AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
spam
Autor Wiadomość
Philadelphia
Szara myszka


Dołączył: 10 Gru 2015
Posty: 0
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2016-01-25, 22:27   

To ustaw si? w kolejce bo b?dziesz z dziesi?ty który idzie na niego na Policj?. Zreszt? kogo to obchodzi ? Sam sobie z nim poradzi? nie umiesz ? typowy dzieciak dlatego forum powinno by? od 18 roku ?ycia. Wieczny p?acz i to ci?gle jednego i tego samego bachora na serio nie masz innego zaj?cia ? Mam nadziej? ?e Admin w ko?cu wklei Ci jakiego? osta bo ju? na wymioty mnie zbiera jak ci?gle czytam Twój p?acz odno?nie jednej z lepszych hodowli w Polsce. Pewnie nie sprzeda? Ci myszki i st?d p?acz ? Uwierz ?e on jest uparty i tak ?atwo Ci na pewno nie odpu?ci a potem nie p?acz ?e b?dziesz goniony ze wszystkich wystaw bo on jest pami?tliwy i m?ciwy a tak na pewno b?dzie.
 
 
wero 
Moderator



Pomogła: 19 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 15 Sie 2010
Posty: 2637
Skąd: Pozna?/Szczecin/Wawa
Wysłany: 2016-01-25, 22:33   

Co wypisuj? i gdzie. Tutaj ?
_________________
Chcia?a pi?knie pisa?, ale s?owa odmawia?y jej pos?usze?stwa.
 
 
 
trampka 
Myszo?ak


Imi?: Natalia
Pomogła: 12 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 27 Maj 2013
Posty: 632
Skąd: Siemianowice ?l?skie
Wysłany: 2016-01-25, 22:34   
   Myszy: Lusia, Tosia, Zuzia, Krysia, Marysia


ja pierdziele. naprawd? macie w dupie to, ?e kto? komu? uprzykrza ?ycie? w?a?nie takim zachowaniem niektórzy pokazuj?, ?e niby tacy doro?li, a umys?owo s? na poziomie gimbazy. s? takie zachowania, które NIE powinny by? nigdy aprobowane. jasne, nie trzeba si? nad kim? u?ala? "jaki? ty biedny/a", ale wypisywa? takie g?upoty (?adnie powiedziawszy) to przegi?cie. anonimowe konto, "kto?" od miesi?ca na forum, a taki obeznany... ?a?osne. nie spodziewa?am si?, ?e mo?na tak reagowa? na co? Z?EGO. mo?na ola?, przej?? oboj?tnie. ch?opak chcia?, to napisa?, by? mo?e kto? inny, kto boi si? o czym? podobnym g?o?no powiedzie?, dzi?ki temu postowi te? podejmie jakie? dzia?anie?

edit: ?eby by?a jasno??, post kieruj? do osób, które popieraj? zdanie "Philadelphi".
 
 
 
Philadelphia
Szara myszka


Dołączył: 10 Gru 2015
Posty: 0
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2016-01-25, 22:37   

Skoro sam zacz?? to jaki widzisz problem ? Czytam forum od ponad roku i wiem co tu si? dzieje i kogo obchodz? prywatne sprawy gdzie non stop na czole jest R. ? Chcesz z nim pogada? to pisz na priv bo mnie to nie interesuje ?
 
 
trampka 
Myszo?ak


Imi?: Natalia
Pomogła: 12 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 27 Maj 2013
Posty: 632
Skąd: Siemianowice ?l?skie
Wysłany: 2016-01-25, 22:41   
   Myszy: Lusia, Tosia, Zuzia, Krysia, Marysia


Philadelphia ale forum "o wszystkim", gdzie du?o si? dziej?, jest dost?pne tylko dla zarejestrowanych u?ytkowników. poza tym to FORUM, wi?c mog? pisa? co mi si? podoba, do tego w?a?nie s?u?y. je?eli Cie to "nie interesuje" to po co cokolwiek piszesz? napisa?am, ?e mo?na spokojnie ola? posta i czyta? dalej.
 
 
 
Philadelphia
Szara myszka


Dołączył: 10 Gru 2015
Posty: 0
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2016-01-25, 22:44   

trampka, Interesuj? mnie ró?ne rzeczy ale po co on ci?gle i ci?gle wypisuje jedno i to samo ? Nie wierz? w to ?e R. po jakim? czasie by sobie zawraca? 4 litery i wypisywa? do dzieciaka. Bzdura! Znaj?c ?ycie po prostu zem?ci si? tym i? b?dzie goni? dzieciaka z wystaw wi?c tylko sobie pod górk? robi nie jemu na pewno. A na wystawach on non stop jest a jak sama wiesz ma myszy jedne z lepszych w Polsce wi?c takie szykanowanie go i tak mu nic nie da a tylko pogorszy sytuacj? lepiej by przeprosi? i by?o by ok bo z tego co pami?tam on pierwszy zacz??.
 
 
Kamil50kk 
Mysi Rozmówca


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 16 Wrz 2014
Posty: 231
Wysłany: 2016-01-25, 22:47   

I tak i tak policja si? tym zajmie...
 
 
Philadelphia
Szara myszka


Dołączył: 10 Gru 2015
Posty: 0
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2016-01-25, 22:48   

Kamil50kk, Aby pój?? z tym na Policj? to musia? by? mie? na to mega dowody z gro?bami n?kaniem itp. Wi?c jedynie po co pójdziesz na Policj? to chyba tylko po to aby Ci? wy?miali.
 
 
snowdog 
Gadu?a Myszaty



Pomogła: 1 raz
Wiek: 35
Dołączyła: 16 Mar 2008
Posty: 394
Wysłany: 2016-01-25, 22:49   
   Myszy: -


Popieram trampk? i mam gdzie? jak pi?kne i cudowne kto? ma myszy, je?li nie potrafi kulturalnie rozwi?zywa? problemów, zw?aszcza maj?c do czynienia z "dzieciakiem" (przepraszam, Kamil).

Normalnie nie wypowiada?abym si? w tej kwestii, bo temat mnie nie dotyczy i zwykle wol?, ?eby sprawy k?ótni by?y za?atwiane beze mnie, ale denerwuje mnie brak reakcji pozosta?ej cz??ci forum na takie sytuacje.

A to, ?e kto? jest "pami?tliwy i m?ciwy", to akurat nie jest nic chwalebnego i o niczym dobrym nie ?wiadczy.
 
 
trampka 
Myszo?ak


Imi?: Natalia
Pomogła: 12 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 27 Maj 2013
Posty: 632
Skąd: Siemianowice ?l?skie
Wysłany: 2016-01-25, 22:50   
   Myszy: Lusia, Tosia, Zuzia, Krysia, Marysia


Philadelphia a wed?ug mnie on nie ma za co przeprasza?. stan?? w obronie kobiety.
co z tego, ?e ma super myszy (bo to akurat prawda)? tutaj chodzi o to, jakim jest cz?owiekiem. nie znam go osobi?cie, ale to, co sob? reprezentuje w sieci (a widzia?am kilka screenów wiadomo?ci) nie maluje go w dobrym ?wietle. poza tym jestem pewna, ?e Kamil50kk ma dowody, skoro zg?asza spraw? na policj?. tyle w temacie.
ka?demu nale?y si? szacunek, bez wzgl?du na wiek i p?e?.
 
 
 
snowdog 
Gadu?a Myszaty



Pomogła: 1 raz
Wiek: 35
Dołączyła: 16 Mar 2008
Posty: 394
Wysłany: 2016-01-25, 22:50   
   Myszy: -


I nie by?abym pewna czy by go wy?miali, bo ostatnio cyberbulling mia? by? ostrzej traktowany. Przynajmniej z tego co s?ysza?am.
 
 
wero 
Moderator



Pomogła: 19 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 15 Sie 2010
Posty: 2637
Skąd: Pozna?/Szczecin/Wawa
Wysłany: 2016-01-25, 22:53   

No ale co si? sta?o dok?adnie? I czy na forum to jako? mo?na zareagowa?
_________________
Chcia?a pi?knie pisa?, ale s?owa odmawia?y jej pos?usze?stwa.
 
 
 
Philadelphia
Szara myszka


Dołączył: 10 Gru 2015
Posty: 0
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2016-01-25, 22:53   

snowdog, Jak mówi?am musia? by mie? na to niezwykle mocne dowody z gro?bami o utrat? ?ycia czy uszkodzeniu cia?a. A chyba taki facet jak R. nie by? by taki g?upi aby wypisywa? takie rzeczy 15 latkowi ?
 
 
Kamil50kk 
Mysi Rozmówca


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 16 Wrz 2014
Posty: 231
Wysłany: 2016-01-25, 22:58   

Gdyby nie by?o dowodów,to by nie by?o sprawy.wero, Pisa? to do mojej mamy i grzoi?.Wszystkie wiadomo?ci od Pana R. mam i s? to mocne dowody na psychiczne zn?canie si? nade mn? i moj? rodzinn?...
 
 
snowdog 
Gadu?a Myszaty



Pomogła: 1 raz
Wiek: 35
Dołączyła: 16 Mar 2008
Posty: 394
Wysłany: 2016-01-25, 23:00   
   Myszy: -


Wero, na forum mo?na wyrazi? swój brak poparcia dla takich akcji, a z tego co pami?tam, prawie wszyscy w tej sprawie po prostu milczeli. Teraz to ju? za bardzo nie ma co, bo go tu nie ma, ale je?li kto? wje?d?a na Kamila za to, ?e chce si? broni? z pomoc? policji, bo czuje si? n?kany przez tego faceta, to nie widz? powodu, ?eby nie zareagowa?.

N?kanie nie musi by? zaraz gro?eniem utraty ?ycia czy uszkodzenia cia?a, ?eby nadawa?o si? do zg?oszenia na policj?. Ch?opak chce mie? ?wi?ty spokój, a wida? ci?gle go nie ma, niech wi?c interweniuje u odpowiednich s?u?b i niech one zdecyduj? czy warto.

Pozwól, ?e ja w ogóle pomin? milczeniem pomys? n?kania pi?tnastolatka przez pe?noletniego faceta. Dla mnie to jest po prostu niepowa?ne. ?e nie wspomn? o tym, ?e posz?o o obron? godno?ci kobiety i bynajmniej nie pi?tnastolatek w ni? godzi?.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT