AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Hey ;)
Autor Wiadomość
February93 
Szara myszka


Wiek: 31
Dołączyła: 16 Cze 2014
Posty: 0
Skąd: K?pno
Wysłany: 2014-06-16, 20:41   Hey ;)
   Myszy: Killer i Hayley


Wtam wszystkich.
Posiadam 2 myszki, parke (samiec - Killer, samiczka - Hayley). Obydwie ca?kiem bia?e, mam je od pó? roku i na prawde je kocham ;) S? to moje pierwsze myszki, wczesniej mialam jedynie 8 lat królika. Tak, ?e...to tyle ;P
 
 
SiwaMyszka 
Szara myszka
aka D?uma



Imi?: Agata
Wiek: 25
Dołączyła: 02 Sie 2012
Posty: 6
Skąd: Dziki Zachód Polski
Wysłany: 2014-06-16, 21:16   

Park?? Musisz je rozdzieli?, inaczej b?dzie mia?a ma?e myszki (o ile ju? ich nie mia?a?)
Nawet je?li trzymasz je oddzielnie to musisz mie? kole?ank? dla aktualnej samiczki.
Anyway , mam nadziej?, ?e zadomowisz si? na forum, zdobywaj?c odpowiedni? wiedz?.
 
 
February93 
Szara myszka


Wiek: 31
Dołączyła: 16 Cze 2014
Posty: 0
Skąd: K?pno
Wysłany: 2014-06-17, 14:21   
   Myszy: Killer i Hayley


Ja nic nie musze, prosze mi tu nie rozkazywa? ;) Jestem tu by poczytac i ewentualnie zadawa? pytania, generalnie niezbyt mam czas na takie fora ale w razie W b?de mia?a gdzie sie zwróci? o pomoc. Anyway, dzi?kuje za przywitanie ;)
 
 
AgAp
Myszo?ak


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 19 Cze 2012
Posty: 652
Wysłany: 2014-06-17, 16:35   

nikt tu nie rozkazuje, mus w tym sensie, ?e mus natury, obiektywne warunki, samiec + samica = mnóstwo ma?ych. to szybko przerasta cz?owieka- robota, zapachy, koszty- wi?c staramy sie ogranicza? rozmna?anie i przestrzegamy zawczasu
 
 
February93 
Szara myszka


Wiek: 31
Dołączyła: 16 Cze 2014
Posty: 0
Skąd: K?pno
Wysłany: 2014-06-17, 17:15   
   Myszy: Killer i Hayley


Zdaje sobie spraw?. Jednak po 1 na przestrzeganie ju? za pó?no a po 2 male?stwa nie s? dla mnie problemem. Mam du?o czasu, cierpliwo?ci i dam sobie rade ;) Jak ju? b?d? gotowe to znajde dla nich nowych w?ascicieli, w zasadzie ju? kilku mam.

Wi?c tylko pragn? zaznaczy? od razu(zanim napiszecie mi litanie), ?e nie chce wyczytywa? jaka to jestem nieodpowiedzialna bo dopusci?am do ich rozmno?enia. Mia?am tego za duzo na innym forum i licze ?e tutaj ludzie s? bardziej przyja?ni ;)
 
 
Ell 
Myszo?ak
Ruda


Imi?: Karolina
Pomogła: 9 razy
Wiek: 30
Dołączyła: 09 Gru 2012
Posty: 587
Skąd: Szczecin/Pozna?
Wysłany: 2014-06-17, 17:18   

To ci? rozczaruj?, bo nie s?.
 
 
 
February93 
Szara myszka


Wiek: 31
Dołączyła: 16 Cze 2014
Posty: 0
Skąd: K?pno
Wysłany: 2014-06-17, 17:39   
   Myszy: Killer i Hayley


W takim razie moja wizyta tutaj dobieg?a ko?ca. Powodzenia z takim podej?ciem.
 
 
Kasumi 
Moderator



Pomogła: 34 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 31 Paź 2012
Posty: 2081
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-06-17, 18:02   

February93, nie uno? si?, po prostu nie popieramy rozmna?ania zwierz?t nie znaj?c ich pochodzenia, uwarunkowa? genetycznych a nawet by? mo?e bliskiego pokrewie?stwa. To taka rosyjska ruletka, ma?e prze?yj? i b?d? zdrowe, czy urodz? si? i b?d? cierpie? przez ca?e (cz?sto zbyt krótkie) ?ycie.
Poza tym, nie piszesz nic na temat jak cz?sto te m?ode si? pojawiaj?, bo je?li para mieszka ci?gle razem, i mioty si? rodz? co miesi?c to samica mo?e zaraz Ci pa?? z wycie?czenia.
Nie oczekuj entuzjastycznego przyj?cia skoro sama piszesz ?e za pó?no na przestrzeganie bo wystarczy?oby, gdyby? si? opami?ta?a i rozdzieli?a (tak naprawd?, nie tylko w postach, nie oskar?am o nic, po prostu i takie sytuacje mia?y ju? tu miejsce).
Je?li jednak jak piszesz masz "nabywców" i zamierzasz ci?gle rozmna?a?, to wybacz ale od mi?o?ników myszy nie zyskasz poparcia za zrobienie z samicy maszynki do rodzenia...
_________________
?ycie to nieustanne cierpienie, a potem si? umiera.
 
 
 
February93 
Szara myszka


Wiek: 31
Dołączyła: 16 Cze 2014
Posty: 0
Skąd: K?pno
Wysłany: 2014-06-17, 18:26   
   Myszy: Killer i Hayley


?le sie rozumiemy. Mam parke od ponad po? roku i ani razu nie mia?a ma?ych. Dopiero teraz ma, zosta?y rozdzielone i nie mam zamiaru wi?cej ich rozmna?a?.

Pisz?c mam nabywców mia?am na mysli, ze ma?e nie trafi? na karme dla w??ów tylko b?d? mia?y w?a?cicieli. Nie wiem sk?d to g?upie przekonanie ?e mam zamiar z niej zrobi? maszynke do rozmna?ania. Nie mam 13 lat, nie jestem nieodpowiedzialn? smarkul?.

Ah i ja sie nie unosze, po prostu jest mi ?al, ?e forum gnoi wszytskich którzy doprowadzili do rozmno?enia myszy. W ten sposób nie przekonacie do siebie userów a wydawa?o mi sie, ?e po to w?asnie s? fora, by rozmawia?...nie gnoi?.
 
 
Kasumi 
Moderator



Pomogła: 34 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 31 Paź 2012
Posty: 2081
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-06-17, 18:33   

Ale? nikt tu Ci? nie gnoi. W swoim po?cie te? nie u?y?am s?ów które mog?aby? tak odebra?.
Ale Twoj? wypowied? mo?na to by?o odebra? ?e od pó? roku samica ma mioty. Je?li nie to wszystko w porz?dku. Tzn nie do ko?ca, bo do rozmno?enia w ogóle nie powinna? dopu?ci?, no ale sta?o si?. Je?li zadbasz faktycznie o znalezienie im dobrych domów (cho? jedn? m?od? samiczk? sobie zostaw, dla towarzystwa matce) i oddzieli?a? samca, to raczej nie spotkasz si? ju? z atakami ze strony osób z forum ;)
_________________
?ycie to nieustanne cierpienie, a potem si? umiera.
 
 
 
Ell 
Myszo?ak
Ruda


Imi?: Karolina
Pomogła: 9 razy
Wiek: 30
Dołączyła: 09 Gru 2012
Posty: 587
Skąd: Szczecin/Pozna?
Wysłany: 2014-06-17, 18:40   

No tak, ale skoro mieszkaj? osobno to samiczce i tak przyda?aby si? towarzyszka, samice s? stadne jednak.
I tak jak pisa?a Kasumi - wynika?o z twojego posta, ?e trzymasz je ci?gle razem ;)
 
 
 
February93 
Szara myszka


Wiek: 31
Dołączyła: 16 Cze 2014
Posty: 0
Skąd: K?pno
Wysłany: 2014-06-17, 18:41   
   Myszy: Killer i Hayley


No i w ko?cu wyja?nili?my sprawe. Dzi?kuje Kasumi za ?yczliwo??. Bo posty typu "to cie rozczaruje bo nie s?(przyjazni na forum ludzie)" nie wnosz? nic pozytywnego do forum ani do rozmowy.

Oczywi?cie taki jest plan, zostawie jedn? ma?? samiczke i bede je trzymac osobno z samcem. A reszta trafi do nowych w?ascicieli.

Mo?e nie gnoi, ale do tego d??y?o, mówie z do?wiadczenia. Wi?c wole to od razu wyjasni? i powiedzie?, ?e sobie nie dam ;) A czyta?am ju? bardzo du?o postów tutaj zanim sie zarejestrowa?am i ?atwo zauwa?y? jak traktujecie ludzi, którzy nawet przypadkowo maj? ma?e.
 
 
MadziaLena 
Great MOUSEr



Imi?: Magda
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 03 Lut 2012
Posty: 1638
Wysłany: 2014-06-17, 18:46   

Ell, Ci tylko napisa?a prawd?. Nie wiem po co si? tak unosi?. Pojazdu jeszcze nie by?o.
 
 
Kasumi 
Moderator



Pomogła: 34 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 31 Paź 2012
Posty: 2081
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-06-17, 18:49   

To skoro wszystko wyja?nione to serdecznie witamy na forum, a w dziale poni?ej przestaw nam swoich podopiecznych :)
_________________
?ycie to nieustanne cierpienie, a potem si? umiera.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT