AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
PMC vs reszta ?wiata
Autor Wiadomość
Yun 
MegaMysz
Blite



Hodowla: Artistic
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 20 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 06 Mar 2010
Posty: 1287
Skąd: Strzelin/Wroc?aw
Wysłany: 2014-02-11, 15:38   PMC vs reszta ?wiata

Bior?c pod uwag?, ?e rozwalane s? ró?ne w?tki, proponuj? wszelkie animozje za?atwia? w jednym. Kto? co? do kogo? ma - prosz? pisa?. Zarówno fanów jak i antyfanów.
Pretensje wobec PMC, PMC wobec innych, wa?nie, spory, nie?cis?o?ci, propozycje, postulaty, etc.

Prosz? jedynie o zachowanie kultury wypowiedzi. Do moderatorów - nie przeszkadza mi w tym temacie cz??ciowy offtop.
 
 
 
Hurricane 
MegaMysz


Imi?: :)
Hodowla: Fluventris
Pomogła: 3 razy
Wiek: 12
Dołączyła: 21 Wrz 2012
Posty: 1474
Wysłany: 2014-04-15, 14:38   

Temat zamkni?ty, a ja nadal czekam na wyja?nienia jak to NIKT NIE WIEDZIA?, ?e myszy nie s? zarejestrowane w ?adnym zwi?zku i ?e niby nie mia?y rodo?

Co, rzucamy oskar?enia, a nie mamy argumentów wi?c ko?czymy zabaw??

CZEKAM.
_________________
Sekundy uk?adaj? kolejne wiersze ?ycia.
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-04-15, 15:45   
   Myszy: tak


A ja temat zamkn? je?li znów si? zaczn? k?ótnie, przekle?stwa i wycieczki osobiste. Jak ja to pami?tam, to w trakcie za?atwiania myszy dogrywane by?y ró?ne formalne sprawy takie jak dokumenty i istnienie b?d? nie zwi?zku i wszystko by?o wyja?niane na bie??co jak pojawia?a si? nowa informacja (z obu stron). Do tego jeszcze wydaje mi si?, ?e czas goni?, bo do wyjazdu po myszy zosta?o go ma?o.

Najgorsze, ?e wysz?o jak wysz?o i teraz ka?dy sobie za?atwia myszy, a nie jako? zbiorowo, wi?ksz? ilo?? nowej krwi.

Generalnie importy s? jak ca?a hodowla myszy - ruletka i liczenie, ?e si? poszcz??ci... mo?na sobie na g?ow? zwali? np. zaraz? albo myszy które z jakiego? powodu nie b?d? przystosowane i wszystkie padn?.
 
 
 
Hurricane 
MegaMysz


Imi?: :)
Hodowla: Fluventris
Pomogła: 3 razy
Wiek: 12
Dołączyła: 21 Wrz 2012
Posty: 1474
Wysłany: 2014-04-15, 15:56   

Nie, o wszystkim informowany by? prezes zwi?zku, a to ?e na forum pisa?am to by? dodatek. Czas nie goni?, bo wszystko przedstawi?am PRZED wyjechaniem po myszy.
Nie dam z siebie zrobi? debilki, ?e przywioz?am 100 myszy i jeszcze pmc mi ?aske robi, ?e je zarejestrowa?o, a wszystko by?o wiadome.


Proponowa?am kilka razy import nawet po tej chorej akcji i nikt nie by? zainteresowany, wi?c sorry winnetou, r?ki ju? nie przy?o?e do importowania. Jak jest propozycja importu to nikt nie chce, a potem p?acz ?e nie ma importów. Bo ?eby chcie? co? to musi by? podane na tacy, zdj?cia, opisy, rodzice, wtedy ?askawie kto? si? mo?e zastanowi czy we?mie, czy te? nie, mo?e mu si? odwidzi jak przyjad? myszy, a organizator importu zabuli z w?asnej kieszeni (y) Co za problem zorganizowa? import, Vaco siedzi w domu z dup? i przyjad? do niej myszy z Holandii, ja tam te? si? wiele nie ruszam je?li chodzi o Czechy, czy Francje.

Myszy mam w dwóch domach i nigdy nie ??cze importów z moimi od razu, wszystko ?yje. Zaraz? mo?na sobie zwali? bior?c myszy nawet z polskiej hodowli wi?c to raczej nie ma znaczenia.


To albo prosz? o bana, albo o wyja?nienie sprawy, bo tym razem nie odpuszcz?.
WSZYSTKO by?o jasno przedstawione, sory skoro gadam z prezesem i s?ysz? "tak, pewnie, nie b?dzie problemu" to nie b?d? jeszcze pyta? ka?dego cz?onka czy mog?. Ale od roku cisza, wi?c mo?e chocia? raz prezes si? przyzna, ?e o wszystkim poinformowa?am i przestanie da? robi? ze mnie debilk??
 
 
zuza911 
Best MOUSEr



Imi?: Marta
Hodowla: Fluventris
Pomogła: 14 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 20 Paź 2011
Posty: 2439
Skąd: Bia?ystok
Wysłany: 2014-04-15, 16:22   
   Myszy: dziewczyny i ch?opaki ;)


Zamykanie tematów problemu nie rozwi?zuje. Mo?e spróbujmy w ko?cu wyja?ni? to, co najwyra?niej tego wymaga.
 
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-04-15, 17:39   
   Myszy: tak


No widzisz, ja mówi? jak spraw? pami?tam, ?e swojej perspektywy. Co jest cz??ci? ca?o?ci sprawy, która jak wida? mog?a wygl?da? zupe?nie inaczej. I spoko, mo?ecie próbowa? odtwarza? jak by?o, ja tylko prosz? o zachowanie kultury wypowiedzi.
 
 
 
mysza 
Junior Admin
was kocha xD



Hodowla: Little Foot
Pomogła: 4 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 27 Sie 2006
Posty: 660
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-04-15, 18:16   

Ja bra?am mysz z tamtego importu i dosta?am rodowód jak równie? wszelkie niezb?dne informacje. Mi?o by by?o gdyby zarz?d PMC schowa? dum? w buty i przyzna? si? do b??du je?li taki pope?ni? (niestety nie znam sytuacji z autopsji).
 
 
 
lilith 
MYSI MASTER
myszoszczur :)



Hodowla: MYSTIC RODENTS
Pomogła: 30 razy
Dołączyła: 28 Gru 2008
Posty: 3362
Skąd: krakow
Wysłany: 2014-04-15, 19:00   
   Myszy: pytania dotyczace zakupu myszek prosze kierowac na pw


PMC nie ma czego chowac w buty, nie ma do czego sie przyznawac ,
to nie lawa oskarzonych a PMC to nie podsadny

JASNO POWIEDZIALAM ZE IMPORT MOZE BYC I ZE MYSZY BEDA ZAREJESTRWANE
o czym tu wiecej gadac >? bo ja nie rozumiem , co tu potwierdzac , przyznawac sie ??

wszelakie problemy jesli sie pojawialy zostaly rozwiazane ze strony PMC , jesli byly klopoty z rodowodami itd to niestety nie jest w kwestii PMC , mysle ze to byly jakies indywidualne sprawy ale tego nie potwierdze bo nie wiem
to ze pojawily sie inne ze strony odbiorcow za to odpowiedzialnosci nie biore , ja sama myszy zaplacilam i odebralam


mam dosc nagonki kilku osob ktore uwazaja sie za alfy i omegi w kazdej dziedzinie , wszczynania klotni tylko po ty by sie poklocic i zamieszac w garze , erudycji , czepiania sie wszystkiego co mozliwe po drodze

preces ,zarzad oraz czlonkowie PMC nie musza i nie beda sie tlumaczyc na kazde tupniecie noga , jesli ktos potrzebuje informacji o PMC, hodowlach , miotach , myszach i wszystko co z hodowla myszy rasowych zwiazane zapraszam na forum PMC
http://pmcorg.webd.pl/for...fdd25d4ef182cfb
oraz strone internetowa PMC
http://www.pmcorg.webd.pl/news.php
jesli ktos ma problem prosze o wystosowanie oficjalnego pisma do zarzadu PMC , nie bede uznawac innej formy odpowiedzi od tej pory
oswiadczam tez : ze regulaminy i przepisy sa dla hodowcow PMC a nie dla innych i wcale nie musza sie podobac innym hodowcom , to wewnetrzna sprawa PMC

jesli taka jedna uwaza ze popelnilam zbyt wiele bledow , literowek itd , moze "SE" spokojnie darowac , nie dziala na mnie ( moze jestem dyslektykiem , moze sie pomylilam a moze mam gdzies ocene tej jednej wspanialej , inteligentnej , cudownej i nieskazitelnej , jak ta nie czuje ironii to wlasnie jest ironia )
mam wyzej uszu czytania takich tekstow i nie przychodze tutaj po to zeby to ogladac jak i wiekszosc klotni osob ktore maja rodem z rynsztoka slownictwo a uwazaja ze sa 8 cud swiata


przychodze tu dla dawnych znajomych , dla ludzi ktorzy oczekuja pomocy i dla myszy ktore sa tutaj ulubionymi pupilami
_________________
milosc mozna wyrazic na rozne sposoby
Ostatnio zmieniony przez lilith 2014-04-15, 21:13, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Hurricane 
MegaMysz


Imi?: :)
Hodowla: Fluventris
Pomogła: 3 razy
Wiek: 12
Dołączyła: 21 Wrz 2012
Posty: 1474
Wysłany: 2014-04-15, 19:05   

Cytat:
JASNO POWIEDZIALAM ZE IMPORT MOZE BYC I ZE MYSZY BEDA ZAREJESTRWANE


Wi?c ode mnie prosz? si? od... czepi?, bo jak wida? wszystko by?o wiadome i dosta?am zgod? na sprowadzenie TAKICH, a nie innych myszy.
_________________
Sekundy uk?adaj? kolejne wiersze ?ycia.
 
 
lilith 
MYSI MASTER
myszoszczur :)



Hodowla: MYSTIC RODENTS
Pomogła: 30 razy
Dołączyła: 28 Gru 2008
Posty: 3362
Skąd: krakow
Wysłany: 2014-04-15, 19:07   
   Myszy: pytania dotyczace zakupu myszek prosze kierowac na pw


Hurricane, a kto twierdzi wogole ze ty cos zle zrobilas , bo ja nie wiem wogole skad jakies takie domysly sie wziely ??//nie czytam forum non stop , nie monitoruje kazdego tematu , nie bardzo rozumiem

myszy byly ladne , sama mam i jestem zadowolona , inne moze mniej ladne ale do pracy , kazdy kto bral ogladal i sie decydowal , wiec nie wiem sk?d jakis problem
_________________
milosc mozna wyrazic na rozne sposoby
 
 
 
Hurricane 
MegaMysz


Imi?: :)
Hodowla: Fluventris
Pomogła: 3 razy
Wiek: 12
Dołączyła: 21 Wrz 2012
Posty: 1474
Wysłany: 2014-04-15, 19:17   

Kto? 8)

Cytat:
Myszy sprowadzone przez Hurricane nie by?y z hodowli zarejestrowanej w mysim zwi?zku. Pisa?am do tej hodowli, pyta?am i otrzyma?am wyra?n? odpowied?: hodowla nie jest zarejestrowana.

(???) - eee, po co? Jak to by?o wiadome, ?e nie jest?

Cytat:
My takie hodowle nazywamy tutaj jako "pseudohodowle" Niektóre myszy mia?y rodowód, ale np. moja myszka dosta?a mailem taki sam rodowód, co myszka lilith w oryginale, wi?c jak w taki rodowód uwierzy?? By?y równie? myszki bez rodowodu.

- co do tego to si? nie wypowiem.

Cytat:
Wszystkie te myszy nie mog?y by? zarejestrowane w PMC, bo wówczas regulamin nie pozwala? na rejestracj? myszy z pseudo. To by?o wielkie zaskoczenie dla wszystkich kupuj?cych te myszy, bo nie zostali uprzedzeni, ?e hodowca jest mówi?c po naszemu "pseudohodowc?"

Yyy, no chyba st?d te 'domys?y'. Co to ma by?? Mo?e powiesz Lilith, ?e Ci? nie uprzedza?am o tym? Dlaczego cz?onkowie Twojego zarz?du wypisuj? takie bzdury?
 
 
lilith 
MYSI MASTER
myszoszczur :)



Hodowla: MYSTIC RODENTS
Pomogła: 30 razy
Dołączyła: 28 Gru 2008
Posty: 3362
Skąd: krakow
Wysłany: 2014-04-15, 19:25   
   Myszy: pytania dotyczace zakupu myszek prosze kierowac na pw


przywiozlas myszy , mialy rodowody , nie bylo domnieman ze to hodowla niezarejestrowana ,choc faktycznie nie byla i po gleszych sprawdzaniach tez wyszlo ze w tym kraju nie ma zadnych zwiazkow , jak sie okazalo PMC sobie z tym poradzilo , dzieki tobie i temu importowi zaszly dobre zmiany , bo zarzad nie widzial powodu by ograniczac taki import
to chyba wystarczy zeby byc zadowolonym

PMC nie widzi powodu dlaczego w innych zwiazkach mozna dopuszczac tego rodzaju importy czy myszy a u nas nie , NKV zezwala hodowcy praktycznie na wszystko , z tego pwodu wlasnie wprowadzono zmiany , i jak wspomnialam nie musza sie podobac , najwazniejsze ze czlonkom PMC pasuja i sa zadowoleni, a hodowle dzialaja i pracuja nad takimi myszkami i ich potomstwem
_________________
milosc mozna wyrazic na rozne sposoby
 
 
 
mysza 
Junior Admin
was kocha xD



Hodowla: Little Foot
Pomogła: 4 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 27 Sie 2006
Posty: 660
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-04-15, 21:51   

No to chyba ju? wszystko jasne. Nie ma si? o co k?óci?. Fajnie lilith, ?e napisa?a? to wszystko, bo zrobi?a si? dziwna sytuacja i ju? nawet ja nie wiedzia?am o co chodzi :) Szczególnie o tym, ?e regulamin PMC jest dla PMC, bo widz?, ?e ludzie cz?sto o tym zapominaj? a jednak taka jest prawda. Jak si? komu? nie podoba nie musi by? w PMC.

My?l? Hurrican ?e musisz zapyta? prywatnie osob? zainteresowan? dlaczego ci? prowokuje takimi tekstami,bo to nie lilith napisa?a i ci??ko, ?eby za to odpowiada?a.
 
 
 
aShadow 
Moderator



Hodowla: Anazel
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 19 razy
Dołączyła: 28 Cze 2011
Posty: 3076
Wysłany: 2014-04-17, 12:56   
   Myszy: Ma?e stadko ;)


Hmmm, wiecie co, w?asnie prze?y?am szok lekki i niedowierzanie. Robi? rodowód miotu J i K, które by?y kryte moim samcem z Niemiec. Otó? mam w nim takie dane:
Matka:
Lady Blue Jewels & Pearls
blue extreme
30.08.2012

Dziecko:
Poker Elas-Farbmausbande
sh extrem blue tan
25.10.2012

Jesli w tym nie ma b??du, a zak?adam, ze nie... to znaczy, ze hodowca pokry? nieco ponad miesi?czn? samic?.
_________________
 
 
wero 
Moderator



Pomogła: 19 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 15 Sie 2010
Posty: 2637
Skąd: Pozna?/Szczecin/Wawa
Wysłany: 2014-04-17, 13:49   

I?
_________________
Chcia?a pi?knie pisa?, ale s?owa odmawia?y jej pos?usze?stwa.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT