AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
[Warszawa] Oddam m?ode myszki
Autor Wiadomość
Kamil50kk 
Mysi Rozmówca


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 16 Wrz 2014
Posty: 231
Wysłany: 2015-09-13, 21:39   

8 to na pewno samiczka wida? sutki :razz: do 12 nie jestem pewny mi wygl?da na dziewczynek ale nie wida? sutków :?
 
 
Abelsonite 
Mysi Bywalec



Pomogła: 1 raz
Wiek: 38
Dołączyła: 01 Gru 2014
Posty: 125
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-09-14, 12:38   

Fajne maluchy. Z racji tego, ?e posiadam stadko czarno-br?zowe, to ch?tnie zaadoptowa?abym bia?? myszk? :)
 
 
Nowalijka
Szara myszka


Dołączył: 25 Sie 2015
Posty: 0
Wysłany: 2015-09-14, 21:54   

Abelsonite, je?li 8 to rzeczywi?cie samiczka to ju? jest Twoja :)
Bia?? nr 1 i drug? ciemn? samiczk? wczoraj rezerwowa?a Tigra
 
 
Nowalijka
Szara myszka


Dołączył: 25 Sie 2015
Posty: 0
Wysłany: 2015-09-18, 19:40   

Dzieciaki rozdzielone. 8 rzeczywi?cie jest dziewczynk? :) ale mam problem z jedn? czarn? myszk?, chyba przesta?a by? samcem. Reszta ch?opaków ma ju? widoczny dodatek pod ogonkiem, a to czarne male?stwo bardziej mi samiczk? przypomina - niestety nie uda?o mi si? zrobi? jej wyra?nych zdj??.

Dzieciaki jedz? samodzielnie, pij? z poide?ka, biegaj? po dysku - gotowe na nowy dom :razz:

Same nie wchodz? na r?k?, nie lubi? momentu brania ich do r?ki, ale jak si? je z?apie to grzecznie siedz? na d?oni, czasem spaceruj? po r?ku. Ch?opcy s? wyra?nie bardziej ch?tni do kontaktu.
Na zach?t? kilka zdj?? 8)


 
 
Kamil50kk 
Mysi Rozmówca


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 16 Wrz 2014
Posty: 231
Wysłany: 2015-09-18, 20:41   

Jak zrobisz jakie? wyra?ne zdj?cia to dodawaj a my Tobie pomo?emy :)
 
 
Nowalijka
Szara myszka


Dołączył: 25 Sie 2015
Posty: 0
Wysłany: 2015-09-19, 14:37   

Dwie panienki pojecha?y ju? z Tigr? do nowego domu :m:D:

Uda?o mi si? zrobi? kilka zdj?? czarnej myszunki
 
 
Kamil50kk 
Mysi Rozmówca


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 16 Wrz 2014
Posty: 231
Wysłany: 2015-09-19, 16:35   

Samiec ;)
 
 
Nowalijka
Szara myszka


Dołączył: 25 Sie 2015
Posty: 0
Wysłany: 2015-09-20, 23:38   

Mam w?tpliwo?ci, u pozosta?ych samczyków j?derka s? ju? do?? mocno widoczne i ocena p?ci jest jednoznaczna, wi?c czemu u tego nic pod okonkiem si? nie powi?ksza? czy u myszy wyst?puje wn?trostwo? czy zwyczajnie rozwój tego malucha jest wolniejszy od braci?

Oddzieli?am go/j? od reszty, bo je?li zostanie z samiczkami, a jest ch?opcem, to b?d? mia?a nied?ugo du?oooo podobnych problemów. Podobnie je?li jednak jest samiczk? to z ch?opcami te? nie powinna siedzie?, z tego samego wzgl?du.

Szkoda mi malucha, bo nie chc? ?eby sam siedzia?, ale nie wiem co z nim zrobi?. Ale dzi?ki temu zauwa?y?am post?p w oswajaniu - myszunek wszed? mi na r?k? tak jakby nie chcia? siedzie? sam i ju? ostatecznie je?li nie ma nikogo innego to zadowoli si? moj? obecno?ci? - teraz siedzi u mnie w r?kawie i jest do?? grzeczny :m:D:
 
 
Abelsonite 
Mysi Bywalec



Pomogła: 1 raz
Wiek: 38
Dołączyła: 01 Gru 2014
Posty: 125
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-09-23, 20:22   

Czekam na kontakt w sprawie odbioru myszki, pw :)
 
 
Nowalijka
Szara myszka


Dołączył: 25 Sie 2015
Posty: 0
Wysłany: 2015-09-25, 01:10   

Abelsonite, kilka dni temu wys?a?am Ci pw, nie wiem czemu nie dotar? - wysy?am drugi
 
 
Tigra 
Szara myszka


Imi?: Aneta
Dołączyła: 10 Wrz 2015
Posty: 0
Wysłany: 2015-09-25, 18:29   

Myszki w nowym domku czuj? si? dobrze, cho? przez kilka dni najch?tniej spa?y zagrzebane g??boko w trocinach. Bia?a to AHA, brazowa KUKU- imiona mo?e dziwne, ale musi?am wybra? spo?ród tych s?ów, które znaj? moje dzieci :lol:

Na razie myszki do dyspozycji maj? ma?e 10l terrarium, ale samla 65l "si? robi". A w tym momencie w mniejszym domku s? poniek?d zmuszone do kontaktu z moj? r?k?- tzw. miziakami by? nie musz?, ale chcia?abym, by by?y na tyle oswojone, aby sprz?tanie w klatce nie by?o dla nich traum?.

Czy czarna myszka zdecydowa?a sie, jakiej jest p?ci? Bo je?li to samiczka, to siostry zapewne chetnie przyjma j? do swego grona :razz: Bo w "samlowym domu" dla trzech myszolek miejsca nadal bedzie wystarczaj?co.
 
 
Nowalijka
Szara myszka


Dołączył: 25 Sie 2015
Posty: 0
Wysłany: 2015-10-08, 16:01   

Ma?a aktualizacja :)

Albinoska pojecha?a do Abelsonite, mam nadziej?, ?e ??czenie ze stadem w ko?cu si? uda :m:):

Czarnula "Lala" okaza?a si? samiczk? i pojecha?a ju? do Tigry, z tego co wiem siostry ?adnie j? powita?y i ??czenie odby?o si? b?yskawicznie :smile:

Tigra, Abelsonite wielkie dzi?ki za pomoc w zmniejszeniu pog?owia mojego stada :m:D:

Na nowe domki czekaj? jeszcze 3 dziewczynki agouti i prawie wszyscy panowie :) (z wyj?tkiem Vuko, który skrad? moje serce)
 
 
Abelsonite 
Mysi Bywalec



Pomogła: 1 raz
Wiek: 38
Dołączyła: 01 Gru 2014
Posty: 125
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-10-08, 16:29   

Chyba w ko?cu si? uda?o, cho? mia?am du?y stres z tego powodu. ?apka si? wygoi?a, ogonek prawie te?. W klatce ju? nie s?ycha? pisków za du?o, nowych ranek te? nie ma. Jedyne co to mog?aby troch? urosn??, bo mi wychodzi przez pr?ty Alexa :D ale to pewnie kwestia czasu :P
 
 
Mysia panna 
Gadu?a Myszaty



Imi?: Paulina
Pomogła: 2 razy
Wiek: 24
Dołączyła: 22 Lis 2011
Posty: 376
Skąd: ?l?skie
Wysłany: 2015-10-08, 17:54   

To mo?e zaktualizuj ten post na poprzedniej stronie. ?atwiej si? b?dzie po?apa? :)
_________________
 
 
Nowalijka
Szara myszka


Dołączył: 25 Sie 2015
Posty: 0
Wysłany: 2015-10-08, 20:37   

Abelsonite, ciesz? si?, ?e si? uda?o :)

Mysia panna, dzi?ki za rad? - zaktualizowa?am pierwszy post
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT