AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Laraine
2012-05-27, 17:18
?cio?ka niweluj?ca zapach
Autor Wiadomość
miliutka13 
Gadu?a Myszaty



Pomogła: 4 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 14 Lip 2005
Posty: 391
  Wysłany: 2005-09-17, 13:49   ?ció?ka niweluj?ca zapach

Dobra to tak - myszka mi potwornie ?mierdzi (ja nie czuje ale mama tak mówi :P )
niektó?y mówi? ?eby u?ywa? ?wirku dla kotów ale przecie? to s? du?e granulki a jak co? sie zesika to sie robi? jeszcze wi?ksze i sie ??cz? ... Aha i czy przypadkiem mysz by mi sie nie uczuli?a ? I czy mo?na to z czym? ??czy? ?
A moze jest inny sposób na `smrud` ? :P

[ Dodano: 2005-09-17, 19:38 ]
Aha jeszcze tylko dodam ?e ja jestem chora i rodzice dzisiaj pojechali do weta po pokarm i ?ció?ke i oprucz tego kupili (po d?ugiej rozmowie z niekumat? asyst?tk? weta - weta nie by?o) taki ?rodek który sie dosypuje do kuwety ?eby zniszczy? bakterie i te inne sprawy ... (smród :P ) Zastanawia?am sie czy Martin sie nie uczuli od tego ale puki co to s?odko sobie ?pi :mrgreen: Jakby kto? mia? jakie? uwagi to mówcie - byle szybko !!!
Ps. mog?am to umie?ci? nie w tym topicu wi?dz jakby co to przenie?cie ... :roll:
Ostatnio zmieniony przez kat 2010-08-25, 16:41, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Dari a
Gość
Wysłany: 2005-09-22, 21:52   

Mi odpowiada mjejsce tego tematu ;) . To zale?y od myszy czy si? uczuli... ja kiedy? kupowa?am specjalny ?wirek dla gryzoni i gadów, ale nie bardzo pomaga?, poza tym pr?dzej samiczka si? nauczy z niego korzysta?, bo samiec znaczy nowe zabawki i czasem teren. Kiedy kupuj? nowe zabawki dla myszek, to odrazu zaczyna ostro ?mierdzie?. W tedy wyciagam zabawk? i zostawiam na korytarzu gdzie tego smrodu nie czu? :P ;) . Nigdy nie myj? zabawek bo to neutralizuje zapach ca?kiem, w tedy myszki znowu sikaj? na to. A kiedy zabawka po kilku dniach zwietrzeje tak, ?e ludzie nic nie poczuj?, a myszki b?d? ca?y czas mie? zaznaczone zapachem (one czuj? ;) )

PS.
Moi rodzice nigdy by nie poszli kupowa? czego? dla "gryzonia", poza tym nawet gdyby to kupili by najta?sze mo?liwe nie zwracaj?c na jako??, a ja w?a?nie si? tym kieruje- oczywi?cie cena te? gra rol? :P :mrgreen:
 
 
miliutka13 
Gadu?a Myszaty



Pomogła: 4 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 14 Lip 2005
Posty: 391
Wysłany: 2005-09-23, 13:55   

Dzi?ki ale to chodzi o zwykly zapach który teraz i mnie zaczyna wkurza? ! A jak kupie ?wirek to przestanie ?mierdxzie? ?
 
 
Daria 
Myszowaty
[*][*][*][*]



Imi?: Daria
Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 17 Cze 2005
Posty: 402
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2005-10-05, 20:28   
   Myszy: Sunday


Hmm... jak to samczyk to w?tpi? ?eby ca?kiem przesta? zaznacza? teren :P ... ale mo?e troch? mniej ?mierdzie? ;) . Je?li kupisz ?wirek to nasyp go w tym mjejsu gdzie myszek najcz??ciej si? za?atwia. Jak wymienisz pierwszy raz ?wirek to zostaw troch? starego ?eby móg? wiedzie? gdzie si? za?atwia? ;) .
Moja przyjació?ka kupowa?a specjalny ?wireki i sypa?a go do s?oika, kiedy zlikwidowali jedyny sklep gdzie by? taki ?wirek dost?pny, to Monika przesta?a podawa? ?wirek ale s?oik zostawi?a i teraz myszka za?atwia kupki w tym s?oiku :P ...
Akwarium ogranicza zapach :P ...
 
 
 
miliutka13 
Gadu?a Myszaty



Pomogła: 4 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 14 Lip 2005
Posty: 391
Wysłany: 2005-10-05, 20:44   

Kupi?am ?wirek ale duzo nie pomaga- musze wymieni? domek na plastikowy ...
 
 
Daria 
Myszowaty
[*][*][*][*]



Imi?: Daria
Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 17 Cze 2005
Posty: 402
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2005-10-08, 09:47   
   Myszy: Sunday


o, jak masz domek to mo?e by? wina drewna :P . Bo drewniane trzeba cz?sto wymienia? ;) . A ?wirek dla samczyka, to zw??szcza jak now? zabawk? dajesz to zacznie cuchn?? :lol: ;)
 
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2005-10-10, 13:10   
   Myszy: tak


Albo kup domek z piaskowca?
Poza tym ?wierek "Cat's dream" w brew pozorom nie jest tylko koci, wytarczy spojrze? na opakowanie... ;)
 
 
 
miliutka13 
Gadu?a Myszaty



Pomogła: 4 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 14 Lip 2005
Posty: 391
Wysłany: 2005-10-10, 14:00   

No wiem poza tym pisze ?e jest dla kotów i gryzoni !

KAT napisał/a:
Albo kup domek z piaskowca?

A gdzie mozna kupi? ??? I oczywi?cie za ile ...
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2005-10-11, 19:17   
   Myszy: tak


http://www.allegro.pl/show_item.php?item=66669423
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=66411545
http://allegro.pl/show_item.php?item=66808239
(Nie ma zakazu wsatwiania linkó na allegro, prawda?)

Ja moj? kupi?am w zoologicznym, mo?e to by?o Kakadu, ale nie jestem pewna. Kosztowa?a kilkana?cie z? (ale tatu? mi zap?aci?... :P ).
 
 
 
miliutka13 
Gadu?a Myszaty



Pomogła: 4 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 14 Lip 2005
Posty: 391
Wysłany: 2005-10-12, 13:05   

?adne domki ! Mo?e kupie ! A tak poza tym to dzi?ki za pomoc :D

[ Dodano: 2005-10-17, 19:29 ]
Mam wielki problem !!! Pomocy ... Mama jest (chyba ) uczulona ... I nie mam poj?cia co zrobi? - smród. Wymieni?am domek na kartonowy, da?am kulko i rure po papierze toaletowym - to wszystko- ?eby unikn?? obsikiwania ... Ale co jak dalej b?dzie ?mierdzie?? przeciesz mam ?wirek ... Aha i czy moge u?ywa? do aKWA OD?WIE?ASZ POWIETRZA DO SAMOCHODÓW ? aLBO CO? TAKIEGO ? prosze odpowied?cie ! (sory za capsa)
 
 
misia144 
M?ody Myszaty



Dołączyła: 21 Lis 2005
Posty: 17
Wysłany: 2005-11-21, 10:21   

Ja mam specjalny zwirek higieniczny (takie patyczki iglaste) i to bardzo dobrze wchlania zapachy( w kazdym zoologu cena ok 11 zl) i nie przeszkadza w zabawach mojego kofanego OZZIEGO :) ja zawsze sypie troszke zwyklej sciolki i na to warstwe zwirku :) to wtedy on sobie wykopie miejsce do spania bo jeszcze nie moze miec domq bo nie jest do konca oswojony i bedzie tam uciekal :) trzymaj sie :)
 
 
Fredziaa 
Szara myszka



Imi?: Anita
Wiek: 33
Dołączyła: 28 Gru 2005
Posty: 7
Skąd: Nowogard
Wysłany: 2005-12-29, 09:11   

Ja mam trocinki, mysie w akwa i czesto zmieniam, wiec nie czuc prawie zapachu ;)
 
 
 
Daria 
Myszowaty
[*][*][*][*]



Imi?: Daria
Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 17 Cze 2005
Posty: 402
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2006-01-05, 17:39   
   Myszy: Sunday


Mili, ?wirek dla samca nic nie pomo?e, zw?aszcza jak spotyka si? z innymi myszkami oboj?tniej p?ci, bo znaczy swoje terytorium i ka?d? now? zabawk? :( . Nie wsadzaj ?adnych od?wie?aczy bo cz?sto mog? myszkom zaszkodzi?, nie mówi?c o tym ?e mo?e to ogryza? a ty nie znasz ew. skutków ubocznych. Najwy?ej do pokoju w pobli?u klatki.... :(
 
 
 
miliutka13 
Gadu?a Myszaty



Pomogła: 4 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 14 Lip 2005
Posty: 391
Wysłany: 2006-01-06, 13:11   

Martin ju? nie smierdzi bo da?am mu papierowe domki które coziennie zmieiam :D

[quote="Daria"] Nie wsadzaj ?adnych od?wie?acz[/quote]
Po?o?y?a kiedys z nieuwagi obok klatki a potem tak smierdzai?o - pewnie chcia? przezwyci?zyc ten zapach .. :roll:
 
 
sunia 
Mysi Bywalec



Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 27 Lut 2006
Posty: 148
Skąd: Pozna?
  Wysłany: 2006-04-11, 20:28   Zapach samców

A wi?c co polecacie ?eby mysiom w terarium nie sprz?ta? codziennie bo im ?mierdzi (klatka nie wchodzi w rachube) czy ch?opiec ?mierdzi bardziej?
_________________
Moje kofane myszki Mynia Laki i Star!!!
Ostatnio zmieniony przez kat 2007-05-15, 22:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT