AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Sklep zoologiczny PUPILLO - zapraszamy na zakupy
Autor Wiadomość
pupillo_pl
M?ody Myszaty


Dołączył: 15 Gru 2014
Posty: 27
Wysłany: 2015-03-06, 14:12   Sklep zoologiczny PUPILLO - zapraszamy na zakupy

Witajcie
Jetem mi?o?nikiem wszelkich stworze?, a w tym gryzoni. Od pewnego czasu chodzi? mi po g?owie pomys? na za?o?enie w?asnego sklepu zoologicznego, poniewa? w mojej miejscowo?ci, a tak?e w promieniu 20km od niej nie ma nic, co mo?na by nazwa? przyjaznym dla zwierz?t. A z racji tego, ?e jestem zwolennikiem tego? przys?owia: "szk?em d*** nie utrzesz" wol? kupi? co? dro?ej, ale lepszej jako?ci ni? to, co kupuj? wszyscy.

St?d moja wzrastaj?ca coraz bardziej intensywno?? w ?yciu for, a tym bardziej u Was.

Je?li kto? by?by zaciekawiony, zapraszam do mnie na zakupy:




W ofercie sklepu m.in.:
- karmy podstawowe firm Versele Laga, Deli Nature, Vitakraft i wiele innych
- przysmaki dla gryzoni Vitakraft, Nestor
- akcesoria Trixie, Certech, itp
- karmy uzupe?niaj?ce oraz produkty suszone (witaminy, warzywa, owoce) Herbal Pets, Lili Farm,
- pod?o?a dla gryzoni takie jak trociny Pinio, Ja?kowe Wiórki, Sianka w?growskie, ?ció?ki konopne, [size=130]oraz w?asne trociny – to nie jest odpad stolarski - odpylone, mi?kkie i d?ugie[/size], co sprawia, ?e gryzonie mog? idealnie budowa? w nich tunele.

UWAGA!!!
Je?li chcecie otrzyma? próbki jakiego? produktu, piszcie, postaramy si? to podes?a? w ramach mo?liwo?ci, bo nie wszystko jest na stanie.

Ka?dy, kto z Was zarejestruje si? w sklepie i poda kod rabatowy: pupillopl otrzyma specjalny rabat w wysoko?ci 5% na ca?o?? zakupów. Promocja wa?na do ko?ca marca 2015r.

Celem sklepu jest sprostanie wymogom Klientów tak, by zawsze, podkre?lam zawsze byli zadowoleni a oferta skierowana dla nich by?a atrakcyjna cenowo.


Je?li macie uwagi, za wszystkie b?d? naprawd? wdzi?czny, krytyka mile widziana, poniewa? pozwoli ona na usprawnienie dzia?ania sklepu.
 
 
dorothy01 
M?ody Myszaty


Imi?: Dorota
Wiek: 24
Dołączyła: 26 Lis 2014
Posty: 35
Skąd: Nowy S?cz
Wysłany: 2015-03-06, 17:49   

?wietny asortyment, niestety teraz nie zamówie brak pi?ni?dzy, a mo?e kiedy?
 
 
pupillo_pl
M?ody Myszaty


Dołączył: 15 Gru 2014
Posty: 27
Wysłany: 2015-03-09, 06:59   

Zapraszam serdecznie.

[ Dodano: 2015-03-17, 13:23 ]
Nowy asortyment w ofercie sklepu Pupillo

Zapraszamy do odwiedzania dzia?u


NOWO?CI - Pupillo.pl

[ Dodano: 2015-03-18, 12:03 ]
Dojecha?a kolejna dostawa z TIVO

TIVO NOWO?CI - Pupillo.pl

[ Dodano: 2015-04-17, 08:20 ]
Ju? od ?rody/czwartku dost?pne b?d? super trociny, du?e, d?ugie kawa?ki, bez py?u, nie uczulaj?ce.

Produkowane s? jako trociny - to nie jest odpad poprodukcyjny, ale specjalnie produkowana ?ció?ka.


D?u?szy czas ich nie mieli?my, urwa? si? kontakt z dostawc?, a ?e s? to trociny z Niemiec nie mo?na ich ?atwo zdoby?. Na szcz??cie uda?o si? nawi?za? ponowny kontakt, dostawca mia? zdarzenie losowe, które uniemo?liwia?o mu prac? i kontakt z odbiorcami. Klienci szczególnie kupuj? je dla chomików i myszoskoczków, poniewa? gryzonie te uwielbiaj? kopa? i robi? tunele. Jednak dwóch Klientów, którzy si? po nie zg?osili u?ywa ich w?a?nie dla myszek, poniewa? jak stwierdzili nie uczulaj? ich, myszy nie kichaj?, a do tego wspomniana grubo?? i mi?kko?? wiórów jest idealna.

[ Dodano: 2015-04-28, 11:21 ]
W dniach 30.04.2015-03.05.2015 jeste?my na urlopie.

Mo?na sk?ada? zamówienia, ale realizacja ich nast?pi od 04.05.2015

[ Dodano: 2015-06-02, 11:21 ]
Mi?o mi Was poinformowa?, ?e ?redni czas dor?cze? Naszych paczek do Klientów to:


23h 35min


W tym:

- kurierskie: 21h 18min

- Poczta Polska: 24h 43min

My?l?, ?e to dobry wynik, zw?aszcza, ?e na rynku sklepik dzia?a od niedawna.

ps. dane te obliczane s? na podstawie danych pochodz?cych ze ?ledzenia paczek - my?l?, ?e s? obiektywne, w ko?cu ka?dy Klient potwierdza odbiór przesy?ki podpisem, w wielu wypadkach ju? elektronicznym

[ Dodano: 2015-06-03, 14:59 ]
W zwi?zku z planowanymi pracami serwisowymi na serwerze www, w nocy z 6 na 7 czerwca 2015 r. w godz. 2:00-5:00 przeprowadzone zostan? prace wdro?eniowe, które b?d? skutkowa?y chwilow? niedost?pno?ci? us?ug hostingowych, w tym brakiem dzia?ania sklepu pupillo.
Za utrudnienia przepraszam - my?l?, ?e akurat w tym czasie nikomu to nie b?dzie przeszkadza?o.

Mi?ego weekendu dla wszystkich ?ycz?!

[ Dodano: 2015-08-28, 09:40 ]



Mixerama si? zbli?a, ile to potrwa nie wiem, poniewa? p. Markus milczy :D
Mam nadziej?, ze si? odezwie, no i ?e to, co zamówione raz dwa podjedzie.

W dostawie b?dzie co?:

-co? dla myszek i myszoskoczków
- dla chomiczych, spragnionych brzuszków
- dla szczurków



ps. a i i Bunny te? j? powoli b?dzie goni?, zobaczymy kto dotrze szybciej...jedno i drugie niemieckie, ale czy Bunny nie wygra biegu?



[ Dodano: 2015-09-07, 11:04 ]
Przysmaki z BUNNY ju? dotar?y - zapraszam.

[ Dodano: 2015-10-02, 14:46 ]
***********

PROGRAM FaniMani.pl

Kochani, chcia?bym Was dzisiaj poinformowa?, ?e przyst?pili?my do programu fanimani.pl - systemu, który umo?liwia wspieranie stowarzysze?, fundacji, instytucji, itp.

Po krótce - ka?dy Klient, który zrobi zakupy w sklepie Pupillo - mo?e wskaza? organizacj? z listy fanimani.pl, na której "konto" poleci od Nas % od sprzeda?y.

Jest to odpowied? na zapytania od Klientów - tzn rozwi?zanie kwestii przesy?ania na cele stowarzysze? dzia?aj?cych w kwestii pomocy zwierzakom - które dotyczy?y tego, ?eby lepiej wspomaga? takie organizacje kas? ni? zakupami produktowymi, wtedy one lepiej wiedz? co im potrzeba.

Ju? za moment wi?cej informacji i szczegó?ów. Musimy doko?czy? tylko proces integracji sklepu z systemem operatora i do dzie?a.

Je?eli chcecie, ?eby mo?na by?o wspiera? to forum, poprzez zakupy w moim sklepie, wystarczy, ?e kto? z Administracji zg?osi tam wcze?niej forum jako organizacj? chc?c? by? wspieran?.

[ Dodano: 2016-02-12, 07:12 ]
Witam po mega d?ugiej przerwie u Was,
mnóstwo pracy i ró?nych zaj?? spowodowa?o, ?e nieco odpu?ci?em.

Ale ju? wracamy, chcieliby?my si? pochwali? tym, co zmienili?my w sklepie dla Klienta itp. No i co chyba wa?ne, obni?yli?my ceny kuriera, teraz mniej Was to obci??y.

Zapraszamy.

[ Dodano: 2016-03-02, 09:32 ]
Kochani ko?czymy prac? nad "udost?pnieniem Wam" mo?liwo?ci zbierania punktów za wykonane zakupy, za wystawione opinie nt produktów, za rejestracj? w sklepie.

Wszystko dok?adnie opiszemy, w sklepie, na FB, na forach. Mamy nadziej?, ?e to Wam b?dzie na r?k?, pozwoli na docenienie Waszych wydatków i robienia zakupów u Nas ale nie ukrywamy, ?e liczymy równie? na to, ?e b?dziecie pisali rzetelne komentarze nt produktów. Rzetelne, nie znaczy tylko i wy??cznie same plusy. Bo ka?dy produkt mo?e mie? jakie? wady, które akurat Wam b?d? przeszkadza?y. Chcemy mie? u siebie baz? cennych opinii tych, którzy co? kupili i opisali jakie s? ich wra?enia.

My?limy jeszcze nad kilkoma kolejnymi zmianami w sklepie, ale powoli, to wszystko zajmuje nieco czasu, poza napisaniem kodu nale?y to sprawdzi?, przetestowa?. Ale ogólnie kolejne zmiany b?d? dotyczy?y premiowania zakupów u Nas oraz udost?pnienia Wam rabatów, kodów, zni?ek, wszystko dla tych, którzy uwa?nie b?d? czytali nasze wpisy, odwiedzali FB itp
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT