AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
mysz umiera
Autor Wiadomość
pedro1506
Szara myszka


Dołączył: 15 Kwi 2016
Posty: 2
Wysłany: 2016-04-15, 21:07   mysz umiera

Witam. Moja mysz umiera (takie jest moje zdanie) od kupna bardzo szybko oddycha?a ale jako? to by?o, po tygodniu zacz??y ropie? jej oczka. W sumie od pocz?tku by?a ma?o ruchliwa ale zdecydowa?em sie na weterynarza. OK da? krople do oczu i jaki? antybiotyk do pyska i to na tyle a z szybkim oddechem to uzasadni? to ?? mysz jest chora na serce i z tym nic sie nie zrobi (ogólnie ludzie patrzeli na mnie i moja ?one jak na de***i ?e z mysza). Teraz mysz le?y wolnej oddycha wida? ?e ma problemy z tym. Nawet nie wchodzi do domu do innych myszy tylko le?y na i moim zdaniem umiera. Chcia?em jej da? wody lecz gdy w?o?y?em r?k? odrazu samiec mnie zaatakowa?. I co tu zrobi? mamy weekend weterynarz odpada. W ogóle co jej jest ???
 
 
trampka 
Myszo?ak


Imi?: Natalia
Pomogła: 12 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 27 Maj 2013
Posty: 632
Skąd: Siemianowice ?l?skie
Wysłany: 2016-04-16, 00:42   
   Myszy: Lusia, Tosia, Zuzia, Krysia, Marysia


pedro1506 je?eli jeste? ze ?l?ska (a tak wydaj? mi si? po drugim po?cie) - koniecznie udaj si? do Dogvetu w Chorzowie, w soboty maj? otwarte od 10-14, w niedziele od 10-13. najlepiej wcze?niej zadzwoni? i upewni? si?, czy b?dzie dr Padyku?a, ale w ostateczno?ci drugi weterynarz - dr Adam Brandwein te? pomo?e. z jakiego ?ród?a masz myszy? je?eli ze sklepu zoologicznego to niestety mo?liwo?ci jest du?o - od wady genetycznej serducha po zapalenie p?uc. mysz, którego ropiej? oczka, ma brzydkie futerko i szybko oddycha najprawdopodobniej ma zapalenie p?uc, da si? wyleczy?, ale trzeba szybko dzia?a?, ka?da godzina jest wa?na, dlatego naprawd? udaj si? do weterynarza. ma zapadni?te, szybko ruszaj?ce si? boczki? je i pije cokolwiek? spróbuj da? serek albo jogurt naturalny, ogólnie co? t?ustego. mo?esz oddzieli? od reszty (je?eli masz gdzie).
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT