AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Podro? samolotem/statkiem
Autor Wiadomość
Tikus 
Mysi Bywalec


Dołączyła: 27 Lis 2010
Posty: 179
Skąd: ?e znowu? :)
Wysłany: 2010-12-31, 14:18   
   Myszy: 6 szczurów :)


Kurcz?, ale nie mam komu. :sad: No nic, postaram si? co? za?atwi?, zobaczymy. :wink:
 
 
NightQueen 
Mysi Rozmówca



Imi?: Patrycja
Pomogła: 1 raz
Wiek: 35
Dołączyła: 26 Paź 2010
Posty: 261
Skąd: B-cze
Wysłany: 2010-12-31, 17:14   
   Myszy: Afera,Zafra,Darc,Cirina,Stefa,Figa,Gaja i Blair


mejbel napisał/a:
NightQueen, a nie orientujesz si? mo?e które to linie? W lipcu lub sierpniu wybieram si? najprawdopodobniej do Egiptu lub innego, podobnego kraju (Turcja, Tunezja) i nie mam gdzie myszek zostawi?... My?lisz, ?e mog?yby polecie? ze mn?? W ogóle my?l? o klimacie, czy si? przystosuj?. I o ci?nieniu. Wspominano tutaj, ale niewiele. Ludziom uszy zatyka, a takiej ma?ej myszce?


nie mam poj?cia jakie linie, ja dawno szuka?am informacji na ten temat i mia?am wtedy królika jeszcze, ale bardziej wtedy interesowa?am si? Wyspami Brytyjskimi, wi?c kompletnie nie mam poj?cia.

Nie wiem jak to jest z tym ci?nieniem, ale przecie? rezerwaty przyrody czy zoo cz?sto transportuje zwierz?ta samolotami, my?l? ?e ma?e rzadkie gatunki gryzoni równie?, cz?sto te podró?e s? d?ugie, nie wiem ile do Egiptu si? leci 4h?
Najlepiej oczywi?cie ?eby takiej konieczno?ci nie by?o ?eby transportowa? myszki, ja nie wiem czy to mo?e odbi? si? na nich czy nie w jakikolwiek sposób, tak?e nie b?d? ani zach?ca? ani zniech?ca? ci? do tego.
 
 
 
Do?ka 
SuperMysz


Imi?: Dorota
Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 31 Maj 2009
Posty: 1157
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2011-01-01, 01:28   

mejbel napisał/a:
W lipcu lub sierpniu wybieram si? najprawdopodobniej do Egiptu
a tam w lecie temperatury przekraczaj? 40 stopni Celsjusza, podobnie w innych "ciep?ych krajach", które wymieni?a?... Jasne, ?e w hotelu jest klimatyzacja (oczywi?cie z?o, bo grzybica, alergia zw?aszcza je?li jest czyszczona rzadko a filtry nie wymieniane...a tak cz?sto bywa), ale nie wiadomo czy pozwol? Ci myszy trzyma?. Wi?kszo?? hoteli raczej na to nie pójdzie. Raczej bym na Twoim miejscu poszuka?a im dobrej opieki tymczasowej.
Pewnie, ?e przewozi sie zwierzaki, ale cz?sto sie je usypia na czas podró?y... Z myszami sobie tego nie wyobra?am. Lepiej jest za nimi troch? jednak pot?skni?, ni? ci?gn?? ze sob?. Wierz?, ?e uda Ci si? mejbel znale?? kogo?, kto przygarnie Twoje futerka na czas wakacji.
Pozdrawiam
_________________
Atos[*], Portos[*], Hana[*], Iskierka[*], Miko[*], Yuki[*], Tica[*], Maya[*]
Los zwierz?t jest dla mnie wa?niejszy ni? strach przed o?mieszeniem. Los zwierz?t jest nierozerwalnie zwi?zany z losem cz?owieka. (Emil Zola)
 
 
Tikus 
Mysi Bywalec


Dołączyła: 27 Lis 2010
Posty: 179
Skąd: ?e znowu? :)
Wysłany: 2011-01-01, 16:02   
   Myszy: 6 szczurów :)


Dzi?ki, chyba macie racj?. Klimat totalnie si? ró?ni od naszego... a i myszki mog? nie prze?y?. No có?, to nie pozostaje mi nic innego jak szuka? kogo?, kto si? nimi zajmie. Mo?e rodzice na to pójd?. Na szcz??cie mam gdzie zostawi? konia i szczury...
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2011-01-03, 02:18   

Mia?a? gdzie upchn?? KONIA i szczurki, a myszek nie masz gdzie? :D a sk?d jeste??
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
Tikus 
Mysi Bywalec


Dołączyła: 27 Lis 2010
Posty: 179
Skąd: ?e znowu? :)
Wysłany: 2011-01-03, 15:40   
   Myszy: 6 szczurów :)


Kuca dam do stajni, w której kole?anka b?dzie si? nim zajmowa?, szczury pójd? do pewnej "szczurkowej" znajomej, ale myszek nikt nie chcia?. Na szcz??cie babcia si? zgodzi?a po namowach. ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT