AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
klotnia
Autor Wiadomość
MadziaLena 
Great MOUSEr



Imi?: Magda
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 03 Lut 2012
Posty: 1638
Wysłany: 2014-02-11, 19:20   

Ira napisał/a:
zuza - ja teraz nie mam nic do Ciebie, tylko chc? wyt?umaczy? to MadziLenie, bo widz?, ?e ona tego nie rozumie.


Tak, tak. Najlepiej powiedzie?, ?e nie rozumiem, najpro?ciej. A najtrudniej jest Ci zaakceptowa?, ?e mam inne zdanie i mog? z Twoim si? nie zgadza?. Nigdzie w prawie nie ma zapisu, ?e musz? przyjmowa? Twoje zdanie jako moje w?asne. Ale jak wida?, Ty masz ju? w?asn? histori? na mój temat.
 
 
aShadow 
Moderator



Hodowla: Anazel
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 19 razy
Dołączyła: 28 Cze 2011
Posty: 3076
Wysłany: 2014-02-11, 19:34   
   Myszy: Ma?e stadko ;)


Dajcie ju? spokój.... ja rozumiem ka?d? stron?, Zuza podj??a tak? decyzj? jak? podj??a, my si? mo?emy z ni? nie zgadza? lub zgadza?, mo?emy uwa?a?, ze hodowle prowadzi w z?y lub dobry sposób, ale kurcze.... to jej hodowla. Nie zgadza si? z polityk? PMC wi?c odesz?a z klubu, uwa?a, ?e co? jej nie odpowiada wi?c posz?a swoj? dog?. Nie mo?na nikogo przymusi? do niczego. Je?li nam si? co? nie podoba to jest prosta metoda: nie kupujemy. Nie ma co roztrz?sa?, ta dyskusja i tak donik?d nie doprowadzi bo ka?dy ma swoje zdanie, takie czy inne. To tak samo jakby przekonywa? jednego czy drugiego, ze ?ólty jest dobrym kolorem, a czerwony z?ym.
_________________
 
 
wero 
Moderator



Pomogła: 19 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 15 Sie 2010
Posty: 2637
Skąd: Pozna?/Szczecin/Wawa
Wysłany: 2014-02-12, 14:11   

ju? moge posprzatac ten balagan czy ktos cos chce dodac?;)
_________________
Chcia?a pi?knie pisa?, ale s?owa odmawia?y jej pos?usze?stwa.
 
 
 
Rodentarium
Gadu?a Myszaty
Hodowca



Imi?: Piotr
Hodowla: Rodentarium
Wiek: 37
Dołączył: 07 Wrz 2011
Posty: 395
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2014-02-12, 15:48   

aShadow napisał/a:
Nie zgadza si? z polityk? PMC


PMC nie jest klubem politycznym wi?c id?c zgodnie z logik? nie prowadzi polityki.

Przy okazji nadmieniam i?:

Opinie i tre?ci IRY s? tylko i wy??cznie jej osobistymi opiniami nie prezentuj?cymi stanowiska PMC albowiem PMC nie wystosowa?o oficjalnego stanowiska wobec dzia?a? omawianej tu osoby i jej hodowli. Nie odby? si? ?aden s?d kole?e?ski, który jest oficjalnym organem klubowym do oceniania dzia?a? i poczyna? cz?onków. Tak wi?c na dzie? dzisiejszy PMC nie ma oficjalnego stanowiska a tym bardziej jakiego? uprawiania polityki
_________________
 
 
 
Ira 
SuperMysz
Ira



Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 28 Paź 2009
Posty: 1180
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2014-02-12, 19:06   

Oczywi?cie, ?e nie odby? si? GSK, poniewa? informacje o z?amaniu regulaminu otrzyma?am wczoraj wieczorem, a 15 minut pó?niej zuza z?o?y?a rezygnacj? z PMC - tak wi?c sk?adanie skargi by?oby bezprzedmiotowe. Ja tu tylko napisa?am, ?e z?amany zosta? Regulamin Hodowli, a nie, ?e zosta?a na?o?ona kara przez GSK. Zacytowa?am zapis Regulaminu, a odbiorca myszy potwierdzi? wysy?k? tej myszy przed uko?czeniem przez ni? 4 tyg. Nawet bym si? nie odezwa?a w tym temacie, gdyby nie jakie? dziwne posty - wi?c chcia?am sprostowa? :wink:

Chyba nie ma co wi?cej wyja?nia? i dajcie ju? spokój zuzie - jest teraz w NKV i PMC nie ma tu ju? ?adnego znaczenia
 
 
 
aShadow 
Moderator



Hodowla: Anazel
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 19 razy
Dołączyła: 28 Cze 2011
Posty: 3076
Wysłany: 2014-02-12, 19:10   
   Myszy: Ma?e stadko ;)


Pisa?am ogólnie :P Równie dobrze mog? wyraz "polityka" w tym znaczeniu wsadzi? w cudzys?ów i tak ka?dy b?dzie wiedzia? o co chodzi. Po prostu Zuza ma inne zdanie i nie chce w PMC by?. Dlaczego? To ju? jest jej sprawa, nam nic do tego. Wolno jej.Tak jak Tobie, mi i milionom innych ludzi na tym ?wiecie wolno mie? swoje zdanie. Nikt nikomu nie mo?e niczego nakaza?.

Ps. Czy naprawd? odej?cie kogo? z jednego klubu do drugiego bo tak chce trzeba roztrz?sa? na nie wiem ile stron tematu??
_________________
 
 
Ira 
SuperMysz
Ira



Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 28 Paź 2009
Posty: 1180
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2014-02-12, 19:11   

aShadow - ale? oczywi?cie, wyraz polityka u?y?a? ca?kiem poprawnie :grin:

[ Dodano: 2014-02-12, 19:13 ]
w rachunkowo?ci jest równie? polityka, która dok?adnie nazywa si? "Polityka rachunkowo?ci" :wink: S?owa "polityka" ma wiele znacze? :grin:

[ Dodano: 2014-02-12, 19:19 ]
aShadow napisał/a:
...Ps. Czy naprawd? odej?cie kogo? z jednego klubu do drugiego bo tak chce trzeba roztrz?sa? na nie wiem ile stron tematu??

wiesz, ja napisa?am jeden post i ludzie rozp?tali piek?o, naprawd? czasem trudno zrozumie? to forum. Wystarczy?o, aby zuza krótko napisa?a np. sorry, nie wiedzia?am i by?oby po sprawie, szybko, mi?o i bez "setek" postów :wink: - ca?a ta burza jest ca?kowicie pozbawiona sensu, zw?aszcza, ?e g?osy zabierali nie cz?onkowie PMC, a pisali w sprawach PMC :wink:

wero - je?eli mo?esz, to oczy?? ten temat, bo tu ju? jest niez?y ba?agan - mamy ju? nawet wyt?uszczenia, podkre?lenie i oczywi?cie wypowiada? si? nie cz?onek PMC - brakuje mi tylko wykrzykników :wink:

Pozwólcie zuzie hodowa? W NKV - ma takie prawo, uszanujcie to i nie za?miecajcie tematu jej hodowli, bo tego ju? si? czyta? nie chce
 
 
 
Hurricane 
MegaMysz


Imi?: :)
Hodowla: Fluventris
Pomogła: 3 razy
Wiek: 12
Dołączyła: 21 Wrz 2012
Posty: 1474
Wysłany: 2014-02-12, 19:33   

Ale co z tego, ?e wypowiadaj? si? cz?onkowie nie-PMC?
Chyba mamy do tego prawo, to nie jest ani temat, ani forum PMC.

Ira robisz z Zuzy potwora, tak jak napisa?a Ania, to jej sprawa dlaczego, aczkolwiek sprawa PMC, ?e pozwala tak traktowa? swojego cz?onka. I porównywanie Zuzy do gwa?ciciela to naprawd? nie na miejscu.

I nie, co do wysy?ki nie tylko Zuza jest winna, z reszt?... 1-2 dni to naprawd? taka tragedia? :roll:


My mamy pozwoli? Zuzie hodowa?? To Ty na ni? najecha?a? o.O
 
 
Ira 
SuperMysz
Ira



Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 28 Paź 2009
Posty: 1180
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2014-02-12, 19:37   

Hurricane napisał/a:
..I porównywanie Zuzy do gwa?ciciela to naprawd? nie na miejscu...

Kurcze, Ty naprawd? nie rozumiesz, co si? pisze? Co za bzdur? piszesz!!!! - no i s? wykrzykniki :lol: ale inaczej si? nie da, jak si? czyta takie brednie!!!

Hurricane - teraz odpowiem Twoim j?zykiem... nie, jednak nie chc? Tobie dorówna? w tym wzgl?dzie...
 
 
 
zuza911 
Best MOUSEr



Imi?: Marta
Hodowla: Fluventris
Pomogła: 14 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 20 Paź 2011
Posty: 2439
Skąd: Bia?ystok
Wysłany: 2014-02-12, 19:49   
   Myszy: dziewczyny i ch?opaki ;)


Wi?c rozumiem, ?e przywo?anie przyk?adów gwa?ciciela, pedofila i kogo? tam jeszcze to tak na marginesie, zupe?nie bez zwi?zku z tematem? :lol:
Wida? ja te? mam problemy z rozumieniem czytanego tekstu, musz? nad tym popracowa? :wink:

Tak czy siak dziekuj? za te kilka stron owocnej dyskusji, utwierdzi?o mnie to tylko w s?uszno?ci mojej decyzji :wink:
 
 
 
Hurricane 
MegaMysz


Imi?: :)
Hodowla: Fluventris
Pomogła: 3 razy
Wiek: 12
Dołączyła: 21 Wrz 2012
Posty: 1474
Wysłany: 2014-02-12, 20:01   

Tak nie umiem czyta?, my?le? i pisa? ;) dodatkowo mam swój w?asny j?zyk.

?e niby wina jest tylko Zuzy? To dopiero brednia.
Rzeczywi?cie Zuza sta?a z no?em i grozi?a jak ten gwa?ciciel, ?eby wys?a? MYSZ.
I ma da? gwarancje na mysz jak na telewizor. Nie no, suuper.

I pomy?le?, ?e chodzi o g?upie myszy :wink:
_________________
Sekundy uk?adaj? kolejne wiersze ?ycia.
 
 
Ira 
SuperMysz
Ira



Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 28 Paź 2009
Posty: 1180
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2014-02-12, 20:06   

zuza - da?am te przyk?ady, by pokaza?, ?e by?y b. g?o?ne sprawy, ?e winne s? obie strony. Pó?niej próbowano si? z tego nieszcz?snego sformu?owania wycofa? i przepraszano. Teraz tu na forum zobaczy?am, ?e te? si? uwa?a, ?e winne s? obie strony, a nie wy??cznie sprawca, a przecie? regulamin jest jasny w tym zakresie - cytowa?am przepis. Powtarzam Paulixia nie mia?a obowi?zku sprawdza? wieku myszki, bo to by? wy??cznie Twój obowi?zek.

Gdy tu napisali?cie, ?e winne s? obie strony, to zaraz sobie przypomnia?am tamte sytuacje, tylko tam dosy? szybko przeproszono, a tu temat dr??y si? dalej, ?e jest równie? winien nabywca
 
 
 
zuza911 
Best MOUSEr



Imi?: Marta
Hodowla: Fluventris
Pomogła: 14 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 20 Paź 2011
Posty: 2439
Skąd: Bia?ystok
Wysłany: 2014-02-12, 20:08   
   Myszy: dziewczyny i ch?opaki ;)


Jak wida? nie jeste? w stanie przyj?? do wiadomo?ci, ?e Twoje zdanie nie jest ?wi?to?ci? i nie musi udziela? si? automatycznie ca?emu spo?ecze?stwu. Ale to akurat ?adna nowo??.
 
 
 
Ira 
SuperMysz
Ira



Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 28 Paź 2009
Posty: 1180
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2014-02-12, 20:09   

http://pmcorg.webd.pl/forum/viewtopic.php?t=2545

Cytat:
Artyku? 6

Myszki nie mog? by? oddane nowemu w?a?cicielowi przed uko?czeniem 4 tygodni ?ycia.


Gdzie tu jest napisane, ?e nowy w?a?ciciel nie mo?e przyj?? myszki przed uko?czeniem 4 tyg?

To jest wy??cznie obowi?zek sprzedaj?cego "nie mog? by? oddane" , tu nie ma, ?e "nie mog? by? przyj?te"

[ Dodano: 2014-02-12, 20:10 ]
oczywi?cie, regulamin mo?na zmieni?, tylko po co? przecie? wystarczy jak sprzedawca b?dzie pilnowa? wieku, po co maj? pilnowa? obie strony?

[ Dodano: 2014-02-12, 20:13 ]
Hurricane napisał/a:
...I pomy?le?, ?e chodzi o g?upie myszy :wink:

te "g?upie myszy" to ?ywe stworzenia
 
 
 
Hurricane 
MegaMysz


Imi?: :)
Hodowla: Fluventris
Pomogła: 3 razy
Wiek: 12
Dołączyła: 21 Wrz 2012
Posty: 1474
Wysłany: 2014-02-12, 20:17   

No ?ywe stworzenia, wi?c nie wiem czemu dawa? na nie gwarancje jak na telewizor.
Zuza ich r?cznie nie wyrobi?a.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT