AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Przygarn? samiczk? Katowice
Autor Wiadomość
Balbinka 
M?ody Myszaty


Wiek: 39
Dołączyła: 14 Lut 2014
Posty: 43
Wysłany: 2014-02-27, 20:45   Przygarn? samiczk? Katowice

hej :) Przygarn??am z og?oszenia samiczke (?aciata, ma?a, ok pó? roku, mo?e ciut wi?cej). Szukam dla niej towarzyszki. Balbinka raczej jest nieufna i boi sie cz?owieka, powoli si? oswaja ale ci?zko nam to idzie ;)
Chcia?abym te? ?eby osoba która mi odda?aby myszk?, bra?a pod uwag? jej powrót... Nie wiem jak balbinka zareaguje na drug? mysz... Podobno wcze?niej mieszka?a z chomikiem (!!), ale na mojego chomika (sam jego widok, nie próbowa?am ich ??czy?!) reaguje agresj?...
Bardzo te? prosz? o pomoc w ??czeniu myszek :)

Oferuj?:
klatk? 80 cm plus ma?e pi?terko, dobre karmy, domek do ko?ca ?ycia :)
Lecze gryzonie u dr Torca, ew, kontakt ze szpitalem dla egzotycznych zwierz?t w Bielsku (dr Ca?us).
 
 
vernille 
Myszo?ak



Pomogła: 7 razy
Wiek: 27
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 695
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-02-27, 21:51   
   Myszy: Uroda, Scycia, Bianka, Ines i Pinezka | Bezimienna [*], Uhura [*], Spinka [*], Artemida [*], Zdrapka [*]


Ciesz? si?, ?e Ci? tu zaci?gn??am. :twisted: ??czenie samiczek zazwyczaj ko?czy si? sukcesem, nie akceptuj? si? w wyj?tkowo rzadkich sytuacjach - trzeba tylko umiej?tnie je ze sob? zapozna?. :) Jak ju? Ci pisa?am, ja mog? zaoferowa? pomoc ze swojej strony, cho? tylko na odleg?o??.

Powodzenia w szukaniu kumpeli i ??czeniu dziewczyn! ;)
 
 
Hurricane 
MegaMysz


Imi?: :)
Hodowla: Fluventris
Pomogła: 3 razy
Wiek: 12
Dołączyła: 21 Wrz 2012
Posty: 1474
Wysłany: 2014-02-27, 22:01   

A nie chcia?aby? mo?e dwóch starszych laseczek? :)
Odda?abym na emeryturk?, ale fajnie jakby mog?y zamieszka? razem.
Jedna ma rok i 9 miesi?cy, a druga rok i 4 miesi?ce.
Laski s? energiczne, nie wida? po nich wieku, obie z Niemiec.
Obecnie mam zdjecie tylko jednej, ale je?li zdecydowa?aby? si? je przygarn?? to porobi? wi?cej :P Druga jest czekoladowa z pomara?czowym brzucholkiem.



Proponuj?, bo b?d? w Katowicach prawdopodobnie w przysz?ym tygodniu :)
PKS wola?abym nie ryzykowa?, wiekowe s? kobiety, jak maj? si? stresowa? to niech ju? zostan? u mnie, ale mog? je dowie?? osobi??ie :P

O, jednak mam:
Ostatnio zmieniony przez Hurricane 2014-02-27, 22:14, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
vernille 
Myszo?ak



Pomogła: 7 razy
Wiek: 27
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 695
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-02-27, 22:09   
   Myszy: Uroda, Scycia, Bianka, Ines i Pinezka | Bezimienna [*], Uhura [*], Spinka [*], Artemida [*], Zdrapka [*]


Pierwsza to fejm, jest na nag?ówku, zwiedzi?a mój program graficzny, polecam! :P
 
 
wero 
Moderator



Pomogła: 19 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 15 Sie 2010
Posty: 2637
Skąd: Pozna?/Szczecin/Wawa
Wysłany: 2014-02-27, 22:13   

klatka du?a wi?c bierz,b?dzie im ra?niej w trzy :D
_________________
Chcia?a pi?knie pisa?, ale s?owa odmawia?y jej pos?usze?stwa.
 
 
 
Balbinka 
M?ody Myszaty


Wiek: 39
Dołączyła: 14 Lut 2014
Posty: 43
Wysłany: 2014-02-28, 23:39   

Cze?? :D ciesze si? ?e tak szybko mi odpowiedzia?y?cie :) ))

hej @Vernille :mliz:

w sumie chcia?am jedn?...nie dwie. Mnie to oboj?tnie w sumie jak wygl?daj? ;) Hurricane- Twoje s? pi?kne :o nigdy takich nie widzia?am ;p wiek nie ma znaczenia dla mnie, uwielbiam starsze zwierz?ta ;)
a co s?dzicie o http://www.myszy.info/viewtopic.php?t=13481 - ch?opak obok mnie w sumie... :( ((

Tylko co, je?li Balbinka nie zaakceptuje... mimo wszytko troch? si? boj? tego.. albo b?dzie atakowana...

a to moja balbinka :)
http://distilleryimage10....fa62606e4_8.jpg
 
 
vernille 
Myszo?ak



Pomogła: 7 razy
Wiek: 27
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 695
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-03-01, 09:59   
   Myszy: Uroda, Scycia, Bianka, Ines i Pinezka | Bezimienna [*], Uhura [*], Spinka [*], Artemida [*], Zdrapka [*]


Ooo, ?wietna :D

A zaakceptowa? raczej zaakceptuje - w razie czego masz tutaj ca?y sztab osób, które przechodzi?y to nie raz ;) Zawsze kto? na forum siedzi, wi?c pisz, ?e si? co? dzieje i mo?liwie szybko dostaniesz odpowied? :)

Tu masz w?tek o ??czeniu samców z samcami i samic z samicami :) http://www.myszy.info/viewtopic.php?t=768
 
 
Balbinka 
M?ody Myszaty


Wiek: 39
Dołączyła: 14 Lut 2014
Posty: 43
Wysłany: 2014-03-01, 14:47   

ok przeczyta?am, my?l? ?e sobie poradz? ;) ??czenie ?winek morskich jest troch? bardziej skomplikowane ;p
mam now? klatk? - t? 80 i tam jeszcze Balbinka nie by?a (trzymam j? w?a?nie na okazj? nowej towarzyszki), b?dzie te? mia?a nowy ko?owrotek i miseczki wi?c z zapachem nei b?dzie problemu :) ))

a powiedzcie mi jedn? rzecz: balbinka czasem ma sztywny ogonek i bardzo szybko nim rusza ;p jak grzechotnik ;p to strach? mnie nigdy nie ugryz?a ;) chocia? na pocz?tku ba?a si? i próbowa?a atakowa?...
 
 
vernille 
Myszo?ak



Pomogła: 7 razy
Wiek: 27
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 695
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-03-01, 16:01   
   Myszy: Uroda, Scycia, Bianka, Ines i Pinezka | Bezimienna [*], Uhura [*], Spinka [*], Artemida [*], Zdrapka [*]


Mo?e nie strach, ale zaniepokojenie czym?, oznaka zdenerwowania, mo?e zwiastowa? atak, np. gdy druga mysz podchodzi zbyt blisko - to co? jak ostrze?enie, cho? nie wydaje mi si?, ?e "gro?ne". Mo?e podchod? do myszy z jeszcze wi?ksz? delikatno?ci??
Mi Uhura tak pi?knie grzechocze ogonkiem jak j? próbuj? wy?owi? z klatki na sprz?tanie. A ja umy?lnie pcham ?apy w paszcz? smoka. :lol:
 
 
Balbinka 
M?ody Myszaty


Wiek: 39
Dołączyła: 14 Lut 2014
Posty: 43
Wysłany: 2014-03-01, 19:42   

teraz ju? si? zakumplowa?y?my i rzadko robi za "grzechotnika" ;) jestem bardzo delikatna ;) ona po prostu panikara jest ;p poza tym grzechota?a zawsze jak by?am daleko ;p a jak zdarza jej si? zagrzechota? to daje jej spokoj ;) ogolnie to bardzo ?mieszna jest ;p;p ciapek z niej taki :)

Dogada?am si? z tym Paw?em z og?oszenia i pod koniec tygodnia odbieram myszk? :)
 
 
Pawe?
Szara myszka
Undomiel


Dołączył: 28 Lut 2014
Posty: 3
Wysłany: 2014-03-01, 20:13   
   Myszy: Grubcio, Happy [*], Szarla, Chocolate


Czekamy :)
 
 
Balbinka 
M?ody Myszaty


Wiek: 39
Dołączyła: 14 Lut 2014
Posty: 43
Wysłany: 2014-03-02, 01:08   

Nareszcie :) Babinka ju? d?ugo szuka towarzyszki :D
 
 
ursus 
Mysi Bywalec


Imi?: Dorota
Hodowla: Jamnicza Ostoja
Stowarzyszenie: PMC
Wiek: 59
Dołączyła: 01 Sty 2014
Posty: 184
Skąd: Klucz k.Strzelec Op.
Wysłany: 2014-03-02, 16:32   

3mam kciuki!! wiesz co jest lepsze ni? myszka??



2 myszki!!
 
 
Balbinka 
M?ody Myszaty


Wiek: 39
Dołączyła: 14 Lut 2014
Posty: 43
Wysłany: 2014-03-02, 20:15   

:m:D: cha cha cha :D no wi?c odbiór w ?r lub w pi?tek :) ) musze zorganizowa? transport i jad? ;>
 
 
ursus 
Mysi Bywalec


Imi?: Dorota
Hodowla: Jamnicza Ostoja
Stowarzyszenie: PMC
Wiek: 59
Dołączyła: 01 Sty 2014
Posty: 184
Skąd: Klucz k.Strzelec Op.
Wysłany: 2014-03-02, 20:46   

sk?d w?a?ciwie jeste?cie?? jako? nie bardzo widz?.....
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT