AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: aShadow
2015-03-05, 22:43
Oddam samcow i dobre r?ce! [KRAKOW]
Autor Wiadomość
pastylka
Szara myszka
Pastylka


Dołączył: 08 Lut 2015
Posty: 0
Skąd: Kraków
  Wysłany: 2015-02-09, 22:16   Oddam samców i dobre r?ce! [KRAKÓW]

Moje myszki urodzi?y si? 27 grudnia ( 7 samców i 1 samica). Niestety nie mam warunków trzyma? wszystkie szkraby i szukam im dobrego domu. Chcia?abym odda? je komu? do?wiadczonemu, ewentualnie zmotywowanemu by pozna? tajniki hodowli tych cudownych stworze?.
Karmi? je pokarmem zbilansowanym Verselle- Laga- Crispy i Vitacraftem wi?c zwierzaki s? pe?ne zdrowia i energii. Na codzie? ?ywio?owe i pe?ne pomys?ów, szukaj? kontaktu z cz?owiekiem. Nie w?tpi? w to, ?e sprawi? du?o rado?ci nowym w?a?cicielom.
Bardzo zale?y mi by znalaz?y dom jak najszybciej z racji tego, ?e bardzo szybko rosn? ( s? ju? 2/3 wielko?ci ojca) i po prostu nie chc? by si? m?czy?y w zbyt ma?ej klatce.

Aha wszystkie myszki s? ubarwienia bia?o czarnego ( odmiana Marked- Piesbald) z tym ?e jedna jest niemal ca?a bia?a ( czarne uszko i kuperek). "Ulubieniec"
" Pulpet"
"Ferdu?"
"Janeczek"
"Bartosz"
"Anio?ek i Mambo"
Ostatnio zmieniony przez stardust 2015-02-09, 23:40, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
stardust 
Moderator


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 03 Mar 2012
Posty: 958
Wysłany: 2015-02-09, 23:09   

czy mysie s? oddzielone wg p?ci?
_________________
I think i've reached that point where giving up and going on are both the same dead end to me.
Ostatnio zmieniony przez stardust 2015-02-09, 23:40, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kasumi 
Moderator



Pomogła: 34 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 31 Paź 2012
Posty: 2081
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-02-09, 23:35   

pastylka napisał/a:
odmiana Marked- Piesbald

je?li ju? to piebald (bez s) ;)
a tak poza tym, to tego typu nazewnictwo stosuje si? w odniesieniu do myszy rasowych, a te mi na takie nie wygl?daj? ;)

podaj sk?d jeste? w tytule w?tku.
_________________
?ycie to nieustanne cierpienie, a potem si? umiera.
 
 
 
pastylka
Szara myszka
Pastylka


Dołączył: 08 Lut 2015
Posty: 0
Skąd: Kraków
Wysłany: 2015-02-10, 00:12   

Faktycznie bez s :wink: Nie znam si?, ale czy nie ka?da jest po??czeniem jaki? odmian? Najbardziej zbli?ona wg mnie jest do tej w?a?nie odmiany, dlatego zawar?am to w temacie ( po cichu liczy?am, ?e kto? zaznajomiony utwierdzi mnie w tym, ?e to w?a?nie Piebald :smile: ).

Oczywi?cie, ?e s? oddzielone! Samiczki trzymam w transporterku.
 
 
pastylka
Szara myszka
Pastylka


Dołączył: 08 Lut 2015
Posty: 0
Skąd: Kraków
Wysłany: 2015-02-20, 06:45   poszukiwany dom dla samiczki

Ferdu?, Bartosz i Anio?ek znale?li ju? nowy dom :) Teraz najpilniejsz? spraw? jest znalezienie towarzyszki dla Malwinki. Bidulka siedzi sama w transporterku po ?mierci matki i t?skni za drugim futerkiem. Robi? jej cz?ste wybiegi, ?eby jako? wynagrodzi? jej t? sytuacj?, ale wiadomo, ?e to tylko dzia?anie na krótk? met?.
Prosz? wszystkich o pomoc w znalezieniu dla niej fajnego domku! :m:/:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT