AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Laraine
2012-11-14, 10:26
Weterynarze - temat do dyskusji ogolnych
Autor Wiadomość
Frufru
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-14, 10:29   

W?adzia, to ja nie wiem jak Ty przygotowujesz zwierz? do transportu ?e 30 minut ma mu zaszkodzi?. Odrobina zaanga?owania, wyobra?ni i rozs?dku wystarcz?, ?eby maj?c ?wiadomo?? jaka trasa nas czeka, nie narazi? zwierzaka na komplikacje. Przecie? nikt go nie wiezie w kieszeni kurtki.

Z reszt?, z Warszawy nie jeste?, pomóc nie mo?esz, daruj sobie te z?ote my?li. Wiem ?e musisz by? wsz?dzie tam gdzie ja, ale wybacz, dzisiaj autografów nie rozdaj?.
 
 
Laraine 
Moderator



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 17 Wrz 2011
Posty: 2941
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2012-11-14, 10:33   

?eby informacje o polecanych wetach by?y aktualne, prosz? polecanych przez siebie wetów wpisywa? tutaj: http://www.myszy.info/viewtopic.php?t=10194
_________________
"T?czowy Most to takie miejsce, które przekraczaj? nasi Pupile i za którym na Zielono-niebieskiej ??ce czekaj? na nasze nadej?cie, by si? z nami po??czy? na zawsze."
 
 
W?adzia 
Mysi Rozmówca
W?adzia Absolutna



Imi?: Anieli
Wiek: 37
Dołączył: 15 Lis 2011
Posty: 254
Skąd: Pozna?
Wysłany: 2012-11-14, 10:39   

Frufru, nie chodzi o przygotowanie, tylko o samego zwierzaka, bo to on si? stresuje, on jest chory i nigdy nie masz pewno?ci jak zareaguje kiedy go wyci?gniesz z jego (sztucznego, bo sztucznego) ?rodowiska. Myszy s? bardzo delikatne, dlatego wyznaj? zasad?, przezorny zawsze ubezpieczony.
Je?li mog? znale?? weta jak najbli?ej to to zrobi?.

Frufru napisał/a:
Z reszt?, z Warszawy nie jeste?, pomóc nie mo?esz, daruj sobie te z?ote my?li. Wiem ?e musisz by? wsz?dzie tam gdzie ja, ale wybacz, dzisiaj autografów nie rozdaj?.


hah, ja wiem, ?e lubisz by? w centrum uwagi i ka?dy post sugeruj?cy, ?e mo?e by? zwi?zany z Twoj? osob? traktujesz z namaszczeniem, ale nie jeste? jedyna na forum i to, ?e tamten post by? Twojego autorstwa jeszcze o niczym nie ?wadczy. Nie masz wy??czno?ci, wi?c daj ludziom wybór jaka porada im si? przyda.
A jakbym chcia?a by? wsz?dzie tam, gdzie Ty to musia?abym tu pisa? 24/7.
Wiesz, ja na szcz??cie mam swoje ?ycie :m:):
_________________
wsta? ojciec i matka i dzieci gromadka
i kot i mysza i znów nast?pi?a cisza
 
 
Frufru
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-14, 10:53   

W?adzia napisał/a:
nigdy nie masz pewno?ci jak zareaguje kiedy go wyci?gniesz z jego (sztucznego, bo sztucznego) ?rodowiska.
Mam, bo umiem si? zaj?? swoim zwierz?ciem tak aby nie sta?a mu si? krzywda. :) A Bobeczek, z którym rozmawia?am, jest hodowc? i zak?adam, ?e ma jeszcze wi?ksz? wiedz? na ten temat i umie si? zajmowa? myszami.

Cytat:
A jakbym chcia?a by? wsz?dzie tam, gdzie Ty to musia?abym tu pisa? 24/7. Wiesz, ja na szcz??cie mam swoje ?ycie :m:):
Cholera, nie wierz?. Sk?d wiesz, ?e jestem tutaj 24/7? Czy?by? jednak sprawdza?a? :) Uwa?aj, bo Twoje cenne ?ycie Ci? nieopatrznie ominie od tego ?ledzenia moich poczyna?. ;)
 
 
W?adzia 
Mysi Rozmówca
W?adzia Absolutna



Imi?: Anieli
Wiek: 37
Dołączył: 15 Lis 2011
Posty: 254
Skąd: Pozna?
Wysłany: 2012-11-14, 10:59   

Frufru napisał/a:
Mam, bo umiem si? zaj?? swoim zwierz?ciem tak aby nie sta?a mu si? krzywda

gratuluj? daru jasnowidzenia, masz go po przodkach czy ujawni? si? dopiero w tym pokoleniu? :m:):

Frufru napisał/a:
Cholera, nie wierz?. Sk?d wiesz, ?e jestem tutaj 24/7? Czy?by? jednak sprawdza?a?


tak, podpi??am skrypt do forum, który ?ledzi ka?dy Twój ruch, ale to z zazdro?ci bo w mojej rodzinie nikt nie urodzi? si? z darem jasnowidzenia, wi?c niestety musze si? ubiec do techniki :cry:

Frufru napisał/a:
Uwa?aj, bo Twoje cenne ?ycie Ci? nieopatrznie ominie od tego ?ledzenia moich poczyna?.

moje cenne ?ycie na szcz??cie nie jest zagro?one(patrz powy?ej) i nie musz? d??y? do bycia forumow? celebrytk? :m:):
_________________
wsta? ojciec i matka i dzieci gromadka
i kot i mysza i znów nast?pi?a cisza
 
 
Frufru
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-14, 11:04   

W?adzia napisał/a:
gratuluj? daru jasnowidzenia, masz go po przodkach czy ujawni? si? dopiero w tym pokoleniu? :m:):
Nie, to si? nazywa wiedza. Zgaduj?, ?e nie otar?a? si? o ni? skoro w wieku 26 lat nie wiesz jak zajmowa? si? w?asnym zwierz?ciem.
 
 
W?adzia 
Mysi Rozmówca
W?adzia Absolutna



Imi?: Anieli
Wiek: 37
Dołączył: 15 Lis 2011
Posty: 254
Skąd: Pozna?
Wysłany: 2012-11-14, 11:12   

Frufru napisał/a:
Nie, to si? nazywa wiedza


no to pogratulowa?, skoro umiesz przewidzie? ka?d? reakcj? zwierz?cia, nawet zawa? w wyniku stresu, pewnie mysz Ci? inforumje na bie??co.
Tak wi?c masz racj?, w wieku 26 lat o tak? wiedz? si? nie otar?am, bo niestety kieruj? si? g?ównie logik? i do?wiadczeniem, a nie opieramsi? na samym poczuciu, ?e co? wiem i to mnie zwalnia od reszty, bo jakby nie patrze?, wiedza, rzecz zmienna.

Frufru napisał/a:
Reszty nie skomentuj? bo jeste? m?cz?ca jak zatwradzenie.


wiesz, mamy chyba ten sam problem, tylko Ty jeste? tym ci??szym przypadkiem :m:):

edit, jak ju? co? piszesz to we? za to odpowiedzialno??, a nie kasujesz jak ma?olata
_________________
wsta? ojciec i matka i dzieci gromadka
i kot i mysza i znów nast?pi?a cisza
 
 
Laraine 
Moderator



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 17 Wrz 2011
Posty: 2941
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2012-11-14, 11:14   

KONIEC WYCIECZEK PERSONALNYCH.
_________________
"T?czowy Most to takie miejsce, które przekraczaj? nasi Pupile i za którym na Zielono-niebieskiej ??ce czekaj? na nasze nadej?cie, by si? z nami po??czy? na zawsze."
 
 
W?adzia 
Mysi Rozmówca
W?adzia Absolutna



Imi?: Anieli
Wiek: 37
Dołączył: 15 Lis 2011
Posty: 254
Skąd: Pozna?
Wysłany: 2012-11-14, 11:15   

jestem za :m:):
_________________
wsta? ojciec i matka i dzieci gromadka
i kot i mysza i znów nast?pi?a cisza
 
 
Frufru
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-14, 11:16   

W?adzia napisał/a:
no to pogratulowa?, skoro umiesz przewidzie? ka?d? reakcj? zwierz?cia, nawet zawa? w wyniku stresu, pewnie mysz Ci? inforumje na bie??co.
Zwierz? mo?na przyzwyczai? do pewnych sytuacji i umiej?tno?? pracy z nim pozwala Ci si? zabezpieczy? przed takimi sytuacjami.

W?adzia napisał/a:

edit, jak ju? co? piszesz to we? za to odpowiedzialno??, a nie kasujesz jak ma?olata
Usun??am to po 10 sekundach bo sobie u?wiadomi?am ?e jest nietaktowne i nie na miejscu. Nie wiedzia?am, ?e siedzisz w tym temacie i tylko wyczekujesz a? odpisz?. Cz?owiek nie zd??y oddechu wzi?? przy Tobie.

Cytat:
jestem za :m:):
Pierwsza do mieszania z g***** i pierwsza do umywania r?k. Ca?a Ty. :)
Ostatnio zmieniony przez Laraine 2012-11-14, 11:24, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Laraine 
Moderator



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 17 Wrz 2011
Posty: 2941
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2012-11-14, 11:23   

Frufru, chyba napisa?am jasno? KONIEC, bo polec? ostrze?enia!
_________________
"T?czowy Most to takie miejsce, które przekraczaj? nasi Pupile i za którym na Zielono-niebieskiej ??ce czekaj? na nasze nadej?cie, by si? z nami po??czy? na zawsze."
 
 
Frufru
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-14, 11:25   

Laraine, przepraszam, ale w przypadku W?adzi jestem sk?onna wzi?? na siebie ostrze?enie z godno?ci? bo bokiem mi wychodzi jej czatowanie na moje posty, ?eby tylko si? o co? przyczepi?, cho?by najmniej istotnego w ca?ym temacie.
 
 
Laraine 
Moderator



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 17 Wrz 2011
Posty: 2941
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2012-11-14, 11:37   

Takie rzeczy mo?ecie za?atwia? na PW. Tu jest w?tek o weterynarzach, tak?e uprzejmie prosz?, ?eby ka?dy kolejny post zwi?zany by? z weterynarzami i dyskusjami o lecznicach.
_________________
"T?czowy Most to takie miejsce, które przekraczaj? nasi Pupile i za którym na Zielono-niebieskiej ??ce czekaj? na nasze nadej?cie, by si? z nami po??czy? na zawsze."
 
 
Jaghut 
Gadu?a Myszaty



Imi?: Katarzyna
Wiek: 31
Dołączyła: 04 Wrz 2012
Posty: 350
Skąd: ?ód?/Warszawa
Wysłany: 2012-11-14, 12:14   
   Myszy: Lisek, Milka, ?winka


Bobeczek, ja mieszkam ko?o centralnego i dojazd do medicavetu autobusem zajmuje mi 15-20 minut z doj?ciem.
_________________
[*]Nelson, Szczurcia, Torpeda, Piratka, ?asica, Zo?za, Tekla, Chandra, Gapcia, Tygrysek, Szary[*]
 
 
Kasumi 
Moderator



Pomogła: 34 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 31 Paź 2012
Posty: 2081
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-11-14, 17:04   

Cytat:

Przychodnia Weterynaryjna Medicavet
http://www.medicavet.pl/
ul. Bohdanowicza 9 (Mokotów)

chcia?am tylko zaznaczy? ?e to nie Mokotów a Ochota :P

a btw. niedaleko mnie na umiemskiego 1 jest przychodnia A-VET http://www.a-vet.strefa.pl/
a ?e chyba mi mysz zacz??a kicha? to si? musz? jutro wybra?. Na forum ?winkowym polecali a czy kto? st?d te? mo?e tam by? i poleca?
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT