AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: wero
2014-06-23, 12:37
Pomoc z myszkami (ci??a)
Autor Wiadomość
Hurricane 
MegaMysz


Imi?: :)
Hodowla: Fluventris
Pomogła: 3 razy
Wiek: 12
Dołączyła: 21 Wrz 2012
Posty: 1474
Wysłany: 2014-06-23, 05:42   

Nie wiem czego Ty cz?owieku szukasz ale uwa?aj na s?owa.
I tak, uwa?am ?e myszy hodowane przeze mnie nie s? idealne, co? w tym dziwnego? To jest zidiocenie? To jeszcze polecam u?y? tego swojego mozdzku i nie pieprzyc g?upot bo nie masz bladego poj?cia o sytuacji i piszesz byle pisa?. Wiesz co? o metodach stosowanych przeze mnie w hodowli? Odpowiem na Twoim poziomie - gowno, wi?c ogarnij s?owa i sam nie rób z siebie idioty/idiotki.
_________________
Sekundy uk?adaj? kolejne wiersze ?ycia.
 
 
PaniCiurowa 
M?ody Myszaty
Faeriel de Ville



Imi?: Ola
Wiek: 31
Dołączyła: 26 Lut 2013
Posty: 32
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-06-23, 07:12   
   Myszy: -


Hahaha. ?adny poziom macie, jak widz?. Na rzetelne dowody i wyliczenie tego, co chcia?y?cie odpowiadasz "gówno", bo sama dok?adnie "gówno" wiesz najwyra?niej, skoro nic odpowiedzie? innego nie umiesz... Logiczne my?lenie najwyra?niej te? ci obce, skoro widzisz w tym atak na swoje myszy. Chcia?a? uzasadnienia tego, co ja napisa?am, dosta?a? je od Hipka.
Szkoda mi zatem wi?cej s?ów na twoj? absurdaln? reakcj?.
_________________
zaszczurzona. :)

Ja na 500px
 
 
 
hipekhop 
Szara myszka


Dołączył: 23 Cze 2014
Posty: 3
Wysłany: 2014-06-23, 07:30   

Cytat:
pieprzyc g?upot

Ale czekaj, bo nie za?apa?em. Powy?sze to najbardziej merytoryczna wypowied? jak? jeste? w stanie z siebie wycisn???

Cytat:
Wiesz co? o metodach stosowanych przeze mnie w hodowli?

Po nag?ym rzuceniu si? jak wesz na grzebieniu z powodu mojej wiadomo?ci skierowanej wy??cznie do idiotów, którzy do swojej g?upoty si? przyznaj? przynajmniej przed sob?... tak.
 
 
Hurricane 
MegaMysz


Imi?: :)
Hodowla: Fluventris
Pomogła: 3 razy
Wiek: 12
Dołączyła: 21 Wrz 2012
Posty: 1474
Wysłany: 2014-06-23, 08:03   

Nic nie chcia?am wylicza? szczególnie je?li chodzi o elementarna wiedz? która ka?dy po gimnazjum posiada.
Nie b?d? z telefonu elaboratow bandzie idiotow pisa?.
Jak jaki? problem to zapraszam na pw wraz ze swoimi gimnazjalnymi m?dro?ciami, bo oprócz my?lenia to i kultura osobista kuleje.
_________________
Sekundy uk?adaj? kolejne wiersze ?ycia.
 
 
Animal_World 
M?ody Myszaty



Imi?: Dorota
Wiek: 29
Dołączyła: 19 Maj 2014
Posty: 26
Wysłany: 2014-06-23, 12:57   

Poziom ca?ej rozmowy ze wszystkich stron nie jest najwy?szych lotów. Niekontrolowany chów wsobny nie jest niczym dobrym, w?a?cicielka myszy te? zapewne jest tego ?wiadoma. Nie oznacza to, ?e wszystkie lub wi?kszo?? potomstwa b?dzie chora. Geny s? jednym z czynników warunkuj?cych chorob?. Wszyscy wiemy, ?e na choroby u zwierz?t czy ludzi maj? wp?yw równie? inne czynniki takie jak warunki, jedzenie itp.
Mysz z zoologicznego mo?e by? czasem zdrowsza ni? rasowa, nie ma tu regu?y.
Temat nie jest chyba po?wi?cony wywodom genetycznym, w?a?cicielka myszy zosta?a o wszystkim poinformowana. Poza tym, "nie dziel skóry na nied?wiedziu, który jeszcze po lesie biega" z tego co mi wiadomo samica jeszcze nie urodzi?a, a ci??a nie zosta?a stwierdzona w 100%, wi?c nie wiem po co straszy? ludzi -.-
_________________
www.facebook.com/LittleAnimalWorld
 
 
AgAp
Myszo?ak


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 19 Cze 2012
Posty: 652
Wysłany: 2014-06-23, 13:00   

wracam do rzeczy- samce nie lubi? by? razem, nie lubi? 'kumpli, nie jest im smutno, tylko tego drugiego t?uk?, ?eby im nie zabra? domków, misek, terytorium, itp. czysty biologiczny szowinizm. dlatego ja puszcza?am na wybieg 1 w dzie?, a 2 w nocy, ka?dego osobno. przywyk?y do tego, reszt? doby przesypia?y. zabawki na wybiegu najlepiej plastikowe, bo za kazdym razem s? obsikiwane od nowa. cz?sto myszy lubi? pude?ko po telefonie albo jakim? sprz?cie, takie powyginane, pe?ne zakamarków, gryz? go wedle swoich pomys?ów przez kilka tygodni.
 
 
trampka 
Myszo?ak


Imi?: Natalia
Pomogła: 12 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 27 Maj 2013
Posty: 632
Skąd: Siemianowice ?l?skie
Wysłany: 2014-06-23, 13:28   
   Myszy: Lusia, Tosia, Zuzia, Krysia, Marysia


AgAp dla mnie przesadzasz. je?eli samce by?yby 100% samotnikami (a tak wynika z tego co piszesz) to jakim cudem tak du?a liczba u?ytkowników (pierwszy przyk?ad z g?owy - kiniaczek) bezproblemowo trzyma ca?e stada samców razem?
nie mia?am samców, ale z tego co wida? wokó? ich ??czenia powsta?o tyle mitów, które tylko odstraszaj? potencjalnych w?a?cicieli wi?kszej ilo?ci ch?opaków, ?e szkoda gada?. prawda jest taka, ?e wi?kszo?? mo?na spokojnie po??czy?, czasem trzeba wi?cej czasu i cierpliwo?ci. ale ?eby by?o jasne - jest tez oczywi?cie szansa, ?e mo?e akurat ten samiec, którego masz, nie b?dzie chcia? towarzystwa. ale je?eli tylko masz warunki to mo?esz spróbowa?.
 
 
 
aibon 
Starszy Myszaty


Wiek: 16
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 87
Wysłany: 2014-06-23, 13:29   

Hmmm, zrobi?am im plastikow? wie?yczk?(na magnes to si? przykleja s? takie kulki tam i plastikowe doczepki i zrobi?am im wie?e) , maj? jedn? szklanke do turlania, tunele, wspinaczki, ga??zie i grube kije. Samiczki jeszcze tam narazie nie puszcza?am. Póki co - bo je?eli serio jest w ci??y i jeszcze wlezie na jak?? wspinaczke i spadnie???
Skoro mówisz, ?e wypuszcza?a? jedn? za dnia a drug? w nocy to nie mozna wsadza? drugiej zaraz po wyciagnieciu tej pierwszej?? Btw. moje raczej nie gryz? nic ( misia pluszowego zabra?am ), samiec jak narazie zacza? obgryza? sobie metalowe szczebelki nic poza tym nie gryzie tylko biega i skacze:P
 
 
kiniaczek31 
MYSI MASTER


Pomogła: 16 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 15 Kwi 2012
Posty: 3004
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2014-06-23, 13:57   

Potwierdzam samce mo?na z powodzeniem ??czy? :)
_________________
InfinitY ..
 
 
aibon 
Starszy Myszaty


Wiek: 16
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 87
Wysłany: 2014-06-23, 14:37   

Aha, mam jeszcze jedno pytanie :D Poniewa? nie jestem 50% pewna czy samiczka jest w ci??y, to i tak b?d? jej dawa? narazie jakie? produkty z bia?kiem teraz pytanie czy mog? jej tak na palucha mojego da? serek bia?y (Serek pozna?ski) który ma

Warto?? od?: 486 kJ / 116 kcal

T?uszcz 6.0 g
- w tym kwasy t?uszczowe nasycone 3,5 g

W?glowodany 4,5 g
- w tym cukry 3,3 g
Bia?ko 11,0 g
Sól 0,11 g
[/u]
 
 
zuza911 
Best MOUSEr



Imi?: Marta
Hodowla: Fluventris
Pomogła: 14 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 20 Paź 2011
Posty: 2439
Skąd: Bia?ystok
Wysłany: 2014-06-23, 14:44   
   Myszy: dziewczyny i ch?opaki ;)


Wszelkie serki, jogurty, tego typu rzeczy - jak najbardziej :wink: Byle oczywi?cie nie jakie? tam z dodatkiem czekolady itp.
 
 
 
aibon 
Starszy Myszaty


Wiek: 16
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 87
Wysłany: 2014-06-23, 14:54   

No tak, ale tam jest troch? soli/cukru i nie wiem czy jej to nie zaszkodzi - czytalam gdzies fora ze myszkom szkodzi sól.
 
 
zuza911 
Best MOUSEr



Imi?: Marta
Hodowla: Fluventris
Pomogła: 14 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 20 Paź 2011
Posty: 2439
Skąd: Bia?ystok
Wysłany: 2014-06-23, 14:58   
   Myszy: dziewczyny i ch?opaki ;)


Chodzi g?ównie o to, ?eby nie podawa? rzeczy, które s? mocno przyprawione (czyli np. jaki? serek smakowy typu ze szczypiorkiem odpada), o w?dliny i w przypadku cukru - s?odycze. ?ladowe ilo?ci soli czy cukru myszce nie zaszkodz? :wink: Moje np. uwielbiaj? danio waniliowe albo bakusia, których sk?adu nawet nie czyta?am, ale na pewno jest w nich cukier. Spokojnie mo?na podawa? :wink:
 
 
 
aibon 
Starszy Myszaty


Wiek: 16
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 87
Wysłany: 2014-06-23, 15:00   

A w jakich ilo?ciach im mniejwi?cej podajesz? raz na 1 dzien? tak na paluszek czy co??
 
 
zuza911 
Best MOUSEr



Imi?: Marta
Hodowla: Fluventris
Pomogła: 14 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 20 Paź 2011
Posty: 2439
Skąd: Bia?ystok
Wysłany: 2014-06-23, 15:07   
   Myszy: dziewczyny i ch?opaki ;)


Ci??arne dostaj? wi?cej ni? mog? przeje?? :razz: Najcz??ciej sypi? im po prostu such? psi? karm? jako ?ród?o bia?ka, ale je?li nak?adam co? "mokrego" dostaj? po prostu w niedu?ej miseczce, codziennie :wink:
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT