AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Oddam mysz? w dobre r?ce (z akwarium,do ustalenia)!
Autor Wiadomość
jaseoule 
M?ody Myszaty


Imi?: Zuzanna
Wiek: 28
Dołączyła: 28 Paź 2014
Posty: 17
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2015-06-09, 16:07   Oddam mysz? w dobre r?ce (z akwarium,do ustalenia)!

Og?oszenie zamie?ci?am te? na olx...

"Oddam Pana Mysza! (imi? ma, oczywi?cie, mog? poda? przodków do drugiego pokolenia)
Pi?kny, zadbany, weso?y, ruchliwy - to tak w skrócie.
Pan Mysz uwielbia przesiadywa? w wy?szych punktach, obserwuj?c swoje 'królestwo', jest zakochany po uszy w s?oneczniku i pestkach dyni, uwielbia tak?e broku?. Potrzeba mu tylko mi?ciutkiego budulca na gniazdko (jest mistrzem w budowaniu gniazdek :D )
Jest ma?ym ?ar?oczkiem, ?wintuszkiem, rozsypuj?c jedzonko dooko?a, by tylko wyszuka? najlepsze k?ski ;p
Jest zapoznany z wiórkami, ale tak?e z pelletem, nie jest raczej na nic uczulony. Ziarenka, czy granulki nie robi? mu ró?nicy, zjada wszystko ze smakiem. Zdrów jak rybka, ani razu nie s?ysza?am, by si? rozkicha?.

Jedyne, co potrzebuje do szcz??cia, to sta?y dost?p do wody i ró?nych ziarenek, ko?owrotek (ma aktualnie ze szparami, ale mia? wcze?niej zabezpieczony kartonikiem, a na dysku nie chcia? biega?..), wysokie stanowisko do obserwacji, bezpieczn? kryjówk? oraz drewienko/wapienko/kartonik, na którym móg?by ?ciera? z?bki :)

Oddaj? go, poniewa? nie móg? dogada? si? z pozosta?ymi lokatorami po przeprowadzce (wcze?niej jako tako si? dogadywali..), dodatkowo nied?ugo w moim domku zamieszkaj? koty, a on zmuszony jest mieszka? w akwarium, do którego nie ma przykrywy..

No dobrze, nas?odzi?am na niego, ale jest jedno ALE. Nie przepada za g?askaniem. Naprawd? tego nie lubi. Nie gryzie oczywi?cie, ale si? ca?y wstrz?sa i odpycha ?apkami na pieszczoty. No có?, taki typ. Rzecz jasna mo?na go pog?aska?, potrzyma?, pomizia?, ale tylko ku w?asnemu zadowoleniu, nie jego ;)
No i taki ma?y z niego terytorialny ?mierdzioszek, da si? wytrzyma?, jednak strasznie znaczy teren, co niektórym mo?e przeszkadza?.
Mo?na go trzyma? w akwarium, bo nie skacze, ale jak ma jakie? podwieszane linki etc., to mo?e próbowa? wyj?? i zrobi? sobie krzywd? spadaj?c z wysoko?ci.

Je?li komu? naprawd? b?dzie na nim zale?e?, a nie b?dzie mia? w czym go trzyma?, jestem w stanie odda? razem z nim akwarium, niewiele mniejsze od tego na zdj?ciu, wraz z wyposa?eniem (pojnik, ko?owrotek, miseczka, domek). "

Prosz?, mo?e kto? znajdzie miejsce dla jeszcze jednego samczyka? ;ccc

Jestem ze Szczecina, nie mam mo?liwo?ci dojazdu, jedynie w obr?bie...

PS. Plz, tylko nie czepiajcie si? ko?owrotka, to by?o niespodziewane, jego od??czenie od grupy (on sam te? by? pok?sany, bo spotkali si? w rurce i atakowa? jeden drugiego, ale to On by? atakuj?cym...) mia?am tylko taki :(

link do olx: http://olx.pl/oferta/odda...03-IDasSEF.html
 
 
 
stardust 
Moderator


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 03 Mar 2012
Posty: 958
Wysłany: 2015-06-12, 10:45   

jaseoule napisał/a:
PS. Plz, tylko nie czepiajcie si? ko?owrotka, to by?o niespodziewane, jego od??czenie od grupy (on sam te? by? pok?sany, bo spotkali si? w rurce i atakowa? jeden drugiego, ale to On by? atakuj?cym...) mia?am tylko taki

lepszy ?aden ni? taki, wyjmij go
_________________
I think i've reached that point where giving up and going on are both the same dead end to me.
 
 
jaseoule 
M?ody Myszaty


Imi?: Zuzanna
Wiek: 28
Dołączyła: 28 Paź 2014
Posty: 17
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2015-06-12, 19:35   

nie jest taki ma?y, jak wydaje si? na zdj?ciu, bardziej chodzi?o mi o szczeliny, jak znajd? tekturk? to przeplot? :) ma tam chyba 17cm, bynajmniej nie zauwa?y?am, aby kr?gos?up mu si? wygina? etc
 
 
 
jaseoule 
M?ody Myszaty


Imi?: Zuzanna
Wiek: 28
Dołączyła: 28 Paź 2014
Posty: 17
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2015-06-15, 20:27   

prosz?, kto? co?? :( (
 
 
 
stardust 
Moderator


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 03 Mar 2012
Posty: 958
Wysłany: 2015-06-17, 17:39   

przecie? wida?, ?e malutki, do tego z efektem no?yc.
_________________
I think i've reached that point where giving up and going on are both the same dead end to me.
 
 
jaseoule 
M?ody Myszaty


Imi?: Zuzanna
Wiek: 28
Dołączyła: 28 Paź 2014
Posty: 17
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2015-06-20, 12:33   

napisa?am ile ma cm
akwarium jest spore - st?d wra?enie, ?e ko?owrotek jest ma?y, a co do efektu no?yc - te? nie ma, bo jest spora odleg?o?? pomi?dzy stojakiem a kó?kiem, tak?e przepraszam, ale wiem, co widz?

prosz?, kto? przygarnie myszka? boj? si?, ?e go koty b?d? dr?czy?, nie mam jak inaczej zabezpieczy? akwarium ;x
 
 
 
Skarpetka 
Mysi Rozmówca
100% bawe?ny



Pomogła: 6 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 24 Lis 2014
Posty: 242
Wysłany: 2015-06-20, 13:20   
   Myszy: Za TM: Zag?oba, Skrzetuski, Bohun


Spróbuj mo?e jako? zamontowa? siatk?? Albo kupi? pud?o a la samla (w biedrze i pepco s? po 20z?, przynajmniej by?y do niedawna) i w nich mo?e by? ?atwiej jako? dostosowa? pokrywk?.

Powodzenia w szukaniu domku!
_________________
W?tek moich myszek: http://www.myszy.info/viewtopic.php?t=14083
 
 
jaseoule 
M?ody Myszaty


Imi?: Zuzanna
Wiek: 28
Dołączyła: 28 Paź 2014
Posty: 17
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2015-06-20, 18:01   

by?am, niestety nie znalaz?am :( pude?ko musia?oby by? min. wymiarów 50x30...
nie mam funduszy na kombinowanie (czerwiec/lipiec), a nawet siatka kosztuje, bo w ma?ych ilo?ciach u mnie si? kupi? nie da...

i ?licznie dzi?kuj?!
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT