AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Oddam myszki
Autor Wiadomość
Juju 
Szara myszka
Mysi Fanatyk


Imi?: Julia
Wiek: 21
Dołączyła: 30 Lis 2016
Posty: 3
Skąd: Rabka-Zdrój
  Wysłany: 2016-12-24, 01:16   Oddam myszki
   Myszy: Lydia, Raviolli, Pancake, Eleven


Mam do oddania 7 samców oraz 5 samiczek, wiek ró?ny, od pó? rocznego samca po samiczki maj?ce dopiero miesi?c. Ich historii nie b?d? opowiada?, niestety z?o?y?o si? tak, ?e nie mog? ich wszystkich trzyma? :m:(: , wi?c zostawi? 5 tych istotek :m:): Samce si? nie gryz?, cho? lepiej je trzyma? w pojedynk?. Jest wiele ubarwie?,wi?c jest w czym wybiera? :lol: Odbiór w Rabce, ewentualnie mo?na si? dogada? o inne miejsce. Wszelkie pytania pod tym postem :) Dodam jeszcze kilka zdj?? myszo?ków do oddania pod postem :grin: :mziew:
 
 
Juju 
Szara myszka
Mysi Fanatyk


Imi?: Julia
Wiek: 21
Dołączyła: 30 Lis 2016
Posty: 3
Skąd: Rabka-Zdrój
Wysłany: 2016-12-28, 01:52   
   Myszy: Lydia, Raviolli, Pancake, Eleven


Ma?a zmiana planów. :roll: Jest jednak 8 samców oraz 4 samiczki(jeden z samców by? za ma?y aby rozpozna? p?e?). Jeden z samców jest ju? "zarezerwowany", wi?c mam jeszcze do adopcji 7. :m: Niestety odbiór tylko w okolicach Rabki, najwy?ej dojazd do Krakowa lub Nowego Targu. Najbardziej mi zale?y na oddaniu samców, bo dla samiczek mam du?? klatk? i wszystkie si? mieszcz?, ale samce potrzebuj? wi?cej miejsca, oraz mog? si? pogry??. :cry: Je?li kto? by?by zainteresowany, to wszelkie pytania w tym temacie, lub na priv.
 
 
Juju 
Szara myszka
Mysi Fanatyk


Imi?: Julia
Wiek: 21
Dołączyła: 30 Lis 2016
Posty: 3
Skąd: Rabka-Zdrój
Wysłany: 2016-12-28, 02:02   
   Myszy: Lydia, Raviolli, Pancake, Eleven


Wreszcie uda?o mi si? zrobi? jakie? zdj?cia, wi?c prosz?, pierwszy malec. :m: (przepraszam za jako?? zdj??, ale mog?am je zrobi? jedynie tabletem xd)

Imi?: Na razie nie ma imienia, lecz je?li w najbli?szym czasie nie zostanie adoptowany to dostanie :m:
P?e?: samiec
Wiek: oko?o miesi?ca
Rasa: Mysz laboratoryjna
Barwa: bia?y
Kolor oczu: czerwony
Charakter: spokojny, nie?mia?y
Lubi: Chowa? si? w r?kawie
Nie lubi: Gwa?townych ruchów, ?apania





 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT