AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Oddam myszki - pilne!
Autor Wiadomość
wero 
Moderator



Pomogła: 19 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 15 Sie 2010
Posty: 2637
Skąd: Pozna?/Szczecin/Wawa
Wysłany: 2014-03-24, 00:21   

zak?ada? myszakom tematy w odpowiednim dziale :D
_________________
Chcia?a pi?knie pisa?, ale s?owa odmawia?y jej pos?usze?stwa.
 
 
 
dominiszka 
M?ody Myszaty
#yolo



Imi?: Dominika
Wiek: 30
Dołączyła: 04 Wrz 2013
Posty: 38
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-03-24, 00:23   

U mnie póki co z poide?ka napi?y si? dwie z trzech myszy... Oczywi?cie Sonea, czarnulka od pierwiastekn NIE -.- :D Ale spoko, ca?a noc przed nimi, wi?c mo?e si? napij?. :D

A ja musz? powiedzie?, ?e Sonea w porównaniu do moich myszy z zoologa jest ogromna O.O Prawie dwa razy wi?ksza od najmniejszej Nastki.

Mam nadziej?, ?e równie? kiziukowa jest zadowolona ze swoich pociech, dziewczyny s? ?wietne! ?obuzy jakich ma?o :D
_________________
...
 
 
dominiszka 
M?ody Myszaty
#yolo



Imi?: Dominika
Wiek: 30
Dołączyła: 04 Wrz 2013
Posty: 38
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-03-24, 00:23   

U mnie ca?a trójka ma temacik tutaj

http://www.myszy.info/viewtopic.php?t=13538

Wrzucam te? zdj?cia na bie??co ^^
_________________
...
 
 
Hien
M?ody Myszaty



Dołączył: 23 Mar 2014
Posty: 20
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-03-24, 00:38   
   Myszy: Fuks, Walter, Miran [*] ||Stadko panów: Berdych, Maflin, Rafa, Anthony, Smaug, trzy dzierlatki: Aza, Renka (Serena) i Masza vel Katastrofa


Swoj? drog? ch?opcy te? si? pok?ócili, jak sko?czyli gania? po klatce i si? ob?era?.

Temat dostan?, jak b?d? mieli ju? imiona, bo skoki narciarskie walcz? u mnie ze sztuk? fi?sk? i nie wiadomo, czy b?d? si? nazywali jak osobisto?ci ze ?wiata skoków czy jak jacy? s?awni Finowie, o których nikt nie s?ysza?.
 
 
kiziukowa 
Szara myszka
Kiziukowa


Imi?: Go?ka
Wiek: 48
Dołączyła: 22 Mar 2014
Posty: 0
Skąd: Paprotnia
Wysłany: 2014-03-24, 08:05   

pierwiastekn napisał/a:
Prosz? o zdj?cia jak tylko przyjad?! :)


Zdj?cia b?d?, tylko troch? pó?niej. W czasie drogi do docelowego domu myszy zaczyna?y ju? przysypia?, w domu bylismy ko?o 23, wi?c tylko je prze?o?y?am do akwarium i zaj??am si? swoim "przychówkiem dzieciowym" ;-) , bo dzisiaj do szko?y musia?y i??.

Jak si? ogarn? to skontaktuj? si? z Tob? Vernille w sprawie myszki.
_________________
pozdrawiam
Go?ka
 
 
wero 
Moderator



Pomogła: 19 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 15 Sie 2010
Posty: 2637
Skąd: Pozna?/Szczecin/Wawa
Wysłany: 2014-03-24, 10:38   

Hien, padne z Toba xd
_________________
Chcia?a pi?knie pisa?, ale s?owa odmawia?y jej pos?usze?stwa.
 
 
 
vernille 
Myszo?ak



Pomogła: 7 razy
Wiek: 27
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 695
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-03-24, 18:01   
   Myszy: Uroda, Scycia, Bianka, Ines i Pinezka | Bezimienna [*], Uhura [*], Spinka [*], Artemida [*], Zdrapka [*]


Kiziukowa, okej, okej, czekambna jaki? odzew, na spokojnie :)

Stardust, napisze do ciebie na pw jak b?d? mia?a chwile ;p
 
 
Halina 
Szara myszka


Dołączyła: 17 Lis 2013
Posty: 11
Wysłany: 2014-03-25, 21:16   

Witam wszystkich - mam ma?y problem. Malutki i ?aciaty... Mam z kole?ank? jedn?, ma?? myszk?, któr? chcia?y?my do??czy? do stadka, ale nie uda?o si? i niestety musz? j? odda?. Zaczn? od pocz?tku...
Kupi?y?my 2 myszki, siostry. Zamieszka?y razem, wszystko by?o fajnie. Dokupi?y?my trzeci? - po prostu bardzo polubi?y?my myszki i uzna?y?my, ?e fajnie by by?o mie? stadko. Trzeci? uda?o nam si? do??czy? do sióstr, na pocz?tku troszk? si? k?óci?y, ale oby?o si? bez rozlewu krwi :P
Potem pomy?la?y?my o czwartej... poniewa? mieszkamy na stancji i czasem je?dzimy do domu na tydzie? lub dwa wi?c pomy?la?y?my, ?e fajnie by by?o, gdyby?my mia?y dwie parki, wtedy jedna z nas bra?aby swoje myszy do domu a druga swoje i ?adna nie czu?aby si? samotna - mo?e to nierozs?dne, ale naczyta?am si?, ?e samiczki zawsze mo?na ze sob? po??czy?. Kupi?y?my czwart? myszk? (wszystkie s? ze sklepu) i niestety pozosta?e nie zaakceptowa?y jej. Trzy próby po??czenia ich zako?czy?y si? niepowodzeniem, raz zosta?a nawet pogryziona do krwi. W tej chwili jest w "tymczasowym" akwarium, które jest ma?e. Ma tam kó?ko, poide?ko, drewniany domek i miseczk? na jedzenie. Myszka jest malutka, jak j? kupowa?y?my (pod koniec grudnia) to by?a bardzo m?oda, my?l?, ?e mia?a mniej ni? 3 tygodnie i by?a przezi?biona, dosy? d?ugo, po antybiotykach jej przesz?o, ale dalej pokichuje czasami. ?nie?ynka jest bardzo ufna i przyjazna, ale jest samotna, w dodatku kole?anka dosta?a miesi?c temu chyba jakiej? alergii (podejrzewamy, ?e po tym jak zosta?a obsikana...). W razie w?tpliwo?ci mog? jeszcze zabra? ?nie?ynk? do weterynarza na badanie, ale by?a odrobaczana i ogl?dana przez weta, poza tym wygl?da dobrze, nie drapie si?, nie ma ?ysych placków, jest "weso?a", ja te? si? ni? bawi? i nie zaszkodzi?o mi to (kole?ance pojawi?o si? co? na r?kach, mo?liwe, ?e to grzybica) wi?c my?limy, ?e to w?a?nie z powodu tego obsikania - skoro u niej si? to pojawi?o a u mnie nie.
Mo?emy sprzeda? t? myszk? razem z ma?ym akwarium, ko?kiem do biegania, miseczk? i poide?kiem lub odda? sam? myszk? a reszt? wystawi? oddzielnie na sprzeda?.
Licz? na Wasz? pomoc, poniewa? nie chc? ?eby myszka trafi?a do klatki w??a, ale nie widz? mo?liwo?ci trzymania jej d?u?ej, poniewa? to jej pewnie nie s?u?y, potrzebuje wi?kszej powierzchni i towarzystwa.
 
 
vernille 
Myszo?ak



Pomogła: 7 razy
Wiek: 27
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 695
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-03-25, 21:19   
   Myszy: Uroda, Scycia, Bianka, Ines i Pinezka | Bezimienna [*], Uhura [*], Spinka [*], Artemida [*], Zdrapka [*]


Po pierwsze - nie ten w?tek :) Ale to nagl?ca sytuacja, wybaczam :)
Po drugie - czy ??czenie myszy przebiega?o wg. podstawowych zasad?
Po trzecie - sk?d jeste? i czy w gr? wchodzi transport pks? (pytam na 'zapas' ;) )
Po czwarte - zdj?cia!
 
 
Halina 
Szara myszka


Dołączyła: 17 Lis 2013
Posty: 11
Wysłany: 2014-03-25, 22:03   

to przepraszam, je?li nie ten w?tek ,wydawa?o mi si?, ?e wybra?am dobry...
Co do ??czenia to przebiega?o w ten sposób, ?e myszki zosta?y wyj?te z akwariów i umieszczone na neutralnym gruncie. Raz, tu? po kupieniu ich, uda?o nam si? pozostawi? je wszystkie razem w transporterku, na trocinkach i by?o wszystko w porz?dku (do dzi? nas to dziwi...), potem na wszelki wypadek oddzieli?y?my ma?? na noc, ?eby jej nagle nie zagryz?y. Nast?pnym razem by?a ??czona z G?uptask? - kole?anka trzyma?a obie na r?kach, 15-30 minut i wydawa?o si?, ?e b?dzie dobrze, ale nagle G?uptaska zaatakowa?a i pogryz?a ma?? do krwi. Postanowi?y?my wtedy da? ma?ej och?on?? i troch? dorosn??, ?eby by?a bardziej gotowa na zapoznanie. Po d?u?szym czasie próbowa?y?my j? zapozna? z Gerd? i Frid?, pojedynczo (one s? bardziej przyjazne ni? G?uptaska), ale nie uda?o si? :( od razu j? atakowa?y.
Jeste?my z Lublina, my?l?, ?e gdyby uda?o si? znale?? kogo?, kto si? zaopiekuje ma?? to jestem w stanie si? po?wi?ci? i pojecha? z ni? poci?giem do wi?kszego miasta albo oczywi?cie zaprosi? kogo? do nas :)
Zdj?cia zaraz do??cz?.
 
 
Halina 
Szara myszka


Dołączyła: 17 Lis 2013
Posty: 11
Wysłany: 2014-03-25, 22:07   

zdj?cia nied?ugo po kupieniu, teraz te ciemne ?atki s? ciemniejsze
 
 
aShadow 
Moderator



Hodowla: Anazel
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 19 razy
Dołączyła: 28 Cze 2011
Posty: 3076
Wysłany: 2014-03-25, 22:14   
   Myszy: Ma?e stadko ;)


Ta mysz ma sporo wi?cej ni? trzy tygodnie ;)
_________________
 
 
Halina 
Szara myszka


Dołączyła: 17 Lis 2013
Posty: 11
Wysłany: 2014-03-25, 22:20   

aShadow napisał/a:
Ta mysz ma sporo wi?cej ni? trzy tygodnie ;)

Nam si? wyda?a strasznie malutka, zreszt? wszystkie, które z ni? by?y w sklepie by?y jakie? kar?owate... Niewiele uros?a odk?d j? mamy i jest mniejsza od tych, które kupi?y?my wcze?niej. Dodam, ?e te zdj?cia by?y robione, kiedy by?a przezi?biona.
Nie znam si? na myszach :) ale wydaje mi si?, ?e jest maciupka, zreszt? wida? na zdj?ciach, ?e ma pyszczek jak paznokie? :)
Ostatnio zmieniony przez Halina 2014-03-25, 22:22, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
vernille 
Myszo?ak



Pomogła: 7 razy
Wiek: 27
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 695
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-03-25, 22:21   
   Myszy: Uroda, Scycia, Bianka, Ines i Pinezka | Bezimienna [*], Uhura [*], Spinka [*], Artemida [*], Zdrapka [*]


a masz jakies aktualne foto? :) bo na poprzednich faktycznie nie wyglada dobrze, przydaloby sie cos aktualnego :D
 
 
Halina 
Szara myszka


Dołączyła: 17 Lis 2013
Posty: 11
Wysłany: 2014-03-25, 22:24   

vernille napisał/a:
a masz jakies aktualne foto? :) bo na poprzednich faktycznie nie wyglada dobrze, przydaloby sie cos aktualnego :D

to ju? robimy i zaraz wy?l?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT