AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Maru (*)
Autor Wiadomość
czokolina 
Szara myszka



Imi?: Weronika
Wiek: 31
Dołączyła: 26 Sie 2014
Posty: 5
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2014-10-24, 14:37   Maru (*)
   Myszy: Falka


Cze?? wszystkim

Czuj? wewn?trzn? potrzeb? napisania tu, znalezienia zrozumienia i wsparcia. Przedwczoraj wieczorem odesz?a moja mysia, Maru. Mia?a objawy zapalenia p?uc (tak zreszt? zosta?a zdiagnozowana), jak i wypuk?y brzuszek. 24 godziny przed ?mierci? ju? si? nie za?atwia?a i nie jad?a. Karmi?am i poi?am j? pipetk?, nic si? nie wylewa?o, wi?c by?am szcz??liwa, ?e wszystko po?yka... Ale cwaniara pewnie w duchu ?mia?a si? ze mnie, bo by?a ju? przygotowana na to, co nast?pi. Ona ju? tylko czeka?a. Nie pomog?y sterydy, nawodnienia, antybiotyki... Najgorsze jednak by?y te skurcze przed ?mierci?, ostatnie 10 sekund jej ?ycia na moich r?kach. Czy ona cierpia?a, gdy podrywa?o jej malutkie, wyko?czone cia?ko do góry? Macha?a ?apkami jakby si? dusi?a, a ja nie mog?am jej pomóc. Ci?gle mam ten obraz przed oczami.. Wiem, ?e to ju? koniec, ale mam wyrzuty sumienia. Mo?e trzeba by?o je?dzi? na zastrzyki, a nie podawa? antybiotyk pipet?? Mo?e pojecha?am do weta za pó?no?

Znajomi mówi? „To tylko mysz” i dziwnie na mnie patrz?, a ja nie umiem im wyt?umaczy? jak to jest... :m:(:

?pij s?odziaku <3


_________________
Czoko [*] , Guapa [*] , Maru [*], Zefi [*], Ezri [*], Abi [*], Heidi [*], Ciri [*], Zoe [*], Wanilcia [*], Esia [*], Nani [*]..
 
 
enamorarse 
Myszo?ak
C'est La Vie



Imi?: Martyna
Pomogła: 4 razy
Wiek: 27
Dołączyła: 29 Cze 2014
Posty: 595
Skąd: Kutno/Warszawa
Wysłany: 2014-10-24, 14:53   
   Myszy: Lila, Munka, Czesia, Xigia, Hera, Sansa, Nymeria, Rodzynek


Przykro mi bardzo :(
_________________
Za TM:
Babsi 29.04.2014 - 26.09.2015
Zoja 29.04.2014 - 10.01.2016
Anda 25.03.2014 - 06.03.2016
Elza 15.12.2015 - 23.05.2016
Frania 20.05.2015 - 18.11.2016
Wanilia 30.11.2015 - 10.12.2016
Inka 15.06.2016 - 06.04.2017
Plamka 15.11.2016 - 02.06.2017
 
 
Edytek 
Mysi Bywalec
edytek



Imi?: Edyta
Wiek: 46
Dołączyła: 06 Sty 2013
Posty: 106
Skąd: Przec?aw/Szczecin
Wysłany: 2014-10-24, 14:56   
   Myszy: Kreska(*), Brzuszka(*), Bajka(*), Bójka(*), Brawurka(*), Fretka(*), Stefa(*) i Isabella(*)


(*) dla mysiulki
trzymaj si?, my rozumiemy
 
 
AgAp
Myszo?ak


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 19 Cze 2012
Posty: 652
Wysłany: 2014-10-25, 07:40   

ja te? widzia?am jak umiera mysz i niestety tak to wygl?da
leczy?am j? tyle razy, ?e ju? nie wiedzia?am, czy to leczenie, czy m?czenie
trzymaj si?, b?dziesz mia?a stresa jaki? czas, to normalne
 
 
czokolina 
Szara myszka



Imi?: Weronika
Wiek: 31
Dołączyła: 26 Sie 2014
Posty: 5
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2014-10-25, 10:39   
   Myszy: Falka


Dzi?ki za s?owa otuchy :)
_________________
Czoko [*] , Guapa [*] , Maru [*], Zefi [*], Ezri [*], Abi [*], Heidi [*], Ciri [*], Zoe [*], Wanilcia [*], Esia [*], Nani [*]..
 
 
sybianka 
MegaMysz



Imi?: Andrea
Hodowla: brak
Pomogła: 1 raz
Wiek: 27
Dołączyła: 13 Sty 2013
Posty: 1298
Wysłany: 2014-10-26, 22:33   
   Myszy: Fatima, Himi, Kropcia, Jagoda, ?nie?ka


przykro mi...
_________________
Dyzio (*), Ma?a Mi (*), Szarusia (*), Zyzio (*), Orzeszek (*), ?ysa (*), ?atka (*), Kowalski (*), Malinka (*), Blanka(*), Cleo (*), Lulu (*), Pumba (*), Kredka (*), Karmelka (*), Ingrid (*)
 
 
 
trampka 
Myszo?ak


Imi?: Natalia
Pomogła: 12 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 27 Maj 2013
Posty: 632
Skąd: Siemianowice ?l?skie
Wysłany: 2014-10-26, 22:41   
   Myszy: Lusia, Tosia, Zuzia, Krysia, Marysia


czokolina wiem, co czujesz. rok temu moja pierwsza mysz, Survi, te? odesz?a na moich r?kach. na same wspomnienie robi mi si? strasznie smutno. nie mog?a? nic wi?cej zrobi?, da?a? jej dobre ?ycie i pomoc. nie zawsze mamy wp?yw na wszystko.
trzymaj si? cieplutko! s?owami znajomych si? nie przejmuj, nie ka?dy potrafi zrozumie?, ?e zwierzak to przyjaciel, niezale?nie od rozmiaru :)
(*)
 
 
 
rasta22 
Mysi Rozmówca



Wiek: 36
Dołączył: 25 Cze 2012
Posty: 251
Skąd: Sztum
Wysłany: 2014-10-26, 22:57   
   Myszy: Zgredek,Chomik Stefan


Moja mysza odesz?a gdy wróci?em do domu z pracy,le?a? sztywno ale rusza? nó?kami przez chwile,patrza?em jak kona,to przykry widok i nasza bezsilno??,ale g?owa do góry bo moze lepiej jak umar?a ni? mia?a si? meczy? :)
_________________
Bo prawo w tym kraju ma swe granice
A prawda cho? boli k?amstwem si? brzydz?
Wybieram prawd? g?osuj? na prawd?
Inaczej ?ycie swe uzna?bym za marne

Etna Kontrabande
____________________
[*] Zgredek
Chomik Stefan
 
 
czokolina 
Szara myszka



Imi?: Weronika
Wiek: 31
Dołączyła: 26 Sie 2014
Posty: 5
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2014-10-27, 11:22   
   Myszy: Falka


trampka, tak te? sobie powtarzam.. Nic wi?cej nie mog?am. Le?y ju? zakopana w ogrodzie, wi?c jestem spokojna. A co do znajomych, to mam wra?enie, ?e coraz mniej wra?liwych ludzi na tym ?wiecie. Niestety.

Pozostaje zaj?? si? pozosta?ymi dwiema kobitkami i pomy?le? nad kolejnymi mysiami, bo do tej pory ledwie uda?o mi si? po??czy? stadko, która? my?ka musia?a odej?? :m:

[ Dodano: 2014-10-30, 23:03 ]
Z ogromnym smutkiem znów skrobi? tu kilka s?ów.. Przed chwil? odesz?a moja Zefi. Znów zapalenie p?uc. Dostawa?a leki i ogrzewali?my j?, my i jej ma?a przyjació?ka. I cho? chcia?abym zna? odpowied? na pytanie "dlaczego?", wiem ?e s? rzeczy, z którymi trzeba si? po prostu pogodzi?. Zefi chorowa?a tylko trzy dni, ale nie chcia?a d?u?ej walczy?, tylko zasn??.

Zawsze b?dziesz ze mn? (*)

_________________
Czoko [*] , Guapa [*] , Maru [*], Zefi [*], Ezri [*], Abi [*], Heidi [*], Ciri [*], Zoe [*], Wanilcia [*], Esia [*], Nani [*]..
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT