AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
klotnia
Autor Wiadomość
zuza911 
Best MOUSEr



Imi?: Marta
Hodowla: Fluventris
Pomogła: 14 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 20 Paź 2011
Posty: 2439
Skąd: Bia?ystok
Wysłany: 2014-02-12, 20:18   
   Myszy: dziewczyny i ch?opaki ;)


Oczywi?cie, jakie to jest wszystko proste wed?ug Ciebie. Nie chcia?am tego pisa?, naprawd?, ale trudno. Gdybym nie odesz?a z PMC, nie napisa?aby? na ten temat ani s?owa. Bo tu wcale nie chodzi ani o t? mysz, ani o regulamin, tylko o fakt, ?e odesz?am. A ju? najwi?kszy masz problem z tym, ?e nie przyzna?am Ci natychmiast racji i nie kaja?am si? przez pó? strony. Niestety, z?y adres.
 
 
 
Ira 
SuperMysz
Ira



Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 28 Paź 2009
Posty: 1180
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2014-02-12, 20:19   

zuza je stworzy?a, ale oczywi?cie, jak nie chce, to nie musi dawa? gwarancji, to kwestia sumienia, a przede wszystkim empatii
 
 
 
zuza911 
Best MOUSEr



Imi?: Marta
Hodowla: Fluventris
Pomogła: 14 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 20 Paź 2011
Posty: 2439
Skąd: Bia?ystok
Wysłany: 2014-02-12, 20:21   
   Myszy: dziewczyny i ch?opaki ;)


Tak, zdecydowanie jestem z?em chodz?cym, cz?owiekiem bez sumienia. Dobrze, ?e mnie w ko?cu rozgryz?a?, dzi?ki temu nigdy wi?cej nie za?o?ysz, ?e jest inaczej i dasz mi ?wi?ty spokój.
 
 
 
Ira 
SuperMysz
Ira



Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 28 Paź 2009
Posty: 1180
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2014-02-12, 20:25   

zuza911 napisał/a:
...A ju? najwi?kszy masz problem z tym, ?e nie przyzna?am Ci natychmiast racji i nie kaja?am si? przez pó? strony...

Wystarczy?oby krótkie np. "przepraszam, nie wiedzia?am" bo jednak ja jestem przekonana, ?e zrobi?a? to ca?kowicie nie?wiadomie, s?dzi?a?, ?e jak mo?na maluszki oddzieli? od matki w wieku 26 dni, to równie? mo?na je wyda?, nie doczyta?a? regulaminu, nie chcia?a? zrobi? ?le, tylko nie wiedzia?a? o tych uko?czonych 4 tyg.

Naprawd? trzeba to dalej ci?gn??, przecie? to nie ma sensu?
 
 
 
Hurricane 
MegaMysz


Imi?: :)
Hodowla: Fluventris
Pomogła: 3 razy
Wiek: 12
Dołączyła: 21 Wrz 2012
Posty: 1474
Wysłany: 2014-02-12, 20:25   

A Ty najlepiej wiesz, bo by?a? i u Zuzy i u Paulixi i wiesz co si? dzia?o z mysz? i kto zawini?.

R?ce opadaj?, jakby Zuza nie z?o?y?a rezygnacji to by w ogóle sprawy nie by?o, teraz nie jest cz?onkiem to wszystko jej wina.


Kó?ko wzajemnej adoracji, nied?ugo zostaniecie sami, bo to ju? zaczyna dzia?a? jak sekta.
Tyle mojego w tej sprawie, zajm? si? swoimi myszami i wspó?prac? z Zuz? i jej chorymi myszami, które aktualnie u mnie wa?? 50 g i o dziwo ?YJ?.
 
 
zuza911 
Best MOUSEr



Imi?: Marta
Hodowla: Fluventris
Pomogła: 14 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 20 Paź 2011
Posty: 2439
Skąd: Bia?ystok
Wysłany: 2014-02-12, 20:27   
   Myszy: dziewczyny i ch?opaki ;)


Owszem, nie wiedzia?am. Ale rozczaruj? Ci?, nie b?d? przeprasza?. Nie mam w zwyczaju p?aszczy? si?, kiedy kto? mnie atakuje. A je?li przejrzysz temat, mo?e zauwa?ysz, ?e sama ci?gniesz dyskusj? ju? któr?? z kolei stron?, bo Twoje musi by? na wierzchu.
 
 
 
Ira 
SuperMysz
Ira



Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 28 Paź 2009
Posty: 1180
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2014-02-12, 20:31   

Hurricane napisał/a:
...to ju? zaczyna dzia?a? jak sekta...

sekta, bo s? regulaminy? a jak tu zaproponowa?am, aby wywali? wszystkie regulaminy, to te? by?o ?le...
 
 
 
trampka 
Myszo?ak


Imi?: Natalia
Pomogła: 12 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 27 Maj 2013
Posty: 632
Skąd: Siemianowice ?l?skie
Wysłany: 2014-02-12, 20:35   
   Myszy: Lusia, Tosia, Zuzia, Krysia, Marysia


uwaga, wypowiem si? jako nie-cz?onek pmc... wolno mi? :lol:
dla mnie to jest tak ?mieszne, ?e sie nie da. nie potraficie zrozumie?, ?e ci?g?e zas?anianie si? regulaminem i rzucanie paragrafami na prawo i lewo nie pomaga, i nie dzia?a zawsze, i wsz?dzie w ka?dej sytuacji? czasem wystarczy logicznie pomy?le?.

a Zuzie ?ycze powodzenia i wytrwa?o?ci w tym, co robi ;)
 
 
 
Yun 
MegaMysz
Blite



Hodowla: Artistic
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 20 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 06 Mar 2010
Posty: 1287
Skąd: Strzelin/Wroc?aw
Wysłany: 2014-02-12, 20:46   

To jeszcze si? nie znudzi?o?

Zapraszam jakby co tutaj: mo?na wylewa? pomyje jak i wychwala?, co kto lubi ;)

http://www.myszy.info/vie...p=286953#286953
 
 
 
Ira 
SuperMysz
Ira



Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 28 Paź 2009
Posty: 1180
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2014-02-12, 20:48   

Yun napisał/a:
To jeszcze si? nie znudzi?o?...

Mnie ju? si? znudzi?o, to na mnie nie liczcie...
 
 
 
MadziaLena 
Great MOUSEr



Imi?: Magda
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 03 Lut 2012
Posty: 1638
Wysłany: 2014-02-12, 20:49   

zuza911 napisał/a:
Jak wida? nie jeste? w stanie przyj?? do wiadomo?ci, ?e Twoje zdanie nie jest ?wi?to?ci? i nie musi udziela? si? automatycznie ca?emu spo?ecze?stwu.


Podpisuj? si? dwoma r?kami i nogami!
 
 
Yun 
MegaMysz
Blite



Hodowla: Artistic
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 20 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 06 Mar 2010
Posty: 1287
Skąd: Strzelin/Wroc?aw
Wysłany: 2014-02-12, 20:51   

^ like it
 
 
 
aShadow 
Moderator



Hodowla: Anazel
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 19 razy
Dołączyła: 28 Cze 2011
Posty: 3076
Wysłany: 2014-02-12, 21:57   
   Myszy: Ma?e stadko ;)


Mam ochot? na jeden komentarz do tego wszystkiego... bo nawet mi si? nie chce wnika? kto ma racj? i gdzie, a gdzie racji nie ma... wi?c komentarz: "Komu wiaderko?! A komu ?opatk??!?!" A potem si? t?uczta nimi po g?owach.

I od razu powiem, ja nie stoj? po ?adnej ze stron bo mi si? nei chce stanowiska zajmowa?, bo i jedna strona ma racj? i druga. Ale umiej?tno?c dyskusji to chyba zanik?a na najbardziej elementarnym poziomie tutaj. Co? czuj?, ze o ile ostatnio coraz mniej tu wpadam, to b?d? wpada? jeszcze rzadziej. Nie chc? mi si? czyta? non stop jaki? przepychanek, jaki? przekryzkiwa? i wym?drza? jak nie jednej strony to drugiej. Ludzie! We?cie si? wreszcie ogarnijcie! Naprawd? wam tak? frajd? sprawia wieczne k?ócenie si? ze sob? o wszystko? I nie zamierzam wys?uchiwa? argumentu, ze to jest dyskusja. Nie jest. Poziom tej dyskusji si?gn?? dna kana?u. Z reszt? nie tylko tej, wielu innych wcze?niej równie?. Ale ta chyba powoli przepe?nia czar? goryczy.

Rozumiem wypowiedzie? si? raz, przytoczy? swoje argumenty, ale nie roztrz?sa? wszystkego przez ile? stron tematu tylko po to ?eby sobie pokrzycze? jedno na drugiego. Naprawd? tak si? ze sob? nie lubicie?

Jedna i druga strona nie przekona tej drugiej osoby do zmiany zdania, wi?c skoro nie przekona to po licho si? produkujecie... Trzeba pogodzic si? z tym, ze kto? ma inne zdanie, trzeba zrozumie?, ?e kto? mo?e uwa?a? inaczej (mówi? do wszystkich, a nie do kogo? konkretnie ?eby nie by?o), ?e kto? ma inne priorytety.

Mamy wolny rynek, jak komu? myszy od Zuzy nie odpowiadaj? nie kupuje. Jak komu? odpowiadaj? kupi. Zuza nie chce by? w PMC - ok, odesz?a jej sprawa.

W sumie to nie wiem po co to napisa?am.... przypuszczam, ?e po wi?kszo?ci i tak sp?ynie jak po kaczce to wszystko... bo lepsze jest gryzienie si? mi?dzy sob?. A? przykro mi na to wszystko patrze?. Kiedy? to forum, ludzie tu, byli tak sympatyczni, a teraz? Teraz jakbym si? tu zarejestrowa?a to bym chyba uciek?a bardzo nie d?ugo. I na pewno nie posiada?a hodowli... ale nie przez PMC... przez to co si? na tym forum wyprawia.

Ale co ja tam wiem... w ko?cu jestem na forum ledwie kilka lat.
_________________
 
 
MadziaLena 
Great MOUSEr



Imi?: Magda
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 03 Lut 2012
Posty: 1638
Wysłany: 2014-02-12, 22:54   

aShadow napisał/a:
Jedna i druga strona nie przekona tej drugiej osoby do zmiany zdania, wi?c skoro nie przekona to po licho si? produkujecie... Trzeba pogodzic si? z tym, ze kto? ma inne zdanie, trzeba zrozumie?, ?e kto? mo?e uwa?a? inaczej (mówi? do wszystkich, a nie do kogo? konkretnie ?eby nie by?o), ?e kto? ma inne priorytety.


Tylko jedna strona potrafi uszanowa? zdanie drugiej, a ta druga strona to ju? nie. Sorry ale ja sobie nie pozwol? na "doprawianie rogów" tylko dlatego, ?e mam swoje zdanie, którego nie chc? zmienia?.

aShadow napisał/a:
Kiedy? to forum, ludzie tu, byli tak sympatyczni, a teraz? Teraz jakbym si? tu zarejestrowa?a to bym chyba uciek?a bardzo nie d?ugo. I na pewno nie posiada?a hodowli... ale nie przez PMC... przez to co si? na tym forum wyprawia.


Trudno ?eby ludzi z ca?ej Polski (i nie tylko) zawsze si? dogadywali i byli dla siebie sympatyczni. To se ne da :P nie wymagajmy cudów, szczególnie kiedy zdarzaj? si? niemi?e sytuacje.
 
 
AgAp
Myszo?ak


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 19 Cze 2012
Posty: 652
Wysłany: 2014-02-13, 08:53   

a forum zosta?o za?o?one dla dobra MYSZY, ?eby ludzie wiedzieli co i jak z nimi robi?
ale niektórzy trzymaj? myszy nie z mi?o?ci dla zwierz?t, tylko dla podbudowania swego ego i to wida? po obu trzech stronach
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT