AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
K?aniam si? nisko :)
Autor Wiadomość
Wamo 
Szara myszka


Dołączył: 01 Maj 2016
Posty: 0
Skąd: KCH
Wysłany: 2016-05-01, 17:28   K?aniam si? nisko :)
   Myszy: Mysz Uszatek


Mo?na napisa? o sobie poemat w wieku w którym jestem, jednak w sprawach mysich jestem zdecydowanym laikiem, jednakowo? ch?on? wiedz? o ww. jak g?bka odk?d w moim otoczeniu zamieszka? Tadek :wink:

Co wi?cej... za tak zwanego gówniarza mia?em chomika/chomiki, by? te? ?ó?w o pi?knym (jak na tamte czasy) imieniu E.T., by? pies... od bardzo bardzo niedalekiego czasu jest Myszek Tadek, ewentualnie Myszku :wink:

Co? o mnie? Hm... Nosferatu, uwielbiam muzyk? (rock, blues, metal), kie?ki rzodkiewki, czyta? ksi??ki, ziemniaki w ?upinach z ogniska, jazd? na rowerze, minimalny survival po??czony z bushcraftem, snooker'a, uwielbiam te? robi? fotki samolotom lataj?cym na wysoko?ci przelotowej, te ni?ej równie? mog? by?.

Co mnie tu przynios?o? G?ównie zawarta tutaj wiedza, chocia? czasem trzeba jej szuka? pomi?dzy wierszami. O, narzeka? te? lubi? :)

My?l?, ?e na pocz?tek wystarczy. Je?li zajdzie w?tpliwo?? zapraszam na pw, jako ?e jestem wredny i "zdzicza?y" to by? mo?e nie odpisz?... :razz:
 
 
trampka 
Myszo?ak


Imi?: Natalia
Pomogła: 12 razy
Wiek: 28
Dołączyła: 27 Maj 2013
Posty: 632
Skąd: Siemianowice ?l?skie
Wysłany: 2016-05-02, 11:24   
   Myszy: Lusia, Tosia, Zuzia, Krysia, Marysia


hej hej :D witamy na forum.
mo?e co? wi?cej o Tadku? :D
 
 
 
Mysia panna 
Gadu?a Myszaty



Imi?: Paulina
Pomogła: 2 razy
Wiek: 24
Dołączyła: 22 Lis 2011
Posty: 376
Skąd: ?l?skie
Wysłany: 2016-05-02, 13:46   

Witaj :)
_________________
 
 
Wamo 
Szara myszka


Dołączył: 01 Maj 2016
Posty: 0
Skąd: KCH
Wysłany: 2016-05-02, 15:31   
   Myszy: Mysz Uszatek


Tadek jest jeszcze u mnie zbyt krótko aby co? o nim mówi? jednak jest bardzo szybki, dzi? dosta? nowy brzozowy tunel oraz dobre poide?ko, ma te? wymienione trociny etc., jednak dalej boi si? wszystkiego i musia?em go goni? i ?apa? po kuchni gdy? z miejsca tymczasowego sprytnie próbowa? uciec.

Za to noc? nie da? mi spa?, wszystkie trociny efektownie zagarn?? w jedno miejsce i jako ?e mam "tymczasowe" akwarium z minimalistyczn? szyb? od góry to do?? g?o?nio j? zrzuci? w okolicach 2 w nocy.

Dzi?ki niemu generalnie wsta?em o 4:20, wyspa?em si? do pracy bo byku.

Ale i tak go ju? uwielbiam. :roll:
 
 
trampka 
Myszo?ak


Imi?: Natalia
Pomogła: 12 razy
Wiek: 28
Dołączyła: 27 Maj 2013
Posty: 632
Skąd: Siemianowice ?l?skie
Wysłany: 2016-05-02, 22:40   
   Myszy: Lusia, Tosia, Zuzia, Krysia, Marysia


to b?dzie trudna mi?o?? :P
Tadek zosta? adoptowany z jakiego? og?oszenia, jest ze sklepu, czy mo?e jakiej? hodowli? no i licz? na jakie? zdj?cia :)
 
 
 
Kasumi 
Moderator



Pomogła: 34 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 31 Paź 2012
Posty: 2081
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-05-03, 09:24   

witam na forum :)
_________________
?ycie to nieustanne cierpienie, a potem si? umiera.
 
 
 
Wamo 
Szara myszka


Dołączył: 01 Maj 2016
Posty: 0
Skąd: KCH
Wysłany: 2016-05-03, 15:47   
   Myszy: Mysz Uszatek


trampka - zapewne tak b?dzie, ju? teraz skutecznie mnie ignoruje, chyba ?e mu daj? orzecha.

Pog?aska? si? nie da ale spokojnie, nic na si??.

Niestety albo dla niego stety jest ?e tak powiem miejsca w którym nie powinni sprzedawa? zwierz?t czyli z marketu budowlanego typu majster, szczerze powiedziawszy nie mam poj?cia co wcze?niej przeszed? ale teraz czeka go raczej spokój.

Zdj?cia wrzuc? w dalszej przysz?o?ci, gdy dostanie w?asny prywatny domek.
 
 
Skarpetka 
Mysi Rozmówca
100% bawe?ny



Pomogła: 6 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 24 Lis 2014
Posty: 242
Wysłany: 2016-05-03, 16:01   
   Myszy: Za TM: Zag?oba, Skrzetuski, Bohun


O matko, co on tam robi?! :D Udanych przygód z Tadkiem :)
_________________
W?tek moich myszek: http://www.myszy.info/viewtopic.php?t=14083
 
 
Wamo 
Szara myszka


Dołączył: 01 Maj 2016
Posty: 0
Skąd: KCH
Wysłany: 2016-05-03, 16:31   
   Myszy: Mysz Uszatek


Jak si? okazuje to nie jednokrotny przypadek - w mie?cie obok mojego s? myszki, szczury, w??e, papugi, króliki, a i m?ody waran. A? strach pomy?le? co si? tym zwierzakom dzieje jak pomi?dzy pó?kami przechodz? "stada" ludzi.

Nie chce przy okazji zak?ada? nowego tematu wi?c zapytam tutaj - przy wymianie pod?o?a dla "Myszku" (bo w sumie tak na niego mówi?) jak bezstresowo pozby? si? tej ?yj?cej i boj?cej si? w?asnego cienia galarety bo na si?? nie chc? nic robi?, ?eby nie mia? dodatkowych stresów.

A jak wiadomo czasem trzeba posprz?ta? w miejscu jego zamieszkania.

?apanie za ogon zdecydowanie odpada ale z?apa? t? kilku gramow? istot? niezmiernie ci??ko.

No i pytanie drugie - mo?e jestem przewra?liwiony ale Myszku pi? na pocz?tku z zakr?tki, wczoraj dosta? poide?ko kulkowe ale jako? je omija (no chyba ?e noc? pije) aczkolwiek z czystej ciekawo?ci da?em wod? do nakr?tki i pi? ?e hej.

Zatem jak go nauczy?? Jak nadmieni?em to bardzo strachliwa bestia wi?c chc? mu zdecydowanie oszcz?dzi? dalszego stresu.

Z góry dzi?kuj? za informacje.
 
 
Skarpetka 
Mysi Rozmówca
100% bawe?ny



Pomogła: 6 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 24 Lis 2014
Posty: 242
Wysłany: 2016-05-03, 16:36   
   Myszy: Za TM: Zag?oba, Skrzetuski, Bohun


Do poide?ka powinien si? przyzwyczai?, moim te? troch? czasu zaj??o. Ja bym nadal w nakr?tce na wszelki wypadek dawa?a, ale np. zabiera?a na par? godzin, i mo?e wtedy zauwa?y poide?ko.
D?o?mi najlepiej z obu stron myszk? zagarn??, a jak w d?onie nie da rady, to mo?e tymczasowo do jakiego? wiaderka? Tak delikatnie zagna? w k?t i tam zagarn?? wiaderkiem. Mo?e te? powyjmowa? rzeczy z akwarium i po prostu sprz?tn?? (tzn wymieni? trociny, bez szorowania) najpierw jedn? cz??? klatki, gdzie mysza nie ma, a potem jak si? przemie?ci to drug?? Zale?y, jak bardzo szaleje.
_________________
W?tek moich myszek: http://www.myszy.info/viewtopic.php?t=14083
 
 
Wamo 
Szara myszka


Dołączył: 01 Maj 2016
Posty: 0
Skąd: KCH
Wysłany: 2016-05-03, 16:42   
   Myszy: Mysz Uszatek


Tak z t? nakr?tk? robi?, jako ?e teraz ?pi to nie b?d? mu przeszkadza? :)

Dzi?ki za rad? co do wyci?gania, co? b?d? musia? wykombinowa? w niedalekiej przysz?o?ci ?eby stresu nie mia?. No nic, cz?owiek uczy si? ca?e ?ycie, a tu takie ma?e i kruche ?yj?tko go nawiedzi?o.

Zatem dzi?kuj? Skarpetko, chocia? wola?bym po imieniu (Tomasz) bo gada? ze skarpetk? to wiesz :wink:
 
 
trampka 
Myszo?ak


Imi?: Natalia
Pomogła: 12 razy
Wiek: 28
Dołączyła: 27 Maj 2013
Posty: 632
Skąd: Siemianowice ?l?skie
Wysłany: 2016-05-03, 16:47   
   Myszy: Lusia, Tosia, Zuzia, Krysia, Marysia


Wamo mo?esz te? spróbowa? z?apa? go do rolki po papierze toaletowym ;) wyjmij wszystko z klatki, wsad? rolk?, ma?y pewnie od razu do niej wejdzie i wtedy przenie? do czego? innego ;)
 
 
 
Wamo 
Szara myszka


Dołączył: 01 Maj 2016
Posty: 0
Skąd: KCH
Wysłany: 2016-05-03, 16:50   
   Myszy: Mysz Uszatek


Póki co obudzi? si? i jak wszed?em do pokoju uciek? do brzozowych tuneli :)

Jak przyjdzie czas to b?d? kombinowa?, jeszcze raz dzi?ki za sugestie :)

[ Dodano: 2017-05-30, 22:37 ]
Witamy z Panem Myszem w nowym roku, po jego urodzinach.

Myszu & Mantra; której chyba nie polubi?, woli death metal :twisted: :twisted:

https://www.youtube.com/watch?v=7Zxx7eP-WjI
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT