AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Wybory moderatorow
Autor Wiadomość
rasta22 
Mysi Rozmówca



Wiek: 36
Dołączył: 25 Cze 2012
Posty: 251
Skąd: Sztum
Wysłany: 2014-12-04, 23:00   
   Myszy: Zgredek,Chomik Stefan


Ira napisał/a:
Kasumi napisał/a:
stardust jak najbardziej, i jeszcze snowdog jako osoba niebywale wprost spokojna...

Ca?kowicie si? zgadzam :grin:


I ja si? zgadzam :D
_________________
Bo prawo w tym kraju ma swe granice
A prawda cho? boli k?amstwem si? brzydz?
Wybieram prawd? g?osuj? na prawd?
Inaczej ?ycie swe uzna?bym za marne

Etna Kontrabande
____________________
[*] Zgredek
Chomik Stefan
 
 
aShadow 
Moderator



Hodowla: Anazel
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 19 razy
Dołączyła: 28 Cze 2011
Posty: 3076
Wysłany: 2014-12-05, 10:00   
   Myszy: Ma?e stadko ;)


Ode mnie b?dzie krótko ;)
Wydaje mi si?, ?e modem powinna zosta? osoba spoza uk?adów - ?eby nie by?o stronniczo?ci w któr?kolwiek ze stron i zarzutów, ?e kogo? lubi/nie lubi i uwa?am, ?e to w tym momencie najwa?niejsza cecha nowego moda/modów. Bo mod to w pewien sposób s?dzia na forum. O ile u?ytkownicy forum s? wa?ni o tyle mod to w pewien sposób gospodarz i w du?ej mierze to od moda zale?y ca?a atmosfera forum.

Fajnie jakby taka osoba by?a jeszcze:
- opanowana
- ch?tna do pomocy nowym i niedo?wiadczonym u?ytkownikom
- konsekwentna - na zasadzie, ?e przestrzega zasad jakie s? w regulaminie forum

Wydaje mi si?, ?e snowdog jest tutaj bardzo dobrym wyborem. Mo?e jeszcze
trampka
_________________
 
 
Ira 
SuperMysz
Ira



Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 28 Paź 2009
Posty: 1180
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2014-12-05, 11:03   

aShadow - ca?kowicie si? z Tob? zgadzam :grin:

Dodatkowo powinna to by? osoba opanowana, a wi?c nie daj?ca si? ponie?? nerwom, nie ubli?aj?ca forumowiczom, nie poni?aj?ca ich, nie o?mieszaj?ca ich, nie rozdrapuj?ca konfliktów, tylko ?agodz?ca spory. Moderowanie nie powinno by? brutaln? czynno?ci? powoduj?c? poni?enie forumowicza (cz?sto nie?wiadomego, ?e zrobi? co? ?le albo jego s?owa zosta?y zrozumiane inaczej ni? mia? na my?li), tylko spokojnym przywo?ywaniem do porz?dku i przeniesieniem do archiwum agresywnego posta

Ja uwa?am, ?e snowdog, trampka, stardust, aShadow by?yby idealne, bo by?y tematy, w których da?y si? pozna? jako osoby potrafi?ce dyskutowa? na bardzo wysokim poziomie :grin:
 
 
 
trampka 
Myszo?ak


Imi?: Natalia
Pomogła: 12 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 27 Maj 2013
Posty: 632
Skąd: Siemianowice ?l?skie
Wysłany: 2014-12-05, 12:38   
   Myszy: Lusia, Tosia, Zuzia, Krysia, Marysia


Mi te? wydaje si?, ?e powinna to by? osoba spoza zwi?zku, ?eby potem nie by?o, ?e kto? kogo? nie lubi itd. jak pisa?y dziewczyny wy?ej. Najbardziej jestem za stardust , snowdog i Ell :) chocia? nie pad?a w tym temacie taka kandydatura, której by?abym przeciwna ;) co do mnie samej - te? nie mam nic przeciwko ( :lol: ), ale wiem, ?e s? tutaj osoby d?u?sze sta?em, ale niech zadecyduje wi?kszo?? ;) a w?a?nie, mo?e nie doczyta?am, ale jak maj? si? odby? oficjalne wybory? bo tutaj kandydatury, ale jak rozwi??emy potem kwestie ostatecznego wyboru? ankieta, czy tylko wybrani maj? g?os? ;)
 
 
 
stardust 
Moderator


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 03 Mar 2012
Posty: 958
Wysłany: 2014-12-05, 12:50   

jestem troch? zdziwiona, ale w zasadzie mog?abym si? podj?c tej funkcji :)
_________________
I think i've reached that point where giving up and going on are both the same dead end to me.
 
 
Ira 
SuperMysz
Ira



Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 28 Paź 2009
Posty: 1180
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2014-12-05, 15:49   

trampka napisał/a:
...jak maj? si? odby? oficjalne wybory? bo tutaj kandydatury, ale jak rozwi??emy potem kwestie ostatecznego wyboru? ankieta, czy tylko wybrani maj? g?os? ;)

Ja uwa?am, ?e wyboru powinien dokona? admin w osobie ajafo po przeczytaniu postów, jakie pisali okre?leni kandydaci tzn. czy s? to posty agresywne, atakuj?ce, z blu?nierstwami... czy spokojne, zrównowa?one, bez nerwów i poni?ania przekazuj?ce np. swoje odmienne zdanie

Nie patrzy?am w regulamin, bo mo?e jest to w nim okre?lone :)

[ Dodano: 2014-12-05, 15:52 ]
trampka napisał/a:
Mi te? wydaje si?, ?e powinna to by? osoba spoza zwi?zku, ?eby potem nie by?o, ?e kto? kogo? nie lubi...

Ja my?l?, ?e zwi?zek nie ma znaczenia i mo?e to by? osoba zarówno spoza zwi?zków, jak równie? cz?onek PMC czy NKV. Wg mnie najwa?niejszy jest styl wypowiedzi i traktowanie forumowiczów. Przecie? osoba spoza zwi?zków te? mo?e kogo? lubi? lub nie :razz:
 
 
 
Ell 
Myszo?ak
Ruda


Imi?: Karolina
Pomogła: 9 razy
Wiek: 30
Dołączyła: 09 Gru 2012
Posty: 587
Skąd: Szczecin/Pozna?
Wysłany: 2014-12-05, 16:34   

A ja z kolei uwa?am, ?e powinno si? po jakim? czasie zrobi? ankiet?, w której udzieliliby si? forumowicze, a Ajafo dokona?by wyboru na podstawie tej ankiety i w?asnej opinii. Ajafo nie siedzi codziennie na forum i nie czyta wszystkich postów, z drugiej te? strony niektóre osoby mog? przesadza? w swojej opinii o drugim u?ytkowniku i taki sposób, który ja zaproponowa?am, to by?by niejako z?oty ?rodek. Mod dla u?ytkowników ale te? mod dla porz?dku, nie dla "prosz? bez offtopu, id?cie do innego tematu; prosz?, tak nie wolno, jak nie przestaniecie to b?dzie mi smutno". Nie pisz?, ?e ktokolwiek z kandydatów tak robi, to hiperbola, ?eby pokaza? o co mi chodzi :D
 
 
 
Ira 
SuperMysz
Ira



Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 28 Paź 2009
Posty: 1180
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2014-12-05, 16:43   

Moim zdaniem mod nie jest dla u?ytkowników, tylko dla pilnowania porz?dku i powinien to robi? kulturalnie
 
 
 
wero 
Moderator



Pomogła: 19 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 15 Sie 2010
Posty: 2637
Skąd: Pozna?/Szczecin/Wawa
Wysłany: 2014-12-05, 17:07   

no có?, ja jestem dla u?ytkowników i b?d?;)

kto? dla równowagi by si? przyda?.
_________________
Chcia?a pi?knie pisa?, ale s?owa odmawia?y jej pos?usze?stwa.
 
 
 
Ell 
Myszo?ak
Ruda


Imi?: Karolina
Pomogła: 9 razy
Wiek: 30
Dołączyła: 09 Gru 2012
Posty: 587
Skąd: Szczecin/Pozna?
Wysłany: 2014-12-05, 17:09   

No pilnuje si? porz?dku dla u?ytkowników, a nie dla samych siebie, prawda? ;)

[ Dodano: 2014-12-05, 17:12 ]
Plus powinien chyba te? pomaga?, ale co ja tam wiem :D
 
 
 
aShadow 
Moderator



Hodowla: Anazel
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 19 razy
Dołączyła: 28 Cze 2011
Posty: 3076
Wysłany: 2014-12-05, 22:42   
   Myszy: Ma?e stadko ;)


No o tym, ?e ten kto? powinien pomaga? nowym to ja ju? wspomina?am ;) Z reszt?, ta cecha wydaje si? akurat oczywista.


Sposób wyboru.... to jest chyba najwi?kszy problem, bo ankieta to w pewien sposób demokracja na naszym minipoletku ;) K?opot polega na tym, ?e w wyborach cz?sto ludzie kieruj? si? swoj? sympati?/antypati? do kogo?, a nie na tym sztuka polega.

Sztuka polega na tym, ?e musimy sobie odpowiedzie? na jedno i podstawowe pytanie: czy ten kto? si? nada na moda? I tu nie ma nic do rzeczy to czy go lubi? czy nie. Ten kto? ma spe?nia? swoj? funkcj? na danym stanowisku.
_________________
 
 
Ira 
SuperMysz
Ira



Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 28 Paź 2009
Posty: 1180
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2014-12-06, 12:47   

i dlatego w?a?nie uwa?am, ?e aShadow by?aby ?wietna - nigdy nie poni?y?a ?adnej osoby, nie bierze udzia?u w prywatnych zagrywkach, jej wypowiedzi s? kulturalne, nie daje ponosi? si? emocjom, w jej postach nigdy nie widzia?am agresji czy szyderstwa.

Podobnie odbieram posty snowdog Pami?tacie "dyskusj?" o wyrywaniu znaków drogowych? Ja podziwia?am wówczas opanowanie snowdog, która by?a przeciwna takiemu zachowaniu, a kilka osób z forum uwa?a?o to za fajne. Jednak snowdog potrafi?a kulturalnie broni? swojego stanowiska, nie da?a wyprowadzi? si? z równowagi, nikogo nie obrazi?a, tylko spokojnie t?umaczy?a swoje racje. Równie? u niej ja nigdy nie widzia?am agresji

Ja uwa?am, ?e mod nie musi by? kumplem (chocia? by?oby to mi?e), tylko musi by? sprawiedliwy, skuteczny, kulturalny, oraz z empati?, która pozwoli mu rozpozna? agresywny post i w por? zareagowa?.

Poza tym ajafo to guru tego forum, dzi?ki niemu to forum istnieje :grin: Ja ca?kowicie zgadzam si? z ka?d? jego decyzj?, bo wg mnie jest to cz?owiek niesamowicie m?dry, opanowany i kulturalny - po prostu wzór dla moderatora.
 
 
 
Kasumi 
Moderator



Pomogła: 34 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 31 Paź 2012
Posty: 2081
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-12-06, 13:04   

Ira napisał/a:
ajafo (...) po prostu wzór dla moderatora

z ca?? sympati? dla ajafo ;) - admin rzadko obecny :D
przyszli i obecni modzi - z tego nie bierzcie wzoru :lol:
_________________
?ycie to nieustanne cierpienie, a potem si? umiera.
 
 
 
Ira 
SuperMysz
Ira



Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 28 Paź 2009
Posty: 1180
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2014-12-06, 13:14   

Kasumi napisał/a:
Ira napisał/a:
ajafo (...) po prostu wzór dla moderatora

z ca?? sympati? dla ajafo ;) - admin rzadko obecny :D
przyszli i obecni modzi - z tego nie bierzcie wzoru :lol:

?wietne, to fakt :grin:
 
 
 
Ell 
Myszo?ak
Ruda


Imi?: Karolina
Pomogła: 9 razy
Wiek: 30
Dołączyła: 09 Gru 2012
Posty: 587
Skąd: Szczecin/Pozna?
Wysłany: 2014-12-06, 13:14   

Có?, jeste? bardzo pami?tliwa, Ira, ale pami?taj te?, ?e ja to napisa?am (temat w sensie) i równie? kulturalnie broni?am swojego zdania, ale szkoda, ?e ju? o tym nie wspomnia?a?. Plus je?eli kto? uwa?a to za zabawne to nie znaczy to, ?e nie pisze kulturalnie na forum, jak dla mnie wyci?gni?cie tej dyskusji jest bardzo nietrafione. Pad?o w niej du?o gorzkich i niemi?ych s?ów, ale nie ode mnie i czuj? si? w tym momencie pomini?ta i chyba widz?, co aShadow mia?a na my?li, pisz?c "k?opot polega na tym, ?e w wyborach cz?sto ludzie kieruj? si? swoj? sympati?/antypati? do kogo?, a nie na tym sztuka polega.".

Plus nie chodzi?o o wyrywanie znaków, tylko o ?ci?gni?cie tarczy, tu ten konkretny przypadek ;) A, no i je?eli ju? to wyci?gamy to kto? zarzuci? ?e mam "do dupy" znajomych czy co? w ten dese?, ?e s? beznadziejni i dziecinni i ja te? taka jestem je?eli na to patrzy?am, wi?c równie? mnie poci?ni?to w tej dyskusji a potrafi?am si? broni? bez s?ów typu "umrzesz w nudzie" ;)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT