AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamysienie z Sosnowca. Transport na ca?? Polsk?!!!
Autor Wiadomość
Zkrainylodu 
Szara myszka
Zkrainylodu


Imi?: Weronika
Wiek: 25
Dołączyła: 20 Wrz 2015
Posty: 9
Skąd: Bieru?/Katowice
  Wysłany: 2016-06-15, 17:02   Zamysienie z Sosnowca. Transport na ca?? Polsk?!!!
   Myszy: Elza <3 ; [*]:Minnie,Pinky,Olaf,Anna


Szukam domu dla oko?o 30 myszek. W poniedzia?ek b?d? wiedzie? ile mamy samców, ile samiczek jest w ci??y (zapewne wszystkie... :/ ). Jedno pocieszenie,?e wst?pnie mam ch?tnych na 10 myszek (z czego tylko na 1 samczyka). Poza tym za?atwi?am dt na kilka samczyków. Tych jeszcze nie narodzonych nie mam serca zabija?,wi?c pewnie zostan? i te? b?d? szuka? domów. Prosz? ch?tnych o zg?aszanie si? tutaj b?d? na fb na mysich grupach (s? posty wrzucone). W poniedzia?ek ka?demu zrobi? zdj?cie i ka?dy dostanie imi? wraz z kart? zdrowia (?eby mi si? ?atwiej rozporz?dza?o).Samiczki pewnie zostan? dopóki nie urodz? i nie odchowaj? m?odych (nie dam przecie? komu? samiczki w ci??y..). Kilka samiczek u mnie zostanie i jeden samiec. Wsz?dzie gdzie da rady b?dzie podpisywana umowa adopcyjna. Najwy?ej poczt? po?l?,tam gdzie si? b?dzie da?o wy?l? jakiego? wolontariusza b?d? sama pojad? na wizyt? przed adopcyjn?, musz? mie? pewno?? ,?e trafi? we w?a?ciwe miejsce. Transport jest do znalezienia w ca?ej Polsce,bo przychodz? wakacje i ludzie je?d?? po kraju. :) Ewentualnie mog? sobie zrobi? ,,wycieczk?'' i poci?giem dojecha? tam gdzie dam rad?.

Mo?e po krótce ich historia:
By? sobie ma?y ch?opiec,który chcia? bardzo mie? zwierzaczka. Rodzice mu kupili przypadkowo park? myszy w zoologu (mia?y by? tej samej p?ci) i ju? nie potrafi? sobie z nimi poradzi?. Znalaz?am ich sytuacj? przypadkowo i gdyby nie moja ciekawska natura to dalej by produkowali myszy.. Szcz??cie dla nich ,?e jak zwykle o wszystko dzieciaka wypyta?am i okaza?o si? co si? okaza?o. Wi?c w poniedzia?ek przetransportuj? si? jakim? cudem do Sosnowca (nigdy tam nie by?am) i znajd? jakim? cudem ich mieszkanie (z GPS w r?ce). Jakim? cudem zd??? nazbiera? 100z? na wizyt? u weta ,jakim? cudem dojad? do Katowic do weta (pewnie si? zgubi?) i jakim? cudem przejad? z nimi do Bierunia. Wreszcie jakim? cudem przemyc? je przed rodzicami do pokoju (dowiedz? si? w trakcie jak ju? kilka myszek pojedzie do nowych domów). Podobno cuda si? zdarzaj?. Trzymajcie kciuki i pomó?cie!!
Zdj?cia niebawem :D
_________________
Gdy uratujesz jakie? ?ycie, nie zmienisz ca?ego ?wiata,ale ca?y ?wiat zmienisz dla tego jednego stworzenia.. <3 Ratujmy nawet najmniejsz? istot? ?yj?c? na ?wiecie...
 
 
trampka 
Myszo?ak


Imi?: Natalia
Pomogła: 12 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 27 Maj 2013
Posty: 632
Skąd: Siemianowice ?l?skie
Wysłany: 2016-06-15, 21:38   
   Myszy: Lusia, Tosia, Zuzia, Krysia, Marysia


Zkrainylodu 100z? na weta w Katowicach? czy?by klinika na Brynowie? jest kilka innych gabinetów, w których pracuj? dobrzy weci i tyle nie kasuj? ;)
trzymam kciuki za myszy, sama ch?tnie bym przygarn??a, ale nie mam ju? miejsca.
 
 
 
Zkrainylodu 
Szara myszka
Zkrainylodu


Imi?: Weronika
Wiek: 25
Dołączyła: 20 Wrz 2015
Posty: 9
Skąd: Bieru?/Katowice
Wysłany: 2016-06-20, 21:34   
   Myszy: Elza <3 ; [*]:Minnie,Pinky,Olaf,Anna


100z? na oko. Na szcz??cie ?adna nie jest chora. Wyrobili?my si? z finansami. 😁 myszki ju? u mnie bezpieczne. :)
_________________
Gdy uratujesz jakie? ?ycie, nie zmienisz ca?ego ?wiata,ale ca?y ?wiat zmienisz dla tego jednego stworzenia.. <3 Ratujmy nawet najmniejsz? istot? ?yj?c? na ?wiecie...
 
 
trampka 
Myszo?ak


Imi?: Natalia
Pomogła: 12 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 27 Maj 2013
Posty: 632
Skąd: Siemianowice ?l?skie
Wysłany: 2016-06-20, 23:27   
   Myszy: Lusia, Tosia, Zuzia, Krysia, Marysia


Zkrainylodu no to bardzo drogo :P
 
 
 
ursus 
Mysi Bywalec


Imi?: Dorota
Hodowla: Jamnicza Ostoja
Stowarzyszenie: PMC
Wiek: 59
Dołączyła: 01 Sty 2014
Posty: 184
Skąd: Klucz k.Strzelec Op.
Wysłany: 2016-06-27, 23:21   

te moje 5 myszorków to z tej w?a?nie akcji??
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT