AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
spam
Autor Wiadomość
wero 
Moderator



Pomogła: 19 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 15 Sie 2010
Posty: 2637
Skąd: Pozna?/Szczecin/Wawa
Wysłany: 2016-01-25, 23:06   

snowdog, Ale o co teraz do mnie pretensje skoro si? interesuje o co chodzi na fejsie mam ludzi banowac czy phila ze ma problem? To spoko
_________________
Chcia?a pi?knie pisa?, ale s?owa odmawia?y jej pos?usze?stwa.
 
 
 
snowdog 
Gadu?a Myszaty



Pomogła: 1 raz
Wiek: 35
Dołączyła: 16 Mar 2008
Posty: 394
Wysłany: 2016-01-25, 23:11   
   Myszy: -


wero, ale kto ma do Ciebie pretensje? ;) Pisa?am ogólnie o ludziach na forum, o wszystkich u?ytkownikach, nikogo nie wyszczególnia?am.
 
 
wero 
Moderator



Pomogła: 19 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 15 Sie 2010
Posty: 2637
Skąd: Pozna?/Szczecin/Wawa
Wysłany: 2016-01-25, 23:16   

No to jak wszyscy to wszyscy ;p chyba ju? przyzwyczajenie
_________________
Chcia?a pi?knie pisa?, ale s?owa odmawia?y jej pos?usze?stwa.
 
 
 
Philadelphia
Szara myszka


Dołączył: 10 Gru 2015
Posty: 0
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2016-01-25, 23:20   

snowdog, Ale po co zaczyna? w ogóle z wiadomo?ciami ? Z tego co pami?tam zaczyna? Kamil a je?eli tak by?o o wychowaniu przez R. matk? to wcale si? mu nie dziwi? ?e tak zareagowa? i Kamil jak pierwszy zacz??e? to uwierz ?e Policja nie b?dzie po Twojej stronie.
 
 
wero 
Moderator



Pomogła: 19 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 15 Sie 2010
Posty: 2637
Skąd: Pozna?/Szczecin/Wawa
Wysłany: 2016-01-25, 23:21   

Ja jestem w szoku ?e jeszcze screenow z rozmów nie ma xd
_________________
Chcia?a pi?knie pisa?, ale s?owa odmawia?y jej pos?usze?stwa.
 
 
 
trampka 
Myszo?ak


Imi?: Natalia
Pomogła: 12 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 27 Maj 2013
Posty: 632
Skąd: Siemianowice ?l?skie
Wysłany: 2016-01-25, 23:25   
   Myszy: Lusia, Tosia, Zuzia, Krysia, Marysia


Philadelphia sk?d ta pewno??? je?eli napiszesz do kogo? wiadomo??, a po czasie kto? zacznie grozi? (nie chodzi mi o ten konkretny przypadek, to tylko przyk?ad) to nikt Ci nie pomo?e, bo to ty pierwszy zacz??e? rozmow?? nie, bo to nie ty pierwszy zacz??e? grozi?. wi?c lepiej sko?czy? z gdybaniem.
 
 
 
Philadelphia
Szara myszka


Dołączył: 10 Gru 2015
Posty: 0
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2016-01-25, 23:28   

trampka, Pracuj? w Policji od 11 lat :)
 
 
trampka 
Myszo?ak


Imi?: Natalia
Pomogła: 12 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 27 Maj 2013
Posty: 632
Skąd: Siemianowice ?l?skie
Wysłany: 2016-01-25, 23:36   
   Myszy: Lusia, Tosia, Zuzia, Krysia, Marysia


Philadelphia ciesze si?, moja mama pracuje w s?dzie od 20 lat, jak ju? tak si? licytujemy i wiem, jak wygl?daj? niektóre sprawy je?eli chodzi o cyberprzemoc itp ;) czasem wystarczy napisa? co? w nerwach i ko?czy si? to nieweso?o dla sprawcy. poza tym a? ?al czyta?, ?e rzekomy funkcjonariusz publiczny tak traktuje m?ode osoby.
 
 
 
Philadelphia
Szara myszka


Dołączył: 10 Gru 2015
Posty: 0
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2016-01-25, 23:39   

trampka, Jak ja mia?am 15 lat to gra?am w gum? na dworze a teraz dzieciaki tylko siedz? na forach ró?nego rodzaju Facebookach i szukaj? problemów. 90% zg?osze? s? przez dzieciaki w?a?nie z których potem i tak nic nie wychodzi jak si? nie wkurza? ? Niech zamknie komputer i idzie w pola pogra? na boisko. Jak by mój syn tak siedzia? i w dyskusj? z doros?ymi lud?mi si? wdawa? to by kar? na miesi?c dosta? z korzystania z komputera. Takie chore czasy mamy niestety.
 
 
trampka 
Myszo?ak


Imi?: Natalia
Pomogła: 12 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 27 Maj 2013
Posty: 632
Skąd: Siemianowice ?l?skie
Wysłany: 2016-01-25, 23:45   
   Myszy: Lusia, Tosia, Zuzia, Krysia, Marysia


Philadelphia a gdyby mój stan?? w obronie kobiety, to by?abym z niego dumna.

"takie czasy"... serio? gdyby internet powsta? 30 lat wcze?niej to Ty te? sp?dzi?aby? wi?kszo?? dzieci?stwa przed komputerem. dzieci s? najbardziej podatne na takie ataki, wi?c mo?e dlatego jest najwi?cej takich zg?osze?. nie wolno tego bagatelizowa?, bo w przysz?o?ci mo?e to zaowocowa? ró?nymi problemami np. o pod?o?u psychologicznym z samoocen?.
 
 
 
Philadelphia
Szara myszka


Dołączył: 10 Gru 2015
Posty: 0
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2016-01-26, 00:12   

trampka, Dobrze ale przejmujmy si? konkretami a nie b?ahostkami. Rozumiem ?eby by? powód do obaw a nie tylko g?upie pisanie w zasadzie o niczym. Obrona kobiety bo wyzwa? ? W dzisiejszych czasach 95% spo?ecze?stwa si? wyzywa i nie wierz? ?e u Ciebie w domu tego nie ma. Zreszt? te? z tego co wiem mia? powód. Dyskusja prowadzi donik?d. Wybacz ale widz? ?e te? jeste? bardzo m?oda i musisz jeszcze wiele si? nauczy?.
 
 
trampka 
Myszo?ak


Imi?: Natalia
Pomogła: 12 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 27 Maj 2013
Posty: 632
Skąd: Siemianowice ?l?skie
Wysłany: 2016-01-26, 00:34   
   Myszy: Lusia, Tosia, Zuzia, Krysia, Marysia


Philadelphia nie, u mnie w domu nikt nikogo nie wyzywa, moze Cie to zdziwi.
Nie mam czego wybaczac, to, ze jestem mloda o niczym nie swiadczy, wazne, ze reaguje na to, ze ktos czuje sie nekany i okazuje mu wsparcie ;) bo takie zachowania nie sa normalne.

Dobranoc.
 
 
 
snowdog 
Gadu?a Myszaty



Pomogła: 1 raz
Wiek: 35
Dołączyła: 16 Mar 2008
Posty: 394
Wysłany: 2016-01-26, 00:48   
   Myszy: -


U mnie w domu te? si? nie wyzywamy. A je?eli 95% ludzi na ?wiecie si? wyzywa, to jest to patologia, któr? trzeba jak najszybciej powstrzyma?, zaczynaj?c chocia?by od ma?ych kroczków. Np. od kultury na myszowym forum.

I co to za dziwna tendencja ostatnio na tym forum, ?e partnera do dyskusji wybiera si? po wieku? :roll: Nie patrz na wiek, patrz na dojrza?o??. Co to w ogóle za argument, "jeste? m?oda, musisz si? wiele nauczy??". ?e to niby mia?o przypiecz?towa? kto ma racj? w dyskusji? Bo argument jest to ?aden i ?wiadczy tylko o braku konkretnych argumentów. A trampka ze swoj? dwudziestk? na karku jest raczej na tyle "stara", ?eby pojmowa? ju? tak oczywiste fakty, jak to, ?e ka?demu nale?y si? szacunek.

Mia?am do czynienia z trzydziestoparoletnimi idiotami, a mia?am te? kontakt z dojrza?ymi w porównaniu do swojego wieku nastolatkami, tak?e moje dotychczasowe do?wiadczenie ?yciowe pokazuje mi, ?e nie ocenia si? ludzi po wieku.


p.s. jeszcze tak napisz? na do widzenia: To jest temat "Nasze ?ale". Ten temat po to istnieje, ?eby si? ?ali?. Je?li komu? nie chce si? tego s?ucha?, to najlepiej nie wchodzi? w ten w?tek. A ch?opak chcia? si? po?ali?, wi?c napisa? o tym w odpowiednim dziale. Nie wyobra?am sobie sytuacji, w której np. któr?? z dziewczyn tutaj powiedzmy rzuci ch?opak (?adnej oczywi?cie nie ?ycz?), a taka ja wystrzel? sobie z tekstem w stylu "Weee?, nie masz powa?niejszych problemów? I w ogóle, co to kogo obchodzi?". Po to jest ten dzia?, ?e niezale?nie od powagi problemów i niezale?nie od tego czy kogo? to obchodzi, o ró?nych rzeczach tu piszemy, ?eby nam najzwyczajniej w ?wiecie ul?y?o. Albo je?li mamy szcz??cie trafi? na kogo? empatycznego, ?eby kto? nas pocieszy?.
 
 
wero 
Moderator



Pomogła: 19 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 15 Sie 2010
Posty: 2637
Skąd: Pozna?/Szczecin/Wawa
Wysłany: 2016-01-26, 09:13   

a kamil pewnie je popcorn i obserwuje :D
_________________
Chcia?a pi?knie pisa?, ale s?owa odmawia?y jej pos?usze?stwa.
 
 
 
luckymaus23 
Starszy Myszaty


Imi?: Katarzyna
Hodowla: Moonlight
Pomogła: 1 raz
Wiek: 33
Dołączyła: 13 Cze 2014
Posty: 73
Skąd: Okolice Warszawy
Wysłany: 2016-01-26, 09:20   

Przepraszam, ?e si? wtr?ce, ale jaka najlepsza hodowla w Polsce, o co w ogóle chodzi?
Swojego czasu tytu?y dla najlepszych hodowli, lub hodowli roku przypadaly w wyniku jakiego? g?osowania na wystawach.
Radzilabym troch? pokory, bo jednak jeszcze du?o brakuje... Kolorowe myszki to niestety nie wszystko.


Je?li chodzi o nagabywanie to jak najbardziej trzeba reagowa?.
I jestem pewna, ?e osoba pod nickiem wy?ej jest nam dobrze znana. Nie raz ju? to by?o ogrzewane na forum i dobrze znane..
Poza tym, je?li kto? ma problemy z samym sob? to na lito?? s? lekarze i odpowiednie leki, a nie upodlanie innych i zastraszanie.
Poziom mniej ni? zero
_________________
Strona hodowli

http://luckymaus.wix.com/moonlightmousery
------------------
FB
https://www.facebook.com/...37317493098971/
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT