AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Agresja do siebie
Autor Wiadomość
MoonsterLove 
M?ody Myszaty
Mysi wódz


Imi?: Natalia
Dołączyła: 13 Cze 2016
Posty: 48
  Wysłany: 2016-09-11, 14:27   Agresja do siebie

Czyta?am ?e myszy i szczury s? bardzo spokrewnione wi?c pytam tu bo mo?e mieli?cie taki przypadek. Moje szczurki nagle zacze?y walczy?. Wiem ?e wcze?niej by?y trzymane razem. Gdy dojechali?my do domu (wczoraj) spa?y razem w miseczce s? nie roz??czne. Dzi? zauwarzy?am ?e si? bij? nie wiedzia?am co robic wi?c wyje?am jedn? z klatki na chwile (t? porzkodowan?) ?eby si? uspokoi?a. Potem w?o?y?am j? do klatki i znowu razem ?pi? w misce Wiecie co mog?o to oznacza? i co mog?o to spowodowa?.

Ps
Sory za ortografi?
Tak wiem ?e to forum o myszach ale s? tu te? tacy co maj? szczury.

[ Dodano: 2016-09-11, 14:29 ]
Wydaje mi si? ?e zacze?y walczy? bo gdy biega?y po biurku widzia?y si? w lustrze mo?e my?l? ?e to inny osobnik? Ale wydaje mi si? ?e poznaj? si? po zapachu i by nie walczy?a z siostr?

[ Dodano: 2016-09-11, 14:31 ]
(ta klatka jest taka du?a ?e maj? tam tyle miejsca ?e im nastawia?am zabawek i na luzie brykaj?)
 
 
Skarpetka 
Mysi Rozmówca
100% bawe?ny



Pomogła: 6 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 24 Lis 2014
Posty: 242
Wysłany: 2016-09-11, 14:33   
   Myszy: Za TM: Zag?oba, Skrzetuski, Bohun


Zwierzaki ustalaj? hierarchi? w nowym miejscu. Jak nie ma ranek, to nie ma co ingerowa?, one musz? sobie ustali?, kto jest szefem. A jak masz je bardzo krótko, to tym bardziej jeszcze wszystko jest dla nich nowe.

Po wi?cej info o szczurach lepiej uda? si? na szczurze forum:
http://forum.szczury.biz/index.php
A je?li piszesz o szczurach na myszy.info, to najlepiej w w?tku inne zwierz?ta -> szczurki, b?dzie porz?dek :)
_________________
W?tek moich myszek: http://www.myszy.info/viewtopic.php?t=14083
 
 
MoonsterLove 
M?ody Myszaty
Mysi wódz


Imi?: Natalia
Dołączyła: 13 Cze 2016
Posty: 48
Wysłany: 2016-09-11, 14:37   

Tak wiem ale tam rzadko kto? zagl?da a ja potrzebowa?am odpowiedzi na ju?. Martwie si? o nie.
Mam je od wczoraj oswoily si? juz ze mn? bez problemu zasypiaj? mi na r?ce. Dzi?ki za szybk? odpowiedz. Skoro ustalaj? kto jest szefem to nie b?dzie tak ?e jedna nie dopu?ci drugiej do miseczki ,, Bo ona rz?dzi,,?
 
 
Skarpetka 
Mysi Rozmówca
100% bawe?ny



Pomogła: 6 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 24 Lis 2014
Posty: 242
Wysłany: 2016-09-11, 14:42   
   Myszy: Za TM: Zag?oba, Skrzetuski, Bohun


To raczej skrajne sytuacje, i je?li ju? to cz??ciej zdarzaj? si? chyba samcom. Jakby? zauwa?y?a, ?e faktycznie jedna jest bardzo zastraszona i tylko siedzi w k?cie i boi si? cokolwiek zrobi?, to wtedy trzeba co? pokombinowa?, ale póki tak si? nie dzieje, to si? nie martw.

Tamto forum jest aktywniejsze ni? myszy.info ale jest te? du?o wi?ksze i po prostu czasem post przejdzie niezauwa?ony.
_________________
W?tek moich myszek: http://www.myszy.info/viewtopic.php?t=14083
 
 
AgAp
Myszo?ak


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 19 Cze 2012
Posty: 652
Wysłany: 2016-09-12, 06:43   

Zawsze daje dwie miski, w takiej odleg?o?ci, ze jeden zwierzak nie si?ga do obu, odpada jeden powód do walki
 
 
MoonsterLove 
M?ody Myszaty
Mysi wódz


Imi?: Natalia
Dołączyła: 13 Cze 2016
Posty: 48
Wysłany: 2016-09-14, 19:33   

oki ale razem spa?y w misce i posz?y na kompromis ?alna w niej nie ?pi :m:D: ale nadal si? bij?
 
 
rastafaja 
Szara myszka


Imi?: Janek
Stowarzyszenie: SHMR
Dołączył: 05 Lis 2016
Posty: 1
Skąd: Kielce
Wysłany: 2016-11-05, 16:14   

taki typ zwierz?tka :)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT