AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
[Hodowla] Tulaa-Mi
Autor Wiadomość
karolinalol 
Mysi Bywalec
Victor ;) <3)~



Wiek: 30
Dołączyła: 15 Lip 2006
Posty: 119
Wysłany: 2006-09-21, 19:38   

oczywi?cie ?e tullu zazdroszcze powiedz fauko a ty jej niezazdroscisz? ja tylko u?wiadomi?am fakt ?e w prawnej stronie hodowla tulli jeszcze nie istnieje i tyle tulaa prosze naprawde niemusiszkomentowa? moich niby,,prowokuj?cych postów to ?e nagle twój ashton czy jak dok?adnie niewiem zmieni? nsi? z czarnej myszy w chocolate to te? niejest troche mo?liwe no ale niemówie nic bo zaraz mi si? jakim? postem oberwie....
 
 
Fauka 
MegaMysz
Pozytywnie zamysiona



Hodowla: Nezumi
Pomogła: 6 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 31 Paź 2005
Posty: 1259
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2006-09-21, 21:39   

karolinalol napisał/a:
to ?e nagle twój ashton czy jak dok?adnie niewiem zmieni? nsi? z czarnej myszy w chocolate to te? niejest troche mo?liwe

Napisz co sugerujesz tym postem?
_________________
 
 
 
Kamyczek 
Myszomaniak



Pomogła: 3 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 21 Lut 2006
Posty: 764
Skąd: z kosmosu
Wysłany: 2006-09-21, 22:21   
   Myszy: rudy ch?opak o imieniu Miodek


Ludki kochane :wink: ,nie ma co si? k?óci?,a ju? szczególnie zazdro?ci?.Do niczego dobrego to nie prowadzi,przyk?ad z wczoraj kole?anka utopi?a kolezanke w zazdro?ci o ch?opaka. :| Ja tam nikomu nie zazdroszcze,(chyba ?e niektórym dziewczynom pi?knych loczków). :P
_________________
Odesz?y: Myszeida(*), A-Psik(*), Walentynka(*),Ma?a Mi(Martynka)(*),Habibi(*),Markiza(*),Rozalka(*),Dziczek(*),Wendy(*),Velvet(*),Wega(*),Pszczó?ka(*),Krówka(*),Wacik(*), Czarna(*), Dzikusek 1(*) i 2(*) :m:(:
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-09-21, 22:34   
   Myszy: tak


Dok?adnie... ;) Takie sprawy mo?ecie za?atwia? na PW - jak kto? ma jakie? w?tpliwo?ci...

Kamyczek, ale ludzie nigdy nie doceniaj?co maj?... :( Moja mole?anka prostowa?a i wi?za?a w?osy... :( (Zamiast odda? mi loczki... :P )
 
 
 
karolinalol 
Mysi Bywalec
Victor ;) <3)~



Wiek: 30
Dołączyła: 15 Lip 2006
Posty: 119
Wysłany: 2006-09-22, 14:02   

hehe i tak z tematu o hodowli Tulii powsta?y fryzierskie posty heh :) a co do ashtona Tulii to musze to powiedzie? na pocz?tku tulaa na swoiej stronce hodowli zamie?ci?a zdi?cie ashtona czarnego maluch by? kompletnie czarny a teraz widze zdi?cia chocolate myszki czy to mo?liwe ?eby mysza si? a? tak zmieni?a bo ja w to niewierze takie ubarwienie jak ma myszka to raczejji zostaje jej na zawsze s? jednak ma?e wyj?tki no ale s? takie jak uuu upss zapomnia?am no ale dobra ja si? nieczepiam ale z tym kolorem to to troche dziwne sami os?dzcie.
 
 
Fauka 
MegaMysz
Pozytywnie zamysiona



Hodowla: Nezumi
Pomogła: 6 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 31 Paź 2005
Posty: 1259
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2006-09-22, 14:28   

+S?dzisz ?e Tulla podmienia?a myszy?? a co do fryzjera, ja mam w?osy d?uugie, proste lecz na dole mi si? tak karbuj?.
_________________
 
 
 
Roxy 
Starszy Myszaty
Hodowla Czeczuga



Hodowla: Czeczuga
Wiek: 37
Dołączyła: 12 Wrz 2006
Posty: 55
Skąd: W-wa
Wysłany: 2006-09-22, 14:29   

Ashton mia? by? zawsze chocolate tan, poniewa? byl zarezerwowany dla mnie chwil? :wink: ale potem zmieni?am zamówienie, na Aish? :) która mieszka u mojej kole?anki, w hodowli dopiero powstaj?cej w Poznaniu :wink:
 
 
 
Ginger 
Mysi Bywalec


Hodowla: Dynamimaus
Dołączyła: 28 Maj 2005
Posty: 174
Skąd: 3miasto
Wysłany: 2006-09-22, 20:33   

Zdj?cia ciemnych mysz z hodowli Alter Ego to miedzy innymi Ashton chocolate tan.
_________________
 
 
 
karolinalol 
Mysi Bywalec
Victor ;) <3)~



Wiek: 30
Dołączyła: 15 Lip 2006
Posty: 119
Wysłany: 2006-09-24, 18:25   

ciemnej czy czarnej? dlamnie chocolate a kolor czarny to jest ró?nica na pocz?tku jak s? ma?e myszki to s? czarne a potem zmieniaj? si? w chocolate? to niezwyk?e moie myszki by?y czarne od 3 dnia pigmentacji i i? mimo ?e Viktor jest koloru chocolate myszki by?y czarne niezmieni?y si? w chocolatki to dlamnie troszke ?mieszne ;) taka nag?a przemiana
 
 
Tulaa 
Mysi Bywalec



Hodowla: Tulaa-Mi
Wiek: 32
Dołączyła: 12 Lip 2006
Posty: 111
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2006-09-24, 22:16   
   Myszy: Xoxo, Deva, Ew.Sukces, Eye of the tiger, Bliski, Córka proboszcza, Maya, Bardzo ?adna, Edynburg etc.


haha...Karolina...we? te? jeszcze pod uwag? ?e i ?wiat?o padaj?ce na mysz zmienia kolor. przyk?ad: na forum PMC...nie jedna osoba g?owkuje nad zdj?ciem czy mysz jest beige czy inna;)
Wszystko zalezy od oswietlenia etc.
A Ashtonek ma w rodowodzie Sh chocolate tan od zawsze, i na zawsze.!
A co do tego ze nie istnieje przecie? wiem-dlatego przecie? tak napisane jest na stronie;) ojj..Karola karola... :lol:
_________________
Hodowla Tulaa-Mi
www.tulami.republika.pl
Zapraszam.
 
 
 
Ginger 
Mysi Bywalec


Hodowla: Dynamimaus
Dołączyła: 28 Maj 2005
Posty: 174
Skąd: 3miasto
Wysłany: 2006-09-25, 14:22   

To nie jest nag?a przemiana, s? wyblak?e black (z odcieniem czekolady), s? bardzo jasne czekolady, s? bardzo ciemne czekolady. A na zdj?ciach to nie problem zeby 13 dniowej myszki choco zrobic prawie black, tym bardziej ?e te zdj?cia s? nie wyra?nie.


Tak samo beige mo?e si? wybarwi? na reverse po dwóch miesi?cach, a yellow mo?e dosta? zielonkawo szarych plam, ma na to wp?ywa zarówno genetyka jak i temp. i inne czynniki :wink:
_________________
 
 
 
karolinalol 
Mysi Bywalec
Victor ;) <3)~



Wiek: 30
Dołączyła: 15 Lip 2006
Posty: 119
Wysłany: 2006-09-25, 16:07   

no dobra kolor czarnego ashtona by? chocolate oki oki a mo?e poprosimy tulee by wklej?a zdi?cie malutkiego ashtona tak dla pewno?ci bym mog?a przyzna? wam do ko?ca racjie ;)
 
 
Tulaa 
Mysi Bywalec



Hodowla: Tulaa-Mi
Wiek: 32
Dołączyła: 12 Lip 2006
Posty: 111
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2006-09-25, 22:02   
   Myszy: Xoxo, Deva, Ew.Sukces, Eye of the tiger, Bliski, Córka proboszcza, Maya, Bardzo ?adna, Edynburg etc.


z ch?ci? tylko na jaki? czas jestem na laptopie i nie mam tej fotki.
Ale P.Anita ma chyba na swojej stronce:)
_________________
Hodowla Tulaa-Mi
www.tulami.republika.pl
Zapraszam.
 
 
 
karolinalol 
Mysi Bywalec
Victor ;) <3)~



Wiek: 30
Dołączyła: 15 Lip 2006
Posty: 119
Wysłany: 2006-09-26, 14:55   

a podasz mi link tej stronki?
 
 
Tulaa 
Mysi Bywalec



Hodowla: Tulaa-Mi
Wiek: 32
Dołączyła: 12 Lip 2006
Posty: 111
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2006-09-27, 19:43   
   Myszy: Xoxo, Deva, Ew.Sukces, Eye of the tiger, Bliski, Córka proboszcza, Maya, Bardzo ?adna, Edynburg etc.


o ile dobrze pamietam:D http://www.altergo.w.interia.pl podaje z pamieci,jesli ?le-sorry...ale nie chce mi sie lecie? do rodowodu 8)
_________________
Hodowla Tulaa-Mi
www.tulami.republika.pl
Zapraszam.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT