AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Mysz ?ysieje i nie ro?nie
Autor Wiadomość
aibon 
Starszy Myszaty


Wiek: 16
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 87
Wysłany: 2015-05-23, 09:34   

No tak, czasami j? tam podlizuje gdzie?.. czyli ze to od lizania jej? :mmycie:
 
 
angus
M?ody Myszaty


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 46
Wysłany: 2015-05-23, 17:52   

i co? nie drapie si?? chomik mojej siostry tak mia?, zero drapania, zero strupków i ranek a sier?? wypada?a. Przesta?a jak zmieni?a mu karm? z vitapola na co? lepszego. Mo?e to od karmy? :D

a lekarz co? na to powiedzia? ciekawego?

edit: a dobra widze co powiezia? :D spróbuj z t? karm?
 
 
aibon 
Starszy Myszaty


Wiek: 16
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 87
Wysłany: 2015-05-23, 22:42   

Moje dostaj? sam Vitapol, karma, kolby, wszystko z vitapolu. + zió?ka i kwiatki z Herbala.
Nie wiem na jak? im zmieni?. Ona uwielbia z Vitapolu, chocia? ... wsuwa tylko to co dobre, ziarenka i inne takie zawsze zostaj? i musze albo wywalic albo nie wiem, chomik te? ziaren nie je ani tych takich kolorowych chrupek, wyrzuca to.. :(
To samo z kolb? - tylko to co na niej jest dobre, zostaje zjedzone a to w srodku takie chrupi?ce co? to ju? bee i trzeba wyrzuca?, albo pies sam sie skusi i to zje bo jak wyladuje w smietniku to sobie wyciaga :eek: :?
 
 
trampka 
Myszo?ak


Imi?: Natalia
Pomogła: 12 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 27 Maj 2013
Posty: 632
Skąd: Siemianowice ?l?skie
Wysłany: 2015-05-23, 22:57   
   Myszy: Lusia, Tosia, Zuzia, Krysia, Marysia


aibon sam Vitapol nie jest najlepsz? karm?, za to wersja z linii Premium jest ju? ca?kiem ok ;) mysz na pewno wyjada bardziej kaloryczne i t?uste ziarenka - s?onecznik, pestki dyni. rozwi?zaniem mo?e te? by? granulat, chocia? ja chyba nigdy bym go nie zastosowa?a. zió?ka, kwiatki i inne takie s? fajnym uzupe?nieniem karmy podstawowej :) kolby, ro?ki, dropsy itd. to urozmaicenie i jako smako?yk raz na jaki? czas jak najbardziej mo?na podawa?, jednak na Twoim miejscu spróbowa?abym jakiej? innej karmy :D
 
 
 
aibon 
Starszy Myszaty


Wiek: 16
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 87
Wysłany: 2015-05-23, 23:29   

Tak w?a?nie robi?am sucha karma, która w?drowa?a do miski by?a mieszana z tymi zió?kami/kwiatkami z herbala. Jednak one wtedy te? nie zostawa?y zjadane :evil:

Czarno-bia?a myszorka to tylko such? karme je, zadnych witamin, owocow warzyw nie chce zje??, dam im jogurt naturalny to te? pow?cha i robi tak? mine "z obrzydzeniem" :m:/:

Druga natomiast wy?era praktycznie wszystko i jest grubask?.

u mnie praktycznie same z Vitapolu sprzedaj? + jakie? amatorskie jedzonka których firm nie znam b?d? jakie? takie przywiezione niewiadomo sk?d i wrzucone do duzej miski i tak sobie stoi ta karma tam to tego nie kupuje akurat. Kiedy? jak mialam inn? mysz? to kupi?am jej tak? pewn? karme w której by?y czekoladowe p?atki, sama sie waha?am im to da? wiec to wybiera?am i wyrzuca?am..
 
 
trampka 
Myszo?ak


Imi?: Natalia
Pomogła: 12 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 27 Maj 2013
Posty: 632
Skąd: Siemianowice ?l?skie
Wysłany: 2015-05-23, 23:37   
   Myszy: Lusia, Tosia, Zuzia, Krysia, Marysia


aibon je?eli w Twojej okolicy ?aden sklep zoologiczny nie ma w ofercie innych karm to najlepszym rozwi?zaniem b?dzie zamówienie z jakiego? sklepu internetowego ;) nie wyjdzie drogo, a przy okazji mo?esz kupi? wi?cej karm + akcesoria.
 
 
 
angus
M?ody Myszaty


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 46
Wysłany: 2015-05-24, 21:08   

mozesz sie te? zgada? z kim?, kto mieszka blisko ciebie i te? ma zwierzaki, zrobic wieksze zamowienie i kosztami przesy?ki podzieli? sie po po?owie :)
 
 
aibon 
Starszy Myszaty


Wiek: 16
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 87
Wysłany: 2015-05-25, 21:25   

Hmm, to nawet dobry pomys?. Znalaz?am co? takiego u mnie w zoolgou

 
 
ankax3 
Szara myszka


Imi?: Anka
Dołączyła: 26 Kwi 2015
Posty: 6
Skąd: Ruda ?l?ska
Wysłany: 2015-06-25, 22:40   
   Myszy: Jingles


Krowka byla leczona na swierzba grzyba i inne pasozyty niestett nic nie pomaga?o. Weterynarz stwierdzi? ze moeze to byc tarczyca lub inna choroba genetyczna. Niestety dzi? Krówka nas opusci?a :( :( [*]
 
 
AgAp
Myszo?ak


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 19 Cze 2012
Posty: 652
Wysłany: 2015-06-26, 07:30   

wspó?czuj?. mia?am te? kiedy? mysza alergika i po d?ugiej walce musia?am pomóc mu odej??, bo nie goi?y si? mu rany
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT