AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
?ysienie?
Autor Wiadomość
Kasumi 
Moderator



Pomogła: 34 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 31 Paź 2012
Posty: 2081
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-07-11, 17:07   

je?li ivermektyn? na kark dosta?a to mo?e si? drapa? bo raz ?e j? sw?dzi dwa ?e chce to zmy?. Dobrze ?e i druga mysz zostanie odrobaczona. Dawk? nale?y powtórzy? za ok 10 dni, i pó?niej jeszcze raz po 3 tyg bodaj?e od drugiej dawki.
_________________
?ycie to nieustanne cierpienie, a potem si? umiera.
 
 
 
Laura_raa 
Mysi Rozmówca
Skazana na zwierza.



Imi?: Martyna
Pomogła: 1 raz
Wiek: 114
Dołączyła: 21 Sie 2013
Posty: 287
Skąd: Brzesko
Wysłany: 2014-07-11, 18:04   
   Myszy: Muffinka, Farbka [*] i Kredka [*]


Kasumi napisał/a:
je?li ivermektyn? na kark dosta?a to mo?e si? drapa? bo raz ?e j? sw?dzi dwa ?e chce to zmy?. Dobrze ?e i druga mysz zostanie odrobaczona. Dawk? nale?y powtórzy? za ok 10 dni, i pó?niej jeszcze raz po 3 tyg bodaj?e od drugiej dawki.

Wet nic takiego nie mówi?, ale ok, dzi?kuj? :smile:
 
 
 
AgAp
Myszo?ak


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 19 Cze 2012
Posty: 652
Wysłany: 2014-07-12, 07:44   

dopóki ma mokre, to b?dzie z tym walczy?, ale obserwuj, bo czasem problemy si? nak?adaj?, moja mia?a uczulenie a potem w t? podra?nion? skór? wda?y si? paso?yty
 
 
Laura_raa 
Mysi Rozmówca
Skazana na zwierza.



Imi?: Martyna
Pomogła: 1 raz
Wiek: 114
Dołączyła: 21 Sie 2013
Posty: 287
Skąd: Brzesko
Wysłany: 2014-07-12, 08:12   
   Myszy: Muffinka, Farbka [*] i Kredka [*]


Dziewczyny sobie ?pi? zwini?te obok siebie w k??bek, Farbka si? nie drapie. My?l?, ?e b?dzie ok. Za jak?? godzin? id? do weta z Muffink?.

12;40;

Jak?? godzin? temu wróci?am z Muffink? od weterynarza, za dwa tygodnie idziemy na powtórk? z pannami. Posz?abym za 10 dni, ale jestem zna wyje?dzie.
 
 
 
Anaylil 
Starszy Myszaty



Wiek: 35
Dołączyła: 25 Wrz 2012
Posty: 83
Skąd: Pozna?
Wysłany: 2014-07-14, 23:57   

Mimo, ?e to nie o ?ysienie chodzi ale nie znalaz?am innego tematu bardziej pasuj?cego a nie chc? zak?ada? nowego. Kilka dni temu u Pixie na grzbiecie pojawi?a si? dziwna plama. Wygl?da troch? jak siniak? Ani si? nie zmniejsza ani nie powi?ksza. W tym miejscu sier?? jest jakby troch? gorsza ale nie ma ?ysych placków ani nic takiego. Do tego nie zauwa?y?am ?eby to j? sw?dzia?o bo si? nie drapie. Aktywna jest jak zawsze. Czy to mo?e by? co? powa?nego? Czy w ogóle kto? ma pomys? co to mo?e by?? Niestety nie uda?o mi si? zrobi? dobrego zdj?cia bo ten diabe?ek jest jak torpeda. Mam tylko takie co?:

 
 
aShadow 
Moderator



Hodowla: Anazel
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 19 razy
Dołączyła: 28 Cze 2011
Posty: 3076
Wysłany: 2014-07-15, 06:23   
   Myszy: Ma?e stadko ;)


Mi wygl?da na przebarwienie od wilgoci w klatce
_________________
 
 
lilith 
MYSI MASTER
myszoszczur :)



Hodowla: MYSTIC RODENTS
Pomogła: 30 razy
Dołączyła: 28 Gru 2008
Posty: 3362
Skąd: krakow
Wysłany: 2014-07-15, 06:46   
   Myszy: pytania dotyczace zakupu myszek prosze kierowac na pw


zdjecie jest malo wyrazne , nie widze czy to plama czy tez wylysienie - krotsza siersc ......
zrob prosze lepsze zdjecie , blizej myszke daj
przebarwienia sa mozliwe i pojawiaja sie u myszy ktore maja zbyt wilgotno w pojemnikach , zbyt male pomieszczenie lub zbyt zaparowane , polecam zmienic sciolke na bardziej chlonna
_________________
milosc mozna wyrazic na rozne sposoby
 
 
 
Anaylil 
Starszy Myszaty



Wiek: 35
Dołączyła: 25 Wrz 2012
Posty: 83
Skąd: Pozna?
Wysłany: 2014-07-15, 11:47   

?ció?k? by?am zmuszona zmieni? kilka dni temu z trocin na granulat kukurydziany, poniewa? inna z myszy zacz??a mi codziennie rano "?wierka?". Weterynarz j? os?ucha?a, stwierdzi?a ?e ?adnych zmian os?uchowych nie ma, do tego ?adnej wydzieliny a jako ?e ?wierkanie wyst?puje do?? krótko nad ranem a pó?niej mija to prawdopodobnie przez trociny. Dziewczyny trzymam w alexie wi?c jest zabudowany- czy zmiana klatki na tak? z pr?tami pomog?aby na t? wilgo?? Zdj?cie zrobi? i wstawi? ale po po?udniu, jak m?? wróci z pracy bo sama to nie dam rady bo Pixie ma "lekkie" ADHD :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT