieniony przez bartek14 2010-06-17, 21:39, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Malutka 
M?ody Myszaty



Imi?: Iwona
Pomogła: 1 raz
Wiek: 34
Dołączyła: 12 Maj 2010
Posty: 36
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2010-06-17, 21:38   
   Myszy: Kropka, Czarna[*], Czapka, Kulka, ?acia, Tesia


Mówi? Ci spróbuj z piaskiem:P:P
_________________
Czarna[*] :m: Kropka :m: Czapka :m: Kulka :m: ?acia :m: Tesia :m:
 
 
bartek14
Szara myszka


Dołączył: 17 Cze 2010
Posty: 11
Wysłany: 2010-06-19, 07:47   

bardzo wszystkim dzi?kuje poma?u moja mysia zaczyna si? uczu? sika? do pojemniczka z piaskiem i zwirkiem. :m:):
 
 
Malutka 
M?ody Myszaty



Imi?: Iwona
Pomogła: 1 raz
Wiek: 34
Dołączyła: 12 Maj 2010
Posty: 36
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2010-06-19, 09:43   
   Myszy: Kropka, Czarna[*], Czapka, Kulka, ?acia, Tesia


to super:):) pozdrawiam:) :m:):
_________________
Czarna[*] :m: Kropka :m: Czapka :m: Kulka :m: ?acia :m: Tesia :m:
 
 
taia 
Starszy Myszaty



Wiek: 34
Dołączyła: 12 Cze 2010
Posty: 59
Skąd: Tychy
Wysłany: 2010-07-13, 00:48   
   Myszy: Dia i Hoti


ja moim dwóm panienk? kupi?am niedawno kuwetke. Postawi?am poprostu w miejsce gdzie lubi?y siusia? i one same zrozumia?y o co chodzi. Narazie testuje wsypywanie do niej piasku dla szynszyli - podobno dzia?a jak k?piel na sucho, wi?c pomy?la?am, ?e przy okazji za?atwiania swoich potrzeb, myszki dodatkowo czyszcz? sobie ?apki i brzuszki. Bardzo podoba im si? kopanie w tym piasku i nawet nie rozsypuj? go tak wiele, jak mo?naby si? po nich spodziewa? ;)
Zdj?cie kuwetki:

Nie spodziewa?am si?, ?e takie male?stwa mog? by? tak inteligentne, ale uwa?am, ?e zawsze lepiej zak?ada?, ?e kto? jest m?dry i da? mu szans? na to, by sie wykaza? :m:):
_________________
 
 
Akroba 
Starszy Myszaty



Wiek: 30
Dołączyła: 06 Kwi 2010
Posty: 65
Wysłany: 2010-07-15, 18:03   
   Myszy: Sasame [*],Lamelia,Tsume


Hmm... chyba te? spróbuje da? im kuwetk?,ale moje sikaj? pod pi?terko,wi?c b?dzie troch? gimnastyki przy wyci?ganiu xD
taia, gdzie i za ile kupi?a? tak? kuwet? ?
_________________
 
 
 
KaTasia 
M?ody Myszaty
pozytywne wibracje


Imi?: Kasia
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2010
Posty: 15
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-07-15, 19:04   
   Myszy: Zbysio (*)


Ja mojemu wstawi?am s?oiczek, ale chyba nie zaczai? o co chodzi. ?pi w nim. :roll:
 
 
 
taia 
Starszy Myszaty



Wiek: 34
Dołączyła: 12 Cze 2010
Posty: 59
Skąd: Tychy
Wysłany: 2010-07-16, 00:07   
   Myszy: Dia i Hoti


w zoologu za 11,90. Stwierdzi?am, ?e za tak? cen? warto zaryzykowa? i op?aci?o si?.
( http://www.sklep.videozoo...tm_content=1899 tutaj jest co? podobnego :) )
W taki upa? zmieniam piasek rano i wieczorem. Praktycznie nie mam problemu z nieprzyjemnym zapachem. Zastanawiam si? tylko, czy ten piasek dla szynszyli nie zamieni? na co innego...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT