AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
7 krasnoludkow - Gooria,Lane,Qara,Cihi,Emas,Tuvi,Siva
Autor Wiadomość
mandala
M?ody Myszaty



Dołączył: 08 Lip 2012
Posty: 18
Wysłany: 2015-09-26, 21:23   

Kluseczki ju? nie takie malutkie, grubaskie ?winki si? z nich zrobi?y... wygl?daj? dorodnie, jestem zachwycona ich rozwojem, bo z dnia na dzie? s? coraz rozkoszniejsze...
Jutro ko?cz? 10 dni, wi?c ju? byki, ro?nie im futerko i s? coraz bardziej mi?e w dotyku, gdy? od kilku dni bior? je ju? na r?k?, pocz?tkowo dezynfekowa?am, teraz ju? nie musz? bo mamka akceptuje mój zapach...

kluchy z dzi?....








a dzi? mnie nasz?o na szybk? sesyjk? Sivy na fioletowym tle... jestem zadowolona, tylko tyle, ?e robi?am foty na lampie bo ju? ciemno jest... mo?e którego? dnia pobawi? si? inaczej aparatem... :P

moje satynowe sreberko :)












_________________
 
 
Sana 
Mysi Rozmówca



Imi?: Maja
Pomogła: 9 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 08 Lip 2013
Posty: 263
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 2015-09-29, 15:49   
   Myszy: Dorian, Mort[*], Alvin[*]


?liczna sesja! A sreberko nazbyt urodziwe <3 Moja stara mi?o?? do silver tanek nie rdzewieje, jak to si? mówi... Czerwone oczka ?ypi? jak laserki, sk?d? to znam, bo u mnie podobnie jest ;p Taki urok lampy b?yskowej, ale czasem te? wol? j? w??czy? i mie? ostre zdj?cie, zw?aszcza w ruchu ni? zrobi? bez i mie? pr?dko?? ?wiat?a na zdj?ciu :lol: A ?elki, jak ?elki urzekaj?ce :love:
_________________
**~"Kocham ludzi wci?? silnie lecz mocniej Natur?." ~**G.Byron
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT