AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Myszki dla w??a, szukamu dobrego domu D?browa Gornicza
Autor Wiadomość
Balbinka 
M?ody Myszaty


Wiek: 39
Dołączyła: 14 Lut 2014
Posty: 43
Wysłany: 2014-03-05, 21:08   

hej Pawe? :( Niestety mam z?e wiadomo?ci, ale to zapraszam do w?tku Balbinki ;)
 
 
Balbinka 
M?ody Myszaty


Wiek: 39
Dołączyła: 14 Lut 2014
Posty: 43
Wysłany: 2014-03-05, 21:54   

pawe? napisz jeszcze na Cavirani? http://www.swinkimorskie.eu/nowe_forum/index.php to swinki, ale jest tez dzial oglosze? :) i na https://www.facebook.com/FundacjaOgony.net?fref=ts

a co do tablicy i gumtree napiszcie ze w dobre rece i nie na pokarm :) i tak jak pisa?a trampka :)
 
 
Pawe?
Szara myszka
Undomiel


Dołączył: 28 Lut 2014
Posty: 3
Wysłany: 2014-03-06, 10:17   
   Myszy: Grubcio, Happy [*], Szarla, Chocolate


Witam, tu mama Paw?a.
Do Trampka: Siemianowice s? blisko, wi?c z transportem nie by?oby problemu :)
W?a?ciwie zostali sami ch?opcy, ale s? fajni i ?agodni.
 
 
trampka 
Myszo?ak


Imi?: Natalia
Pomogła: 12 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 27 Maj 2013
Posty: 632
Skąd: Siemianowice ?l?skie
Wysłany: 2014-03-06, 20:57   
   Myszy: Lusia, Tosia, Zuzia, Krysia, Marysia


jak na razie nie znalaz?am niestety ch?tnych :( ale nie ?am si?, szukaj dalej ;) i tak b?d? pyta? i pyta? ;)
 
 
 
Balbinka 
M?ody Myszaty


Wiek: 39
Dołączyła: 14 Lut 2014
Posty: 43
Wysłany: 2014-03-06, 21:24   

ja te? pytam... a mo?e dt znale?? dla nich skoro s? takie naciski???
 
 
EnsuiSzyszka 
Starszy Myszaty
mysi-liciel



Imi?: Justyna
Pomogła: 1 raz
Wiek: 32
Dołączyła: 26 Sty 2014
Posty: 56
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2014-03-08, 17:26   
   Myszy: Dorian i Bazyl


Czy ten ch?opczyk na zdj?ciu, trzymaj?cy ziarenko, z du?ymi br?zowymi ?atami na pyszczku jest wolny? :oops:
_________________

 
 
Pawe?
Szara myszka
Undomiel


Dołączył: 28 Lut 2014
Posty: 3
Wysłany: 2014-03-08, 20:15   
   Myszy: Grubcio, Happy [*], Szarla, Chocolate


Tak. Jest chyba najdelikatniejszy ze wszystkich. My?leli?my go zostawi?, bo jeden mo?e zosta?. Ale jeste?my zdesperowani, wi?c zostanie z nami ostatni, którego nikt nie b?dzie chcia?. Wiec ten Maluch mo?e by? do zabrania. Pozdrawiamy
Mama i Pawe?
 
 
EnsuiSzyszka 
Starszy Myszaty
mysi-liciel



Imi?: Justyna
Pomogła: 1 raz
Wiek: 32
Dołączyła: 26 Sty 2014
Posty: 56
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2014-03-08, 20:49   
   Myszy: Dorian i Bazyl


A jak si? sprawuje ten z ca?ym bia?ym pyszczkiem (obok na zdj.)? Prawdopodobnie wezm? t? dwójk?, my?l?, ?e w ci?gu tygodnia b?d? ju? mia?a gotowe lokum :smile: Mo?emy si? umówi? w Katowicach albo dojad? do D?browy, ale to ju? na PW najlepiej.
_________________

 
 
Balbinka 
M?ody Myszaty


Wiek: 39
Dołączyła: 14 Lut 2014
Posty: 43
Wysłany: 2014-03-08, 21:28   

oo super :* ch?opaki do domów :D

Przyjecha?a :D dziewczyny ju? w klatce po chwili zapoznania i juz spi? razem.. ufff... amen ;]

Krófka (bo tak b?dzie si? nazywac siostra) dorwa?a si? do kolowrotka i biega jak szalona :D natomiast Ma?a (nie ma jeszcze imienia... nic nie umiem wymyslic.. i chyba zostanei Malutka po prostu ;p ) posz?a spa? :) )
 
 
EnsuiSzyszka 
Starszy Myszaty
mysi-liciel



Imi?: Justyna
Pomogła: 1 raz
Wiek: 32
Dołączyła: 26 Sty 2014
Posty: 56
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2014-03-09, 12:57   
   Myszy: Dorian i Bazyl


Mam dobre wie?ci - rozmawia?am z kole?ank? i obie jeste?my gotowe wzi?? po dwóch ch?opaków :m:):
_________________

 
 
Balbinka 
M?ody Myszaty


Wiek: 39
Dołączyła: 14 Lut 2014
Posty: 43
Wysłany: 2014-03-09, 14:45   

Cudowne wie?ci !!! :D
 
 
Pawe?
Szara myszka
Undomiel


Dołączył: 28 Lut 2014
Posty: 3
Wysłany: 2014-03-09, 17:28   
   Myszy: Grubcio, Happy [*], Szarla, Chocolate


Genialnie!!!! Ale si? cieszymy !!!! :D :smile:
W?asnie dzisiaj si? przygladali?my tej czwartej, najbardziej bia?ej Myszce, ze pasuje do Grubego (tatu?) ;) W tej sytuacji nikogo juz nie wybieramy. Bo co na któr?? zwrócimy uwag?, to si? okazuje, ze nie tylko my, hehe!
Nie ma problemu, niech Bia?a idzie w dobre r?ce. I to jeszcze z braciszkiem. Lepiej by? nie mog?o! :) Jak by?o zapowiedziane- zostanie ta, której nikt nie chce :)
Co do temperamentu - ?adna si? nie wyró?nia. Póki co nadal ?yj? w zgodzie i ?pi? z tatusiem w jednym gnie?dzie poprzytualne.

Balbinko - super, ?e Myszki si? rozpozna?y i nadal si? przyja?ni?. Troch? pusto sie zrobi?o w klatce z dziewczynami. Ale jest w?asnie tak, jak powinno by? :) Dzi?kujemy, ze si? nimi zaopiekowa?a?. Du?o rado?ci ?yczymy :)
 
 
EnsuiSzyszka 
Starszy Myszaty
mysi-liciel



Imi?: Justyna
Pomogła: 1 raz
Wiek: 32
Dołączyła: 26 Sty 2014
Posty: 56
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2014-03-13, 17:22   
   Myszy: Dorian i Bazyl


Melduj?, ?e moi dotarli cali i zdrowi. Dorian wy?adowuje stres na ko?owrotku, a Bazyl przegl?da wszystkie sprz?ty i ustawia trocinki wedle w?asnego uznania :m:D:

Przypominam, ?e jeszcze jeden myszor czeka na dom!
_________________

 
 
Pawe?
Szara myszka
Undomiel


Dołączył: 28 Lut 2014
Posty: 3
Wysłany: 2014-03-13, 21:37   
   Myszy: Grubcio, Happy [*], Szarla, Chocolate


EnsuiSzyszka z kole?ank? i Balbinko !
Tak dzi?kujemy wam bardzo za opiek? nad Myszkami. Mamy nadziej?, ?e przynios? du?o rado?ci. B?dziemy zaglada? na forum w poszukiwaniu informacji co u nich s?ycha? :)

Zosta?a jeszcze jedna Myszka (lub dwie, bo gdyby komu? zale?a?o Myszka pójdzie z bratem a Tatu? zostanie sam, w ko?cu po porodzie i oddzieleniu 4 tygodnie ?y? sam a M?oda Myszka od urodzenia w stadzie). Narazie ci?nienie w domu pu?ci?o (jeszcze raz BARDZO !! dzi?kujemy nowym opiekunkom). Mam nadziej?, ?e ju? nie b?dzie takiej presji, ?e s? dodatkowo 2 ma?e samce i w takim przypadku nikt nam nie wyniesie ich z domu na pokarm :? W ko?cu 2 dodatkowe Myszki to nie 9
:wink:
Pawe? z Mam?
 
 
Balbinka 
M?ody Myszaty


Wiek: 39
Dołączyła: 14 Lut 2014
Posty: 43
Wysłany: 2014-03-18, 23:43   

:) ) Ja równie? si? ciesz? :) Prosz? pozdrowi? Pana Mysza (bardzo przystojny ch?op z niego <3). Malutka i Krowka maj? si? super. Krówka- bardzo pasuje do niej to imi?... ;> jest ?aciata, delikatna, powolna i troche grubsza ni? siostrzyczka ;> taki puplet z niej ma?y :D wida? ?e po tatusiu ;p

Myszki mieszkaj? w 60, z malutka pó?eczka ;) maj? du?y ko?owrotek i rurki po papierze do zabawy. Niebawem dostan? te? ga?ezie (wiem wiem, pami?tam ?e niektórych nie nalezy dawa?..) oraz przyniose kamienie (mój chomik ma w klatce kamie?, i korzysta- zdziera na nim pazurki)

Mychole wcinaj? pokarm z Lersele Lage oraz Bephara i jako? za owocami nie przepadaj? ;p
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT