AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
wychudzona myszka i du?y brzuszek PYTANIE
Autor Wiadomość
SoVain9 
Szara myszka


Dołączyła: 03 Sty 2017
Posty: 6
  Wysłany: 2017-01-03, 11:56   wychudzona myszka i du?y brzuszek PYTANIE

Hej,
pisze z pro?b? o pomoc.
Mam dwie myszki, które ostatnio zostawi?am na 9 dni zaufanemu s?siadowi, poniewa? musia?am wyjecha?. S?siad na 100% dobrze si? nimi zajmowa? (mia? im wsypywa? karm? i zmienia? wod? tak jak ja zawsze to robi?).
W ostatni pi?tek (3 dni temu) wróci?am i wzi??am myszki do mojego mieszkania. Od razu zauwa?y?am, ?e jedna z nich jest bardzo chudziudka…
mia?a bardzo wkl??ni?te boki i by?a ospa?a.

Stwierdzi?am, ?e zapewne zestresowa?a si? nowym miejscem i ludzmi i nic/ albo ma?o jad?a. S?siad jak wida? nie zauwa?y?…
Ca?y pi?tek by?a jeszcze s?absza ale ju? pod wieczór zjad?a chrupka. W ka?de kolejne dni dawa?am jej na palcu troch? jogurtu, gerberków i innych rzeczy które lubi. Wiele razy widzia?am jak siedzi przy misce, czy je kolb? inne rzeczy wiec by?am szcz??liwa, ?e ju? b?dzie wszystko ok. Nawet wkl??ni?cia by?y mniejsze.

Wczoraj natomiast zauwa?y?am, ?e jej brzuszek jest bardzo du?y. Jak biega?a po ?ó?ku mia?am wra?enie ?e dziwnie chodzi nawet przez ten brzuszek…
Pierwsza my?l jaka mi przysz?a to, ?e ma guza.. Ale obawiam si?, ?e nie móg? urosn?? tak szybko i bym zauwa?y?a ju? pierwszego dnia.

Czy kto? my?li czy to mo?e by? wzd?cie po tym, ?e by?a wychudzona i nagle zjad?a wi?cej? Czy mam lecie? dzi? szybko do weterynarza?

Bardzo prosi?abym o rad?.
 
 
trampka 
Myszo?ak


Imi?: Natalia
Pomogła: 12 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 27 Maj 2013
Posty: 632
Skąd: Siemianowice ?l?skie
Wysłany: 2017-01-04, 00:43   
   Myszy: Lusia, Tosia, Zuzia, Krysia, Marysia


SoVain9 guz czasem ro?nie z godziny na godzin?. ci??ko cokolwiek powiedzie? bez zdj?cia, ale z tego, co pami?tam, moja mysz tak mia?a przy pocz?tkowym stadium zapalenia p?uc - schud?a, po czym "spuch?a". jak najszybciej udaj si? do weterynarza ;)
 
 
 
SoVain9 
Szara myszka


Dołączyła: 03 Sty 2017
Posty: 6
Wysłany: 2017-01-04, 11:43   

trampka napisał/a:
SoVain9 guz czasem ro?nie z godziny na godzin?. ci??ko cokolwiek powiedzie? bez zdj?cia, ale z tego, co pami?tam, moja mysz tak mia?a przy pocz?tkowym stadium zapalenia p?uc - schud?a, po czym "spuch?a". jak najszybciej udaj si? do weterynarza ;)


Tak, niestety to guz :( Wczoraj by?am u lekarza.
Myszka naszczescie ju? normalnie je i jest aktywna. Ale zapewne za jaki? czas b?dzie musia?a odwiedzi? weterynarza poraz ostatni :(
 
 
trampka 
Myszo?ak


Imi?: Natalia
Pomogła: 12 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 27 Maj 2013
Posty: 632
Skąd: Siemianowice ?l?skie
Wysłany: 2017-01-04, 12:12   
   Myszy: Lusia, Tosia, Zuzia, Krysia, Marysia


SoVain9 a operacja nie wchodzi w gr??
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT